Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 12, 2017 11:07 pm

Baráti beszélgetések - Page 4 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Márc. 13, 2017 5:46 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Kidobott az ágy.Smile

Baráti beszélgetések - Page 4 P8xxunhdqv7xeb4ec7de
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Márc. 13, 2017 5:52 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Kidobott az ágy.Smile

Baráti beszélgetések - Page 4 P8xxunhdqv7xeb4ec7de
Szia!!!!!! Miért nem szóltál????????? Fél 4 óta vagyok fönt!!!!!!!!!!!! Jóóóóóóóó reggelt. Tök sötétben fütyült a rigó!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Márc. 13, 2017 6:00 am

Szervusztok, jó reggelt és szép napos időt, melegebbet kívánok mindenkinek, szélmentest!
Baráti beszélgetések - Page 4 68356_10 Baráti beszélgetések - Page 4 3216210 Baráti beszélgetések - Page 4 14516510 Baráti beszélgetések - Page 4 00000010 Baráti beszélgetések - Page 4 Images15
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Márc. 13, 2017 6:05 am

Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:Megvolt, köszi.Smile
Finom lett a hortobágyi palacsintám.Smile Jó sok tejföllel csináltam. Jó szaftos lett.
Azért ez nem járja.... Böbi tortát mutat, te mindenféle palacsintáról írsz. Azért délután uzsonnára én őszibarack befőttet ettem! Smile Sajnos már csak egy üveggel van....Sad Még cseresznye és meggy azért van. Ez a három fajta úgy látszik jól ehető nekem. Még van sárgabarackom, de azzal már óvatosnak kell lennem. Ja és egy üveg szilvám. Azt beosztom sült húshoz:)
Jé, nincsen satud? Nem gondoltam volna. Hiszen annyi mindened van.
Mire előkerültem a sétálásból, Jóska megdézsmálta a palacsintát. Az édeseket.Smile
Ugye nem gondoltad? Volt egy de kidobtam. Nem az a hagyományos tekerős volt. A tekerője nem volt meg, Béla mindig mondta, hogy majd egyszer csinál bele. Már Béla nem volt, amikor egy szakival akartam csináltatni bele, de olyan drágát mondott, hogy nem lett belőle semmi, költözéskor kidobtam...Sad
Én meg este nem is akármit nasiztam!!!!!!!!!!!!!! Még volt egy kis őszibarack befőttem és nyomtam rá abból a növényi műtejszíből nem is keveset!!!!! No, gondoltam, hogy oszt annyi lesz reggel a cukromnak....Sad És láss csodát!!!!!! 6,0 lett!!!!!!!!!! Lehet, hogy minden este ezt kéne ennem? Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Márc. 13, 2017 6:07 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Pihend ki az örömködős napot Böbikém! Hisz ebben is elfáradunk, csak más, nagyon más érzés:)
Majd megszokja Ákos, hogy a nem olyan nagy ünnepek, a sok-sok kicsiből kell gyűjtögetnünk, mert abból lesznek a nagyok:) Ezekre lesz jó emlékezni, visszagondolni:)
Itt is hideg volt délután:(

Természetesen a te lapodat is átküldtem neki. I love you  
Pihenek, valóban elfáradtam, pedig Emi is segített a leszedésnél, mosogatógép ki-, bepakolásnál.
Kérdezi Emi, hogy jó lesz-e az április 13. csütörtök, mert akkor lesz itthon a barátnője, akit meg akar látogatni. Smile
lol! lol! lol! lol! lol! lol! Nanááááááá!!! Nekem minden jó, mindent úgy csinálok, hogy tuti legyen! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Márc. 13, 2017 6:42 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 4 Szyv13


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 13, 2017 7:21 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Márc. 13, 2017 6:53 am

Böbe51 írta:

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 4 Szyv13
Szia Böbikém! Jó reggelt neked:) Süt rád a napocska! Smile sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Márc. 13, 2017 7:12 am

