Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

8 / 40 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 24, 2017 6:54 am

Judit írta:Nem mondom, hogy picit nem aludtam jobban, de ez nagyon messze van a jótól. Nagyon sokára, későn aludtam el, igaz, csak egyszer ébredtem föl, de bizony ennyi nem alvós nap után ez nem sok:(
Szia Juditom!
Nekem is csörgött 2 körül a belső vekkerem. 4 körül Jóska csoszogott ki...
De azért tűrhető éjjelem volt.

Kicsit megnyugodtam, mert késő este csak kaptunk némi esőt. Nem kell ma locsolnom. Meg lett utánpótlás is. Micsoda örömök.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 24, 2017 7:15 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Vidámat.Smile
Osztálytali.Very Happy
Baráti beszélgetések - Page 8 15246310
Szia Marcsi! Jó reggelt! Itt már süt a nap! Éjjel se esett, szóval jó, hogy locsoltam:)
Ma folytatom a kerítés projektet:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 24, 2017 9:37 am

Mentem, majjövök! lol! lol! lol! lol!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 24, 2017 10:30 am

Judit írta:

Baráti beszélgetések - Page 8 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm Szépen Ferikém, ezen még dolgoznom kell![/quote]

Szívesen Juditka! Nekem is mert én sem aludtam jól az éjjel....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 24, 2017 10:33 am

Baráti beszélgetések - Page 8 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 8 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 24, 2017 10:34 am

Böbe51 írta:Ma korán indul a nap. Sok terv van mára, de minden attól függ, lesz-e szerviz, amelyikhez Eszter elviheti az autót. Ha nem lesz szervíz, megint nem lesz kocsi, mert az Opel Corsakat gyorsan elviszik. Akkor délelőtt Törökbálintra kísérem el Esztert egy kertészeti áruházba. Hidrokultúrás cserepeket és szobanövényeket szeretne venni. Nem sok erőt érzek magamban ehhez a programhoz, de  névnapja van, ez is az ajándék része. Mielőtt elindulunk sóskamártást készítek Józsinak ebédre.
Szép napot kívánok! Smile I love you sunny lol!

Baráti beszélgetések - Page 8 24flow11
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 24, 2017 12:16 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 8 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 8 2160878-20160310-CUrRni
Nektek is szépet Ferikém! Itt még az van:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Május 24, 2017 3:16 pm

masu-feri írta:
Böbe51 írta:Ma korán indul a nap. Sok terv van mára, de minden attól függ, lesz-e szerviz, amelyikhez Eszter elviheti az autót. Ha nem lesz szervíz, megint nem lesz kocsi, mert az Opel Corsakat gyorsan elviszik. Akkor délelőtt Törökbálintra kísérem el Esztert egy kertészeti áruházba. Hidrokultúrás cserepeket és szobanövényeket szeretne venni. Nem sok erőt érzek magamban ehhez a programhoz, de  névnapja van, ez is az ajándék része. Mielőtt elindulunk sóskamártást készítek Józsinak ebédre.
Szép napot kívánok! Smile I love you sunny lol!

Baráti beszélgetések - Page 8 24flow11

Nagyon szépen köszönöm, Eszter nevében is!   Very Happy I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Május 24, 2017 3:18 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 8 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 8 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is nagyon szépet, Feriék! Very Happy I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Május 24, 2017 3:20 pm

Judit írta:Eszterednek szívből kívánok nagyon boldog névnapot, annyira megérdemli Smile
Baráti beszélgetések - Page 8 13654310

Köszönöm szépen, a nevében is! Very Happy I love you


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 24, 2017 3:24 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Május 24, 2017 3:23 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Ma korán indul a nap. Sok terv van mára, de minden attól függ, lesz-e szerviz, amelyikhez Eszter elviheti az autót. Ha nem lesz szervíz, megint nem lesz kocsi, mert az Opel Corsakat gyorsan elviszik. Akkor délelőtt Törökbálintra kísérem el Esztert egy kertészeti áruházba. Hidrokultúrás cserepeket és szobanövényeket szeretne venni. Nem sok erőt érzek magamban ehhez a programhoz, de  névnapja van, ez is az ajándék része. Mielőtt elindulunk sóskamártást készítek Józsinak ebédre.
Szép napot kívánok! Smile I love you sunny lol!
Szia Böbice!
Húha! Izgalmas a reggel, de majd kiderül napközben, hogy jól drukkoltunk-e.
A mai napra elég is ennyi program bizony. Talán ma nem lesz nagyon meleg a csavargáshoz.

