Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

27 / 40 oldal Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Jún. 07, 2017 10:15 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Megérkeztünk végre. 2-ig voltunk az Aquaworld-ben, ott is ebédeltünk.  Onnan, ha már Pesten voltunk elvittük Esztert két plazába, mert fehérneműt és más ruhaneműt akart venni. Mi csak üldögéltünk, nézelődtünk. Az első helyen nem kapott semmit, ezért mentünk a másikra. Ott lett fehérnemű, szoknya és halásznadrág is. Smile
Végre itthon vagyok és pihenhetek. Sok volt ez a két nap nekem. Rolling Eyes
Szerencsére ma egy kicsit lehűlt, mert még jobban kivette volna az erődet Böbice. A víz, különben is kiveszi. Csak használjon.Smile
A vásárlásnál már nem könnyű a fiatalokkal felvenni a tempót.Smile Tapasztaltam.Smile
Legyen szép estétek Esztereddel.Smile I love you
Köszönöm  az volt! I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Jún. 07, 2017 10:20 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:Megérkeztünk végre. 2-ig voltunk az Aquaworld-ben, ott is ebédeltünk.  Onnan, ha már Pesten voltunk elvittük Esztert két plazába, mert fehérneműt és más ruhaneműt akart venni. Mi csak üldögéltünk, nézelődtünk. Az első helyen nem kapott semmit, ezért mentünk a másikra. Ott lett fehérnemű, szoknya és halásznadrág is. Smile
Végre itthon vagyok és pihenhetek. Sok volt ez a két nap nekem. Rolling Eyes
Persze, hogy sok volt, hisz nem a megszokott tempódban a megszokott módon tetted a dolgod. Az autóban ülés is bármily kényelmes, piszok fárasztó. Amikor minden nap mentünk Szombathelyre, hát majd belegebedtem.... Most meg kipihenni se tudtad, a fürdés az más, sőt még az is fárasztó. Én már nem bírom nézni sem a sok-sok vásárlót. Nekem, ha a boltban ketten vannak az is tömeg. Volt olyan, hogy inkább nem vettem semmit, mert sokan voltak, idegesített és kijöttem inkább. Ez a mai már csak ráadás volt a tegnapira. A tegnapi fárasztott le igazán, de nem tudtad kipihenni. Most tényleg pihenj, tévézz, de valami olyasmit nézzetek, amire figyelni kell, ne kalandozzon el a gondolatod közben, inkább szundíts el:)
Very Happy Very Happy Very Happy volt szundítás, nem tagadom.
Megúsztuk az estét pityergés nélkül. I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Jún. 07, 2017 10:21 pm

Aludjatok jól! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 08, 2017 5:59 am

Szervusztok, jó reggelt:) Süt a nap!!!!!!! Smile
Baráti beszélgetések - Page 27 9feb9310 Baráti beszélgetések - Page 27 Mokus_14 Baráti beszélgetések - Page 27 12697910 Baráti beszélgetések - Page 27 4411
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 08, 2017 6:01 am


Baráti beszélgetések - Page 27 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszönöm Ferikém, megint nagyon jót aludtam, egyszer keltem föl hajnalban,de vissza is tudtam aludni:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 08, 2017 6:04 am


Persze, hogy sok volt, hisz nem a megszokott tempódban a megszokott módon tetted a dolgod. Az autóban ülés is bármily kényelmes, piszok fárasztó. Amikor minden nap mentünk Szombathelyre, hát majd belegebedtem.... Most meg kipihenni se tudtad, a fürdés az más, sőt még az is fárasztó. Én már nem bírom nézni sem a sok-sok vásárlót. Nekem, ha a boltban ketten vannak az is tömeg. Volt olyan, hogy inkább nem vettem semmit, mert sokan voltak, idegesített és kijöttem inkább. Ez a mai már csak ráadás volt a tegnapira. A tegnapi fárasztott le igazán, de nem tudtad kipihenni. Most tényleg pihenj, tévézz, de valami olyasmit nézzetek, amire figyelni kell, ne kalandozzon el a gondolatod közben, inkább szundíts el:) [/quote]
Very Happy Very Happy Very Happy  volt szundítás, nem tagadom.
Megúsztuk az estét pityergés nélkül. I love you [/quote]
Nagyon örülök, én még a szundításodnak is, mert annyi belefér, pláne ilyen két nap után. Sőt! Remélem az éjszakád is pihentető és gyógyulós volt:) Az új sebed alakul már?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 08, 2017 6:05 am

