Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

18 / 40 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Május 31, 2017 3:02 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:Egészségünkre az ebédet! Gyorsan végeztünk a kontrollon. Háztól-házig várakozással és vizsgálattal még 2 óra sem volt. 1/2 év múlva(novemberben) vár újra kontrollra.  Very Happy
Eszternek kerestünk fokföldi ibolyát, azért értünk haza később, de így is időben voltunk, Sunny még aludt, nem követelte az ebédet. Bezzeg később, amikor zörögni kezdtem az edényekkel, rögtön megjelent. Laughing Laughing Laughing
Most pihenés, azután megyek a kertbe, tegnap kaptam egy bazsalikomot el kell ültetni.
Kicsit kimerültem az idegességtől. Szerencsére nem süt a nap egyfolytában, néha átvonulnak kisebb felhők, de így is jó meleg van.

Baráti beszélgetések - Page 18 Gratul10 Baráti beszélgetések - Page 18 _lel_s10
Juhééééé! Smile No ugye, hogy????? Very Happy Very Happy Very Happy

Egészségetekre az ebédet, jó pihenést Smile Után jó kis ültetést. Itt is olyan az idő, hogy kisüt, elborul. Nem baj, ez most pont nekem is jó.
Foltinak már meleg, úgyhogy nem megyünk seháse. Én egy zsalut megcsináltam lábakkal, elég jónak néz ki, de nem hagyom kint, mert félek, hogy ellopják tüzelőnek. Nem nagy érték, de mivel nincs deszkám, meg láb hozzá, nekem az. Majd,ha csinálom, akkor viszem ki. Azt hiszem, hogy így se jut mindenhová láb, majd, ha a készet kiszedem, azokkal folytatom, de majd meglátjuk. Utána én is pihenés:)

Köszönöm!   I love you  I love you  I love you
Én is neked!  Very Happy  
Baráti beszélgetések - Page 18 _lel_s10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Május 31, 2017 3:14 pm

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Előkerültem.Smile
Gyorsan olvastam, hogy mi volt Böbicével a kontrollon. Igaz, hogy gyorsan elmegy a félév Böbice, de addig most kicsit nyugodtabb lettél remélem.Smile Örülök, hogy ezen is túl vagy.Smile I love you I love you I love you bounce bounce bounce

Most írok egy regényt.Very Happy
Már 4.40-kor úton voltunk.Smile
Valaki ma nagyon "segített" nekünk, mert végig borongós volt. Hányszor hálát mondtam munka közben.Smile
Hétfőn a betárolni valókat tüntette el a garázsba Jóska, tegnap a szemetet is vitte 1 nagy  fuvarban /10 zsák/. Meg kedves könyveket mentett, szegény  kipakolt-bepakolt a könyves szekrénybe.