Eszternek nagyon boldog névnapot kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 8 16939410

Köszönöm szépen, az ő a nevében is! I love you Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 24, 2017 8:28 pm

Szervusztok! Később fejeztük be a vacsorát, később mentünk sétálni, mert Labdáska (Évi) hívott mobilon. Kérdeztem, hogy miért nem a vonalason? Mondta, hogy ki van kapcsolva a kérésemre! Kérdeztem, hogy milyen számot hív? A keresztúrit hívta. Megadtam neki az itteni vonalast és hívott....
Kért, hogy most már mondjam el neki, hogy mi van velem, velünk, mert ő semmit sem ért. Állítólag mostanában kérdezte, hogy hol vagyok, valaki válaszolt neki, hogy kiléptem a csoportból, a baráti körből. De már azt nem, hogy mi történt? Én röviden tömören elmondtam neki a "vendég"-et Ferink fórumán. Azt is őszintén elmondtam, hogy egyre inkább idegesített bennünket a dolog. Aztán találkoztunk szavakkal, fél mondatokkal a Szergej által indított fb.-on a Masu fórumon leírtakkal. S mindezt Szergej beírásaiban. Ekkor jöttünk rá, hogy ő a vendég. Elmondtam neki, hogy az borította ki nála a bilit, hogy azt írtam Mariannak, hogy "xarja már le, hogy mi Szergej véleménye" Ekkor bemásolta, amiket ott írtunk. Marcsi kilépett, én még megpróbáltam akkor megmagyarázni, hogy egy mondatot kellett volna bárhová írnia: "én olvasok Masunál, de nincs időm, kedvem írni, de olvasni szoktalak benneteket" - ezt sehol soha nem tettem meg addig, míg hónapok alatt ki nem derült a dolog. Utána nemtelen, rosszindulatú, bántó, sértő privát üzeneteket kapott Marcsi, Böbi, én is. Masut ott a fb-on dorongolták le. Ez már nekem sok volt, leírtam és kiléptem. Nem pazarlom olyanokra a szeretetem, aki nem érdemli meg. Mondtam, hogy Marcsi még akarta magyarázni, de én teljesen ellene voltam, ne alázza meg magát magyarázatokkal akkor amikor ott az "igazság bajnokai"-ban föl se merült, hogy a hónapokig tartó leskelődő olvasgatás milyen etikátlan volt (finom voltam!) . Elképedt, igazat adott nekem, nekünk. Mondtam, hogy ha sokat kínlódok, vacakolok, akkor is megcsinálom, hogy tudjak oda írni, mert Masu és Ildikó óriási munkája nem azt érdemli, hogy legyintsünk, és menjünk tovább. Mondtam, hogy most is meg van az a fórum, időnkhöz, dolgunkhoz képest írunk. Nem adjuk föl, gerinctelenség lenne. Ebben is igazat adott, sőt azt mondta, hogy majd ír Ferinknek, hogy segítse őt abban, hogy hol és hogyan tud oda belépni, írni. Szerintem ezt anno Masu megtette de szerintem már abból semmit sem tud.
Ferikém! Számíts Labdás emiljére! Ezen kívül, hogy kivel mi történt közben semmit nem mondtam el Folti műtétén kívül. Szóval ez történt. Ha valamit nem jól, nem érthetően írtam, kérdezzetek! Már én is fáradt vagyok, nem biztos, hogy mindenhol jól érthető talán?
Ja, és neki is föltűnt, hogy Szergej fb.-oldalán nem nagyon talál olvasni valót napi dolgokról, leült a fórum, alig írnak. No, innen lett neki fura minden. Azt mondja, hogy akkoriban ő se volt jól, volt, hogy napokig nem tudott olvasni, s ezért nem értette, de részletesen senki sem mondta el neki, hogy mi történt? Én próbáltam röviden, tömören elmondani.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 24, 2017 8:30 pm