Judit írta:
Marcsi írta:Jé, nincsen satud? Nem gondoltam volna. Hiszen annyi mindened van.
Mire előkerültem a sétálásból, Jóska megdézsmálta a palacsintát. Az édeseket.Smile
Ugye nem gondoltad? Volt egy de kidobtam. Nem az a hagyományos tekerős volt. A tekerője nem volt meg, Béla mindig mondta, hogy majd egyszer csinál bele. Már Béla nem volt, amikor egy szakival akartam csináltatni bele, de olyan drágát mondott, hogy nem lett belőle semmi, költözéskor kidobtam...Sad
Én meg este nem is akármit nasiztam!!!!!!!!!!!!!! Még volt egy kis őszibarack befőttem és nyomtam rá abból a növényi műtejszíből nem is keveset!!!!! No, gondoltam, hogy oszt annyi lesz reggel a cukromnak....Sad És láss csodát!!!!!! 6,0 lett!!!!!!!!!! Lehet, hogy minden este ezt kéne ennem? Smile
Szia Judit!
Most már nem is értem, hogy mitől megy le-vagy fel az a nyavajás cukor.Smile
Én is szoktam olyat csinálni nagy hirtelen, hogy tejszínt/OKÉ/ verek fel és őszibarack darabokat keverek bele. Keserű csokit reszelek rá és kész a torta nasi.Smile 5 perc.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Márc. 13, 2017 7:13 am

Böbe51 írta:

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 4 Szyv13
Szia Böbice!
Tudtál pihenni?
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Márc. 13, 2017 7:16 am

Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:Jé, nincsen satud? Nem gondoltam volna. Hiszen annyi mindened van.
Mire előkerültem a sétálásból, Jóska megdézsmálta a palacsintát. Az édeseket.Smile
Ugye nem gondoltad? Volt egy de kidobtam. Nem az a hagyományos tekerős volt. A tekerője nem volt meg, Béla mindig mondta, hogy majd egyszer csinál bele. Már Béla nem volt, amikor egy szakival akartam csináltatni bele, de olyan drágát mondott, hogy nem lett belőle semmi, költözéskor kidobtam...Sad
Én meg este nem is akármit nasiztam!!!!!!!!!!!!!! Még volt egy kis őszibarack befőttem és nyomtam rá abból a növényi műtejszíből nem is keveset!!!!! No, gondoltam, hogy oszt annyi lesz reggel a cukromnak....Sad És láss csodát!!!!!! 6,0 lett!!!!!!!!!! Lehet, hogy minden este ezt kéne ennem? Smile
Szia Judit!
Most már nem is értem, hogy mitől megy le-vagy fel az a nyavajás cukor.Smile
Én is szoktam olyat csinálni nagy hirtelen, hogy tejszínt/OKÉ/ verek fel és őszibarack darabokat keverek bele. Keserű csokit reszelek rá és kész a torta nasi.Smile 5 perc.Very Happy
Attól, azoktól a tejszínektől fölmegy a cukrom. Néha Henrik miatt kellett vennem olyan flakonos növényi tejszínnek nevezett izét.... Az laktózmentes, megeheti. No, olyan volt itthon:) Jó volt bűnözni Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Márc. 13, 2017 7:19 am

Úgy látszik, hogy a napsütés miatt, vagy hogy korábban van világos? Nem tudom, de Folti kászálódik..., sóhajtozik.Szóval kezdődik nála a nap, mennem kell:)
Még nem tudom, hogy alakul a délelőtt? Kajám van, de takarítani is kéne, de kint is kéne, de Foltit is kéne.... Meglátom...
Legyen szép mosolygós, napsütéses napotok! Smile
44. oldal!!!!!!!!!!!!!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Márc. 13, 2017 7:22 am

Judit írta:
Marcsi írta:Szia Judit!
Most már nem is értem, hogy mitől megy le-vagy fel az a nyavajás cukor.Smile
Én is szoktam olyat csinálni nagy hirtelen, hogy tejszínt/OKÉ/ verek fel és őszibarack darabokat keverek bele. Keserű csokit reszelek rá és kész a torta nasi.Smile 5 perc.Very Happy
Attól, azoktól a tejszínektől fölmegy a cukrom. Néha Henrik miatt kellett vennem olyan flakonos növényi tejszínnek nevezett izét.... Az laktózmentes, megeheti. No, olyan volt itthon:) Jó volt bűnözni Smile
Akkor máskor is vegyél és bűnözzél!! Tényleg nehéz néha megállni.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Márc. 13, 2017 7:23 am

