Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

26 / 40 oldal Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Feb. 03, 2017 10:11 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 26 Olwi6tmpd441gtyilyn1
Baráti beszélgetések - Page 26 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Feb. 03, 2017 10:12 pm

Baráti beszélgetések - Page 26 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 03, 2017 10:35 pm

masu-feri írta:
Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 26 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 26 2160878-20160310-CUrRni
Szorítok Foltinak!
Szia Ferikém! Szép napot Nektek is!
Képzeld, nem látom a képeidet, csak most hogy a válaszra kattintottam. De most is csak 2 üres keret van.
Szia Marcsika! Köszönjük!
Tudom, de egyenlőre várok mert a képfeltöltő nem működik! Remélem nem végleges a hiba!
Már látom a képeidet.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 03, 2017 10:38 pm

Judit írta:Most hallom, hogy a madárinfluenza terjed az egész országban. Ezért kacsa és pulyka korlátozva kapható, az is drága. Elrendelték az egész országban a baromfik zárt tartását. Az jutott eszembe, hogy nem ezzel akarják kompenzálni a csirke ÁFA csökkentés pénz kiesését?  Vagy már mindenhol összeesküvést látok? Nem tudom...? Sad
Az én fejemben is megfordult, hogy valamit az ÁFÁ-val, ÁFA miatt variálnak.
Itt már bármi megtörténhet.Sad Csak a mi kárunkra az a baj.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 03, 2017 10:39 pm

Judit írta:Köszi Ferikém, de éjjel nem annyira szeretnék jönni,  inkább aludnék, ha sikerülne.
Érdekes, hogy most a telefonon is be kellett lépnem. Máskor nem kérte. Válasz opciót most sem ajànlott föl..Sad
Ma nekem is be kellett lépnem. Jó, hogy írod. Elfelejtettem beírni.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 03, 2017 10:44 pm

Böbe51 írta:Eszter megérkezett 6 órára, vacsoráztunk, utána mindenféle ügyeinkről cseréltünk eszmét.
Lehet, hogy változások lesznek az életünkben, valószínűleg jövő héten kiderül.
Emesével is beszéltem. Végre vége a vizsgaidőszaknak! Elég jó eredménnyel várja a folytatást.
Most 1 hétig csak pihen, kedd délután kijönnek hozzánk. Megrendeltük a fedőmatracot anyósomnak. Vannak sikereink is. Wink
Megért-tettük Józsival, hogy muszáj Sunnyt a bűzmirigye miatt hétfőn orvoshoz vinni. Piros a füle és szőre sem simul szépen. Crying or Very sad  
Ezek miatt nem voltam este.
Minden napra meg van a gond is és az örülni való is Böbice.
Gratula Emesének. Nagy megkönnyebbülés így a vizsgaidőszak után lenni, gondolom Neked/Nektek is. Tudom milyen érzés.Smile
Na, az a matrac dolog is összejött ezek szerint.
Akkor hétfőn orvos...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Feb. 03, 2017 10:48 pm

Ferikém elköszönök.

Jó pihenést Mindőtöknek!
Baráti beszélgetések - Page 26 5amex0
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 04, 2017 6:34 am

Szervusztok! Jó reggelt, szép szombatot és hétvégét kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 26 P8eg231zmqa4kdosrska Baráti beszélgetések - Page 26 7trohk4uc9ihlz9e8e4y Baráti beszélgetések - Page 26 W1qu8j7rup4uduvb6mm0 Baráti beszélgetések - Page 26 Kmm8rkpxaic3jtp0mchd Baráti beszélgetések - Page 26 2o6yp7aswhq76vl0wsm9
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 04, 2017 6:44 am

