Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

2 / 40 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Feb. 24, 2017 7:44 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Kicsit szomorkás, mint a magyar valóság.Smile
Hétvégén kettecskén leszünk, Bebi már a buszon Prága felé. Ezt az utat kapta Bálint-Valentin napra Benjitől. Bellus iskolában, holnap Dorogon, mert Misi szülinapos és együtt lesz a család.
Baráti beszélgetések - Page 2 Gy11

Gratula Bebinek az ajándékhoz és Misinek a szülinaphoz!
Egyik alkalommal kérdeztem, de nem láttam vagy nem jól néztem meg, volt-e válasz. Végül Bebi befejezte a pénzügyi tanfolyamot vagy abbahagyta?
És az sem mesélted el, hogy Jóska tudja már az állásváltást? Wink
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 24, 2017 7:50 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Tetszik ez a kanapé harcos.Smile

Én meg fotel harcos. Du. átmegyek lustába.Smile

Elmesélem: Bebi munkahelyén a jogi osztály keres asszisztenst. Bebi beajánlotta Bellust. Be fogják hívni interjúra. Nagyon jó lenne ha összejönne. Drukkoljatok.
 Akkor ezt este nem olvastátok..Smile
 Ide hoztam, mert annyira izgalmas.


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 24, 2017 8:00 am-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 24, 2017 7:52 am

Böbe51 írta:
Marcsi írta:

Gratula Bebinek az ajándékhoz és Misinek a szülinaphoz!
Egyik alkalommal kérdeztem, de nem láttam vagy nem jól néztem meg, volt-e válasz. Végül Bebi befejezte a pénzügyi tanfolyamot vagy abbahagyta?
És az sem mesélted el, hogy Jóska tudja már az állásváltást?  Wink
Jóska  most már megnyugodott.
Bebi jár az iskolába. Júliusban lesz a szak vizsga, meg szakdoga féle megvédése.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Feb. 24, 2017 9:06 am

Sziasztok, mentem jöttem, mint a villám:) A másik oldalon ment egy biciklis, nem is hagyott le:)
Voltam a tüdőszűrőm, voltam a hentesnél, vettem lila hagymát is:)
Azt mondták, hogy lehet, hogy visszahívnak, de akkor a szomszéd városba a megfázás miatt:( Nem kéne!
Most gyorsan megyek gulyáslevest főzni. Nekem van jó kis joghurtos, majonézes virsli salátám, Zolinak teszek bele kis krumplit is, meg lila hagymát. Sütök hozzá cs.szárnyat, igazi jókat kaptam. Vettem oldalas is, az majd jövő héten:) Majd eset Benőzéskor átviszem:)
Olvastalak én az este Marcsika, meg az új asszisztensi helyet is:) Csak nem ott járt már akkor se az eszem. Veszi a jány az akadályokat, mint ahogy eddig is tette! Smile Nem baj, hogy nem jönnek, ezt nektek is szokni kell, meg minden hétvégén nem adhatod ki a lelked is. Pihenni is kell.
Remélem Eszter már gyógyult is, Böbi meg mindjárt:)
Most húzok a konyhába:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Feb. 24, 2017 11:07 am

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 2 Olwi6tmpd441gtyilyn1

Baráti beszélgetések - Page 2 2395881-20161122-SzKAAk
Köszönöm szépen, kicsit zaklatott volt. Orrdugulás és köhögés miatt, de most már jobban vagyok. Smile
Szívesen! Örülök neki!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Feb. 24, 2017 11:25 am

Baráti beszélgetések - Page 2 Szyp_n12
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Feb. 24, 2017 11:57 am

"Érdekesen" alakul a kórház.... Majdnem, hogy megkérdezték, hogy miért most jött Ági..? Mutatta a papírkát.... Valaki most megvizsgálta, valaki orvosra még várnak, aztán lehet, hogy hétfőn kora reggel fél 6-ra kell visszamenni. Még képlékeny a helyzet.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Feb. 24, 2017 11:58 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 2 Szyp_n12


Neked is Masukám! Smile Nap nincs, küldeni nem tudok, nincs miből:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Feb. 24, 2017 12:35 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 2 Szyp_n12


Neked is Masukám! Smile Nap nincs, küldeni nem tudok, nincs miből:(

Köszönöm Juditka! Itt bujkál a nap! Ez lenne a kisebb gond ha nem fújna a viharos szél!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Feb. 24, 2017 12:57 pm

Judit írta: "Érdekesen" alakul a kórház.... Majdnem, hogy megkérdezték, hogy miért most jött Ági..? Mutatta a papírkát.... Valaki most megvizsgálta, valaki orvosra még várnak, aztán lehet, hogy hétfőn kora reggel fél 6-ra kell visszamenni. Még képlékeny a helyzet.....

