Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

19 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 01, 2017 6:15 am

Judit írta:Hajnali szép jó reggelt kis korán kelők!!!!!!!!!!!!!!!!! <3


Baráti beszélgetések - Page 19 Jyregg15 Baráti beszélgetések - Page 19 Cicyyk10 Baráti beszélgetések - Page 19 Beagle11 Baráti beszélgetések - Page 19 Images29
Neked is Judit! I love you
Baráti beszélgetések - Page 19 Jyk_110
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 01, 2017 6:57 am

Ide írok majd néha, amikor időm engedi, mert a facebook-on annyi minden történik, hogy elvonja a figyelmemet a munkától. Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Jún. 01, 2017 10:07 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 19 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém! Nagyot sikerült aludnom, pedig magamhoz képest korán, már 10 óra után aludtam.
Baráti beszélgetések - Page 19 Jyk_1910

Szívesen Marcsika! Most én is remekül aludtam!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Jún. 01, 2017 10:11 am

Judit írta:
masu-feri írta:
Judit írta:Már túl minden kötelezőn:) Foltos sétált tényleg. Most én jöttem elől, ő utánam. Szegénykém még nehezen bírja azért. De már mégis megkerüljük a tavat és a kis félszigetet is körbe. Azért az előbb leszaladt ugatni, de a masszírozáshoz séta után egyből odafekszik:)
Jó tévézést lányok és Ferikém:) Utána jó pihenéses, alvásos éjszakát nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 19 Jyyjt34
Baráti beszélgetések - Page 19 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm Ferikém! Tényleg jót aludtam, de most saját praktikát alkalmaztam:) Majd olvasod, hogy hogyan:)

Szívesen Juditka! Örülök neki! A lényeg a lényeg! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Jún. 01, 2017 10:12 am

Baráti beszélgetések - Page 19 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 19 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 01, 2017 10:12 am

Baráti beszélgetések - Page 19 Bycsy14
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 01, 2017 11:26 am

Megjöttem a gyógytornáról. Szépen haladtam a munkával délelőtt. Most ebédet melegítek. Ebéd után pedig befejezem a fürdőszobát. Pihenés a fodrásznál lesz. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 01, 2017 11:27 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 19 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 19 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Ferikém! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 01, 2017 12:32 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 19 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 19 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém! Szép napot neked, nektek is:) Talán már egészségetekre az ebédet is. Délutánra jó pihenést, vagy sétát, ahogy tervezed:)
Az utcai kerítés javításához jó idő volt:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 01, 2017 12:33 pm

Böbe51 írta:Megjöttem a gyógytornáról. Szépen haladtam a munkával délelőtt. Most ebédet melegítek. Ebéd után pedig befejezem a fürdőszobát. Pihenés a fodrásznál lesz. Smile
Húúú, de ügyes vagy:))))))) És még szép is leszel!! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 01, 2017 12:37 pm

Én a kinti kerítés javítást megcsináltam. A benti javításokat lecsiszoltam, lekentem mélyalapozóval az egészet. Belül már lehetne a betonfestékkel festeni. Holnap reggel a HO-hoz vagyok hivatalos, utána javítom kint és kenem. Aztán meglátom, hogy benti festéshez nekiállok-e? Attól is függ, hogy mikor végzek a HO-nál.

Egészségetekre az ebédet, délutánra jó pihenést. Én a ház háta mögött kicsit átmolyolom a paradicsomot, van amit már újra kötni kell. A Trombita virágot is megpróbálom rávezetni a drótra, amit kifeszítettem, nem akarom, hogy a kerítésdeszkára fusson.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 01, 2017 1:51 pm

Judit írta:Én a kinti kerítés javítást megcsináltam. A benti javításokat lecsiszoltam, lekentem mélyalapozóval az egészet. Belül már lehetne a betonfestékkel festeni. Holnap reggel a HO-hoz vagyok hivatalos, utána javítom kint és kenem. Aztán meglátom, hogy benti festéshez nekiállok-e? Attól is függ, hogy mikor végzek a HO-nál.