Végre egy hangyányit jobban aludtam. Igaz későn aludtam el, de onnan csak egyszer ébredtem föl Foltira, nagyon ágyazott magának - de vissza is aludtam. 6 előtt ébredtem. Ma állítólag hozzák a kályhámat, meglátjuk. Ma ki akarom deríteni, hogy papa szerszámjai közt vannak érdekes fűréslapok, olyan kör alakú lap féle. Tudni lenne jó, hogy azt milyen szerszámba és hogyan lehetne beilleszteni, használni, mert azzal különböző méretű kör alakú fa lapokat lehetne kivágni. Másként már csináltam, de elég macerás, mert azt bizony még fareszelővel egyengetni kell. De a pontos nevét nem is tudom, hogy megkérdeznétek Jóskáktól. Csak úgy néz ki, mint egy rendes fűrészlap, de kör alakú.... Különböző fog nagyságúak vannak. Mindig van amit nem tudok:( Hóttig kell tanulni:(
Olvaslak Böbi. Akkor biztos nagy dolgok kerültek az asztalra, döntésre. Talán a házatokkal, vagy a leköltözésetekkel kapcsolatban? Na akkor szegény Sunny is olyan programot tart hétfőn, mint Folti. Mondjuk ő könnyebben átesik rajta, csak ha már a fülét is nézni kell, azt ő nem szereti, nem tartja, mint Folti. Szorítok neki. Én nagyon félek a hétfőtől, hogy gerinc v. csípő. És hogyan lehet rajta segíteni? Lehet-e műtét nélkül? Ez bizony nagy kérdés amúgy is, de a gégeszűkülete és a hörgő összeesése miatt nagyon nehéz dolog.... Emesének nagy ölelés, gratulálok:) Majd egy képet tegyél be légyszi, hogy milyen az a matrac? Lehet, hogy ismerem, csak a neve fura? Nem tudom.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Feb. 04, 2017 7:21 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!

Mi is jól aludtunk.Smile Már jól indul a nap.Smile
Rettenetes köd van. Az viszont nyomasztó,de nem nézek ki az ablakon oszt jó napot.Smile

Hoztam Nektek:
Baráti beszélgetések - Page 26 2lxxde0
Minden gond ellenére legyen pihentető a hétvégétek. Kell az erő hétfőre, visszük a gondokat magunkkal.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Feb. 04, 2017 7:23 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 26 Z2dc4ob9dhqtfw9zreiv
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Feb. 04, 2017 7:30 am

Jól elaludtam. 1/2 5-kor felébredtem, majd visszaaludtam. 7-kor ébredtem fel újra. Smile
Most elolvasom mit írtatok.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Feb. 04, 2017 7:34 am

Judit írta:Mérges voltam ebéd után Szergejre, ott is leírtam, amit itt. A válasz a borszó szórás volt, meg hogy Áginak se segítek vele, Foltinak se, meg hogy az ő kutyájukat anno nem volt szabad sétáltatni. Vissza is írtam, hogy honnan a fenéből tudná Ági, hogy szorítok neki vagy sem, hisz összesen 5 mondatot nem beszéltem vele, az is teljesen semleges volt. Ott sikerült magam visszafogni és nem írtam már mást. Ott nem írtam, de Zolival sem. Meg az nem jutott eszébe, hogy Foltinak maga az élet a séta, mert mozgás nélkül összeesnek a hörgői, fullad. Levegő nélkül nem kell se sétáltatni, se pihentetni.

Ezt tegnap nem láttam, pedig igyekszem mindig visszaolvasni. Surprised Shocked
Mit mondjak? Jobb, ha semmit! Evil or Very Mad
Nekünk mindig azt mondta az orvos, hogy amit Sunny a maga erejéből meg akar csinálni, azt engedjük neki. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Feb. 04, 2017 7:36 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Eszter megérkezett 6 órára, vacsoráztunk, utána mindenféle ügyeinkről cseréltünk eszmét.
Lehet, hogy változások lesznek az életünkben, valószínűleg jövő héten kiderül.
Emesével is beszéltem. Végre vége a vizsgaidőszaknak! Elég jó eredménnyel várja a folytatást.
Most 1 hétig csak pihen, kedd délután kijönnek hozzánk. Megrendeltük a fedőmatracot anyósomnak. Vannak sikereink is. Wink
Megért-tettük Józsival, hogy muszáj Sunnyt a bűzmirigye miatt hétfőn orvoshoz vinni. Piros a füle és szőre sem simul szépen. Crying or Very sad  
Ezek miatt nem voltam este.
Minden napra meg van a gond is és az örülni való is Böbice.
Gratula Emesének. Nagy megkönnyebbülés így a vizsgaidőszak után lenni, gondolom Neked/Nektek is. Tudom milyen érzés.Smile
Na, az a matrac dolog is összejött ezek szerint.
Akkor hétfőn orvos...

