Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Feb. 22, 2017 8:50 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:
Judit írta:Egészségetekre az ebédet és jó pihenést mindenkinek!

Mi most megyünk enni, aztán pihenek, Foltit (?) majd valahogy leszerelem,míg jön Tündi. Utána séta, majd akkor jövök, ha Tündi elment. Legyetek jól, Eszternek gyógyulós délutánt!
Ha van ereje, kedve, mutasd meg neki a Folti videot, hátha jobb kedvre derül kicsit? Smile

http://otletdivak.hu/2-filleres-dolog-ami-4-het-alatt-szamuzi-az-eletedbol-a-cukorbetegseget/ KLIKK A LINKRE!
Ferikém megnézegettem.
Mi lehet a szódabikarbónában ami ennyire leviszi a cukrot?
Mert a vízkőre jó azt tudom.Smile

Hozzávalók:

  • 250 gramm joghurt                                       
  • 1 teáskanál szódabikarbóna                                                                                                




Fogalmam sincs Marcsika!
Én a joghurtot sokallom! Ha ezt megeszem reggeli előtt már nem kell a reggeli!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Feb. 22, 2017 8:53 pm

Judit írta:Szervusztok! Előkeveredtem. Tündi itt is vacsorázott velem, most ment el. Nagyon boldog, sikeres a suliban a gyerekekkel, imádják! Kiírták neki a táblára az órája előtt angolul, hogy ők
Tündi fanok vagyunk:) Mindenről beszél nekik, nem csak az angol nyelvről, ha látja, hogy kezd a figyelmük lankadni. Életről, szeretetről, szerelemről, politikáról nem. De imádják, most kap Tündi valamit vissza abból, amit eddig is adott másoknak:) Voltunk Foltival kis sétán, aztán nagyobbon ketten a tónál. Még filmet is néztünk:) Benneteket nem hiszem, hogy érdekelne, egy repülőkről szóló légi harcos, nagyon izgalmas film. Én szeretem ezeket, mert Béla ezt tanította, sokat néztem vele hasonló filmeket. Nem pihentem, csak a fotelban ülve, beszélgetve. Azért el is fáradtam.
Ferikém! Köszi a linket elmentettem, érdekes, hogy nem így ugyan, de olyan sok szódabb.-t ettem meg életemben már a gyomorégéseim miatt, míg nem volt Rennie tabletta.
Áginak mégis sikerült elcserélni a holnapi műszakját, reggel korán kezd, majd du. 6 előtt fog hazaérni. Nagy kegy nem??? Sad(((((((
Még Tündi előtt meghozták a kutyakaját és Zoli két pólóját is. Majd holnap hozok róla képet. Nekem nagyon tetszik:)

Most elköszönök, jó tévézést és pihenést éjszakára. Remélem én is fogok tudni aludni.

Baráti beszélgetések - Page 38 En2x7i65qieucqkz37e2

Baráti beszélgetések - Page 38 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Feb. 22, 2017 8:54 pm

Baráti beszélgetések - Page 38 2473454-20170222-pYzRRe
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 22, 2017 8:57 pm

Köszönöm szépen Ferikém, remélek:) Tudod: lepényhal - mondaná Marcsi:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 22, 2017 8:59 pm

De jóóó??!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Feb. 22, 2017 9:00 pm

Judit írta:Köszönöm szépen Ferikém, remélek:) Tudod: lepényhal - mondaná Marcsi:)

Szívesen Juditka!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Feb. 22, 2017 9:01 pm

Judit írta:De jóóó??!!

