Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

24 / 40 oldal Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jún. 05, 2017 6:41 am

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Kellemes ünnepet mára is.Baráti beszélgetések - Page 24 1f642
Kicsit lehűlt, 1,5 mm eső esett este, ma kertelünk. Már fő a paradicsomos kápi. Azt ennénk. Sajnos a lift nem jó. Élt 1 napot.Baráti beszélgetések - Page 24 1f641
Hozom  a reggelit./quote]
Itt is lehűlt kicsit, esett egy kevés eső.
Az a lift egy rémálom. No No No
Szia Böbice!
A lift is, de a KK is. Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jún. 05, 2017 6:43 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém!
Magamhoz képest jól aludtam. Na, meg egy kicsit le is hűlt, az is segített. Pedig féltem, hogy nem tudok majd aludni. Tegnap du. elég kómás voltam az eső előtt, majd 1 órát szundikáltam.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jún. 05, 2017 7:29 am

Marcsi írta:
Judit írta:Na, jól kezdődött ez a nap is!!!!!!! Ugye nyitva a bejárati ajtó. Folti leballagott, azt hangos ordító, dühös ugatást, amit csinált?? Rohanok ki, hogy mi történt? A cirmos macska, de nagyon nagy, majdnem Foltinyi - ott áll szemközt és visszatámadja Foltit. Ez meg ment neki, ordított! No, más már nem hiányzik, csak, hogy összeverekedjenek, mentem le, a macska észrevett és fölrohant a kis ház padlására, mentem utána, de ott már nem láttam. De nem láttam még életben ekkora macskát, nekiment volna Foltinak, az meg naná,hogy neki! Most majd mondhatom, hogy nem bántjuk a ciciát....
Jól aludtam, jó a cukrom, úgyhogy juhhé. Közben éjjel még rájöttem, hogy valami kajafélét ki kell találnom, mert ugye holnap, ha Józsi hoz cseresznyét neki is enni kéne, de ha sikerül, lehozza Natit is, neki meg pláne, mert nem csak cukros, mint Józsi, hanem ő keményen inzulinos.... Szóval befőzni, meg főzni egyszerre nem megy, majd ma valamikor.
Este itt csak dörgött villámlott, egy csöpp eső sem esett, tehát jó, hogy alaposan locsoltam.
Szia Juditom!
Gondlom egyből felébredtél.Smile Lehet, hogy az a maccs házőrző is? Very Happy Azért akkora?
Micsoda örömök így koránjában, remélem egész napra kitart.
Majd kitalálsz valami ebédet és akkor már csak meg kell főznöd.Smile
Föl ám! Még ideges is lettem. Először is utálom reggel a hangoskodást, másodszor meg már annyit elgondolkodtam, hogy becsukom a francos pince-padlás ajtót, de akkor kevésbé szellőzik, mikor fogy el a pincéből a víz, ami a felhőszakadás óta ott van? Még most is zaklatott vagyok:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jún. 05, 2017 7:32 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Na, jól kezdődött ez a nap is!!!!!!! Ugye nyitva a bejárati ajtó. Folti leballagott, azt hangos ordító, dühös ugatást, amit csinált?? Rohanok ki, hogy mi történt? A cirmos macska, de nagyon nagy, majdnem Foltinyi - ott áll szemközt és visszatámadja Foltit. Ez meg ment neki, ordított! No, más már nem hiányzik, csak, hogy összeverekedjenek, mentem le, a macska észrevett és fölrohant a kis ház padlására, mentem utána, de ott már nem láttam. De nem láttam még életben ekkora macskát, nekiment volna Foltinak, az meg naná,hogy neki! Most majd mondhatom, hogy nem bántjuk a ciciát....
Jól aludtam, jó a cukrom, úgyhogy juhhé. Közben éjjel még rájöttem, hogy valami kajafélét ki kell találnom, mert ugye holnap, ha Józsi hoz cseresznyét neki is enni kéne, de ha sikerül, lehozza Natit is, neki meg pláne, mert nem csak cukros, mint Józsi, hanem ő keményen inzulinos.... Szóval befőzni, meg főzni egyszerre nem megy, majd ma valamikor.
Este itt csak dörgött villámlott, egy csöpp eső sem esett, tehát jó, hogy alaposan locsoltam.

Vigyázni kell a macskával! Borikának a kutyabarátnőnknek megsértette a szemét támadás közben. Crying or Very sad
Nálunk egy kis csendes eső volt, pedig nincs már, aki féljen a vihartól. Sad
Először úgy nézett ki, hogy még nekem is nekem jött volna. Ott maradt tegnap a seprő, na adtam neki Smile
Tegnap este itt egy csöpp sem esett, de dörgött és villámlott, egyből ő jutott eszembe :'(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jún. 05, 2017 7:37 am

Most elköszönök, mert már mindjárt meleg lesz, Foltinak jobb még a hűvösebb időben sétálni. Utána meg neki állok a kis konyhában készülődni, s hátha közben jön valami ötletem a főzés ügyében....
Legyen nyugodt, békés, szép napotok!
Baráti beszélgetések - Page 24 4369810
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Jún. 05, 2017 11:17 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém!
Magamhoz képest jól aludtam. Na, meg egy kicsit le is hűlt, az is segített. Pedig féltem, hogy nem tudok majd aludni. Tegnap du. elég kómás voltam az eső előtt, majd 1 órát szundikáltam.

