Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 21, 2017 3:32 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:1/2 6-kor ébredtem, megnéztem egy részt egy lakásfelújító műsorból, azután még szundítottam fél órácskát. Very Happy Very Happy Very Happy
Szia Böbice!
Olvasni valót letudtad?

Alakul az idő itt is. Még gazduram nyomkod.Smile)))))))))))

Igen, azt le, már tegnap, az ebéd utáni pihenő időben.  Very Happy
Nem szeretem, ha valami befejezetlen. Igyekszem minél előbb letudni. Szidnak is a többiek miatta. Laughing
Én is jobb szeretem letudni időben.Smile Mindig a nehezebbel kezdem és a könnyebbel fejezem, éppen ilyen megfontolásból.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 21, 2017 3:35 pm

Judit írta:Most véletlen meg vagyok magammal elégedve. Voltam lóvéért, beugrottam a kis boltba is.
Főztem karfiol levest, tárkonyos gombaragut, bulgurt. És még karajból sütöttem ki sütőben (papíron) rántott husit, kicsit sajtos panírral. A kenyerem mindjárt kész lesz, hisz holnap csak kell ennünk valamit. Gondoltam, hogy a húsból, uborkából és paprikából csinálok szendvicseket. Zoli azt mondta, vigyek könyvet, megvárjuk... Nem tudom.
Lassan eszünk, ma még óriás karalábét akarok néhány szemet ültetni, meg még virág magokat is.
Lehet, hogy előtte, ha nem akkor utána pihenek is majd a hintaágyban. Csodás idő van:)

Jó étvágyat nektek, utána jó pihenést kívánok:)
Ilyet is lehet olvasni??????
Na! ügyes voltál tényleg.Smile

Gigant karalábét? Az ültettem én is valamikor. A Csehszlovák átjárós dolgozók hoztak ide először ilyen palántát.
Csodás idő volt, dolgozni még meleg is. Igaz a lapátolás nem is könnyű munka, de Neked meséljem? Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 21, 2017 3:37 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:Egészségetekre az ebédet! Én is megyek vissza a kertbe, mert tényleg csodás az idő. Majd a Megbeszéljük alatt pihenek. Very Happy
Kellemes délután!
Baráti beszélgetések - Page 30 Vidyym10


Talán majd én is akkor ! Megjött Folti laborja! 4 helyen tér el. Fölhívtam Töviskét megkérdeztem. Azt mondja, hogy ez nem kever be a holnapi napba, mert ezek a begyulladt ízületeinek a jelei!!!!
Egy szikla le... Most én is megyek a kertbe megnyugodni:)
Akkor holnapra minden rendben a műtéthez.
Nem lehet érzéstelenítővel műteni? Csak most úgy az eszembe jutott. Az én bokámat is úgy műtötték.


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 21, 2017 3:50 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Márc. 21, 2017 3:38 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:
Szépet Nektek is Ferikém!
Előkerültem.Smile
Jóska felajánlotta, hogy hazahoz, mert a vevő hozott egy csomó szakembert és még ott méláznak, hogy mi hogy legyen.
Reggel  a SPÁR-ban kezdtük. Jóska közben elszaladt a hulladék udvart megtekinteni a város szélén, mert arról írt a helyi újság, hogy megnyílik márciusban. Hát, még nem nyílt meg. EU-s pénzből épült, csodásan ki van építve, de még biztosan nem gurították a sörös hordót, addig nincs nyitva.Sad Nem baj, had hordja a nép addig is a hulladékot a Duna-partra, meg az erdő alá.Sad Itt semmi nem készül el időre, nem hogy hamarabb.Smile
Után irány a gyerekeknél az ároktemetést befejezni. Mit mondja, nem fehér embernek való.
Jóska helyes volt indulás előtt:
-"Ez az utolsó munkám ott. Holnaptól át sem megyek"...
Ja, dehogy nem. Tavaly nyáron is ezt mondat, oszt szépen ment füvet nyírni, stb.
Néha betelik Nála a pohár. Nem csodálom. Egyedül van mindenre.Sad Ezért is segítettem tegnap is, ma is, mert söpörni, kicsit lapátolni én is tudok.Sad
Délre rend is volt és kimentünk a kertbe padozni. Én ugye végigbogarásztam a kertet, mr a föld végén kiszálltam. Utána megettük az uzsit amit pakoltam, meg a déli gyümölcsöt és fél 2 körül vissza a gyerekekhez, mert jött az új gazda. Már vártak, pedig 2-re volt megbeszélve. Az mondja a srác: Bella azt mondta, hogy a papa napok óta itt van.Smile Persze, ott is lakik lassan.Smile Very Happy
Egy darabig hallgattam a srác és az apja terveit, de amikor megjöttek a szakik, akkor látta Jóska, hogy jobb lenne nekem itthon.Smile
Szóval lelkileg nehéz elviselni, amikor ott tervezgetnek. Nem régen még Muci tervezgetett.Sad