Majd telefonon még benézek, most elköszönök, jó tévézést, utána nagyon jó pihenést és alvást kívánok nektek, azt gondolom, hogy nagyon ráfér mindannyiunkra!

Baráti beszélgetések - Page 8 Folti_27
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 24, 2017 9:05 pm

Végre ideülhettem.Smile
A Story-n a Notre Dame-i toronyőrt nézem.
Közben olvaslak Titeket.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 24, 2017 9:21 pm

Judit írta:Szervusztok! Később fejeztük be a vacsorát, később mentünk sétálni, mert Labdáska (Évi) hívott mobilon. Kérdeztem, hogy miért nem a vonalason? Mondta, hogy ki van kapcsolva a kérésemre! Kérdeztem, hogy milyen számot hív? A keresztúrit hívta. Megadtam neki az itteni vonalast és hívott....
Kért, hogy most már mondjam el neki, hogy mi van velem, velünk, mert ő semmit sem ért. Állítólag mostanában kérdezte, hogy hol vagyok, valaki válaszolt neki, hogy kiléptem a csoportból, a baráti körből. De már azt nem, hogy mi történt? Én röviden tömören elmondtam neki a "vendég"-et Ferink fórumán. Azt is őszintén elmondtam, hogy egyre inkább idegesített bennünket a dolog. Aztán találkoztunk szavakkal, fél mondatokkal a Szergej által indított fb.-on a Masu fórumon leírtakkal. S mindezt Szergej beírásaiban. Ekkor jöttünk rá, hogy ő a vendég. Elmondtam neki, hogy az borította ki nála a bilit, hogy azt írtam Mariannak, hogy "xarja már le, hogy mi Szergej véleménye" Ekkor bemásolta, amiket ott írtunk. Marcsi kilépett, én még megpróbáltam akkor megmagyarázni, hogy egy mondatot kellett volna bárhová írnia: "én olvasok Masunál, de nincs időm, kedvem írni, de olvasni szoktalak benneteket" - ezt sehol soha nem tettem meg addig, míg hónapok alatt ki nem derült a dolog. Utána nemtelen, rosszindulatú, bántó, sértő privát üzeneteket kapott Marcsi, Böbi, én is. Masut ott a fb-on dorongolták le. Ez már nekem sok volt, leírtam és kiléptem. Nem pazarlom olyanokra a szeretetem, aki nem érdemli meg. Mondtam, hogy Marcsi még akarta magyarázni, de én teljesen ellene voltam, ne alázza meg magát magyarázatokkal akkor amikor ott az "igazság bajnokai"-ban föl se merült, hogy a hónapokig tartó leskelődő olvasgatás milyen etikátlan volt (finom voltam!) . Elképedt, igazat adott nekem, nekünk. Mondtam, hogy ha sokat kínlódok, vacakolok, akkor is megcsinálom, hogy tudjak oda írni, mert Masu és Ildikó óriási munkája nem azt érdemli, hogy legyintsünk, és menjünk tovább. Mondtam, hogy most is meg van az a fórum, időnkhöz, dolgunkhoz képest írunk. Nem adjuk föl, gerinctelenség lenne. Ebben is igazat adott, sőt azt mondta, hogy majd ír Ferinknek, hogy segítse őt abban, hogy hol és hogyan tud oda belépni, írni. Szerintem ezt anno Masu megtette de szerintem már abból semmit sem tud.
Ferikém! Számíts Labdás emiljére! Ezen kívül, hogy kivel mi történt közben semmit nem mondtam el Folti műtétén kívül. Szóval ez történt. Ha valamit nem jól, nem érthetően írtam, kérdezzetek! Már én is fáradt vagyok, nem biztos, hogy mindenhol jól érthető talán?
Ja, és neki is föltűnt, hogy Szergej fb.-oldalán nem nagyon talál olvasni valót napi dolgokról, leült a fórum, alig írnak. No, innen lett neki fura minden. Azt mondja, hogy akkoriban ő se volt jól, volt, hogy napokig nem tudott olvasni, s ezért nem értette, de részletesen senki sem mondta el neki, hogy mi történt? Én próbáltam röviden, tömören elmondani.
Jól mondtad Judit. Végre, valakit érdekel hogy hol vagyunk.Smile
Van másik Fórum, azért nem írnak, csak annyit amennyit.
Semmi gond, nekünk is van, sőt több is.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 24, 2017 9:25 pm