Jóska este kitalálta, hogy ha a vevő kidobja a konyhabútort, akkor a jobb elemeket Ő kiviszi a présházba a falra. Bele tud pakolni, nem az asztalokon lesznek a cuccok. Persze van ott már ilyen szekrény /szekrények, de üres fal is.Smile
Szóval irány kora reggel az Árpád utca.Smile Versenyeztünk, aki hamarabb ébred, az kelti a másikat. Én győztem.Smile
Leszedtük a falról és kivittünk egy fuvar cuccot, kipakoltunk a gangon. Féltünk, hogy esetleg esni fog, ezért is iparkodtunk vissza még egyéb alkatrészekért. Ne tudjátok meg, hogy mi minden belefér a Hondába.Smile
Alaposan kitakarított tegnap és én is ma a bútorok helyén...
Ezután még egyszer az összes létező zug átnézése és zártunk. VÉGLEG!
A kulcs a megbesz. helyre került 6 óra 51-kor. Nagyon gyorsak voltunk.
A szomszédok integettek amikor elindultunk, én meg bőgtem. Most is. Sad Sad Sad
A második fuvart a mi garázsunkba vittük. Azokat még hátha kellenek a gyerekeknek jelszóval gyűjtötte össze tegnap Jóska és volt még 4 nagy zsák szemét is. Azt onnan fogjuk eltüntetni, de már gyűjtött oda tegnap is elég sokat. Megtelt az az óriási garázsunk.Smile Az új garázsban vár a sok zsák mosnivaló.Smile
A második fuvar után irány a kert. Jóska permetezett, én locsoltam és utána mindig megkapirgálom mielőtt eljövünk.
Szedtem rengeteg spenótot, 2 reklámszatyorral. Már le is van dinsztelve az eltevésre szánt. Salátát és újhagymát is szedtem, mert holnap nem megyek. Azt gazduram padozáskor mindig meg is pucoválja nekem.Smile
Kekszet és cserit reggeliztünk.Smile Reggel csak rohantunk, mert jöttek Komáromnál a felhők.
Gondoltam ám Juditra. Very Happy Nem haltam ám éhen.Smile
Fél órás padozás után Jóska kitalálta, hogy engem hazadob, mert eltűntek a felhők. Ő vissza a garázsba a fúróért és fel is fúrja/rakja a szekrényeket a falra.
Mivel a lift nem jó én felmásztam a szatyrokkal és csináltam egy nagy szendvicset. Ledobtam Neki a poroló erkélynél.Smile Addig visszaért a garázsból éppen.
Nagyon koszos lettem beleugrottam a kádba+ fejmosás. Most felfrissülve pötyögök itt.
Majdnem kihagytam egy igen fontos dolgot. Zsebemben a telefonnal vártam Bellus hívását 9.30 körül. Akkor végzett az utolsó előtt vizsgával. Jelentette, hogy jó lett. Én meg hogy kitakarítva, kipucolva hagytuk a házat. Nagyot örömködtünk.Smile Kölcsönösen panaszkodtunk is...
Most mondta el a lelkem, hogy minden hirdetést levett már, ami még eladásra fent volt.  Sajnos kapott zaklató telefonokat is. Ugye most bárki megkereshette, hülllye vételre jelentkező is.Sad
Meséli, hogy reggel már emiatt is elege volt, meg a vizsga drukk, mondom én. Bizony sok volt rajta mostanában, de megcsinálta.
Majd, ha már lehiggadunk, biztos hogy másképpen látjuk majd a dolgokat, de most is nagyon jó érzés, hogy megcsináltuk, letudtuk.

Itt jártam:) Már ki van sülve a sivatagban a fű.Sad De legalább  borongós volt reggel.Smile
Baráti beszélgetések - Page 18 2017_060

Köszönöm szépen! I love you I love you I love you
Jó korán útra keltetek, sokat intéztetek.  Szerencse, hogy van hová menteni a menthetőt! I love you
Végre, hogy leírhattad, hogy zárhattatok, végleg.  Megértem, hogy sírtál/sírsz.  Sad
Gratulálok Bellusnak, mindenhol teszi/tette a dolgát rendesen!   I love you  Jó lesz, ha vége lesz a tanévnek, azt az egy vizsgát, már guggolva is kibírja, és "csak" dolgoznia kell.   Smile  bounce
Még ilyet, hogy zaklatásra is felhasználják a hirdetést!!!!   No No No
Pihenj Marcsi, legyél nyugdíjas, dolgoztatok eleget mostanában!  
Azt hiszem Jóskádat is csak úgy lehetne a munkától megfosztani, ha otthon a fotelhez kötnéd. Smile Smile Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 31, 2017 8:23 pm

Már túl minden kötelezőn:) Foltos sétált tényleg. Most én jöttem elől, ő utánam. Szegénykém még nehezen bírja azért. De már mégis megkerüljük a tavat és a kis félszigetet is körbe. Azért az előbb leszaladt ugatni, de a masszírozáshoz séta után egyből odafekszik:)
Jó tévézést lányok és Ferikém:) Utána jó pihenéses, alvásos éjszakát nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 18 Jyyjt34
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 31, 2017 9:41 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Előkerültem.Smile
Gyorsan olvastam, hogy mi volt Böbicével a kontrollon. Igaz, hogy gyorsan elmegy a félév Böbice, de addig most kicsit nyugodtabb lettél remélem.Smile Örülök, hogy ezen is túl vagy.Smile I love you I love you I love you bounce bounce bounce

Most írok egy regényt.Very Happy
Már 4.40-kor úton voltunk.Smile
Valaki ma nagyon "segített" nekünk, mert végig borongós volt. Hányszor hálát mondtam munka közben.Smile
Hétfőn a betárolni valókat tüntette el a garázsba Jóska, tegnap a szemetet is vitte 1 nagy  fuvarban /10 zsák/. Meg kedves könyveket mentett, szegény  kipakolt-bepakolt a könyves szekrénybe.