Egészségetekre az ebédet, délutánra jó pihenést. Én a ház háta mögött kicsit átmolyolom a paradicsomot, van amit már újra kötni kell. A Trombita virágot is megpróbálom rávezetni a drótra, amit kifeszítettem, nem akarom, hogy a kerítésdeszkára fusson.

Nektek is egészségetekre az ebédet! Smile Te is ügyes vagy! Very Happy I love you
Mindjárt lepakolom a fürdőt, ahogy megszáradt a kő és indulok a fodrászhoz.
Haza már úgy jövök, hogy onnan kezdve nyugdíjas vagyok! bounce
Szép délutánt ! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Jún. 01, 2017 1:57 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 19 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 19 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot, Ferikém! Smile I love you

Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Jún. 01, 2017 1:59 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 19 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 19 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém! Szép napot neked, nektek is:) Talán már egészségetekre az ebédet is. Délutánra jó pihenést, vagy sétát, ahogy tervezed:)
Az utcai kerítés javításához jó idő volt:)

Szia Juditka! Köszönöm, viszont neked is!
Láttam a facen!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 01, 2017 6:22 pm

Szervusztok! Lassan szép estét is kívánhatok.Smile
Hosszú napunk volt megint.Smile
Locsolással kezdtem:( Nem esett, pedig Bellus este vigasztalt, hogy Ő úgy látta a radaron, hogy igaz, hogy a felhőben tegnap délután mindkétszer lyuk lett, de mintha a mi dülőnknél esett volna. Na, hát csalt a radar. Nem esett.
Gazduram füvet nyírt, Ezzel a 2/3-a kész a kertnek. Holnap folyt köv. Közben jött a szomszéd és a cigiszünetben egyet söröztek.Smile
Utána présházat takarítottam. Jaj, de a körmömre égett már. Csak hordtuk ki a gyerekektől a még valamire jó lesz cuccot, meg a több zsáknyi papírt, amit a könyvelőtől megkaptak valamikor.  Most selejteztem, elpakoltam és találtam mindennek helyet is. Hálisten.
Addig Jóska levágta a cseresznye háztetőt karistoló ágait a hosszú /4m-es/ ágvágóval. Amit aztán én szépen le is szüreteltem. Kárba ne vesszen a cseri. A szomszéd is szedett az asszonynak elvitelre, amikor hazaindult.

A szendvics ebéd és cseresznyézés után nekiláttunk a 4 zsák, majd 80-90 kg papírt kiszedni a fóliákból, hogy elvihessük a szelektívbe. Jó kis szöszölős munka volt.Sad Szóval ezt is átvállaltuk...  1 zsákkal ma el is hoztunk, bedobáltunk.
Sajnos a lift még mindig nem jó. Találkoztam a szomszédokkal felfelé caplatva, ilyenkor mindenki mondja a magáét, aztán minden megy tovább.... Remélem a KK jól alszik majd.Very Happy
A rakott zöldbab estebéd után most körbenézek és irány a fotel.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 01, 2017 8:57 pm

Marcsi írta:Szervusztok! Lassan szép estét is kívánhatok.Smile
Hosszú napunk volt megint.Smile
Locsolással kezdtem:( Nem esett, pedig Bellus este vigasztalt, hogy Ő úgy látta a radaron, hogy igaz, hogy a felhőben tegnap délután mindkétszer lyuk lett, de mintha a mi dülőnknél esett volna. Na, hát csalt a radar. Nem esett.
Gazduram füvet nyírt, Ezzel a 2/3-a kész a kertnek. Holnap folyt köv. Közben jött a szomszéd és a cigiszünetben egyet söröztek.Smile
Utána présházat takarítottam. Jaj, de a körmömre égett már. Csak hordtuk ki a gyerekektől a még valamire jó lesz cuccot, meg a több zsáknyi papírt, amit a könyvelőtől megkaptak valamikor.  Most selejteztem, elpakoltam és találtam mindennek helyet is. Hálisten.
Addig Jóska levágta a cseresznye háztetőt karistoló ágait a hosszú /4m-es/ ágvágóval. Amit aztán én szépen le is szüreteltem. Kárba ne vesszen a cseri. A szomszéd is szedett az asszonynak elvitelre, amikor hazaindult.