Very Happy Very Happy Very Happy
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 22, 2017 9:01 pm

Judit írta:Szervusztok! Előkeveredtem. Tündi itt is vacsorázott velem, most ment el. Nagyon boldog, sikeres a suliban a gyerekekkel, imádják! Kiírták neki a táblára az órája előtt angolul, hogy ők
Tündi fanok vagyunk:) Mindenről beszél nekik, nem csak az angol nyelvről, ha látja, hogy kezd a figyelmük lankadni. Életről, szeretetről, szerelemről, politikáról nem. De imádják, most kap Tündi valamit vissza abból, amit eddig is adott másoknak:) Voltunk Foltival kis sétán, aztán nagyobbon ketten a tónál. Még filmet is néztünk:) Benneteket nem hiszem, hogy érdekelne, egy repülőkről szóló légi harcos, nagyon izgalmas film. Én szeretem ezeket, mert Béla ezt tanította, sokat néztem vele hasonló filmeket. Nem pihentem, csak a fotelban ülve, beszélgetve. Azért el is fáradtam.
Ferikém! Köszi a linket elmentettem, érdekes, hogy nem így ugyan, de olyan sok szódabb.-t ettem meg életemben már a gyomorégéseim miatt, míg nem volt Rennie tabletta.
Áginak mégis sikerült elcserélni a holnapi műszakját, reggel korán kezd, majd du. 6 előtt fog hazaérni. Nagy kegy nem??? Sad(((((((
Még Tündi előtt meghozták a kutyakaját és Zoli két pólóját is. Majd holnap hozok róla képet. Nekem nagyon tetszik:)

Most elköszönök, jó tévézést és pihenést éjszakára. Remélem én is fogok tudni aludni.

Baráti beszélgetések - Page 38 En2x7i65qieucqkz37e2
Gondoltam, hogy jól elvagytok "barátnék".Very Happy Mennyi minden volt ma is.Smile Itt is.Smile A nap fénypontja nekem, hogy hívott az egyetlen csaj rokonom, az unokahúgom. Vele fél szavakból is...

Pihenj jót! Aludj egyben! I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 22, 2017 9:03 pm

masu-feri írta:
Marcsi írta:
Ferikém megnézegettem.
Mi lehet a szódabikarbónában ami ennyire leviszi a cukrot?
Mert a vízkőre jó azt tudom.Smile

Hozzávalók:

  • 250 gramm joghurt                                       
  • 1 teáskanál szódabikarbóna                                                                                                




Fogalmam sincs Marcsika!
Én a joghurtot sokallom! Ha ezt megeszem reggeli előtt már nem kell a reggeli!
Jó lenne olyannal beszélni akinek használt.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 22, 2017 9:03 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 38 2473454-20170222-pYzRRe
Very Happy Már kint elloptam.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 22, 2017 9:06 pm

Ferikém én is elköszönök.
Nagyon tecc, hogy visszaléptek az olimpiától, de amit elköltöttek rá, azért az kiverném belőlük!!!

Pihenjetek jól!

Baráti beszélgetések - Page 38 1aszyn19

Böbice remélem jól vagyol?
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Feb. 22, 2017 9:16 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 38 2473454-20170222-pYzRRe
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Feb. 22, 2017 9:19 pm

Judit írta:Szervusztok! Előkeveredtem. Tündi itt is vacsorázott velem, most ment el. Nagyon boldog, sikeres a suliban a gyerekekkel, imádják! Kiírták neki a táblára az órája előtt angolul, hogy ők
Tündi fanok vagyunk:) Mindenről beszél nekik, nem csak az angol nyelvről, ha látja, hogy kezd a figyelmük lankadni. Életről, szeretetről, szerelemről, politikáról nem. De imádják, most kap Tündi valamit vissza abból, amit eddig is adott másoknak:) Voltunk Foltival kis sétán, aztán nagyobbon ketten a tónál. Még filmet is néztünk:) Benneteket nem hiszem, hogy érdekelne, egy repülőkről szóló légi harcos, nagyon izgalmas film. Én szeretem ezeket, mert Béla ezt tanította, sokat néztem vele hasonló filmeket. Nem pihentem, csak a fotelban ülve, beszélgetve. Azért el is fáradtam.
Ferikém! Köszi a linket elmentettem, érdekes, hogy nem így ugyan, de olyan sok szódabb.-t ettem meg életemben már a gyomorégéseim miatt, míg nem volt Rennie tabletta.
Áginak mégis sikerült elcserélni a holnapi műszakját, reggel korán kezd, majd du. 6 előtt fog hazaérni. Nagy kegy nem??? Sad(((((((
Még Tündi előtt meghozták a kutyakaját és Zoli két pólóját is. Majd holnap hozok róla képet. Nekem nagyon tetszik:)

Most elköszönök, jó tévézést és pihenést éjszakára. Remélem én is fogok tudni aludni.