Jóska este kitalálta, hogy ha a vevő kidobja a konyhabútort, akkor a jobb elemeket Ő kiviszi a présházba a falra. Bele tud pakolni, nem az asztalokon lesznek a cuccok. Persze van ott már ilyen szekrény /szekrények, de üres fal is.Smile
Szóval irány kora reggel az Árpád utca.Smile Versenyeztünk, aki hamarabb ébred, az kelti a másikat. Én győztem.Smile
Leszedtük a falról és kivittünk egy fuvar cuccot, kipakoltunk a gangon. Féltünk, hogy esetleg esni fog, ezért is iparkodtunk vissza még egyéb alkatrészekért. Ne tudjátok meg, hogy mi minden belefér a Hondába.Smile
Alaposan kitakarított tegnap és én is ma a bútorok helyén...
Ezután még egyszer az összes létező zug átnézése és zártunk. VÉGLEG!
A kulcs a megbesz. helyre került 6 óra 51-kor. Nagyon gyorsak voltunk.
A szomszédok integettek amikor elindultunk, én meg bőgtem. Most is. Sad Sad Sad
A második fuvart a mi garázsunkba vittük. Azokat még hátha kellenek a gyerekeknek jelszóval gyűjtötte össze tegnap Jóska és volt még 4 nagy zsák szemét is. Azt onnan fogjuk eltüntetni, de már gyűjtött oda tegnap is elég sokat. Megtelt az az óriási garázsunk.Smile Az új garázsban vár a sok zsák mosnivaló.Smile
A második fuvar után irány a kert. Jóska permetezett, én locsoltam és utána mindig megkapirgálom mielőtt eljövünk.
Szedtem rengeteg spenótot, 2 reklámszatyorral. Már le is van dinsztelve az eltevésre szánt. Salátát és újhagymát is szedtem, mert holnap nem megyek. Azt gazduram padozáskor mindig meg is pucoválja nekem.Smile
Kekszet és cserit reggeliztünk.Smile Reggel csak rohantunk, mert jöttek Komáromnál a felhők.
Gondoltam ám Juditra. Very Happy Nem haltam ám éhen.Smile
Fél órás padozás után Jóska kitalálta, hogy engem hazadob, mert eltűntek a felhők. Ő vissza a garázsba a fúróért és fel is fúrja/rakja a szekrényeket a falra.
Mivel a lift nem jó én felmásztam a szatyrokkal és csináltam egy nagy szendvicset. Ledobtam Neki a poroló erkélynél.Smile Addig visszaért a garázsból éppen.
Nagyon koszos lettem beleugrottam a kádba+ fejmosás. Most felfrissülve pötyögök itt.
Majdnem kihagytam egy igen fontos dolgot. Zsebemben a telefonnal vártam Bellus hívását 9.30 körül. Akkor végzett az utolsó előtt vizsgával. Jelentette, hogy jó lett. Én meg hogy kitakarítva, kipucolva hagytuk a házat. Nagyot örömködtünk.Smile Kölcsönösen panaszkodtunk is...
Most mondta el a lelkem, hogy minden hirdetést levett már, ami még eladásra fent volt.  Sajnos kapott zaklató telefonokat is. Ugye most bárki megkereshette, hülllye vételre jelentkező is.Sad
Meséli, hogy reggel már emiatt is elege volt, meg a vizsga drukk, mondom én. Bizony sok volt rajta mostanában, de megcsinálta.
Majd, ha már lehiggadunk, biztos hogy másképpen látjuk majd a dolgokat, de most is nagyon jó érzés, hogy megcsináltuk, letudtuk.

Itt jártam:) Már ki van sülve a sivatagban a fű.Sad De legalább  borongós volt reggel.Smile

Köszönöm szépen! I love you I love you I love you
Jó korán útra keltetek, sokat intéztetek.  Szerencse, hogy van hová menteni a menthetőt! I love you
Végre, hogy leírhattad, hogy zárhattatok, végleg.  Megértem, hogy sírtál/sírsz.  Sad
Gratulálok Bellusnak, mindenhol teszi/tette a dolgát rendesen!   I love you  Jó lesz, ha vége lesz a tanévnek, azt az egy vizsgát, már guggolva is kibírja, és "csak" dolgoznia kell.   Smile  bounce
Még ilyet, hogy zaklatásra is felhasználják a hirdetést!!!!   No No No
Pihenj Marcsi, legyél nyugdíjas, dolgoztatok eleget mostanában!  
Azt hiszem Jóskádat is csak úgy lehetne a munkától megfosztani, ha otthon a fotelhez kötnéd. Smile Smile Smile
Most, hogy ezen a házdolgon túl vagyunk, most arccal a kert felé.Smile 
Meg hordom majd haza a mosnivalókat a garázsból. Pár hétig kitart majd ez a munka is.
Jó lenne egy kis eső, hogy Jóskának ne poroljon úgy, amikor kaszál, főleg a dombon, szőlőben.
Micsoda óhajaim vannak.Smile

