Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Feb. 05, 2017 11:45 am

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 929762-20130303-B5E5GuBaráti beszélgetések - Page 30 2160880-20160310-KawvZz

Nektek is szép napot és kellemes vasárnapot, Feriék! I love you Smile

Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Feb. 05, 2017 12:56 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 929762-20130303-B5E5GuBaráti beszélgetések - Page 30 2160880-20160310-KawvZz
Szia Ferikém! Viszont nektek is. Itt gyönyörű idő van, reggel óta süt a nap ezerrel. Reggel óta tárva, nyitva minden. Majd most fogok azért becsukdosódni, 20 fok van bent.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Feb. 05, 2017 1:05 pm

Sziasztok! Befejeztem a középső láda készítést, kicsit Zoli feltartott, mert jött fúrószárért.
Beültettem Május királya salátával. Már az ablakban van.
Közben jött Tündi. Most fogunk enni, utána kis séta és majd este megy csak haza. Majd csak, ha elment akkor jövök!
Baráti beszélgetések - Page 30 9xrnfkuc68bf1i0y56i1 Baráti beszélgetések - Page 30 W4wmcsy43x4wj9ysru2x

Egészségetekre az ebédet, délutánra jó pihenést!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Feb. 05, 2017 1:07 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 929762-20130303-B5E5GuBaráti beszélgetések - Page 30 2160880-20160310-KawvZz
Szia Ferikém! Viszont nektek is. Itt gyönyörű idő van, reggel óta süt a nap ezerrel. Reggel óta tárva, nyitva minden. Majd most fogok azért becsukdosódni, 20 fok van bent.
Szia Juditka! Köszönjük! Itt nem süt a nap, de tűrhető az idő 8 fok van kint! Itt a gép előtt pedig 26 fok!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Feb. 05, 2017 1:09 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Csak vidáman...

Eltűntem a konyhában.Smile
Baráti beszélgetések - Page 30 10qlbol
Szia Marcsi! Jóóóóó reggelt, nyugis, boldog vasárnapot! Remélem hamar becsukhatod a konyha ajtót magad mögött:) Ügyes vagy, most is mint mindig:)
Sziasztok! Bekukk.Smile
Nagyon jó, hogy tegnap előre dolgoztam. Tudok itt szörfözni. Pár cigiszünetet tartottam.Smile De már mindjárt itt vannak az éhesek.
Finom lett a borsós-tárkonyos pulyka ragum.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Feb. 05, 2017 1:11 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Csak vidáman...

Eltűntem a konyhában.Smile
Baráti beszélgetések - Page 30 10qlbol

Jó munkát!  Érezzétek jól magatokat Bebiékkel!
Ilyen vidám vagyok! Very Happy bounce
Baráti beszélgetések - Page 30 Z5jw8ezohutbwjb4bmns
Én is ilyen vidám vagyok.Smile
Időben elkészültem.Smile Mindig ügyesebb vagyok. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil bounce bounce bounce
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Feb. 05, 2017 1:13 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:

Nem gondoltam volna, hogy 1   db alma így megterheli cukorral a szervezetet. Megáll az eszem! Shocked

Hiszek a hagyományos gyógyászatban, szeretem a gyógynövényeket és használom is őket. Smile

Az alma indexe majdnem egyenértékű a szilvával, ettől a szőlő magasabb, de a pálmát a görögdinnye viszi:(
Legyen akkor jó napod, tényleg legyél ma nyugger mami:)


Csak délután!!! A délelőtt még a főzése. Smile
Most már itt kukucskál a nap.
Köszi, hogy küldtél belőle! Very Happy
Ja és nem csak itt lőtyörgök, hanem az erkélyen is. Csuda idő van. A madarak is élvezik.
Legyen kellemetes a délutánod Neked is Böbice!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Feb. 05, 2017 1:14 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 929762-20130303-B5E5GuBaráti beszélgetések - Page 30 2160880-20160310-KawvZz
Itt csuda jó idő van Ferikém! Szépet Nektek is! <3
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Feb. 05, 2017 1:16 pm

Judit írta:Sziasztok! Befejeztem a középső láda készítést, kicsit Zoli feltartott, mert jött fúrószárért.
Beültettem Május királya salátával. Már az ablakban van.
Közben jött Tündi. Most fogunk enni, utána kis séta és majd este megy csak haza. Majd csak, ha elment akkor jövök!
Baráti beszélgetések - Page 30 9xrnfkuc68bf1i0y56i1 Baráti beszélgetések - Page 30 W4wmcsy43x4wj9ysru2x

Egészségetekre az ebédet, délutánra jó pihenést!
Nagyon klasszak!
Jó hogy jött Tündi, nem vagy egyedül.Smile
Akkor csak megjelent Zolid is. Te vagy az ezermester a családban, Neked van otthon minden.