Szívesen Marcsika! Örülök!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Jún. 05, 2017 11:17 am

Baráti beszélgetések - Page 24 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 24 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jún. 05, 2017 12:24 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 24 2160878-20160310-CUrRni
Viszont kívánom Ferikém! Smile Legyen szép az ünnep délutánja nektek Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jún. 05, 2017 12:26 pm

Úgy elment a délelőttöm a főzéssel, a kis konyha pakolással, elnyílt rózsák vágásával, hogy szinte észre sem vettem. Majd most megyünk enni. Után kezdek üvegeket mosni, lemosni, fölmosni, a gépet előkészíteni... Szóval 4 -ig biztos nem fogok unatkozni. Aztán pihenésre gondoltam:)

Jó étvágyat, vagy már egészségetekre ? Smile Jó pihenést utána nektek:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Jún. 05, 2017 5:16 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 24 2160878-20160310-CUrRni
Viszont kívánom Ferikém! Smile Legyen szép az ünnep délutánja nektek Smile

Köszönöm Juditka!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jún. 05, 2017 6:41 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 24 2160878-20160310-CUrRni
Már szép estét is Ferikém! Mindjárt, mert még visszales a nap a szembe ház Duna felőli oldalán.Very Happy.Smile
Előkerültem. Hosszú napot csináltunk.Smile
Ma normális idő volt igaz nem sokat voltam a napon. Leginkább padoztunk, rámolásztunk a présházban. Megint sikerült selejtezni, még a lovardás fiúnak is jutott cucc. Szakajtó, ilyesmi.Smile Helyes, mert jön eszegetni a cserit az Ő oldalukon.
A határszemlén meg leültünk úton-útfélen.Smile
Most már jóllakottan körbenézek a facén. Nem tudom mi van a lányokkal, ez borzasztó. Azt tudtam, hogy Bellusék ma Dorogra jöttek ebédelni.
Sajnos még mindig nem jó a lift ugye. Beszéltem a KK-val a ház előtt.Sad A g-ból hoztam egy zsák mosnivalót, hogy holnap ne unatkozzak, ha... Gyalog felcipelhettem.

Kimostuk az esővizes edényeket, remélem holnap lesz eső, ahogy jósolgatták.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jún. 05, 2017 8:27 pm

Túl a sétán és a kötelezőkön is. Nagyon elfáradt Folti, melege volt. El is törődtem, ezért el is köszönök. Még jó tévézést és jó pihenést nektek.
Majd lesz az RTL-en egy ezer látott, de szeretett filmem, a Micsoda nő, fél 9-kor kezdődik talán? Azt megnézem.
Jó éjt és szép álmot, pihentetőt tévé után nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 24 Vakond11
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jún. 05, 2017 9:25 pm

Judit írta:Túl a sétán és a kötelezőkön is. Nagyon elfáradt Folti, melege volt.  El is törődtem, ezért el is köszönök. Még jó tévézést és jó pihenést nektek.
Majd lesz az RTL-en egy ezer látott, de szeretett filmem, a Micsoda nő, fél 9-kor kezdődik talán? Azt megnézem.
Jó éjt és szép álmot, pihentetőt tévé után nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 24 Vakond11
A Film boxon a Szerelem mindent kibír-t nézem, de belesek a Micsoda nőbe is.Very Happy
Jó pihenést Neked is!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jún. 05, 2017 9:27 pm

Lányok, Ferikém elköszönök én is mára.
Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 24 1_est104
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Jún. 05, 2017 9:59 pm

Judit írta:Túl a sétán és a kötelezőkön is. Nagyon elfáradt Folti, melege volt.  El is törődtem, ezért el is köszönök. Még jó tévézést és jó pihenést nektek.
Majd lesz az RTL-en egy ezer látott, de szeretett filmem, a Micsoda nő, fél 9-kor kezdődik talán? Azt megnézem.
Jó éjt és szép álmot, pihentetőt tévé után nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 24 Vakond11

Baráti beszélgetések - Page 24 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Jún. 05, 2017 10:00 pm

Marcsi írta:Lányok, Ferikém elköszönök én is mára.
Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 24 1_est104
Baráti beszélgetések - Page 24 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 24 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Jún. 05, 2017 10:01 pm

Baráti beszélgetések - Page 24 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 06, 2017 5:40 am

Szervusztok, jó reggelt, szép és jó napot nektek Smile
Baráti beszélgetések - Page 24 Vidyym17 Baráti beszélgetések - Page 24 11167111 Baráti beszélgetések - Page 24 Szyyzs11 Baráti beszélgetések - Page 24 Szyp_k13
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 06, 2017 5:47 am