Elszáll az agyam, nem lehet igaz!!! Aznap nem mehet, amikor műtik! Hogy ürítik ki a beleket??!!! Nem tud kapcsolatba lépni az orvosával??? No No No
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Feb. 24, 2017 12:59 pm

Marcsi írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Tetszik ez a kanapé harcos.Smile

Én meg fotel harcos. Du. átmegyek lustába.Smile

Elmesélem: Bebi munkahelyén a jogi osztály keres asszisztenst. Bebi beajánlotta Bellust. Be fogják hívni interjúra. Nagyon jó lenne ha összejönne. Drukkoljatok.
 Akkor ezt este nem olvastátok..Smile
 Ide hoztam, mert annyira izgalmas.

Biztos, hogy jobb lenne, mint az ügyvédnél? Ha igen, akkor természetesen drukkolok!!! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Feb. 24, 2017 1:01 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:

Gratula Bebinek az ajándékhoz és Misinek a szülinaphoz!
Egyik alkalommal kérdeztem, de nem láttam vagy nem jól néztem meg, volt-e válasz. Végül Bebi befejezte a pénzügyi tanfolyamot vagy abbahagyta?
És az sem mesélted el, hogy Jóska tudja már az állásváltást?  Wink
Jóska  most már megnyugodott.
Bebi jár az iskolába. Júliusban lesz a szak vizsga, meg szakdoga féle megvédése.

Azt a keveset már guggolva kibírja, remélhetőleg! Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Feb. 24, 2017 1:03 pm

Most fogalmam sincs, hogy mikor és mit tegyek? A gulyás leves kész. A joghurtos, majonézes, lila hagymás, krumplis saláta a sült csirke darabokkal kész. Minden kidobozolva és edényben, amiben át lehet vinni, nekem is marad bőven. el is mosogattam.Kezd az eső néha cseppenni.... Talán most kéne még elmenni Foltival, mert később, ha esik nem tudok. A kaját mindenképpen valamikor átviszem, hisz mit csináljak annyival? Hogy mikor az rejtély, mint ahogy Benő és minden. Dühös vagyok, mert ott vannak reggel óta. Gondolom étlen-szomjan....
Majd, ha tudok valamit jelentkezek! Most még eső előtt elhúzok Foltival.
Aztán majd csak kiderül, hogy mit, mikor és hogyan csináljak?
Egészségetekre az ebédet és jó pihenést utána.
Ha tudok valamit, majd írok!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Feb. 24, 2017 1:04 pm

Böbe51 írta:
Judit írta: "Érdekesen" alakul a kórház.... Majdnem, hogy megkérdezték, hogy miért most jött Ági..? Mutatta a papírkát.... Valaki most megvizsgálta, valaki orvosra még várnak, aztán lehet, hogy hétfőn kora reggel fél 6-ra kell visszamenni. Még képlékeny a helyzet.....

Elszáll az agyam, nem lehet igaz!!! Aznap nem mehet, amikor műtik! Hogy ürítik ki a beleket??!!! Nem tud kapcsolatba lépni az orvosával??? No No No
Nem tudok többet, ennyit csak....Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Feb. 24, 2017 1:04 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 2 Szyp_n12

Nektek is szép napot, Ferikém!Smile I love you
Feltámadt a nyüves szél! Surprised
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Feb. 24, 2017 1:06 pm

Judit írta:Sziasztok, mentem jöttem, mint a villám:) A másik oldalon ment egy biciklis, nem is hagyott le:)
Voltam a tüdőszűrőm, voltam a hentesnél, vettem lila hagymát is:)
Azt mondták, hogy lehet, hogy visszahívnak, de akkor a szomszéd városba a megfázás miatt:( Nem kéne!
Most gyorsan megyek gulyáslevest főzni. Nekem van jó kis joghurtos, majonézes virsli salátám, Zolinak teszek bele kis krumplit is, meg lila hagymát. Sütök hozzá cs.szárnyat, igazi jókat kaptam. Vettem oldalas is, az majd jövő héten:) Majd eset Benőzéskor átviszem:)
Olvastalak én az este Marcsika, meg az új asszisztensi helyet is:) Csak nem ott járt már akkor se az eszem. Veszi a jány az akadályokat, mint ahogy eddig is tette! Smile Nem baj, hogy nem jönnek, ezt nektek is szokni kell, meg minden hétvégén nem adhatod ki a lelked is. Pihenni is kell.
Remélem Eszter már gyógyult is, Böbi meg mindjárt:)
Most  húzok a konyhába:)
Köszi! Alakulunk, mint a púpos gyerek. Very Happy Majdcsak! Wink
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Feb. 24, 2017 1:08 pm