Baráti beszélgetések - Page 38 En2x7i65qieucqkz37e2

Örülök, hogy jó délutánotok volt, remélem a teljes gyógyulásodban is segít! I love you I love you I love you
Egy tanárnak nincs nagyobb jutalma, mint a tanítványok elismerése, gratulálok Tündinek!
Jó pihenést, szép álmokat!  Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Feb. 22, 2017 9:21 pm

Baráti beszélgetések - Page 38 Olwi6tmpd441gtyilyn1
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Feb. 22, 2017 9:29 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 38 2473454-20170222-pYzRRe
Very Happy Már kint elloptam.Very Happy

Jól tetted!Very Happy
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Feb. 22, 2017 9:30 pm

Marcsi írta:Ferikém én is elköszönök.
Nagyon tecc, hogy visszaléptek az olimpiától, de amit elköltöttek rá, azért az kiverném belőlük!!!

Pihenjetek jól!

Baráti beszélgetések - Page 38 1aszyn19

Böbice remélem jól vagyol?

Baráti beszélgetések - Page 38 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 38 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Feb. 22, 2017 9:32 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 38 Olwi6tmpd441gtyilyn1
Baráti beszélgetések - Page 38 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Feb. 22, 2017 9:32 pm

Baráti beszélgetések - Page 38 2366014-20161022-FLzAHs
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Feb. 22, 2017 9:33 pm

Baráti beszélgetések - Page 38 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Feb. 23, 2017 6:22 am

Szervusztok,jó reggelt és vidám szép napot nektek!
Köszönöm az esti jó éjt kívánságokat, nagyon, nagyon jól aludtam 3/4 6-ig:)
Baráti beszélgetések - Page 38 Bnn51eohv0qz18g6temx Baráti beszélgetések - Page 38 Y0ldlb71muiuzy9vp6sj Baráti beszélgetések - Page 38 Urxsscu7j5ck5m1371iz Baráti beszélgetések - Page 38 H95ppxdlgvbecg8mz8yx
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Feb. 23, 2017 6:28 am

Olyan, de olyan jól esett az éjjeli alvás is, hogy el se tudom mondani. Sajna a cukrom még sok, de én hiszek Töviskének, ő mondta, hogy egy ilyen (bármilyen más) betegség után legalább két hét kell a diéta betartásával is, hogy visszaálljon a rend, neki hiszek. Szóval ez van. Még most reggel egy nagyon nehezemre eső levelet meg kell írnom a fb.-on priviben. A volt főnököm, biztos láttátok már a vicces megosztásait Hegyesi Attila (akkor született amikor én, csak a nap más) 2 kigyógyult rák (több mint 5 év telt el) újra rákos lett, most agydaganata lett.... Nem is tudom, hogy mit válaszoljak neki ? Tegnap írtam rá a fb-on priviben, hogy hol a sok vicces okosság, miért nem ír, válaszolt ezért: "most az agyrákkal molyolok" írta.... Szörnyű- Bocsánat a reggeli rossz hírért, nagyon sajnálom. Persze ez semmit sem mond, hogy mennyire:( Most majd töröm a fejem, hogy mit is írjak neki......
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Feb. 23, 2017 6:32 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 38 3w4hqsjb7xpkm8808q2x
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Feb. 23, 2017 6:37 am