Kicsit korábban ébredtem, mint "szoktam". De mégis kialudtam magam. Jó volt. Este időben tudtam elaludni, így végig aludtam fél 5-ig. Kiegyeznék vele mindig:) Ma kajánk van. Hogy Józsi le tudja-e csalni Natasát nem tudom? De azt se, hogy Józsi mikorra jön. Be van borulva, felhős minden. Azért jobban esne, ha ma nem esne. Ha esik, akkor itt a konyhában kell gyümölcsözni, nem lenne jó. A kis ház konyhájában jobb lenne a kupi:) Meglátjuk. Ma korábban megyek majd el Foltival sétálni kicsit. Az éjjel össze-vissza volt nyitva minden, jó is volt, visszahűlt a lakás 24 fokra:) Már majdnem hűvös van:) Este a szedett epret beletörtem villával a Jogobella Light gyümölcsös joghurtba, nyomtam rá a flakonos tejszínből, hát... valami igazi finomság:) Reggel nem nyomta meg a cukrom, 6,5 lett:) Szóval ezzel pl. lehet jókat nasizni, még fagyi helyett is nagyon finom Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 06, 2017 5:48 am

Baráti beszélgetések - Page 24 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszönöm Ferikém! Minden éjszakára kiegyezek egy ilyen éjjeli alvással:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 06, 2017 6:32 am

Szervusztok Kedveskék! Jóó reggelt!
Máris keddel kezdünk.Smile
Lesem a felhőket.Smile
Ilyen szépséges napot Nektek!
Baráti beszélgetések - Page 24 5_2210
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 06, 2017 6:38 am

Judit írta:Kicsit korábban ébredtem, mint "szoktam". De mégis kialudtam magam. Jó volt. Este időben tudtam elaludni, így végig aludtam fél 5-ig. Kiegyeznék vele mindig:) Ma kajánk van. Hogy Józsi le tudja-e csalni Natasát nem tudom? De azt se, hogy Józsi mikorra jön. Be van borulva, felhős minden. Azért jobban esne, ha ma nem esne. Ha esik, akkor itt a konyhában kell gyümölcsözni, nem lenne jó. A kis ház konyhájában jobb lenne a kupi:) Meglátjuk. Ma korábban megyek majd el Foltival sétálni kicsit. Az éjjel össze-vissza volt nyitva minden, jó is volt, visszahűlt a lakás 24 fokra:) Már majdnem hűvös van:)  Este a szedett epret beletörtem villával a Jogobella Light gyümölcsös joghurtba, nyomtam rá a flakonos tejszínből, hát... valami igazi finomság:) Reggel nem nyomta meg a cukrom, 6,5 lett:) Szóval ezzel pl. lehet jókat nasizni, még fagyi helyett is nagyon finom Smile  
Szia Juditom!
Szegény természetfelelős, most nem tudja,hogy essen, vagy ne essen.Smile
Ma sem fogsz unatkozni. Megkezdődik ezzel az eltevős időszak. Nekem is lett egy süti dobozos aszalt cserim.
Sajnos idén meggy nem lesz.Sad A 3-ból csak az egyik fán van, és arról is nagyon sok ágat el kellett tüzelni, terméssel együtt.Sad Az idén füge sem lesz, hiába a 3 nagy bokor.
Én a hűtőből vettem ki s. barackot, Forró vízbe dobtam, jól lejött a héja, azt kevertem tejszínnel. Hát a bolti fagyikhoz képest mennyei lett.
Maradjon is ilyen a cukrod!!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 06, 2017 6:39 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 24 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém! Soha rosszabb éjszakát.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 06, 2017 6:53 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jóó reggelt!
Máris keddel kezdünk.Smile
Lesem a felhőket.Smile
Ilyen szépséges napot Nektek!
Baráti beszélgetések - Page 24 5_2210
No, írtam neked jó sokat és volt - nincs, eltűnt:(
Gyönyörű a rózsa! Jó reggelt neked:)
Arról írtam az előbb, hogy bizonytalan vagyok Józsiban, mert tegnap nem szólt, hogy jön, mikor, jön-e Nati, stb.?
Én már minden gyümölcsöt veszek, de nem bánom, mert télen olcsóbb, mint a gyümölcs a fűtésszámla mellett, meg finom is cukor és tartósító nélkül. Szóval erre most sem leszek lusta Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 06, 2017 7:09 am

Most elköszönök, hamarabb, mint szoktam. Folti után még a boltba is el kéne zarándokolnom. Vége a borulásnak, már ki is sütött a nap. Nem lesz ebből egy csepp eső sem. Néztem az óránkénti jelentést, 8-tól és 13-tól ír nagy zivatart... Honnan veszi ugyan? Tiszta az ég, ragyog nap.....
Legyen szép napotok, Böbi szinte percenként jut eszembe valamiről.....
Majd azért jelentkezek, ha tudok ...
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 24 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

24 / 40 oldal Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.