Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

15 / 40 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Május 29, 2017 7:30 am

Én elköszönök most, mert már Folti kikéredzkedett! Szóval indította a napot!
Ebéd előtt benézek.
Baráti beszélgetések - Page 15 5354811
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Május 29, 2017 10:33 am

Baráti beszélgetések - Page 15 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 15 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Május 29, 2017 11:55 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 15 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 15 2160878-20160310-CUrRni
Viszont kívánom Ferikém! Jó étvágyat, jó pihenést utána, aztán jó sétát, ha úgy döntesz:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Május 29, 2017 11:57 am

A délelőttre tervezettekkel készen vagyok Smile Egészen jól sikerült kiszednem a zsaludeszkákat. Azért javítani kellett persze, de az egészet lekentem újra mélyalapozóval, nem csak a javítandókat. Majd a javítottat újra csiszolni és kenni kell. Aztán bent már lehetne is festeni, de nem festem, majd csak akkor ha az utca is teljesen ész lesz:) Most időben eszünk, aztán elmegyek hajat mosni és zuhanyozni a HO előtt. Csak poros lettem azért ma is. A tetejére most kaszálták a füvet előttem, mind a járdán volt:( Mehettem söpörni. Foltost ebéd után úgyse vinném le sétálni, nagyon meleg van ahhoz. Majd pihen itt bent és vár. Hogy meddig? Arról fogalmam sincs, hogy a HO-tól mikor szabadulok:(
Jó étvágyat nektek az ebédhez, utána jó pihenést mindenkinek:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Május 29, 2017 2:47 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szia Juditom!
Jóó reggelt! 5.20 körül ébredtem, mert gazuram mocorgott. De a 6-6,5 óra megvolt.
Ja, és kipihenten, ez is valami.Smile
Szia Marcsika! Én már 5 előtt pár perccel fölébredtem, viszonylag  késő aludtam el, de nem volt semmi bajom,míg a cukrom meg nem mértem:(
Nem is írom le mennyi, de az, hogy mit ettem igen: 2db vékonyka szelet szénhidrát csökkentett kenyér, vaj, 1-1 szalámi 1 bögre tej. 9 ó felé egy alma..... Ma 2-től rendel a HO, úgy döntöttem bemegyek hozzá, ha csak recept kéne is! Valamit mondjon. Leviszem az április 20-ai labort és a füzetemet, amiben írom a cukor értékeket. Mást nem tudok tenni.
Szervusztok! Előkerültem. Na nem most, már lassan 1 órája. Le kellett tusolnom azonnal. Meleg, meg kosz.Sad Sad
Kipucoltuk a házat. Mentettük ami menthető.
Aztán kert és locsolás. cserit szedtünk és amikor eljöttünk volna, megjöttek a szomszédok.Smile Kicsit hűsöltünk és kitárgyaltunk a kitárgyalni valókat. Volt örömködés is.Smile
Amikor a lift elé értünk, na akkor már nem örömködtünk. Megint rossz. 5 szatyorral jöttem föl + virág.Sad
Jóska egy zsák mosni valót visszavitt a kocsiba, majd, ha jó lesz a lift, akkor mosom.Sad
Ő el a garázsba, én meg fel. Szétpakoltam a millió dolgot és mostantól nyugdíjas vagyok. Very Happy Esetleg ebédelünk.Very Happy

Olvasom a cukor gondodat Judit.Sad Tényleg valamit lépned kell. Ne idegeskedj, ha nem muszáj. Fenébe.Sad
  Hoztam Nektek is rózsát.Smile
Baráti beszélgetések - Page 15 2017_058
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Május 29, 2017 2:50 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 15 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 15 2160878-20160310-CUrRni
Köszi Ferikém! Neked is csupa jót!
Eddig szép és jó meleg.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Május 29, 2017 2:53 pm

Judit írta: A délelőttre tervezettekkel készen vagyok Smile Egészen jól sikerült kiszednem a zsaludeszkákat. Azért javítani kellett persze, de az egészet lekentem újra mélyalapozóval, nem csak a javítandókat. Majd a javítottat újra csiszolni és kenni kell. Aztán bent már lehetne is festeni, de nem festem, majd csak akkor ha az utca is teljesen ész lesz:) Most időben eszünk, aztán elmegyek hajat mosni és zuhanyozni a HO előtt. Csak poros lettem azért ma is. A tetejére most kaszálták a füvet előttem, mind a járdán volt:( Mehettem söpörni. Foltost ebéd után úgyse vinném le sétálni, nagyon meleg van ahhoz. Majd pihen itt bent és vár. Hogy meddig? Arról fogalmam sincs, hogy a HO-tól mikor szabadulok:(
Jó étvágyat nektek az ebédhez, utána jó pihenést mindenkinek:)
Akkor már a háziorvosnál vagy.Smile Drukkolok, hogy csináljon is valamit...