Judit írta:Most fogalmam sincs, hogy mikor és mit tegyek? A gulyás leves kész. A joghurtos, majonézes, lila hagymás, krumplis saláta a sült csirke darabokkal kész. Minden kidobozolva és edényben, amiben át lehet vinni, nekem is marad bőven. el is mosogattam.Kezd az eső néha cseppenni.... Talán most kéne még elmenni Foltival, mert később, ha esik nem tudok. A kaját mindenképpen valamikor átviszem, hisz mit csináljak annyival? Hogy mikor az rejtély, mint ahogy Benő és minden. Dühös vagyok, mert ott vannak reggel óta. Gondolom étlen-szomjan....
Majd, ha tudok valamit jelentkezek! Most még eső előtt elhúzok Foltival.
Aztán majd csak kiderül, hogy mit, mikor és hogyan csináljak?
Egészségetekre az ebédet és jó pihenést utána.
Ha tudok valamit, majd írok!

A rohadt életben, miért is menne valami rendben?!!! No No No
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Feb. 24, 2017 1:13 pm

Hőemelkedésem lett délre(37,1 fok). Jó melegen ettem a levest, így mostanra már nincs is.
Rakodtam rendesen, amit a Tesco és Józsi(zöldség- és húsféle) hozott. Főztem is egy kicsit. ( hamis töltött paprikát) Mostam is egy adagot. Úgy néz ki sok lett, így délután már csak újságot olvasok. 4 óra felé jövök vissza a géphez. Nektek is szép délután! lol! Baráti beszélgetések - Page 2 Piheny10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Feb. 24, 2017 2:25 pm

Böbe51 írta:Hőemelkedésem lett délre(37,1 fok). Jó melegen ettem a levest, így mostanra már nincs is.
Rakodtam rendesen, amit a Tesco és Józsi(zöldség- és húsféle) hozott. Főztem is egy kicsit. ( hamis töltött paprikát) Mostam is egy adagot. Úgy néz ki sok lett, így délután már csak újságot olvasok. 4 óra felé jövök vissza a géphez. Nektek is szép délután! lol! Baráti beszélgetések - Page 2 Piheny10

Hubasszus:( Csak jobban bújkál benned, mint kéne:( Pihenj tényleg!!!! Remélem nem fogsz jobban köhögni, mert az nagyon pocsék:(
Rendben? hát nem is írok már semmit:(  Hívni nem hívtak, gondolom, hogy ha lenne miért? Csak szóltak volna. Ha ilyen tudatlan maradok, akkor 5 felé átmegyek, beengedem Benőt, megetetem, és becsukom. A kajákat átviszem. A gulyás levest, sült csirkét gondolom, hogy Ági is eheti, ha mégis haza jön? Nem tudom. Voltunk sétálni, esőt megúsztuk, ettünk, a maradék edényt elmostam, ott szárad a mosogató mellett, nem segítek neki, szárad egyedül is.
Most én is eldőlök, mert azért csak elfáradtam. Ha tudok valamit, majd írom.
Baráti beszélgetések - Page 2 P4drhcfiykv9ivdbswj8
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 24, 2017 2:38 pm

Judit írta:Sziasztok, mentem jöttem, mint a villám:) A másik oldalon ment egy biciklis, nem is hagyott le:)
Voltam a tüdőszűrőm, voltam a hentesnél, vettem lila hagymát is:)
Azt mondták, hogy lehet, hogy visszahívnak, de akkor a szomszéd városba a megfázás miatt:( Nem kéne!
Most gyorsan megyek gulyáslevest főzni. Nekem van jó kis joghurtos, majonézes virsli salátám, Zolinak teszek bele kis krumplit is, meg lila hagymát. Sütök hozzá cs.szárnyat, igazi jókat kaptam. Vettem oldalas is, az majd jövő héten:) Majd eset Benőzéskor átviszem:)
Olvastalak én az este Marcsika, meg az új asszisztensi helyet is:) Csak nem ott járt már akkor se az eszem. Veszi a jány az akadályokat, mint ahogy eddig is tette! Smile Nem baj, hogy nem jönnek, ezt nektek is szokni kell, meg minden hétvégén nem adhatod ki a lelked is. Pihenni is kell.
Remélem Eszter már gyógyult is, Böbi meg mindjárt:)
Most  húzok a konyhába:)
Szaladtál? Vagy görkorival mentél? Very Happy Very Happy
Hát az a visszahívás bizony nagyon nem kéne.Sad Szorítok, hogy ne kelljen már, még ez hiányozna...
Látom megteccett a gulyásleves.Smile