A szendvics ebéd és cseresznyézés után nekiláttunk a 4 zsák, majd 80-90 kg papírt kiszedni a fóliákból, hogy elvihessük a szelektívbe. Jó kis szöszölős munka volt.Sad Szóval ezt is átvállaltuk...  1 zsákkal ma el is hoztunk, bedobáltunk.
Sajnos a lift még mindig nem jó. Találkoztam a szomszédokkal felfelé caplatva, ilyenkor mindenki mondja a magáét, aztán minden megy tovább.... Remélem a KK jól alszik majd.Very Happy
A rakott zöldbab estebéd után most körbenézek és irány a fotel.

Nagyon kitettetek magatokért ma is. De már nyugodtabban csinálhatjátok, nem szorít az idő. Nagy szerencséjük van veletek a lányoknak. Ha rajtuk múlott volna a teljes pakolás, hát jövőre se végeznének....
Mikor írod a cseresznyét, mindig eszembe jut a keresztúri germerszdorfim:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 01, 2017 9:00 pm

Jujjj! Itt ragadtam, tévét néztem. Most látom?, hogy mennyi az időSad Elszaladt.
Elköszönök, jó éjt és szép álmokat nektek! Remélem Sunnynak tudott segíteni az orvos, bár félek, mert nem írt Böbi. Sajnálom nagyon <3 Szorítok ezerrel!
Biztos Sunny miatt nem jött Böbi szegénykém:)
Baráti beszélgetések - Page 19 12103510
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 01, 2017 9:01 pm

Lányok Ferikém mára elköszönök. Aludjatok jól!
A paramount channelt nézem: Ha igaz volna...

Baráti beszélgetések - Page 19 1_est100
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 01, 2017 9:05 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok! Lassan szép estét is kívánhatok.Smile
Hosszú napunk volt megint.Smile
Locsolással kezdtem:( Nem esett, pedig Bellus este vigasztalt, hogy Ő úgy látta a radaron, hogy igaz, hogy a felhőben tegnap délután mindkétszer lyuk lett, de mintha a mi dülőnknél esett volna. Na, hát csalt a radar. Nem esett.
Gazduram füvet nyírt, Ezzel a 2/3-a kész a kertnek. Holnap folyt köv. Közben jött a szomszéd és a cigiszünetben egyet söröztek.Smile
Utána présházat takarítottam. Jaj, de a körmömre égett már. Csak hordtuk ki a gyerekektől a még valamire jó lesz cuccot, meg a több zsáknyi papírt, amit a könyvelőtől megkaptak valamikor.  Most selejteztem, elpakoltam és találtam mindennek helyet is. Hálisten.
Addig Jóska levágta a cseresznye háztetőt karistoló ágait a hosszú /4m-es/ ágvágóval. Amit aztán én szépen le is szüreteltem. Kárba ne vesszen a cseri. A szomszéd is szedett az asszonynak elvitelre, amikor hazaindult.

A szendvics ebéd és cseresznyézés után nekiláttunk a 4 zsák, majd 80-90 kg papírt kiszedni a fóliákból, hogy elvihessük a szelektívbe. Jó kis szöszölős munka volt.Sad Szóval ezt is átvállaltuk...  1 zsákkal ma el is hoztunk, bedobáltunk.
Sajnos a lift még mindig nem jó. Találkoztam a szomszédokkal felfelé caplatva, ilyenkor mindenki mondja a magáét, aztán minden megy tovább.... Remélem a KK jól alszik majd.Very Happy
A rakott zöldbab estebéd után most körbenézek és irány a fotel.