Bellus ha végez munkát keres. Nem sürgős szerencsére, de váltani akar.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 31, 2017 9:47 pm

Judit írta:Már túl minden kötelezőn:) Foltos sétált tényleg. Most én jöttem elől, ő utánam. Szegénykém még nehezen bírja azért. De már mégis megkerüljük a tavat és a kis félszigetet is körbe. Azért az előbb leszaladt ugatni, de a masszírozáshoz séta után egyből odafekszik:)
Jó tévézést lányok és Ferikém:) Utána jó pihenéses, alvásos éjszakát nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 18 Jyyjt34
Bírják még a karjaid Judit, így az egész napi munka után, még a masszírkát is?
A Nyomorultakat nézem Belmondóval.Smile
Jó pihenést Neked is Judit!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 31, 2017 9:48 pm

Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 18 1_este98
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Május 31, 2017 9:48 pm

Baráti beszélgetések - Page 18 Jy_yjt52
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 31, 2017 10:09 pm

Judit írta:Már túl minden kötelezőn:) Foltos sétált tényleg. Most én jöttem elől, ő utánam. Szegénykém még nehezen bírja azért. De már mégis megkerüljük a tavat és a kis félszigetet is körbe. Azért az előbb leszaladt ugatni, de a masszírozáshoz séta után egyből odafekszik:)
Jó tévézést lányok és Ferikém:) Utána jó pihenéses, alvásos éjszakát nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 18 Jyyjt34
Baráti beszélgetések - Page 18 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 31, 2017 10:10 pm

Marcsi írta:Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 18 1_este98
Baráti beszélgetések - Page 18 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 18 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 31, 2017 10:11 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 18 Jy_yjt52
Baráti beszélgetések - Page 18 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 31, 2017 10:11 pm

Baráti beszélgetések - Page 18 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 01, 2017 5:31 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 18 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 01, 2017 5:37 am

Szervusztok Kedveskék! Jóó reggelt!
Vidám napot!
Ma választhatok kert és itthoni munka között.Smile
A kertben locsolás és présház rendezkedés, itthon takarítás, mosás,  főzés a választék.Smile
Baráti beszélgetések - Page 18 R1_5210Baráti beszélgetések - Page 18 5_110
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 01, 2017 5:39 am

Zsúfolt nap lesz. Még fogalmam sincs, hogyan osztom be az időt. Ebéd a fagyasztóból. Dolgozó és lenti fürdőszoba takarítás, gyógytorna, fodrász. Egy csepp eső sem esett, valamikor locsolni is kell. Nem sok időm lesz fórumozni. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 01, 2017 5:39 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 18 Goodmo24
Jó reggelt, mosolygósat Neked is Böbice!
Baráti beszélgetések - Page 18 5_2610
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 01, 2017 5:41 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jóó reggelt!
Vidám napot!
Ma választhatok kert és itthoni munka között.Smile
A kertben locsolás és présház rendezkedés, itthon takarítás, mosás,  főzés a választék.Smile
Baráti beszélgetések - Page 18 R1_5210Baráti beszélgetések - Page 18 5_110
Very Happy Very Happy Very Happy
Szia! Legalább vidáman indul a napunk.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 01, 2017 5:41 am

Böbe51 írta:Zsúfolt nap lesz. Még fogalmam sincs, hogyan osztom be az időt. Ebéd a fagyasztóból.  Dolgozó és lenti fürdőszoba takarítás, gyógytorna, fodrász. Egy csepp eső sem esett, valamikor locsolni is kell. Nem sok időm lesz fórumozni. Crying or Very sad
Itt sem esett. Bezzeg a Balatonnál most is esik.
Ha kertelek itt is fagyasztós ebéd lesz.
Remélem néha cigizel is.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jún. 01, 2017 5:43 am

Kezdek. lol! lol! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 01, 2017 5:52 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém! Nagyot sikerült aludnom, pedig magamhoz képest korán, már 10 óra után aludtam.
Baráti beszélgetések - Page 18 Jyk_1910
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 01, 2017 5:52 am

Hajnali szép jó reggelt kis korán kelők!!!!!!!!!!!!!!!!! <3


Baráti beszélgetések - Page 18 Jyregg15 Baráti beszélgetések - Page 18 Cicyyk10 Baráti beszélgetések - Page 18 Beagle11 Baráti beszélgetések - Page 18 Images29
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jún. 01, 2017 5:54 am