Lányok, Ferikém elköszönök.
Hosszú nap volt ez is, de haladtunk.Smile
Még 1 nagy roham a hétvégén és letudjuk. Bellus kézben tartja a dolgokat. Becsülöm is érte, tényleg sokat szervez, dolgozik.

Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 8 1_este91
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Május 24, 2017 9:35 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Szervusztok! Később fejeztük be a vacsorát, később mentünk sétálni, mert Labdáska (Évi) hívott mobilon. Kérdeztem, hogy miért nem a vonalason? Mondta, hogy ki van kapcsolva a kérésemre! Kérdeztem, hogy milyen számot hív? A keresztúrit hívta. Megadtam neki az itteni vonalast és hívott....
Kért, hogy most már mondjam el neki, hogy mi van velem, velünk, mert ő semmit sem ért. Állítólag mostanában kérdezte, hogy hol vagyok, valaki válaszolt neki, hogy kiléptem a csoportból, a baráti körből. De már azt nem, hogy mi történt? Én röviden tömören elmondtam neki a "vendég"-et Ferink fórumán. Azt is őszintén elmondtam, hogy egyre inkább idegesített bennünket a dolog. Aztán találkoztunk szavakkal, fél mondatokkal a Szergej által indított fb.-on a Masu fórumon leírtakkal. S mindezt Szergej beírásaiban. Ekkor jöttünk rá, hogy ő a vendég. Elmondtam neki, hogy az borította ki nála a bilit, hogy azt írtam Mariannak, hogy "xarja már le, hogy mi Szergej véleménye" Ekkor bemásolta, amiket ott írtunk. Marcsi kilépett, én még megpróbáltam akkor megmagyarázni, hogy egy mondatot kellett volna bárhová írnia: "én olvasok Masunál, de nincs időm, kedvem írni, de olvasni szoktalak benneteket" - ezt sehol soha nem tettem meg addig, míg hónapok alatt ki nem derült a dolog. Utána nemtelen, rosszindulatú, bántó, sértő privát üzeneteket kapott Marcsi, Böbi, én is. Masut ott a fb-on dorongolták le. Ez már nekem sok volt, leírtam és kiléptem. Nem pazarlom olyanokra a szeretetem, aki nem érdemli meg. Mondtam, hogy Marcsi még akarta magyarázni, de én teljesen ellene voltam, ne alázza meg magát magyarázatokkal akkor amikor ott az "igazság bajnokai"-ban föl se merült, hogy a hónapokig tartó leskelődő olvasgatás milyen etikátlan volt (finom voltam!) . Elképedt, igazat adott nekem, nekünk. Mondtam, hogy ha sokat kínlódok, vacakolok, akkor is megcsinálom, hogy tudjak oda írni, mert Masu és Ildikó óriási munkája nem azt érdemli, hogy legyintsünk, és menjünk tovább. Mondtam, hogy most is meg van az a fórum, időnkhöz, dolgunkhoz képest írunk. Nem adjuk föl, gerinctelenség lenne. Ebben is igazat adott, sőt azt mondta, hogy majd ír Ferinknek, hogy segítse őt abban, hogy hol és hogyan tud oda belépni, írni. Szerintem ezt anno Masu megtette de szerintem már abból semmit sem tud.
Ferikém! Számíts Labdás emiljére! Ezen kívül, hogy kivel mi történt közben semmit nem mondtam el Folti műtétén kívül. Szóval ez történt. Ha valamit nem jól, nem érthetően írtam, kérdezzetek! Már én is fáradt vagyok, nem biztos, hogy mindenhol jól érthető talán?
Ja, és neki is föltűnt, hogy Szergej fb.-oldalán nem nagyon talál olvasni valót napi dolgokról, leült a fórum, alig írnak. No, innen lett neki fura minden. Azt mondja, hogy akkoriban ő se volt jól, volt, hogy napokig nem tudott olvasni, s ezért nem értette, de részletesen senki sem mondta el neki, hogy mi történt? Én próbáltam röviden, tömören elmondani.
Jól mondtad Judit. Végre, valakit érdekel hogy hol vagyunk.Smile
Van másik Fórum, azért nem írnak, csak annyit amennyit.
Semmi gond, nekünk is van, sőt több is.Smile