Nagyon kitettetek magatokért ma is. De már nyugodtabban csinálhatjátok, nem szorít az idő. Nagy szerencséjük van veletek a lányoknak. Ha rajtuk múlott volna a teljes pakolás, hát jövőre se végeznének....
Mikor írod a cseresznyét, mindig eszembe jut a keresztúri germerszdorfim:)
Idén nagyon jó állagúak a cseresznyék. A koraiból még mindig van, de a Szomolyai is érik már. Jövő héten már aszaljuk.Smile
Ez a házdolog sokemberes volt.Smile  És még mennyi utómunkánk van.
Anyósoméknak volt Germeszdorfi, meggybe oltva. Isteni finom volt.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 01, 2017 9:07 pm

Judit írta: Jujjj! Itt ragadtam, tévét néztem. Most látom?, hogy mennyi az időSad Elszaladt.
Elköszönök, jó éjt és szép álmokat nektek! Remélem Sunnynak tudott segíteni az orvos, bár félek, mert nem írt Böbi. Sajnálom nagyon <3 Szorítok ezerrel!
Biztos Sunny miatt nem jött Böbi szegénykém:)
Baráti beszélgetések - Page 19 12103510
Pihenj jól Judit!  I love you lol!
Most olvasom itt Sunnyt. Megyek is olvasni.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Jún. 02, 2017 6:03 am

Szervusztok, jó reggelt, szép napot, de főleg jót mindenkinek:)
Baráti beszélgetések - Page 19 Cica_p11 Baráti beszélgetések - Page 19 Mokus_13 Baráti beszélgetések - Page 19 Pyntek12 Baráti beszélgetések - Page 19 Jyn_a_11 Baráti beszélgetések - Page 19 5557010
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Jún. 02, 2017 6:23 am

Szervusztok, jó reggelt és szép napot kívánok! Sunnynak külön jó hírekkel teli gyógyulósat:)
Tegnap azon törtem a fejem, hogy mi a fenét mondjak a HO-nak, ha ma is jó lesz a cukrom. Azt mondta, hogy csak 2 napot írjak pici lapjára.... Kitaláltam reggel, hogy azt bizony nem mondta, hogy melyik kettő legyen az. Így beírom az egyik rosszat és a mait vagy a tegnapit a jóhoz oszt kapja be:) 8-tól rendel, de fél 9 előtt még nem jött be soha amióta itt lakok. Mindegy, időben ma elköszönök, hátha mégis korán bejutok. Jó lenne a kerítést az utcán kijavítani még de. mert akkor még nem annyira süt oda a nap, csak kicsit. Ha az kész, akkor már csak 2x kell lefesteni a barna betonfestékkel és készzzzzz (!) lesz. Szívesen küldenék majd képet róla az először fanyalgó, majd 240 ezret mondó kőművesnek, azok szigetelték tavaly a házat. Nem tudom, hogy a telefonja képes-e képet fogadni. De mindegy, azért annyit rászánok pénzben, hogy fölhívjam és megmondjam, hogy megcsináltam. Amikor kiszámolta az árat, olyan faxnisan mondta el, hogy minél többet kérhessen. Így az anyagokért nem fizettem 20 ezret, de a 2. zsák csemperagasztóból csak kevés fogyott, meg az egyik alapozót már a kisházhoz vettem. Szóval így bő 10-ből kijött. Kapja be......
Nem tudom, hogy Böbiék mikor indulnak Sunnyval be Pestre, de gondolom, hogy minél előbb. Kérdés, hogy majd hogyan megy be a kocsiba, mert mostanában nem akar beszállni. Este még írta Böbi, hogy potyára volt kint az orvos, mert Sunny morcos volt nagyon és nem mert hozzányúlni. Aztán Józsinak jutott eszébe valami ügyes praktika, hogy hogyan tegyenek alá törölközőt, amivel föl tudják emelni a fenekét. Sikerült is. Addig csak sírt szegény. Utána még este elvitte sétálni, kb. 20 perc, és jó ízűen bevacsorázott. Persze azért reggel viszik, mert valahogy a fájdalmán segíteni kell. Nagyon, nagyon szorítok neki, mert egy annyira aranyos kedves kutyus, még amikor megismertem, velem is nagyon barátságos volt.
Szóval ezerrel drukkolok, szorítok neki!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jún. 02, 2017 6:42 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Madárcsicsergőset. Már nem sokáig csicseregnek...
Baráti beszélgetések - Page 19 R1_9910Baráti beszélgetések - Page 19 5_7210
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jún. 02, 2017 6:48 am