Judit írta:Úgy látszik, hogy a napsütés miatt, vagy hogy korábban van világos? Nem tudom, de Folti kászálódik..., sóhajtozik.Szóval kezdődik nála a nap, mennem kell:)
Még nem tudom, hogy alakul a délelőtt? Kajám van, de takarítani is kéne, de kint is kéne, de Foltit is kéne.... Meglátom...
Legyen szép mosolygós, napsütéses napotok! Smile
44. oldal!!!!!!!!!!!!!!!
Ha gazduram végre összekaparja magát, akkor itt is elkezdődik a nap.Smile

Gyógyulós napot Nektek!
A nap süt, remélem mosolygós is lesz.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Márc. 13, 2017 7:23 am

Judit írta:
Böbe51 írta:

Sziasztok! Jó reggelt!
Szia Böbikém! Jó reggelt neked:) Süt rád a napocska! Smile sunny sunny sunny sunny sunny sunny

Szia Juditka! Süt, de délelőttre már felhőket ígérnek- Neutral Egyébként hideg van, lehet, hogy hajnalban mínusz is volt.Crying or Very sad
Remélem tévednek! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Márc. 13, 2017 7:25 am

Ákos még egyszer köszöni a kedvességeteket, hogy köszöntöttétek a születésnapján. I love you I love you I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Márc. 13, 2017 7:27 am

[quote="Marcsi"]
Böbe51 írta:Emiék lementek a garázsba megnézni a satupadot. Addig gyorsan a kép: Ákos a tortával.

De jóóó!.Smile)))))) Milyen krémmel készült?

Fekete erdei ízesítésű- mert Ákos azt szereti-, de bármi más is lehetett volna.
Nem mi csináltuk, cukrászüzemi. Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Márc. 13, 2017 7:28 am

Megpróbálok válaszolgatni a tegnapi beírásokra, de azután olvasgassatok is!!! Wink Very Happy Very Happy Very Happy

Juditka egy hős vagy, amit Foltossal teszel az hihetetlen! Megemelem a kalapomat előtted. I love you
Meg is érdemelted az esti bűnözést a tejszínnel! Látod a cukrod is hálás!  Smile
Örülök, hogy Ági hangulata a régi, mert ez hat Zolira és rád is, akkor ti is jobb kedvűek vagytok, mindjárt könnyebben mennek a dolgok az egész családban.


Marcsika, köszönöm a kérdésedet, úgy aludtam, mint a bunda 1/2 7-ig! Laughing
Ahogy én tudom, mint fiús házban szokás, Ákos mindent szeret, de éppen panaszkodott, hogy már nem bírja az italt,
macskajajos a másnapja. Smile Smile Smile
Gazduram is hihetetlenül szívós, már összekészítette a fémhulladékot, magát nem kímélve?! Surprised Shocked
Csak ámulok és bámulok, nem győzlek benneteket dicsérni, remélem a lányok tisztában vannak vele,
hogy mekkora nyereség vagytok nekik! I love you A vejetekről nem is beszélve!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Márc. 13, 2017 8:00 am

Jó sok oldal összejött megint! Na, dolog után nézek!
Baráti beszélgetések - Page 4 Signat14
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Márc. 13, 2017 8:23 am

Böbe51 írta:Jó sok oldal összejött megint! Na, dolog után nézek!
Baráti beszélgetések - Page 4 Signat14
Böbikém! Köszi, de nincs tőle fontosabb nekem. Úgy, de úgy szeretném, hogy legyen hatása. Talán...? Smile Talán elmúlt a megfázás hatása is? Ennyi idő kellett....Igen, most minden más egy kicsit:)
Ez legyen Ákos legnagyobb baja ebben az életben! Smile
Elvégre Ákos bekerült a, beküzdötte magát a mi családunkba:)

Akkor intézkedj, hogy ne legyen már felhő..... Lécccccci!!!!!!!!!!!!!! Smile bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Márc. 13, 2017 9:39 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Jó sok oldal összejött megint! Na, dolog után nézek!
Baráti beszélgetések - Page 4 Signat14
Böbikém! Köszi, de nincs tőle fontosabb nekem. Úgy, de úgy szeretném, hogy legyen hatása. Talán...? Smile Talán elmúlt a megfázás hatása is? Ennyi idő kellett....Igen, most minden más egy kicsit:)
Ez legyen Ákos legnagyobb baja ebben az életben! Smile
Elvégre Ákos bekerült a, beküzdötte magát a mi családunkba:)