Na írtam egy regény..Smile Most eldugulok. Smile
Ja hoztam képeket a nagy munkáról:
Garázs:
Hulladékudvar? Nálunk megvan, de szemét- szemét hátán mindenfelé.  Sad  
Látszik, hogy rendesen megcsináltátok, elvégre komoly szaki végezte a földmunkát is! I love you Smile
Bizony rossz lehet a tervezgetést hallgatni. Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 21, 2017 3:52 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Egy darabig hallgattam a srác és az apja terveit, de amikor megjöttek a szakik, akkor látta Jóska, hogy jobb lenne nekem itthon.Smile
Szóval lelkileg nehéz elviselni, amikor ott tervezgetnek. Nem régen még Muci tervezgetett.Sad

Na írtam egy regény..Smile Most eldugulok. Smile
Ja hoztam képeket a nagy munkáról:
Garázs:
Hulladékudvar? Nálunk megvan, de szemét- szemét hátán mindenfelé.  Sad  
Látszik, hogy rendesen megcsináltátok, elvégre komoly szaki végezte a földmunkát is! I love you Smile
Bizony rossz lehet a tervezgetést hallgatni. Sad
Elmondhatatlanul megvisel Böbice.
Szombaton Bebit csitítgattam, hogy ne hisztizzen. El van adva, vegye tudomásul. Most meg én anyátlanodtam el.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Márc. 21, 2017 4:16 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Elmondhatatlanul megvisel Böbice.
Szombaton Bebit csitítgattam, hogy ne hisztizzen. El van adva, vegye tudomásul. Most meg én anyátlanodtam el.

Válaszoltam a facebookon.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 21, 2017 4:30 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:


Elmondhatatlanul megvisel Böbice.
Szombaton Bebit csitítgattam, hogy ne hisztizzen. El van adva, vegye tudomásul. Most meg én anyátlanodtam el.

Válaszoltam a facebookon.
Pityeregtem is egyet.Sad
Baráti beszélgetések - Page 30 5tj5da10
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Márc. 21, 2017 4:45 pm

Csak így telefonról, még hintaágyból. Jól esik feküdni, fáradtak a lábaim. Pedig nem lapátoltam Marcsi. Nehéz meló. Igen, Gigantot. Keresztúron is azt ültettem. Szerettem, csak vágni kellett belőle, a többi maradt a földben, nőtt tovább. Megint ültettem virág magokat is . A fátyolka évelő, jó virág mellé. Én ezt tavaly nem is írtam, hogy már eleve szét akarták verni a fölújított, készített, oda gyártott, csináltatott konyhabútort. Már Pannikát is azért nem hívom, mert csak mondja, hogy néz ki minden. Tündi el akart vinni oda, de nem akartam arra se nézni.
Állatoknál nem műtenek úgy, mert elmozdulnak.
Talán válaszoltam mindenre.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Márc. 21, 2017 5:38 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni
Szépet Nektek is Ferikém!
Előkerültem.Smile
Jóska felajánlotta, hogy hazahoz, mert a vevő hozott egy csomó szakembert és még ott méláznak, hogy mi hogy legyen.
Reggel  a SPÁR-ban kezdtük. Jóska közben elszaladt a hulladék udvart megtekinteni a város szélén, mert arról írt a helyi újság, hogy megnyílik márciusban. Hát, még nem nyílt meg. EU-s pénzből épült, csodásan ki van építve, de még biztosan nem gurították a sörös hordót, addig nincs nyitva.Sad Nem baj, had hordja a nép addig is a hulladékot a Duna-partra, meg az erdő alá.Sad Itt semmi nem készül el időre, nem hogy hamarabb.Smile
Után irány a gyerekeknél az ároktemetést befejezni. Mit mondja, nem fehér embernek való.
Jóska helyes volt indulás előtt:
-"Ez az utolsó munkám ott. Holnaptól át sem megyek"...
Ja, dehogy nem. Tavaly nyáron is ezt mondat, oszt szépen ment füvet nyírni, stb.
Néha betelik Nála a pohár. Nem csodálom. Egyedül van mindenre.Sad Ezért is segítettem tegnap is, ma is, mert söpörni, kicsit lapátolni én is tudok.Sad
Délre rend is volt és kimentünk a kertbe padozni. Én ugye végigbogarásztam a kertet, mr a föld végén kiszálltam. Utána megettük az uzsit amit pakoltam, meg a déli gyümölcsöt és fél 2 körül vissza a gyerekekhez, mert jött az új gazda. Már vártak, pedig 2-re volt megbeszélve. Az mondja a srác: Bella azt mondta, hogy a papa napok óta itt van.Smile Persze, ott is lakik lassan.Smile Very Happy
Egy darabig hallgattam a srác és az apja terveit, de amikor megjöttek a szakik, akkor látta Jóska, hogy jobb lenne nekem itthon.Smile
Szóval lelkileg nehéz elviselni, amikor ott tervezgetnek. Nem régen még Muci tervezgetett.Sad