Ennyit erről és kész!   Wink


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 24, 2017 9:36 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 24, 2017 9:36 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 8 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 8 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is nagyon szépet, Feriék! Very Happy I love you

Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Május 24, 2017 9:37 pm

Baráti beszélgetések - Page 8 Jy_yjt52


Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 24, 2017 9:38 pm

Marcsi írta:Lányok, Ferikém elköszönök.
Hosszú nap volt ez is, de haladtunk.Smile
Még 1 nagy roham a hétvégén és letudjuk. Bellus kézben tartja a dolgokat. Becsülöm is érte, tényleg sokat szervez, dolgozik.

Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 8 1_este91
Baráti beszélgetések - Page 8 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 8 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 24, 2017 9:39 pm

Judit írta:Majd telefonon még benézek, most elköszönök, jó tévézést, utána nagyon jó pihenést és alvást kívánok nektek, azt gondolom, hogy nagyon ráfér mindannyiunkra!

Baráti beszélgetések - Page 8 Folti_27
Baráti beszélgetések - Page 8 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 24, 2017 9:39 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 8 Jy_yjt52
Baráti beszélgetések - Page 8 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 24, 2017 9:40 pm

Baráti beszélgetések - Page 8 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 25, 2017 6:06 am

Szervusztok, jó reggelt, süt a napocska végre és még a szél sem fúj:)
Baráti beszélgetések - Page 8 Napsut10 Baráti beszélgetések - Page 8 Images28 Baráti beszélgetések - Page 8 Kutyac11 Baráti beszélgetések - Page 8 Szypcs12
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 25, 2017 6:11 am

Sziasztok! Rosszul indult az esti alvásom. A Szulejmánon elaludtam az jó is lett volna, de valahogy hamar kikapcsolt tv és Baló műsorára fölébredtem. Nagy volt a csend.... No, akkor újra nehezen aludtam el, sokára, de utána már jól aludtam. Szóval tényleg van köze az alváshoz, vagy nem alváshoz a cukornak. Ma megint egészen jó lett.
Ma folytatom a kerítés letakarítást, még egy negyed rész van hátra. Ha azzal végeztem, akkor valamilyen deszkákból oda, ahol nagyobb javítások kellenek valami alátámasztást készítek lábakkal. No ez érdekes lesz. Majd először bent csinálom, hogy mire kintre kerül sor, már jobban menjen. Ma még nem főzök, majd holnap valami másodika. Esélye van a zablisztből tojásos galuskának Smile Remélem ma szép  csendben teszek veszek.... Ja, meg Rézit megdolgoztatom kicsit.
Amit beírtam Labdásról olvastátok? Vagy csak nincs hozzáfűzni valótok?


A hozzászólást Judit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 25, 2017 6:14 am-kor.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 8 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 40 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.