Bizony, laza hétvégém van. El is kel néha 1-1.Smile
Eddig varrtam, sokat, de még maradt. Jut is-marad is, minta nyomorúság.Sad Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 24, 2017 2:40 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 2 Szyp_n12
Szép napot Ferikém Nektek is.Smile
"Szédületes" vagy Ferikém.Smile Micsoda varázslás.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 24, 2017 2:44 pm

Judit írta:Most fogalmam sincs, hogy mikor és mit tegyek? A gulyás leves kész. A joghurtos, majonézes, lila hagymás, krumplis saláta a sült csirke darabokkal kész. Minden kidobozolva és edényben, amiben át lehet vinni, nekem is marad bőven. el is mosogattam.Kezd az eső néha cseppenni.... Talán most kéne még elmenni Foltival, mert később, ha esik nem tudok. A kaját mindenképpen valamikor átviszem, hisz mit csináljak annyival? Hogy mikor az rejtély, mint ahogy Benő és minden. Dühös vagyok, mert ott vannak reggel óta. Gondolom étlen-szomjan....
Majd, ha tudok valamit jelentkezek! Most még eső előtt elhúzok Foltival.
Aztán majd csak kiderül, hogy mit, mikor és hogyan csináljak?
Egészségetekre az ebédet és jó pihenést utána.
Ha tudok valamit, majd írok!
Gyorsan jöttem tovább olvasni, mert berágtam amott. Tényleg, hogy gondolták ezt? Remélem lesz valami normális döntés ágy ügyben.Sad

Lényeg, hogy Te készen vagy a betervezettel. Majdcsak történik már valami...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 24, 2017 2:46 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:

Elmesélem: Bebi munkahelyén a jogi osztály keres asszisztenst. Bebi beajánlotta Bellust. Be fogják hívni interjúra. Nagyon jó lenne ha összejönne. Drukkoljatok.
 Akkor ezt este nem olvastátok..Smile
 Ide hoztam, mert annyira izgalmas.

Biztos, hogy jobb lenne, mint az ügyvédnél? Ha igen, akkor természetesen drukkolok!!! Smile I love you
Nagyon nem akart elmenni az ügyvédtől legalább 1 évig. De, ha ez bejönne, előbbre lépés lenne. Minden szempontból.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 24, 2017 2:47 pm

Böbe51 írta:Hőemelkedésem lett délre(37,1 fok). Jó melegen ettem a levest, így mostanra már nincs is.
Rakodtam rendesen, amit a Tesco és Józsi(zöldség- és húsféle) hozott. Főztem is egy kicsit. ( hamis töltött paprikát) Mostam is egy adagot. Úgy néz ki sok lett, így délután már csak újságot olvasok. 4 óra felé jövök vissza a géphez. Nektek is szép délután! lol! Baráti beszélgetések - Page 2 Piheny10
Sajnálom Böbice.Smile Ez még sok volt Neked, mégy gyengus vagy. Juditot szekáltuk,hogy feküdje ki. Most Téged kell.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 24, 2017 2:50 pm

Judit írta:
Hubasszus:( Csak jobban bújkál benned, mint kéne:( Pihenj tényleg!!!! Remélem nem fogsz jobban köhögni, mert az nagyon pocsék:(
Rendben? hát nem is írok már semmit:(  Hívni nem hívtak, gondolom, hogy ha lenne miért? Csak szóltak volna. Ha ilyen tudatlan maradok, akkor 5 felé átmegyek, beengedem Benőt, megetetem, és becsukom. A kajákat átviszem. A gulyás levest, sült csirkét gondolom, hogy Ági is eheti, ha mégis haza jön? Nem tudom. Voltunk sétálni, esőt megúsztuk, ettünk, a maradék edényt elmostam, ott szárad a mosogató mellett, nem segítek neki, szárad egyedül is.
Most én is eldőlök, mert azért csak elfáradtam. Ha tudok valamit, majd írom.
Baráti beszélgetések - Page 2 P4drhcfiykv9ivdbswj8
Várlak vissza  a hírekkel. Semi nem megy simán, tényleg.Sad Persze, hogy elfáradtál, meg az "ideg" is.Sad

Mindenkinek pihenőset!!! I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 40 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.