Na írtam egy regény..Smile Most eldugulok. Smile
Ja hoztam képeket a nagy munkáról:
Garázs:
Baráti beszélgetések - Page 30 2017_029
Elő udvar:
Baráti beszélgetések - Page 30 2017_030
Baráti beszélgetések - Page 30 2017_031

Köszönjük Marcsika!
Mozgalmasak ezek a napok, de túl lesztek rajta és nyugodtabb napok jönnek! Akármilyen nehéz is, de az új tulajnak ha másak az elképzelései bizony akárhogy is fáj el kell viselni!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Márc. 21, 2017 5:44 pm

Bizony így van, ahogy Ferink írta. Én átéltem, hogy 32 évi munkánkat átértékelték tavaly. Mit tehettem? semmit. Le kell zárni a fejezetet, más út nincs.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Márc. 21, 2017 5:45 pm

Most előbb jó étvágyat nektek, megyek a konyhába, mert holnapra össze kell pakolni mindenfélét és este már nem lesz kedvem. Inkább most nekifogok. Már papírra is írtam, hogy ne felejtsek el semmit se.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Márc. 21, 2017 6:12 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:


Elmondhatatlanul megvisel Böbice.
Szombaton Bebit csitítgattam, hogy ne hisztizzen. El van adva, vegye tudomásul. Most meg én anyátlanodtam el.

Válaszoltam a facebookon.
Pityeregtem is egyet.Sad
Baráti beszélgetések - Page 30 5tj5da10

Nem azért írtam, hogy megríkassalak. Hanem azért, hogy tudd, átérzem én is! Nem olyan egyszerű megélni, hogy csak előre nézz.
Kimondani könnyebb! Sad  Milyen jó, Jóskád kapcsolt és elhozott onnan! Köszönet érte neki.  I love you
Baráti beszélgetések - Page 30 Puszi212
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 21, 2017 6:15 pm

Judit írta:Csak így telefonról, még hintaágyból. Jól esik feküdni, fáradtak a lábaim. Pedig nem lapátoltam Marcsi. Nehéz meló. Igen, Gigantot. Keresztúron is azt ültettem. Szerettem, csak vágni kellett belőle, a többi maradt a földben, nőtt tovább. Megint ültettem virág magokat is . A fátyolka évelő, jó virág mellé. Én ezt tavaly nem is írtam, hogy már eleve szét akarták verni a fölújított, készített, oda gyártott, csináltatott konyhabútort. Már Pannikát is azért nem hívom, mert csak mondja, hogy néz ki minden. Tündi el akart vinni oda, de nem akartam arra se nézni.
Állatoknál nem műtenek úgy, mert elmozdulnak.
Talán válaszoltam mindenre.
Borzasztó nehéz felszedni, felsöpörni azokról a terméskövekről a sarat.Sad Simán-ások, lapátolok a mi kertünkben. Meg se kottyan, de itt megszenvedtük.
A garázs betonról simán felszedtem tegnap a maradékot.
Szóval gigant. én is úgy vágtam belőle.Smile
Jééé, nekem is ilyen fátyolkáim vannak. Kaptam vagy 20 éve a palántákat, akkor még élt az a kert szomszédasszony. Csak 4 db-ot hagytam meg szanaszét. Nyáron valóságos, nagy bokrot képez.
Imádom, nagyon jó csokorlazító. Amikor Mucit hordtuk Budára, akkor a Suzuki út melletti réten rengeteget láttak. Árvalány hajat is.
Mi sem megyünk anyósomék háza felé soha, Jóska egyáltalán nem akar. Mucival Jártam 1x arra, 7 éve.
Holnap megyünk Süttőre, van ott egy új /EU-s pénzből telepítette/ borgazdaság. Körülnézünk. Csak kicsit kell letérni a főútról, 200 m-re, megpróbálom rávenni Jóskát.
Szóval így nem műtenek, érthető.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 21, 2017 6:16 pm