Ma befejezem a tegnap elkezdett takarítást, remélem most semmi nem jön közbe. Talán mintha mosni is kéne? Meglátom Smile
Egy nagy feladatom van....Sad Most majd reggel kell valamit írnom Józsinak, de fogalmam sincs, hogy hogyan merjem neki megírni a cseresznyét.....?????????? Jaj!!!!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 08, 2017 6:07 am

Baráti beszélgetések - Page 27 Goodmo24

Baráti beszélgetések - Page 27 Kyylar10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 08, 2017 6:10 am

Judit írta:
Persze, hogy sok volt, hisz nem a megszokott tempódban a megszokott módon tetted a dolgod. Az autóban ülés is bármily kényelmes, piszok fárasztó. Amikor minden nap mentünk Szombathelyre, hát majd belegebedtem.... Most meg kipihenni se tudtad, a fürdés az más, sőt még az is fárasztó. Én már nem bírom nézni sem a sok-sok vásárlót. Nekem, ha a boltban ketten vannak az is tömeg. Volt olyan, hogy inkább nem vettem semmit, mert sokan voltak, idegesített és kijöttem inkább. Ez a mai már csak ráadás volt a tegnapira. A tegnapi fárasztott le igazán, de nem tudtad kipihenni. Most tényleg pihenj, tévézz, de valami olyasmit nézzetek, amire figyelni kell, ne kalandozzon el a gondolatod közben, inkább szundíts el:)
Very Happy Very Happy Very Happy  volt szundítás, nem tagadom.
Megúsztuk az estét pityergés nélkül. I love you [/quote]
Nagyon örülök, én még a szundításodnak is, mert annyi belefér, pláne ilyen két nap után. Sőt! Remélem az éjszakád is pihentető és gyógyulós volt:) Az új sebed alakul már? [/quote]

Köszönöm! Hála a betadine-nak, alakul. Tegnap hiába vigyáztam, azért ott hullámzik a víz, mert levegővel mozgatják, a klóros víz bement a sok leragasztás alá. Kicsit gyulladt még, ma kímélem, úgy érzem 8 napon belül gyógyuló lesz. Neutral
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 08, 2017 6:17 am

Judit írta:Ma befejezem a tegnap elkezdett takarítást, remélem most semmi nem jön közbe. Talán mintha mosni is kéne? Meglátom Smile
Egy nagy feladatom van....Sad Most majd reggel kell valamit írnom Józsinak, de fogalmam sincs, hogy hogyan merjem neki megírni a cseresznyét.....?????????? Jaj!!!!!!
Úgy hiányzott ez a cseresznye kérdés, mint egy púp a hátadra. Crying or Very sad
Folti hogy van??? I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 08, 2017 6:26 am

Ma már lassabbra veszem a tempót, bár délután megyünk anyósomhoz.
Délelőtt a gyógytornán kívül semmit nem csinálok.
A vasárnapi ebéd szinte még érintetlenül a hűtőben van. Mi csak egy kis pulykanyaklevest ettünk. Sült csirkecombot és sült tarját csak Sunny evett. Van miből gazdálkodni. Crying or Very sad
Holnap délutánra a volt kolléganőink hívtak Pestre. Utaztak velünk télen többször is Ausztriába céges rendezvényre, ők ültek hátul Sunnyval. Néhányszor pedig az irodába is bevittük látogatóba.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 08, 2017 6:35 am