Köszönjük szépen! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 04, 2017 7:57 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!

Mi is jól aludtunk.Smile Már jól indul a nap.Smile
Rettenetes köd van. Az viszont nyomasztó,de nem nézek ki az ablakon oszt jó napot.Smile

Hoztam Nektek:
Baráti beszélgetések - Page 26 2lxxde0
Minden gond ellenére legyen pihentető a hétvégétek. Kell az erő hétfőre, visszük a gondokat magunkkal.
Szia Marcsika!
Jó lenne, ma semmi fontos inkább fondorlatos? Amit írtam fönt, azt próbálom meg:)
Nektek is jó hétvégét!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 04, 2017 7:57 am

Böbe51 írta:Jól elaludtam. 1/2 5-kor felébredtem, majd visszaaludtam. 7-kor ébredtem fel újra. Smile
Most elolvasom mit írtatok.  
Jó reggelt, egészségedre! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 04, 2017 8:00 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Mérges voltam ebéd után Szergejre, ott is leírtam, amit itt. A válasz a borszó szórás volt, meg hogy Áginak se segítek vele, Foltinak se, meg hogy az ő kutyájukat anno nem volt szabad sétáltatni. Vissza is írtam, hogy honnan a fenéből tudná Ági, hogy szorítok neki vagy sem, hisz összesen 5 mondatot nem beszéltem vele, az is teljesen semleges volt. Ott sikerült magam visszafogni és nem írtam már mást. Ott nem írtam, de Zolival sem. Meg az nem jutott eszébe, hogy Foltinak maga az élet a séta, mert mozgás nélkül összeesnek a hörgői, fullad. Levegő nélkül nem kell se sétáltatni, se pihentetni.

Ezt tegnap nem láttam, pedig igyekszem mindig visszaolvasni. Surprised Shocked
Mit mondjak? Jobb, ha semmit!  Evil or Very Mad
Nekünk mindig azt mondta az orvos, hogy amit Sunny a maga erejéből meg akar csinálni, azt engedjük neki. Smile
Nem tudom, de mindig olyan nagyon nagyképű. Megértem, hogy sok-sok tapasztalata van állatokkal,mert sok volt neki, sok bajjal együtt. De két állat sem egyforma, még akkor sem, ha ua. a baja. Később meg is sértődött és írta, hogy azért mert rossz passzban vagyok, nem kéne, hogy belerúgjak. Hát... Válaszoltam azért. A tegnapi beírásaim végén van.... Nem érdekel.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 04, 2017 8:00 am

Most szép napot nektek, Foltos most kezd el ébredezni:) Megyek hozzáSmile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Feb. 04, 2017 8:02 am