Akkor intézkedj, hogy ne legyen már felhő..... Lécccccci!!!!!!!!!!!!!! Smile bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

Igazságtalan voltam, mert Folti is egy hős, elvégre ő is végigcsinálja!  I love you
Mi nem tudnánk ezt Sunnyval megcsináltatni, pedig biztos jót tenne neki. Crying or Very sad

Eddig sikerült távol tartani a felhőket! bounce Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Márc. 13, 2017 11:07 am

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Jó sok oldal összejött megint! Na, dolog után nézek!
Baráti beszélgetések - Page 4 Signat14
Böbikém! Köszi, de nincs tőle fontosabb nekem. Úgy, de úgy szeretném, hogy legyen hatása. Talán...? Smile Talán elmúlt a megfázás hatása is? Ennyi idő kellett....Igen, most minden más egy kicsit:)
Ez legyen Ákos legnagyobb baja ebben az életben! Smile
Elvégre Ákos bekerült a, beküzdötte magát a mi családunkba:)

Akkor intézkedj, hogy ne legyen már felhő..... Lécccccci!!!!!!!!!!!!!! Smile bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

Igazságtalan voltam, mert Folti is egy hős, elvégre ő is végigcsinálja!  I love you
Mi nem tudnánk ezt Sunnyval megcsináltatni, pedig biztos jót tenne neki. Crying or Very sad

Eddig sikerült távol tartani a felhőket! bounce Very Happy  
Igen talán hős:) Nehezen tudtam egy negyedórát a párnán tartani, egy perccel előbb elege lett nagyon, már csinálhattam, mondhattam bármit is.
Ügyes vagy a felhőkkel kapcsolatban, csak így tovább:)
Én megint kitaláltam egy indokot, hogy miért NE porszívózzak:) Gondoltam, hogy amit még nem tudok kivinni virágot, lepucoltam  és áthordtam a nappali tiszta ablakába:) Így a virágokkal teli nagyszoba kiürült a virágoktól:) Ezért aztán most meg lehet azt az ablakot is pucolni, függönyt mosni. Majd utána jöhet a porszívó nem????? Smile))))) Közben egy adagot ki is teregettem. Közben fél szemmel néztem és nagyon figyeltem Majtényi beszédét. Nagyon tetszett, okos, szellemes volt!!!! Áderkáder egy rohadt szót nem ejtett a napi Magyarországról, politikáról.... rohadék. Akkor se fog az első fordulóban nyerni, bár a másodikban elég sajnos az egyszerű többség.... Ezt is ez a népnyúzó kormány vezette be....Sad No megyek tovább még a másik szobába, tenni-venni:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Márc. 13, 2017 11:38 am

Gondolom úgy vagy a párnán tartással, mint én, amikor  magyarázom Sunnynak, hogy még várni kell az ebédre.Tegnap már mondhattam akármit nyüszített, nyafogott, hiába mondtam hogy várni kell még az Eszterre, a gazdira stb., látta, hogy Emiék gyűlnek az asztalnál, nem tágított mellőlem. Most is rákezdett, mondtam, majd később, így elment a kosarába, és látja, hogy üres az ebédlőasztal és én még írogatok, elhiszi a későbbi ebédet. Ha felállok a géptől, hogy terítsek már le nem vakarom magamról. Crying or Very sad

Tökéletes a logikád a porszívózással kapcsolatban! Wink Komoly! Very Happy Very Happy Very Happy


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 13, 2017 11:44 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Márc. 13, 2017 11:43 am

Nem láttam Majtényit, majd valahol biztos hallható lesz. Könyvelnem kellett a szombat/vasárnapi (piac, cukrász) vásárlást. Kifizettem a mobilom telefonszámláját. Utána kicsit kapirgáltam a levendulák között. Készítettem egy rizs és egy kelbimbó/gesztenye köretet.
Na, megyek levest melegíteni, teríteni!
Jó étvágyat mindenkinek! I love you Very Happy


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 13, 2017 12:44 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Márc. 13, 2017 11:56 am

Baráti beszélgetések - Page 4 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 4 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.