Judit írta:Most előbb jó étvágyat nektek, megyek a konyhába, mert holnapra össze kell pakolni mindenfélét és este már nem lesz kedvem. Inkább most nekifogok. Már papírra is írtam, hogy ne felejtsek el semmit se.
Jó étvágyat a vacsizóknak!
Ügyesen Judit, most kényelmesebb, mint reggel.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 21, 2017 6:18 pm

masu-feri írta:
Marcsi írta:
Szépet Nektek is Ferikém!
Előkerültem.Smile
Jóska felajánlotta, hogy hazahoz, mert a vevő hozott egy csomó szakembert és még ott méláznak, hogy mi hogy legyen.
Reggel  a SPÁR-ban kezdtük. Jóska közben elszaladt a hulladék udvart megtekinteni a város szélén, mert arról írt a helyi újság, hogy megnyílik márciusban. Hát, még nem nyílt meg. EU-s pénzből épült, csodásan ki van építve, de még biztosan nem gurították a sörös hordót, addig nincs nyitva.Sad Nem baj, had hordja a nép addig is a hulladékot a Duna-partra, meg az erdő alá.Sad Itt semmi nem készül el időre, nem hogy hamarabb.Smile
Után irány a gyerekeknél az ároktemetést befejezni. Mit mondja, nem fehér embernek való.
Jóska helyes volt indulás előtt:
-"Ez az utolsó munkám ott. Holnaptól át sem megyek"...
Ja, dehogy nem. Tavaly nyáron is ezt mondat, oszt szépen ment füvet nyírni, stb.
Néha betelik Nála a pohár. Nem csodálom. Egyedül van mindenre.Sad Ezért is segítettem tegnap is, ma is, mert söpörni, kicsit lapátolni én is tudok.Sad
Délre rend is volt és kimentünk a kertbe padozni. Én ugye végigbogarásztam a kertet, mr a föld végén kiszálltam. Utána megettük az uzsit amit pakoltam, meg a déli gyümölcsöt és fél 2 körül vissza a gyerekekhez, mert jött az új gazda. Már vártak, pedig 2-re volt megbeszélve. Az mondja a srác: Bella azt mondta, hogy a papa napok óta itt van.Smile Persze, ott is lakik lassan.Smile Very Happy
Egy darabig hallgattam a srác és az apja terveit, de amikor megjöttek a szakik, akkor látta Jóska, hogy jobb lenne nekem itthon.Smile
Szóval lelkileg nehéz elviselni, amikor ott tervezgetnek. Nem régen még Muci tervezgetett.Sad

Na írtam egy regény..Smile Most eldugulok. Smile

Köszönjük Marcsika!
Mozgalmasak ezek a napok, de túl lesztek rajta és nyugodtabb napok jönnek! Akármilyen nehéz is, de az új tulajnak ha másak az elképzelései bizony akárhogy is fáj el kell viselni!
Muszáj.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 21, 2017 6:20 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:


Elmondhatatlanul megvisel Böbice.
Szombaton Bebit csitítgattam, hogy ne hisztizzen. El van adva, vegye tudomásul. Most meg én anyátlanodtam el.

Válaszoltam a facebookon.
Pityeregtem is egyet.Sad
Baráti beszélgetések - Page 30 5tj5da10