Böbe51 írta:
Judit írta:
Persze, hogy sok volt, hisz nem a megszokott tempódban a megszokott módon tetted a dolgod. Az autóban ülés is bármily kényelmes, piszok fárasztó. Amikor minden nap mentünk Szombathelyre, hát majd belegebedtem.... Most meg kipihenni se tudtad, a fürdés az más, sőt még az is fárasztó. Én már nem bírom nézni sem a sok-sok vásárlót. Nekem, ha a boltban ketten vannak az is tömeg. Volt olyan, hogy inkább nem vettem semmit, mert sokan voltak, idegesített és kijöttem inkább. Ez a mai már csak ráadás volt a tegnapira. A tegnapi fárasztott le igazán, de nem tudtad kipihenni. Most tényleg pihenj, tévézz, de valami olyasmit nézzetek, amire figyelni kell, ne kalandozzon el a gondolatod közben, inkább szundíts el:)
Very Happy Very Happy Very Happy  volt szundítás, nem tagadom.
Megúsztuk az estét pityergés nélkül. I love you
Nagyon örülök, én még a szundításodnak is, mert annyi belefér, pláne ilyen két nap után. Sőt! Remélem az éjszakád is pihentető és gyógyulós volt:) Az új sebed alakul már? [/quote]

Köszönöm! Hála a betadine-nak, alakul. Tegnap hiába vigyáztam, azért ott hullámzik a víz, mert levegővel mozgatják, a klóros víz bement a sok leragasztás alá. Kicsit gyulladt még, ma kímélem, úgy érzem 8 napon belül gyógyuló lesz. Neutral [/quote]
Szia:) Szép napot neked! Azért akkor használd még, kicsit szárítja a bőrt ugyan, de most az a lényeg, hogy ne gyulladjon be:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 08, 2017 6:36 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Ma befejezem a tegnap elkezdett takarítást, remélem most semmi nem jön közbe. Talán mintha mosni is kéne? Meglátom Smile
Egy nagy feladatom van....Sad Most majd reggel kell valamit írnom Józsinak, de fogalmam sincs, hogy hogyan merjem neki megírni a cseresznyét.....?????????? Jaj!!!!!!
Úgy hiányzott ez a cseresznye kérdés, mint egy púp a hátadra. Crying or Very sad
Folti hogy van???  I love you
Ne is mondd:(((((( Tegnap már rendesen ideges voltam, amikor valamit akartam vele kezdeni:((((((((( Huhhh:(
Nem tudom, még húzza a lóbőrt:) Tudod, ilyenkor még ő szunyál:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 08, 2017 6:40 am

Böbe51 írta:Ma már lassabbra veszem a tempót, bár délután megyünk anyósomhoz.
Délelőtt a gyógytornán kívül semmit nem csinálok.
A vasárnapi ebéd szinte még érintetlenül a hűtőben van.  Mi csak egy kis pulykanyaklevest ettünk. Sült csirkecombot és sült tarját csak Sunny evett.  Van miből gazdálkodni. Crying or Very sad
Holnap délutánra a volt kolléganőink hívtak Pestre. Utaztak velünk télen többször is Ausztriába céges rendezvényre, ők ültek hátul Sunnyval. Néhányszor pedig az irodába is bevittük látogatóba.  
Végre! Ennyi pont elég is lesz neked mára:) Csak tartsd is be! Nem baj a maradék, most legalább nem kell főzni, vízben nyúkálni a gyógyulós kezeddel:)
Nem vagyok benne biztos, hogy most jót tesz nektek ez a látogatás..... Sebeket szakít föl. Bár, ha úgyis megtartanátok, akkor jobb előbb túl lenni rajta!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 08, 2017 6:41 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Napsugarasat.Smile Ma még emberi időt mondanak.
Baráti beszélgetések - Page 27 810
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 08, 2017 7:33 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Napsugarasat.Smile Ma még emberi időt mondanak.
Baráti beszélgetések - Page 27 810
De aranyos kép! Imádom a kéket, a búzavirágot is:)
Legyen jó napod:) No, ha neked emberi idő, az nekem valószínűleg hideg....Sad Majd kiderül....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 08, 2017 7:46 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Napsugarasat.Smile Ma még emberi időt mondanak.
Baráti beszélgetések - Page 27 810
Ezt küldöm érte.
Baráti beszélgetések - Page 27 Yulely15
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 08, 2017 7:48 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Ma már lassabbra veszem a tempót, bár délután megyünk anyósomhoz.
Délelőtt a gyógytornán kívül semmit nem csinálok.
A vasárnapi ebéd szinte még érintetlenül a hűtőben van.  Mi csak egy kis pulykanyaklevest ettünk. Sült csirkecombot és sült tarját csak Sunny evett.  Van miből gazdálkodni. Crying or Very sad
Holnap délutánra a volt kolléganőink hívtak Pestre. Utaztak velünk télen többször is Ausztriába céges rendezvényre, ők ültek hátul Sunnyval. Néhányszor pedig az irodába is bevittük látogatóba.  
Végre! Ennyi pont elég is lesz neked mára:) Csak tartsd is be! Nem baj a maradék, most legalább nem kell főzni, vízben nyúkálni a gyógyulós kezeddel:)
Nem vagyok benne biztos, hogy most jót tesz nektek ez a látogatás..... Sebeket szakít föl. Bár, ha úgyis megtartanátok, akkor jobb előbb túl lenni rajta!