Jó étvágyat és érezzétek jól magatokat!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Feb. 05, 2017 1:25 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 929762-20130303-B5E5GuBaráti beszélgetések - Page 30 2160880-20160310-KawvZz
Itt csuda jó idő van Ferikém! Szépet Nektek is! <3
Igaz itt nem süt a nap, de azért nem mondanám, hogy rossz idő van!
Köszönjük Marcsika!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Feb. 05, 2017 3:44 pm

Megjöttünk a sétából, ma már nem terhelem magam semmivel. Wink Smile
Ragyogó idő van, itt-ott hófoltok, amúgy sár, sár, sár.
Az egyik párhozamos utcában a hatalmas fenyő és tuja telis-tele volt madárral, de nem láttam őket csak a zsivajt hallottam, amit csaptak.
Azóta Márcsi megetette az éheseket, Judit meg sétál Tündivel.
Remélem a jó idő mindenkire jó hatással van!
Mára Eszter végzett a munkával.  Korán kezdhetünk tévézni. A Házvadászok a nagyvilágban című műsor több részét is felvettem a héten. Azokat fogjuk megnézni.
További kellemes délutánt kívánok! Smile lol! lol! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Feb. 05, 2017 6:26 pm

Böbe51 írta:Megjöttünk a sétából, ma már nem terhelem magam semmivel. Wink Smile
Ragyogó idő van, itt-ott hófoltok, amúgy sár, sár, sár.
Az egyik párhozamos utcában a hatalmas fenyő és tuja telis-tele volt madárral, de nem láttam őket csak a zsivajt hallottam, amit csaptak.
Azóta Márcsi megetette az éheseket, Judit meg sétál Tündivel.
Remélem a jó idő mindenkire jó hatással van!
Mára Eszter végzett a munkával.  Korán kezdhetünk tévézni. A Házvadászok a nagyvilágban című műsor több részét is felvettem a héten. Azokat fogjuk megnézni.
További kellemes délutánt kívánok! Smile lol! lol! lol!
Fél 2-re ideértek az éhesek. Hát, pillanatok alatt eltűnt az étel a tányérokról.Smile Edzésen voltak délelőtt. Felkészültek voltak az üres hassal. Very Happy

Én meg a konyhában edzettem.Ez van...Very Happy
Igen jó idő volt. Bevilágított a nap egész du. a nappaliba.
Nem szoktam nézni a Házvadászokat. Majd meglesem.

Jó fotelezést Böbice!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Feb. 05, 2017 7:09 pm

Sziasztok. Tündi most ment el, mert itt érte egy telefon a Tekintet régi szerkesztőjétől, hogy micsoda balhé van a lapban, én ott voltam szerkesztőségvezető, Lacus főszerkesztő.... most megyünk enni aztán majd megpróbálom dióhéjban leírni.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Feb. 05, 2017 8:03 pm