Judit írta:Végre egy hangyányit jobban aludtam. Igaz későn aludtam el, de onnan csak egyszer ébredtem föl Foltira, nagyon ágyazott magának - de vissza is aludtam. 6 előtt ébredtem. Ma állítólag hozzák a kályhámat, meglátjuk. Ma ki akarom deríteni, hogy papa  szerszámjai közt vannak érdekes fűréslapok, olyan kör alakú lap féle. Tudni lenne jó,  hogy azt milyen szerszámba és hogyan lehetne beilleszteni, használni, mert azzal különböző méretű kör alakú fa lapokat lehetne kivágni. Másként már csináltam, de elég macerás, mert azt bizony még fareszelővel egyengetni kell. De a pontos nevét nem is tudom, hogy megkérdeznétek Jóskáktól. Csak úgy néz ki, mint egy rendes fűrészlap, de kör alakú.... Különböző fog nagyságúak vannak. Mindig van amit nem tudok:( Hóttig kell tanulni:(
Olvaslak Böbi. Akkor biztos nagy dolgok kerültek az asztalra, döntésre. Talán a házatokkal, vagy a leköltözésetekkel kapcsolatban? Na akkor szegény Sunny is olyan programot tart hétfőn, mint Folti. Mondjuk ő könnyebben átesik rajta, csak ha már a fülét is nézni kell, azt ő nem szereti, nem tartja, mint Folti. Szorítok neki. Én nagyon félek a hétfőtől, hogy gerinc v. csípő. És hogyan lehet rajta segíteni? Lehet-e műtét nélkül? Ez bizony nagy kérdés amúgy is, de a gégeszűkülete és a hörgő összeesése miatt nagyon nehéz dolog.... Emesének nagy ölelés, gratulálok:) Majd egy képet tegyél be légyszi, hogy milyen az a matrac? Lehet, hogy ismerem, csak a neve fura? Nem tudom.

Józsi most sétál Sunnyval, de , ha hazaért megkérdezem. Nem kőrfűrészhez való fűrészlapról van szó, amit egy gépbe kell befogatni???
Nagy dolog, de nem költözés, annak a realitása kb. 2 év múlva jön el, ha megérem. Józsi valószínűleg befejezi a tevékenységét a volt munkahelyünkön. Új vezetés van múlt év decemberétől és olyan feladatokat, akarnak rá tukmálni, amit teljes munkaidőt igényelne. A szerződése, ami lejárt decemberben nem is ír elő ilyesmit. Új szerződése nincs még. A hogyan tovább dől el jövő héten. Többlet munkát már rendes fizetésért sem akar/fog vállalni. Én támogatom, hogy fejezze be, de akkor nincs ugri-bugri, fizetett telefon és nagy kocsi. Át kell értékelni, szervezni a dolgokat.
Eminek kedden személyesen átadom az ölelésedet. Köszi! Smile I love you

Ezt a matracot a (kissé már elkoptatott) dívány tetejére kell helyezni. http://www.dormeo.hu/verde-3-1-fedomatrac
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 04, 2017 9:34 am



Józsi most sétál Sunnyval, de , ha hazaért megkérdezem. Nem kőrfűrészhez való fűrészlapról van szó, amit egy gépbe kell  befogatni???
Nagy dolog, de nem költözés, annak a realitása kb. 2 év múlva jön el, ha megérem.  Józsi valószínűleg befejezi a tevékenységét a volt munkahelyünkön. Új vezetés van múlt év decemberétől és olyan feladatokat, akarnak rá tukmálni, amit teljes munkaidőt igényelne. A szerződése, ami lejárt decemberben nem is ír elő ilyesmit. Új szerződése nincs még. A hogyan tovább dől el jövő héten. Többlet munkát már rendes fizetésért sem akar/fog vállalni. Én támogatom, hogy fejezze be, de akkor nincs ugri-bugri, fizetett telefon és nagy kocsi. Át kell értékelni, szervezni a dolgokat.
Eminek kedden személyesen átadom az ölelésedet.  Köszi! Smile  I love you

Ezt a matracot a (kissé már elkoptatott) dívány tetejére kell helyezni.  http://www.dormeo.hu/verde-3-1-fedomatrac
[/quote]