Jól haladtál ma is, ez legalább jót tesz a lelkednek.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Május 29, 2017 3:32 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 15 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 15 2160878-20160310-CUrRni
Viszont kívánom Ferikém! Jó étvágyat, jó pihenést utána, aztán jó sétát, ha úgy döntesz:)

Köszönöm Juditka!
Látom jól haladtál! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Május 29, 2017 3:32 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 15 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 15 2160878-20160310-CUrRni
Köszi Ferikém! Neked is csupa jót!
Eddig szép és jó meleg.Sad

Köszönjük Marcsika!
Itt is!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Május 29, 2017 4:32 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:Szia Juditom!
Jóó reggelt! 5.20 körül ébredtem, mert gazuram mocorgott. De a 6-6,5 óra megvolt.
Ja, és kipihenten, ez is valami.Smile
Szia Marcsika! Én már 5 előtt pár perccel fölébredtem, viszonylag  késő aludtam el, de nem volt semmi bajom,míg a cukrom meg nem mértem:(
Nem is írom le mennyi, de az, hogy mit ettem igen: 2db vékonyka szelet szénhidrát csökkentett kenyér, vaj, 1-1 szalámi 1 bögre tej. 9 ó felé egy alma..... Ma 2-től rendel a HO, úgy döntöttem bemegyek hozzá, ha csak recept kéne is! Valamit mondjon. Leviszem az április 20-ai labort és a füzetemet, amiben írom a cukor értékeket. Mást nem tudok tenni.
Szervusztok! Előkerültem. Na nem most, már lassan 1 órája. Le kellett tusolnom azonnal. Meleg, meg kosz.Sad Sad
Kipucoltuk a házat. Mentettük ami menthető.
Aztán kert és locsolás. cserit szedtünk és amikor eljöttünk volna, megjöttek a szomszédok.Smile Kicsit hűsöltünk és kitárgyaltunk a kitárgyalni valókat. Volt örömködés is.Smile
Amikor a lift elé értünk, na akkor már nem örömködtünk. Megint rossz. 5 szatyorral jöttem föl + virág.Sad
Jóska egy zsák mosni valót visszavitt a kocsiba, majd, ha jó lesz a lift, akkor mosom.Sad
Ő el a garázsba, én meg fel. Szétpakoltam a millió dolgot és mostantól nyugdíjas vagyok. Very Happy Esetleg ebédelünk.Very Happy

Olvasom a cukor gondodat Judit.Sad Tényleg valamit lépned kell. Ne idegeskedj, ha nem muszáj. Fenébe.Sad
  Hoztam Nektek is rózsát.Smile
Baráti beszélgetések - Page 15 2017_058
Én ebéd után csináltam magamon nagymosást, csupa por voltam a kerítés miatt.
Jesszus a lift....Anyám!!!!!!!!!! Sad PIhenj!
Most 5-ig én is azt teszem. Voltam a HO-nál gyógyszertárban.
Hazafelé mérgemben vettem egy magnum fagyit és megettem. Ez egy kész kabaré az egész. Ha nem lennék ilyen erőszakos mi lenne? Sad
Levittem az utolsó labort, a füzetet, amiben írtam az eredményeimet. 19 óra pocsék, oda húztam egy vonalat neki, napra, órára ott vannak a mért eredmények. Erre adott egy naplót, hogy neki ennyi eredmény nem kell, csak a reggeli éhhomit és 2 ó múlva mérjem, azt írjam be két nap!!!!!!! Pénteken vigyem vissza! Mit vagyok oda, még 15 -el se mennek orvoshoz. Náluk nincs időpont vérvételre. Mondom,hogy júni 26-ra kértem, van Szigetszentmiklóson a hormonom miatt, arra kérek beutalót is. Megírták, de csak az volt rajta. Visszaadtam, hogy nekem cukrot is mérjenek. Majd pénteken eldönti. Mondtam, hogy ott nem tudják, hogy milyen vérvételre megyek, csak időpontot adtak, ezért nyugodtan rá lehet írni a beutalóra. Sőt! Ilyen eredmények mellett terhelésest kérek. Ki az orvos kérdezte? Csak rántottam a vállamon válaszként. Erre írt valami port (valami cukorféle) amit oda kell majd ott adni, valamennyi folyadékban föloldják, meg kell inni és majd 2 ó múltán újra vért vesznek. Szegény Folti nagyot fog szívni akkor délelőtt. Reggel elmegyek,de 11 körül érek haza, vagy később, attól függ, hogy majd milyen buszt érek el. A recepteket is csak egy hónapra írták, de a hormon ki is maradt, már a gyógyszertárban láttam. Pénteken kérhetem azt is. Szóval tele a tököm velük. De persze hiába.... S mit pofáznak a megelőzésről, szűrésekről.... Ma már nem csinálok semmit, majd most pihenek egyet, 5 felé megyek le locsolni.
Addig hintaágy. Szegény Böbi, meg most tornázik, utazik:( <3
Gyönyörű a rózsa! De erről hogyan vagdosod le az elnyíltakat??????????
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Május 29, 2017 8:34 pm