Együtt ebédeltünk Tündivel, aztán sétáltunk is kicsit. Közben -én a nagy szg. szakértő! - segítettem Tündinek mindenféle tájékozódásban, programban, hogy hogyan tudja a telefonról lementeni a rengeteg képét ilyesmi... Aztán jött a telefon Tündinek a Tekintet lap még főszerkesztőjétől - Laci bácsitól, aki most 86 éves! - hogy az utolsó nyomtatott példányt se engedi a kuratórium megjelentetni. Majd lesz online kiadás - ami már az én időmben is indulgatott, de nem adtak rá pénzt, nem lett semmi belőle. Most Jolsvay talán majd működteti fogja ígérik. Szerintem abból sem lesz semmi. Azt az utolsó nyomtatott példányt, amiben egy rész méltatná Ördögh Szilvesztert, aki alapította, Juhász Ferenc elhunyt tiszteletbeli elnököt, Hovanyecz Lacit aki főszerkesztette haláláig, utána Farkas Lacibácsi. Már amikor én ott voltam, sundám-bundám működött az egész, mert nem volt érvényes Alapítóokirat sem... A BudapestBank "eltekintett" tőle, mert oda tették az alapítvány pénzét, akkor 40 milliót. Ez azóta talán 30 körül tart. Most megszüntetik és a kuratórium tagjai fölveszik a lóvét....
Hányhatnékom van az egésztől, nehéz megemészteni. A kurva Kocsis András Sándor és a társai, már a mai időkhöz igazodnának, a 3 méltatandó személy pedig "bal odali" volt. Így hát, már nem írunk róluk semmit. A lóvét meg elosztják....Szóval erről beszélgettünk Tündivel. Majd egyik nap fölhívom Laci bácsit, össze van zuhanva. Meg érlelődik bennem egy gondolat, hogy egy nekrológot, egy rekviemet az "elhunyt" lapnak. Még gondolkodom rajta, hogy hogyan, de megteszem komolyan. Nem csak a fölsoroltakért, hanem Baranyi Ferencért, az erdélyi magyar írókért, Kiss Annáért, és nem lehet fölsorolni azt a névsort, akiknek az írásai megjelentek a lapban. De itt van még egy névsor, még valamikor én csináltam, úgy látom, hogy utánam már senki, mert hiszen db-számra sem stimmel a fölsorolás a ott fölsoroltakról, azok írásairól.
Nézzétek, meg, hogy kik írtak ebben a lapban itt (akik csak a KR-ban is sokat szerepeltek: Agárdi Péter, Alföldy, Baranyi, Giczy György, Juhász Ferenc, Kántor Zsolt, és még sokan mások:
Tekintetbe írtak

Tekintet díjasok

Szóval, nagyon ki vagyok akadva.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Feb. 05, 2017 8:06 pm

Remélem mindenki már a jutalom pihenését tölti. Én is elmegyek, mert ma du. akartam még Folti orvosi papírjait rendezni, de ez most így elmaradt, holnap Zoli 10 -re jön értünk, addig meg kell majd csinálnom.

Jó éjt és jó pihenést nektek.
Baráti beszélgetések - Page 30 Rdg6sb8n31pqqufl8ajk
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Feb. 05, 2017 8:44 pm

Judit írta:Együtt ebédeltünk Tündivel, aztán sétáltunk is kicsit. Közben -én a nagy szg. szakértő! - segítettem Tündinek mindenféle tájékozódásban, programban, hogy hogyan tudja a telefonról lementeni a rengeteg képét ilyesmi... Aztán jött a telefon Tündinek a Tekintet lap még főszerkesztőjétől - Laci bácsitól, aki most 86 éves! - hogy az utolsó nyomtatott példányt se engedi a kuratórium megjelentetni. Majd lesz online kiadás - ami már az én időmben is indulgatott, de nem adtak rá pénzt, nem lett semmi belőle. Most Jolsvay talán majd működteti fogja ígérik. Szerintem abból sem lesz semmi. Azt az utolsó nyomtatott példányt, amiben egy rész méltatná Ördögh Szilvesztert, aki alapította, Juhász Ferenc elhunyt tiszteletbeli elnököt, Hovanyecz Lacit aki főszerkesztette haláláig, utána Farkas Lacibácsi. Már amikor én ott voltam, sundám-bundám működött az egész, mert nem volt érvényes Alapítóokirat sem... A BudapestBank "eltekintett" tőle, mert oda tették az alapítvány pénzét, akkor 40 milliót. Ez azóta talán 30 körül tart. Most megszüntetik és a kuratórium tagjai fölveszik a lóvét....
Hányhatnékom van az egésztől, nehéz megemészteni. A kurva Kocsis András Sándor és a társai, már a mai időkhöz igazodnának, a 3 méltatandó személy pedig "bal odali" volt. Így hát, már nem írunk róluk semmit. A lóvét meg elosztják....Szóval erről beszélgettünk Tündivel. Majd egyik nap fölhívom Laci bácsit, össze van zuhanva. Meg érlelődik bennem egy gondolat, hogy egy nekrológot, egy rekviemet az "elhunyt" lapnak. Még gondolkodom rajta, hogy hogyan, de megteszem komolyan. Nem csak a fölsoroltakért, hanem Baranyi Ferencért, az erdélyi magyar írókért, Kiss Annáért, és nem lehet fölsorolni azt a névsort, akiknek az írásai megjelentek a lapban. De itt van még egy névsor, még valamikor én csináltam, úgy látom, hogy utánam már senki, mert hiszen db-számra sem stimmel a fölsorolás a ott fölsoroltakról, azok írásairól.
Nézzétek, meg, hogy kik írtak ebben a lapban itt (akik csak a KR-ban is sokat szerepeltek: Agárdi Péter, Alföldy, Baranyi, Giczy György, Juhász Ferenc, Kántor Zsolt, és még sokan mások:
Tekintetbe írtak