A lánykori nevén körfűrész, van kézi és állványos is, azt ismerem. ezeknek csak a lapját láttam mindig, ezzel olyan fából kör alakú lapot lehet szerintem kifűrészelni. Majd mindjárt lemegyek és hozok róla képet, ha olvasod a főzés közben?
Újujj. Nehéz buli tényleg. Sajnos, ha egy szintet megél az ember, nagyon nehéz lejjebb adni. Nekem ezzel akkor kellett birkóznom, amikor egy nyugdíj maradt. De ti jobb helyzetben vagytok, mert előtte dönthettek, hogy hogyan és mit? Én már kényszer helyzet előtt álltam.
Köszi az átadást:)
Néztem a matracot, azt hittem, hogy valami díszítő kanapéra, vagy ilyesmi. De ez inkább az alváshoz szükséges.
Majd hozom a képet.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Feb. 04, 2017 9:46 am

Böbe51 írta:Jól elaludtam. 1/2 5-kor felébredtem, majd visszaaludtam. 7-kor ébredtem fel újra. Smile
Most elolvasom mit írtatok.  
Szia Böbice.Smile  Egészségedre.Smile Az rendes kialvás megalapozza a napot.Smile

Akkor fel van adva a lecke. Józsidnak és így a családnak is. Biztosan jól döntötök, Józsinak is kell a nyugodt  nyugdíjas időszak. Használja ki,  rendezkedjen be erre. Te biztosan alkalmazkodsz. Mindenben.

Nem lesz könnyű az a "költözéses" dolog sem. De ha nagyon rákészültök, jól előkészítitek, akkor rendben lesz az is.
Sok erőt hozzá, mert láttuk Juditnál is mekkora önfegyelem, szervezés kell hozzá. Józsid most majd teljes erőbedobással arra koncentrálhat. Látom az én Jóskámon, hogy elemében van a gyerekeknél, pedig nem is teljes bedobással csinálja.

A matrac linket elraktam. Tecc.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Feb. 04, 2017 9:47 am

Judit írta:

Józsi most sétál Sunnyval, de , ha hazaért megkérdezem. Nem kőrfűrészhez való fűrészlapról van szó, amit egy gépbe kell  befogatni???
Nagy dolog, de nem költözés, annak a realitása kb. 2 év múlva jön el, ha megérem.  Józsi valószínűleg befejezi a tevékenységét a volt munkahelyünkön. Új vezetés van múlt év decemberétől és olyan feladatokat, akarnak rá tukmálni, amit teljes munkaidőt igényelne. A szerződése, ami lejárt decemberben nem is ír elő ilyesmit. Új szerződése nincs még. A hogyan tovább dől el jövő héten. Többlet munkát már rendes fizetésért sem akar/fog vállalni. Én támogatom, hogy fejezze be, de akkor nincs ugri-bugri, fizetett telefon és nagy kocsi. Át kell értékelni, szervezni a dolgokat.
Eminek kedden személyesen átadom az ölelésedet.  Köszi! Smile  I love you

Ezt a matracot a (kissé már elkoptatott) dívány tetejére kell helyezni.  http://www.dormeo.hu/verde-3-1-fedomatrac

A lánykori nevén körfűrész, van kézi és állványos is, azt ismerem. ezeknek csak a lapját láttam mindig, ezzel olyan fából kör alakú lapot lehet szerintem kifűrészelni. Majd mindjárt lemegyek és  hozok róla képet, ha olvasod a főzés közben?
Újujj. Nehéz buli tényleg. Sajnos, ha egy szintet megél az ember, nagyon nehéz lejjebb adni. Nekem ezzel akkor kellett birkóznom, amikor egy nyugdíj maradt. De ti jobb helyzetben vagytok, mert előtte dönthettek, hogy hogyan és mit? Én már kényszer helyzet előtt álltam.
Köszi az átadást:)
Néztem a matracot, azt hittem, hogy valami díszítő kanapéra, vagy ilyesmi. De ez inkább az alváshoz szükséges.
Majd hozom a képet.[/quote]


Ha lesz kép én is jobban el tudom magyarázni Jóskának. Csak mocorogjon, mert még az ágyból nyomkodja a gombokat.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 04, 2017 9:50 am