A fagyitól se magasabb, se alacsonyabb nem lett a cukrom, most is 8 fölött volt. Mi lett volna, ha nem pofázok, hogy igenis akarom a terheléses cukor mérést június végén? Így is idegesít nagyon, hogy hol van még a hónap vége? Egy rohadék.
Elköszönök, mert valahogy ez a nap is fárasztó volt:( jó tévézést, pihenést, utána nagyon jó alvást nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 15 Jyyjt32
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Május 29, 2017 10:04 pm

Baráti beszélgetések - Page 15 Jy_yjt52
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Május 29, 2017 10:14 pm

Judit írta:A fagyitól se magasabb, se alacsonyabb nem lett a cukrom, most is 8 fölött volt. Mi lett volna, ha nem pofázok, hogy igenis akarom a terheléses cukor mérést június végén? Így is idegesít nagyon, hogy hol van még a hónap vége? Egy rohadék.
Elköszönök, mert valahogy ez a nap is fárasztó volt:( jó tévézést, pihenést, utána nagyon jó alvást nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 15 Jyyjt32

Baráti beszélgetések - Page 15 803504-20121209-EX4w9m

Olvastam a beírásod! Kész cirkusz ami ott megy!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Május 29, 2017 10:14 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 15 Jy_yjt52

Baráti beszélgetések - Page 15 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Május 29, 2017 10:15 pm

Baráti beszélgetések - Page 15 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Május 29, 2017 10:55 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:Szia Juditom!
Jóó reggelt! 5.20 körül ébredtem, mert gazuram mocorgott. De a 6-6,5 óra megvolt.
Ja, és kipihenten, ez is valami.Smile
Szia Marcsika! Én már 5 előtt pár perccel fölébredtem, viszonylag  késő aludtam el, de nem volt semmi bajom,míg a cukrom meg nem mértem:(
Nem is írom le mennyi, de az, hogy mit ettem igen: 2db vékonyka szelet szénhidrát csökkentett kenyér, vaj, 1-1 szalámi 1 bögre tej. 9 ó felé egy alma..... Ma 2-től rendel a HO, úgy döntöttem bemegyek hozzá, ha csak recept kéne is! Valamit mondjon. Leviszem az április 20-ai labort és a füzetemet, amiben írom a cukor értékeket. Mást nem tudok tenni.
Szervusztok! Előkerültem. Na nem most, már lassan 1 órája. Le kellett tusolnom azonnal. Meleg, meg kosz.Sad Sad
Kipucoltuk a házat. Mentettük ami menthető.
Aztán kert és locsolás. cserit szedtünk és amikor eljöttünk volna, megjöttek a szomszédok.Smile Kicsit hűsöltünk és kitárgyaltunk a kitárgyalni valókat. Volt örömködés is.Smile
Amikor a lift elé értünk, na akkor már nem örömködtünk. Megint rossz. 5 szatyorral jöttem föl + virág.Sad
Jóska egy zsák mosni valót visszavitt a kocsiba, majd, ha jó lesz a lift, akkor mosom.Sad
Ő el a garázsba, én meg fel. Szétpakoltam a millió dolgot és mostantól nyugdíjas vagyok. Very Happy Esetleg ebédelünk.Very Happy