Böbe51 írta:Kezdek. lol! lol! lol!
Én még csendben vagyok, had horkoljon gazduram.Smile Addig jó, amíg alszik.Very Happy Twisted Evil Very Happy bounce lol!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 01, 2017 6:04 am

Szervusztok, korán keltetek! Én fél 6-kor. Most másként kellett kávézni, reggelizni. Az éhhomi mérés után egyből enni kellett, mert 2 ó múlva mérni kell. Úgy látom, hogy tényleg botrány lesz pénteken a HO-nál. De most azért, hogy minek jártattam a szám. Tegnap reggel és ma is 6,6-ot mértem. Most úgy ittam meg a kávét, hogy este beleáztattam a zabpelyhet,hogy legalább ázzon már meg rendesen. Azzal ittam a kávém. S mindehhez hozzá tartozik, hogy tegnap előtt este ettem egy rendes adag fagyit. Tegnap este meg az Áginak készített ribizlisre nyomtam egy rendes adag tejszínt, hogy már úgy is mindegy, majd lesz valami, 9 felé megettem. No, így mértem rendes adagot. Majd mondja a HO, hogy ő megmondta, hogy mit izgulok, akarok.... Nem tudom hogyan van ez, s most mi változott mióta lent voltam? Azelőtt közel 10-eket mértem. Ugyanúgy kajáltam, sőt a leves is ua. volt. Eszem megáll. Nem tudom....Sad Tegnap este meg csaltam is, ilyet se tettem még. Egy régi altatómból még maradt pár szem, és abból egyet, meg amit mostanában szedtem, abból 1-et vettem be. Igaz, még hallottam valami Baló műsorából, de nagyon, nagyon jót aludtam végre:) Persze ezt most megint nem mondhatom el a HO-nak, mert kivág, mint macskát az esőre - gondolom.... Bár mégis ez lenne a legjobb, legtisztességesebb.
No,ennyit rólam.
Eső itt sem esett, bár felhős kint a helyzet. Én ha lehet, akkor nekiállok az utcára keverni a trutyit és csinálom a kerítést. Jó lenne a festésig jutni. Nagyon érdekel, hogy hogyan fog kinézni a barna betonfestékkel? Ronda lesz, vagy jó?????? No majd kiderül,de már a terven nem vátoztatok, mert megvettem a festéket is.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 01, 2017 6:09 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 18 Goodmo24
Most jól eltűnt amit írtam:( No még egyszer!
Jó reggelt neked is:) Tényleg sokat írtál föl mára, terveztél, de arra figyelj, hogy az ujjad ne erőltesd meg, mert az a legfontosabb hogy helyrejöjjön, meggyógyuljon. A fodrásznál meg pihensz és szépülni fogsz, erre gondolj:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 01, 2017 6:13 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jóó reggelt!
Vidám napot!
Ma választhatok kert és itthoni munka között.Smile
A kertben locsolás és présház rendezkedés, itthon takarítás, mosás,  főzés a választék.Smile
Baráti beszélgetések - Page 18 R1_5210Baráti beszélgetések - Page 18 5_110
Szia, jó reggelt! Látom Foltos lelépett egy fényképezés erejéig? mert ott leselkedik a jobb első helyen. Tényleg ilyen kíváncsi:) Szerintem úgyis a kertet választod:) De igen beosztós vagy, ha még ennyi idő után is van vized eső nélkül:) Tegnap írtad, hogy midig kapirgálsz locsolás után, de ez pláne víz ínséges időkben nem biztos, hogy jó, mert előbb kiszárad a növények körül a föld. Másként jó lenne, de ezt csak én gondolom így.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jún. 01, 2017 6:14 am

masu-feri írta:
Judit írta:Már túl minden kötelezőn:) Foltos sétált tényleg. Most én jöttem elől, ő utánam. Szegénykém még nehezen bírja azért. De már mégis megkerüljük a tavat és a kis félszigetet is körbe. Azért az előbb leszaladt ugatni, de a masszírozáshoz séta után egyből odafekszik:)
Jó tévézést lányok és Ferikém:) Utána jó pihenéses, alvásos éjszakát nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 18 Jyyjt34
Baráti beszélgetések - Page 18 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm Ferikém! Tényleg jót aludtam, de most saját praktikát alkalmaztam:) Majd olvasod, hogy hogyan:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

18 / 40 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.