Tegnap hívott a fiatalabb kolléganőm. Sírva. Crying or Very sad Bármikor találkoznánk is, sírás lesz a vége. I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Jún. 08, 2017 12:11 pm

Judit írta:
Baráti beszélgetések - Page 27 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm Ferikém, megint nagyon jót aludtam, egyszer keltem föl hajnalban,de vissza is tudtam aludni:)[/quote]
Szívesen Juditka! Örülök!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Jún. 08, 2017 12:13 pm

Baráti beszélgetések - Page 27 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 27 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 08, 2017 12:58 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 27 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 27 2160878-20160310-CUrRni
Szép délutánt nektek is Ferikém! Smile Jó sétát, ha tervbe vetted Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 08, 2017 1:28 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Napsugarasat.Smile Ma még emberi időt mondanak.
Baráti beszélgetések - Page 27 810
De aranyos kép! Imádom a kéket, a búzavirágot is:)
Legyen jó napod:) No, ha neked emberi idő, az nekem valószínűleg hideg....Sad Majd kiderül....

Sziasztok! Előkerültem.
Szóval nekem meleg volt Judit. Akkor csak nem fagytál meg.
Negyed 1 körül megjöttem a második körutamról. 1x közben hazajöttem kipakolni. Találkoztam pár barátnőmmel a boltokban és környékén. Bújtam az árnykos helyekre.Sad Very Happy
Ilyet kerestem, de nincs égen-földön. Szombatra megrendeltem:Szaniter tisztító hab, szórófejes, 0,75 l, WELL DON
Hoztam kovászolni valót is. remélem nem lesz vegyszer ízű. Jártam már úgy nyár elején.Sad
Most a kelttel babrálok. Már szalad a konyha.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 08, 2017 1:29 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Napsugarasat.Smile Ma még emberi időt mondanak.
Baráti beszélgetések - Page 27 810
Ezt küldöm érte.
Baráti beszélgetések - Page 27 Yulely15
Köszönöm!!
Mosoly, mosolyt szül.Smile bounce bounce bounce I love you flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 08, 2017 1:31 pm

Judit írta:Ma befejezem a tegnap elkezdett takarítást, remélem most semmi nem jön közbe. Talán mintha mosni is kéne? Meglátom Smile
Egy nagy feladatom van....Sad Most majd reggel kell valamit írnom Józsinak, de fogalmam sincs, hogy hogyan merjem neki megírni a cseresznyét.....?????????? Jaj!!!!!!
Na, akkor már biztosan túl vagy ezen a beszélgetésen...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 08, 2017 1:37 pm

Böbe51 írta:Ma már lassabbra veszem a tempót, bár délután megyünk anyósomhoz.
Délelőtt a gyógytornán kívül semmit nem csinálok.
A vasárnapi ebéd szinte még érintetlenül a hűtőben van.  Mi csak egy kis pulykanyaklevest ettünk. Sült csirkecombot és sült tarját csak Sunny evett.  Van miből gazdálkodni. Crying or Very sad
Holnap délutánra a volt kolléganőink hívtak Pestre. Utaztak velünk télen többször is Ausztriába céges rendezvényre, ők ültek hátul Sunnyval. Néhányszor pedig az irodába is bevittük látogatóba.  
Akkor már pihengecc Böbice. Visszaállsz a régi kerékvágásba.
Majdcsak rendbe jön az ujjad. Ha sebem van, nekem is kell 1 hét mire varasodik.Smile
Itt is van maradék borsóleveske és hal is. De mivel de. csavarogtam, stb, du is konyházhatok a kelt miatt.Very Happy
Ja és nem mostam. Ejnye.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 27 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

27 / 40 oldal Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.