Olvasom a cukor gondodat Judit.Sad Tényleg valamit lépned kell. Ne idegeskedj, ha nem muszáj. Fenébe.Sad
  Hoztam Nektek is rózsát.Smile
Én ebéd után csináltam magamon nagymosást, csupa por voltam a kerítés miatt.
Jesszus a lift....Anyám!!!!!!!!!! Sad PIhenj!
Most 5-ig én is azt teszem. Voltam a HO-nál gyógyszertárban.
Hazafelé mérgemben vettem egy magnum fagyit és megettem. Ez egy kész kabaré az egész. Ha nem lennék ilyen erőszakos mi lenne? Sad
Levittem az utolsó labort, a füzetet, amiben írtam az eredményeimet. 19 óra pocsék, oda húztam egy vonalat neki, napra, órára ott vannak a mért eredmények. Erre adott egy naplót, hogy neki ennyi eredmény nem kell, csak a reggeli éhhomit és 2 ó múlva mérjem, azt írjam be két nap!!!!!!! Pénteken vigyem vissza! Mit vagyok oda, még 15 -el se mennek orvoshoz. Náluk nincs időpont vérvételre. Mondom,hogy júni 26-ra kértem, van Szigetszentmiklóson a hormonom miatt, arra kérek beutalót is. Megírták, de csak az volt rajta. Visszaadtam, hogy nekem cukrot is mérjenek. Majd pénteken eldönti. Mondtam, hogy ott nem tudják, hogy milyen vérvételre megyek, csak időpontot adtak, ezért nyugodtan rá lehet írni a beutalóra. Sőt! Ilyen eredmények mellett terhelésest kérek. Ki az orvos kérdezte? Csak rántottam a vállamon válaszként. Erre írt valami port (valami cukorféle) amit oda kell majd ott adni, valamennyi folyadékban föloldják, meg kell inni és majd 2 ó múltán újra vért vesznek. Szegény Folti nagyot fog szívni akkor délelőtt. Reggel elmegyek,de 11 körül érek haza, vagy később, attól függ, hogy majd milyen buszt érek el. A recepteket is csak egy hónapra írták, de a hormon ki is maradt, már a gyógyszertárban láttam. Pénteken kérhetem azt is. Szóval tele a tököm velük. De persze hiába.... S mit pofáznak a megelőzésről, szűrésekről.... Ma már nem csinálok semmit, majd most pihenek egyet, 5 felé megyek le locsolni.
Addig hintaágy. Szegény Böbi, meg most tornázik, utazik:( <3
Gyönyörű a rózsa! De erről hogyan vagdosod le az elnyíltakat??????????
Amikor olvastalak és is megkerestem a fagyit.Smile
Ne hagyd magad Judit, fenébe azzal a HO-al.Sad Saját érdeked! bounce bounce

Ott a pince oldalában ágaskodva vagdosom le.Smile Eléggé veszélyes, de mindig levágom.Smile Akkor többször virágzik.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Május 29, 2017 10:58 pm

Lányok, Ferikém én is elköszönök. Ma nagyon lusta voltam du-este.Smile
Feltettük a szúnyoghálós ajtót. Előtte lemostam. Estére csuda jó levegő lett az erkélyen kicsit ücsörögtünk is kint.

Aludjatok jól és egyben.Smile

Baráti beszélgetések - Page 15 1_este96
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 30, 2017 5:57 am

Szervusztok, jó reggelt, jó és szép napot nektek!
Baráti beszélgetések - Page 15 Jyregg10 Baráti beszélgetések - Page 15 Vg28n811 Baráti beszélgetések - Page 15 378110 Baráti beszélgetések - Page 15 Szep_d10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 30, 2017 6:07 am