Tekintet díjasok

Szóval, nagyon ki vagyok akadva.....

Megértem. Sad Sad Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Feb. 05, 2017 8:47 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Megjöttünk a sétából, ma már nem terhelem magam semmivel. Wink Smile
Ragyogó idő van, itt-ott hófoltok, amúgy sár, sár, sár.
Az egyik párhozamos utcában a hatalmas fenyő és tuja telis-tele volt madárral, de nem láttam őket csak a zsivajt hallottam, amit csaptak.
Azóta Márcsi megetette az éheseket, Judit meg sétál Tündivel.
Remélem a jó idő mindenkire jó hatással van!
Mára Eszter végzett a munkával.  Korán kezdhetünk tévézni. A Házvadászok a nagyvilágban című műsor több részét is felvettem a héten. Azokat fogjuk megnézni.
További kellemes délutánt kívánok! Smile lol! lol! lol!
Fél 2-re ideértek az éhesek. Hát, pillanatok alatt eltűnt az étel a tányérokról.Smile Edzésen voltak délelőtt. Felkészültek voltak az üres hassal. Very Happy

Én meg a konyhában edzettem.Ez van...Very Happy
Igen jó idő volt. Bevilágított a nap egész du. a nappaliba.
Nem szoktam nézni a Házvadászokat. Majd meglesem.

Jó fotelezést Böbice!

Köszönöm!
Most eljöttem egy percre, mert német vetélkedőt néz Eszter. Mi már láttuk Józsival.
A Házvadászok a Travel csatornán van. Egyszer csak megjelent a kínálatban. Surprised
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Feb. 05, 2017 8:51 pm

Judit írta:Remélem mindenki már a jutalom pihenését tölti. Én is elmegyek, mert ma du. akartam még Folti orvosi papírjait rendezni, de ez most így elmaradt, holnap Zoli 10 -re jön értünk, addig meg kell majd csinálnom.

Jó éjt és jó pihenést nektek.
Baráti beszélgetések - Page 30 Rdg6sb8n31pqqufl8ajk
Baráti beszélgetések - Page 30 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Feb. 05, 2017 8:52 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 2366014-20161022-FLzAHs
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Feb. 05, 2017 9:40 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 Olwi6tmpd441gtyilyn1
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Feb. 05, 2017 9:56 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 30 Olwi6tmpd441gtyilyn1
Baráti beszélgetések - Page 30 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Feb. 05, 2017 10:23 pm