Már rájöttem én, hogy ezt sima fúrógépbe kell belerakni, de arra nem jó, amire nekem kéne, mert kicsi az átmérője. Ezzel 6,5 cm-es kört lehet szabályosat kivágni, de nekem 10,5 cm átmérőjű kellene sajnos, ez ahhoz meg kicsi....Sad
Az egyik a beillesztés felől van, a másik pedig kicsit szemből:
Baráti beszélgetések - Page 26 A91avon8uwy8yjvasyk8 Baráti beszélgetések - Page 26 Rak6wwoatfs5pu0c7u10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 04, 2017 9:52 am



A lánykori nevén körfűrész, van kézi és állványos is, azt ismerem. ezeknek csak a lapját láttam mindig, ezzel olyan fából kör alakú lapot lehet szerintem kifűrészelni. Majd mindjárt lemegyek és  hozok róla képet, ha olvasod a főzés közben?
Újujj. Nehéz buli tényleg. Sajnos, ha egy szintet megél az ember, nagyon nehéz lejjebb adni. Nekem ezzel akkor kellett birkóznom, amikor egy nyugdíj maradt. De ti jobb helyzetben vagytok, mert előtte dönthettek, hogy hogyan és mit? Én már kényszer helyzet előtt álltam.
Köszi az átadást:)
Néztem a matracot, azt hittem, hogy valami díszítő kanapéra, vagy ilyesmi. De ez inkább az alváshoz szükséges.
Majd hozom a képet.[/quote]


Ha lesz kép én is jobban el tudom magyarázni Jóskának. Csak mocorogjon, mert még az ágyból nyomkodja a gombokat.Very Happy[/quote]

Rájöttem, de minek? Majd ha kisebb kéne, jó lenne, de így nem. Azt hiszem, hogy marad a körberajzolás, a lyukfűrész és lereszelés, ahol nem gömbölyű....Sad fareszelővel, van ezer féle.... Azt hiszem, hogy 6 db kéne a terveimhez:) majd csak....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Feb. 04, 2017 9:55 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Mérges voltam ebéd után Szergejre, ott is leírtam, amit itt. A válasz a borszó szórás volt, meg hogy Áginak se segítek vele, Foltinak se, meg hogy az ő kutyájukat anno nem volt szabad sétáltatni. Vissza is írtam, hogy honnan a fenéből tudná Ági, hogy szorítok neki vagy sem, hisz összesen 5 mondatot nem beszéltem vele, az is teljesen semleges volt. Ott sikerült magam visszafogni és nem írtam már mást. Ott nem írtam, de Zolival sem. Meg az nem jutott eszébe, hogy Foltinak maga az élet a séta, mert mozgás nélkül összeesnek a hörgői, fullad. Levegő nélkül nem kell se sétáltatni, se pihentetni.

Ezt tegnap nem láttam, pedig igyekszem mindig visszaolvasni. Surprised Shocked
Mit mondjak? Jobb, ha semmit!  Evil or Very Mad
Nekünk mindig azt mondta az orvos, hogy amit Sunny a maga erejéből meg akar csinálni, azt engedjük neki. Smile
Nem tudom, de mindig olyan nagyon nagyképű. Megértem, hogy sok-sok tapasztalata van állatokkal,mert sok volt neki, sok bajjal együtt. De két állat sem egyforma, még akkor sem, ha ua. a baja. Később meg is sértődött és írta, hogy azért mert rossz passzban vagyok, nem kéne, hogy belerúgjak. Hát... Válaszoltam azért. A tegnapi beírásaim végén van.... Nem érdekel.
Judit, én inkább kimaradnék ebből a Marian szócsatából. Látom hova fajult nagy hirtelen: még "rugdosás" is lett, jaj. Ez már nagyon nem baráti társaságba való szöveg és csúnyákat írnék. Most a CD-kel kidobtam a régi elmentett fórumos szövegeket, amit a szergejjel való vitánkról elraktam.  Lezártam. Lépj át rajta kérlek. I love you Láttam odaát, hogy ezt teszed. Okosan.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

26 / 40 oldal Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.