Egy rémálom volt az egész éjszakám:( Kértem tegnap ezt a f@szkalap orvost, hogy adjon az altatóm helyett valamit mert most már ezzel is nagyon rosszul alszok, nagyon ritkán tudok jól elaludni és nem tudom még azt a keveset se átaludni. Szerintem ez lehetett a bosszúja:( Adott. Még mondta, hogy ha fölébrednék, nyugodtan vegyek be belőle egy szemet és frissen, semmi kábaság, fogok ébredni. Ehhez képest még éjfélkor fönt voltam, egy óra felé bevettem még egyet. 5-10 percekre szundítottam el (ott van szemközt az óra, látom), s akkor is valami rettenetet álmodva ijedtem föl. Valami üvegcserepeken jártam Foltival, meg ilyen baromságokat, én aki tényleg soha nem álmodok. Melegem volt, ablakot nyitottam, fáztam, a párna se volt jó. Fél 3 felé megettem egy almát, gondoltam, már úgyis mindegy. 3 órakor valami madár elkezdett csipogni, de nem rigó. Ugyanazt mondta, csiripelte. Már az is idegesített. Erre reggel mérem a vércukrom - 19-e óta nem mértem ilyen keveset - 6,8 lett! Éjjeli almával! A fejem 4 ó felé megfájdult vettem be Algot. No, alig vártam, hogy fölkelhessek.
Még 2 napra van altatóm, valamikor visszamegyek és ledugom a doki torkán ezt az összeset amit fölírt. Reggel most olvastam, hogy miket okoz. Hát ezt, rémálmokat, meg még a fene tudja miket. Szedje ő.
Azt hiszem, hogy ma du. akkorát fogok aludni, hogy még.
No, nem írom tovább, bocsánat!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 30, 2017 6:09 am

masu-feri írta:
Judit írta:A fagyitól se magasabb, se alacsonyabb nem lett a cukrom, most is 8 fölött volt. Mi lett volna, ha nem pofázok, hogy igenis akarom a terheléses cukor mérést június végén? Így is idegesít nagyon, hogy hol van még a hónap vége? Egy rohadék.
Elköszönök, mert valahogy ez a nap is fárasztó volt:( jó tévézést, pihenést, utána nagyon jó alvást nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 15 Jyyjt32

Baráti beszélgetések - Page 15 803504-20121209-EX4w9m

Olvastam a beírásod! Kész cirkusz ami ott megy!

Köszi Ferikém! Ez pocsék éjjel volt, majd látod:( Az, tényleg az. Nem tudom, hogy mi van azokkal, aki nem mer szólni? Kivágják, mint macskát az esőre?
S ez csak egyre rosszabb lesz. Nagyon megjegyeztem a kérdését, hogy mi vagyok én orvos? Rohadék....Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Május 30, 2017 6:30 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 15 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Május 30, 2017 6:33 am

masu-feri írta:
Böbe51 írta:

Baráti beszélgetések - Page 15 2395881-20161122-SzKAAk
Köszönöm szépen, jól aludtam. :-)
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Május 30, 2017 6:35 am

Judit írta:Egy rémálom volt az egész éjszakám:( Kértem tegnap ezt a f@szkalap orvost, hogy adjon az altatóm helyett valamit mert most már ezzel is nagyon rosszul alszok, nagyon ritkán tudok jól elaludni és nem tudom még azt a keveset se átaludni. Szerintem ez lehetett a bosszúja:( Adott. Még mondta, hogy ha fölébrednék, nyugodtan vegyek be belőle egy szemet és frissen, semmi kábaság, fogok ébredni. Ehhez képest még éjfélkor fönt voltam, egy óra felé bevettem még egyet. 5-10 percekre szundítottam el (ott van szemközt az óra, látom), s akkor is valami rettenetet álmodva ijedtem föl. Valami üvegcserepeken jártam Foltival, meg ilyen baromságokat, én aki tényleg soha nem álmodok. Melegem volt, ablakot nyitottam, fáztam, a párna se volt jó. Fél 3 felé megettem egy almát, gondoltam, már úgyis mindegy. 3 órakor valami madár elkezdett csipogni, de nem rigó. Ugyanazt mondta, csiripelte. Már az is idegesített. Erre reggel mérem a vércukrom - 19-e óta nem mértem ilyen keveset - 6,8 lett! Éjjeli almával! A fejem 4 ó felé megfájdult vettem be Algot. No, alig vártam, hogy fölkelhessek.
Még 2 napra van altatóm, valamikor visszamegyek és ledugom a doki torkán ezt az összeset amit fölírt. Reggel most olvastam, hogy miket okoz. Hát ezt, rémálmokat, meg még a fene tudja miket. Szedje ő.
Azt hiszem, hogy ma du. akkorát fogok aludni, hogy még.
No, nem írom tovább, bocsánat!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ez mindennek a teteje a tegnap történtek után! No No No

Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Május 30, 2017 6:40 am

Délelőtt megyek gyógytornára, előtte kicsit folytatom, amit tegnap elkezdtem. Ebéd utániakat pedig majd meglátjuk. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Május 30, 2017 6:42 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 15 Goodmo24
Szia Böbikém! Jó reggelt és jó napod is legyen:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 15 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

15 / 40 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.