Judit írta:Együtt ebédeltünk Tündivel, aztán sétáltunk is kicsit. Közben -én a nagy szg. szakértő! - segítettem Tündinek mindenféle tájékozódásban, programban, hogy hogyan tudja a telefonról lementeni a rengeteg képét ilyesmi... Aztán jött a telefon Tündinek a Tekintet lap még főszerkesztőjétől - Laci bácsitól, aki most 86 éves! - hogy az utolsó nyomtatott példányt se engedi a kuratórium megjelentetni. Majd lesz online kiadás - ami már az én időmben is indulgatott, de nem adtak rá pénzt, nem lett semmi belőle. Most Jolsvay talán majd működteti fogja ígérik. Szerintem abból sem lesz semmi. Azt az utolsó nyomtatott példányt, amiben egy rész méltatná Ördögh Szilvesztert, aki alapította, Juhász Ferenc elhunyt tiszteletbeli elnököt, Hovanyecz Lacit aki főszerkesztette haláláig, utána Farkas Lacibácsi. Már amikor én ott voltam, sundám-bundám működött az egész, mert nem volt érvényes Alapítóokirat sem... A BudapestBank "eltekintett" tőle, mert oda tették az alapítvány pénzét, akkor 40 milliót. Ez azóta talán 30 körül tart. Most megszüntetik és a kuratórium tagjai fölveszik a lóvét....
Hányhatnékom van az egésztől, nehéz megemészteni. A kurva Kocsis András Sándor és a társai, már a mai időkhöz igazodnának, a 3 méltatandó személy pedig "bal odali" volt. Így hát, már nem írunk róluk semmit. A lóvét meg elosztják....Szóval erről beszélgettünk Tündivel. Majd egyik nap fölhívom Laci bácsit, össze van zuhanva. Meg érlelődik bennem egy gondolat, hogy egy nekrológot, egy rekviemet az "elhunyt" lapnak. Még gondolkodom rajta, hogy hogyan, de megteszem komolyan. Nem csak a fölsoroltakért, hanem Baranyi Ferencért, az erdélyi magyar írókért, Kiss Annáért, és nem lehet fölsorolni azt a névsort, akiknek az írásai megjelentek a lapban. De itt van még egy névsor, még valamikor én csináltam, úgy látom, hogy utánam már senki, mert hiszen db-számra sem stimmel a fölsorolás a ott fölsoroltakról, azok írásairól.
Nézzétek, meg, hogy kik írtak ebben a lapban itt (akik csak a KR-ban is sokat szerepeltek: Agárdi Péter, Alföldy, Baranyi, Giczy György, Juhász Ferenc, Kántor Zsolt, és még sokan mások:
Tekintetbe írtak

Tekintet díjasok

Szóval, nagyon ki vagyok akadva.....
Judit már írtam valahol, hogy örülök, hogy elvoltatok Tündivel.

Elszörnyedve olvasom ezeket a fejleményeket a "Tekintet"-ről.
Orbán és bandája jól számított, igazodik itt már mindenki, vagy hallgat, vagy fél.Sad
Aki tud tényleg meneküljön ebből az országból.
Emlékszem amikor vicceltünk itt azon, hogy azt mondta OVI: a telefonkönyveket el lehet felejteni. Aztán már hol vagyunk attól.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Feb. 05, 2017 10:23 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:Megjöttünk a sétából, ma már nem terhelem magam semmivel. Wink Smile
Ragyogó idő van, itt-ott hófoltok, amúgy sár, sár, sár.
Az egyik párhozamos utcában a hatalmas fenyő és tuja telis-tele volt madárral, de nem láttam őket csak a zsivajt hallottam, amit csaptak.
Azóta Márcsi megetette az éheseket, Judit meg sétál Tündivel.
Remélem a jó idő mindenkire jó hatással van!
Mára Eszter végzett a munkával.  Korán kezdhetünk tévézni. A Házvadászok a nagyvilágban című műsor több részét is felvettem a héten. Azokat fogjuk megnézni.
További kellemes délutánt kívánok! Smile lol! lol! lol!
Fél 2-re ideértek az éhesek. Hát, pillanatok alatt eltűnt az étel a tányérokról.Smile Edzésen voltak délelőtt. Felkészültek voltak az üres hassal. Very Happy

Én meg a konyhában edzettem.Ez van...Very Happy
Igen jó idő volt. Bevilágított a nap egész du. a nappaliba.
Nem szoktam nézni a Házvadászokat. Majd meglesem.

Jó fotelezést Böbice!

Köszönöm!
Most eljöttem egy percre, mert német vetélkedőt néz Eszter. Mi már láttuk Józsival.
A Házvadászok a Travel csatornán van. Egyszer csak megjelent a kínálatban.    Surprised
Köszi Böbice.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Feb. 05, 2017 10:25 pm

Ferikém mára elköszönök.
 Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 30 16m2o8
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Feb. 05, 2017 10:57 pm

Marcsi írta:Ferikém mára elköszönök.
 Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 30 16m2o8
Baráti beszélgetések - Page 30 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 30 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.