Nem azért írtam, hogy megríkassalak. Hanem azért, hogy tudd, átérzem én is! Nem olyan egyszerű megélni, hogy csak előre nézz.
Kimondani könnyebb! Sad  Milyen jó, Jóskád kapcsolt és elhozott onnan! Köszönet érte neki.  I love you
Baráti beszélgetések - Page 30 Puszi212
Biztosan tudja magáról, hogy nem mindegy. Meg ismer.Sad Köszi Böbice, kicsit elpanaszkodtam csak.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Márc. 21, 2017 7:07 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Most előbb jó étvágyat nektek, megyek a konyhába, mert holnapra össze kell pakolni mindenfélét és este már nem lesz kedvem. Inkább most nekifogok. Már papírra is írtam, hogy ne felejtsek el semmit se.
Jó étvágyat a vacsizóknak!
Ügyesen Judit, most kényelmesebb, mint reggel.
Köszi. Úgy kell pakolnom most, meg ruhámat kirakni, meg mindent, hogy ne nagyon mocorogjak reggel. Amíg itt nyugton vagyok, akkor Fotli alszik, esetleg egyik szeme félig nyitva míg átjön a hálóból a lábamhoz. Aztán alszik tovább. De minél egyszerűbben kell megoldanom, mert nem reggelizhet, nem ehet semmit!!!!! Máskor azzal kezdődik neki a nap. Majd itt fog velem hangoskodni, menni a konyhába, meg ugatni, hogy mi a fene lesz már. Szóval mindent kézhez kell raknom. A kaját nagyjából összeraktam a hűtőbe, de akarok vinni kávét is Zolinak. Meg a fene tudja miket. Szóval...Sad Könyv, meg mi, mert biztos sokat kell várni. Zoli mondja, hogy ne jöjjünk közben haza. Azért majd meglátjuk, hogy mit mondanak közvetlen a műtét előtt.
Még lemegyek vele mindjárt.
Én reggel 8-ra kell, hogy elkészüljek, Zoli kb. akkor jön.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Márc. 21, 2017 7:28 pm

Közben meg mérgelődök, már nagyon mérges vagyok. Zoli a minap hozott át egy csomó dobozt, meg tetőket, kajásokat. Persze, hogy egy doboz, meg egy tető se passzol. Ezért már annyiszor morogtam.... A kutya meg biceg utánam, ahogy pakolászok....Sad Nem érti mi a francot kóborolok folyton...Sad Huh...
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Márc. 21, 2017 7:31 pm

Elköszönök lányok és fiúk, mert addig nem lesz nyugalom, míg el nem megyek a fürdőbe, Folti meg a hálóba.
Reggel majd jövök egy kicsit.
Jó tévézést még és jó pihenést utána, jó alvással egybekötve:)
Baráti beszélgetések - Page 30 Folti_18
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Márc. 21, 2017 8:30 pm

Judit írta:Elköszönök lányok és fiúk, mert addig nem lesz nyugalom, míg el nem megyek a fürdőbe, Folti meg a hálóba.
Reggel majd jövök egy kicsit.
Jó tévézést még és jó pihenést utána, jó alvással egybekötve:)
Baráti beszélgetések - Page 30 Folti_18
Baráti beszélgetések - Page 30 803504-20121209-EX4w9m

Szorítok Foltinak!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Márc. 21, 2017 8:38 pm

Köszönöm Ferikém Smile
Most megint tudok írni a telefonról.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Márc. 21, 2017 9:01 pm

Judit írta:Köszönöm Ferikém Smile
Most megint tudok írni a telefonról.
Szívesen Juditka!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Márc. 21, 2017 9:02 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 2301940-20160813-QMVxf1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 21, 2017 9:04 pm

Judit írta:Közben meg mérgelődök, már nagyon mérges vagyok. Zoli a minap hozott át egy csomó dobozt, meg tetőket, kajásokat. Persze, hogy egy doboz, meg egy tető se passzol. Ezért már annyiszor morogtam.... A kutya meg biceg utánam, ahogy pakolászok....Sad Nem érti mi a francot kóborolok folyton...Sad Huh...
Én is szeretek összepakolni előző este. Még az ágyban is eszembe jut valami, de még mindig jobb, mint reggel kapkodva.Smile
Jaj, az a doboztető csere ismerős. Hogy én mennyi egyen dobozt vettem. De mindig kevesebb volt a tető, mint a doboz. Aztán egyszer csak már nem hoztak u.olyan dobozt.  Hasonló, de színes a tető és naná, hogy ugyanolyan szemre, de csak szemre.Sad Most kutyuljuk a színes tetőket a nem színessel. Jó kis türelemjáték. Most a színes tetőm a kevesebb. Na, nem folytatom.Very Happy

Ha tudna Folti beszélni, akkor többet kellene itt írnod is.Smile Mindent megkérdezne.Very Happy
Rejtvényt vigyél. Én nem tudok ilyenkor könyvet olvasni.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 21, 2017 9:05 pm

Judit írta:Elköszönök lányok és fiúk, mert addig nem lesz nyugalom, míg el nem megyek a fürdőbe, Folti meg a hálóba.
Reggel majd jövök egy kicsit.
Jó tévézést még és jó pihenést utána, jó alvással egybekötve:)
Baráti beszélgetések - Page 30 Folti_18
Remélem tudsz aludni. Biztosan járni fogy az agyad.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.