Judit írta:Szervusztok, jó reggelt és szép napot kívánok! Sunnynak külön jó hírekkel teli gyógyulósat:)
Tegnap azon törtem a fejem, hogy mi a fenét mondjak a HO-nak, ha ma is jó lesz a cukrom. Azt mondta, hogy csak 2 napot írjak  pici lapjára.... Kitaláltam reggel, hogy azt bizony nem mondta, hogy melyik kettő legyen az. Így beírom az egyik rosszat és a mait vagy a tegnapit a jóhoz oszt kapja be:) 8-tól rendel, de fél 9 előtt még nem jött be soha amióta itt lakok. Mindegy, időben ma elköszönök, hátha mégis korán bejutok. Jó lenne a kerítést az utcán kijavítani még de. mert akkor még nem annyira süt oda a nap, csak kicsit. Ha az kész, akkor már csak 2x kell lefesteni a barna betonfestékkel és készzzzzz (!) lesz. Szívesen küldenék majd képet róla az először fanyalgó, majd 240 ezret mondó kőművesnek, azok szigetelték tavaly a házat. Nem tudom, hogy a telefonja képes-e képet fogadni. De mindegy, azért annyit rászánok pénzben, hogy fölhívjam és megmondjam, hogy megcsináltam. Amikor kiszámolta az árat, olyan faxnisan mondta el, hogy minél többet kérhessen. Így az anyagokért nem fizettem 20 ezret, de a 2. zsák csemperagasztóból csak kevés fogyott, meg az egyik alapozót már a kisházhoz vettem. Szóval így bő 10-ből kijött. Kapja be......
Nem tudom, hogy Böbiék mikor indulnak Sunnyval be Pestre, de gondolom, hogy minél előbb. Kérdés, hogy majd hogyan megy be a  kocsiba, mert mostanában nem akar beszállni. Este még írta Böbi, hogy potyára volt kint az orvos, mert Sunny morcos volt nagyon és nem mert hozzányúlni. Aztán Józsinak jutott eszébe valami ügyes praktika, hogy hogyan tegyenek alá törölközőt, amivel föl tudják emelni a fenekét. Sikerült is. Addig csak sírt szegény. Utána még este elvitte sétálni, kb. 20 perc, és jó ízűen bevacsorázott. Persze azért reggel viszik, mert valahogy a fájdalmán segíteni kell. Nagyon, nagyon szorítok neki, mert egy annyira aranyos kedves kutyus, még amikor megismertem, velem is nagyon barátságos volt.
Szóval ezerrel drukkolok, szorítok neki!
Szia Juditom!
Köszi az infót Sunnyról. Micsoda estéjük lehetett.Sad Na és a fájdalom. Tudjuk magunkról:Sad Várom a híreket, remélem tud a doki valamit adni, valamit csinálni Sunnyval.

Na, csak kitaláltad mit írsz és mondasz majd a dokinak. Változó, máskor is az volt. Ez nem hazugság.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Jún. 02, 2017 7:08 am

Most elköszönök, hogy a reggeli kötelezőkkel gyorsan végezzek, aztán HO és majd jövök!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

19 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.