Judit írta:Olyan, de olyan jól esett az éjjeli alvás is, hogy el se tudom mondani. Sajna a cukrom még sok, de én hiszek Töviskének, ő mondta, hogy egy ilyen (bármilyen más) betegség után legalább két hét kell a diéta betartásával is, hogy visszaálljon a rend, neki hiszek. Szóval ez van. Még most reggel egy nagyon nehezemre eső levelet meg kell írnom a fb.-on priviben. A volt főnököm, biztos láttátok már a vicces megosztásait Hegyesi Attila (akkor született amikor én, csak a nap más) 2 kigyógyult rák (több mint 5 év telt el) újra rákos lett, most agydaganata lett.... Nem is tudom, hogy mit válaszoljak neki ? Tegnap írtam rá a fb-on priviben, hogy hol a sok vicces okosság, miért nem ír, válaszolt ezért: "most az agyrákkal molyolok" írta.... Szörnyű- Bocsánat a reggeli rossz hírért, nagyon sajnálom. Persze ez semmit sem mond, hogy mennyire:( Most majd töröm a fejem, hogy mit is írjak neki......

Öröm a jó alvás! I love you Jól vagy? Nem ártott meg a tegnapi takarítás és a hosszú séta?
Nem tehetsz mást, kivárod türelmesen, hogy visszaálljon a cukorérték! Smile
Nehéz ilyesmire szavakat találni... Mit kívánjunk neki? Sad Sad Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Feb. 23, 2017 7:10 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Olyan, de olyan jól esett az éjjeli alvás is, hogy el se tudom mondani. Sajna a cukrom még sok, de én hiszek Töviskének, ő mondta, hogy egy ilyen (bármilyen más) betegség után legalább két hét kell a diéta betartásával is, hogy visszaálljon a rend, neki hiszek. Szóval ez van. Még most reggel egy nagyon nehezemre eső levelet meg kell írnom a fb.-on priviben. A volt főnököm, biztos láttátok már a vicces megosztásait Hegyesi Attila (akkor született amikor én, csak a nap más) 2 kigyógyult rák (több mint 5 év telt el) újra rákos lett, most agydaganata lett.... Nem is tudom, hogy mit válaszoljak neki ? Tegnap írtam rá a fb-on priviben, hogy hol a sok vicces okosság, miért nem ír, válaszolt ezért: "most az agyrákkal molyolok" írta.... Szörnyű- Bocsánat a reggeli rossz hírért, nagyon sajnálom. Persze ez semmit sem mond, hogy mennyire:( Most majd töröm a fejem, hogy mit is írjak neki......

Öröm a jó alvás! I love you Jól vagy? Nem ártott meg a tegnapi takarítás és a hosszú séta?
Nem tehetsz mást, kivárod türelmesen, hogy visszaálljon a cukorérték! Smile
Nehéz ilyesmire szavakat találni... Mit kívánjunk neki? Sad Sad Sad

Nem is tudod, hogy mekkora öröm:) Hisz én amúgy se vagyok jó alvó, ez ritka és kegyes ajándék nekem mindig:)
Igen, azért figyelek folyamatosan a kajára! Smile De egy kis türelem kell, majd előkeresem s sutból:)
Most írtam neki, azt gondolom, hogy jól sikerült levél lett, úgy látom, hogy fönt is volt. Zöld a karikája. Nagy harcos, makacs ember, nagyon hiszem, hogy most is az lesz. Meg kell gyógyulnia, kell! Smile Remélem ő is így van ezzel, s nem fáradt el a küzdelembe...Még amikor ültettem a paradicsom magjaimat, törte a fejét, hogy hogyan kaphatna tőlem magot? Remélem még lesz rá alkalom.Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Feb. 23, 2017 7:16 am

masu-feri írta:
Judit írta:De jóóó??!!

Very Happy Very Happy Very Happy
Most megint vigyorogtam egyet. Ferikém ez már talán a KR idején már körbejárt egyszer. Mintha a CD-men már láttam volna.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.