Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

+2
Homoktövis
mariann
6 posters

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Okt. 18, 2016 5:59 pm

Böbe51 írta:Éppen 4 órára végeztünk a takarítással. Ma bevállaltam az egész földszintet, hát nem semmi volt. Teljesen kész a lábam és a gerincem. Nem merek lefeküdni, mert akkor reggelig fel sem  bírok kelni. Crying or Very sad
Azért remélem csak pihentél. Ez óriási meló volt. Muszáj volt, vagy csak jött az ötlet?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Okt. 18, 2016 6:00 pm

Megkezdtem a 38. oldalt!
Most jó étvágyat, már alig várom a vacsorát:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Okt. 18, 2016 6:01 pm

Judit írta:Nem rágódok már, mert nem tehetek se mellette, se ellene. Hiába tenném. Ezen is át kell lépni, mint annyi máson az életben. Annyi a szerencsém, hogy Zoliék nem akarnak menni, persze ez is inkább Ági betegsége miatt van. Ha ők is elmennének, akkor nekem azt hiszem, hogy kaput lenne, végleg teljesen egyedül maradnék. Akkor hiába számolnék itt föl mindent, s szeretnék újra kezdeni bármit is, nem tehetném, mert a nyugdíjamból külföldön nem élhetnék meg. Másra meg..? Sad  Nem hiszem, hogy örülnél, ha a lányok kimennének... Most másként látod, mint megélnéd akkor.
Akkor fel a lábakat Böbicém!!! Smile


A nyugdíjunkat ne is mond. Teljesen leamortizálja ez a rohad banda.Sad Így tolnak ki velünk. A sok hülye nyugdíjas meg meg rájuk szavazni.Sad Normálisak ezek?

Nem tudom, Judit. Így sem tudom, hogy számíthatunk-e Rájuk. De ha kimennek, legalább az Ő életüket megalapoznák. Ezek a fiúk nem vágynak ki. Így a lányok is maradnak a fenekükön. N
Őrülnék, nem tartanám vissza Őket, nagyon nem.


A hozzászólást marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 18, 2016 6:04 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Okt. 18, 2016 6:04 pm

Judit írta:Megkezdtem a 38. oldalt!
Most jó étvágyat, már alig várom a vacsorát:)
Csak úgy pörgetjük a 40 oldalakat.Smile

Jó étvágyat a vacsikhoz!

Közben gazduram jól elaludt és visszaültem.Smile Most ébredezik. Meg rinyál, hogy éjjel mit fog csinálni.Very Happy Azért nem féltem ám. Tud Ő aludni, nem úgy mint én.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Okt. 18, 2016 7:32 pm

marcsi írta:
Judit írta:Nem rágódok már, mert nem tehetek se mellette, se ellene. Hiába tenném. Ezen is át kell lépni, mint annyi máson az életben. Annyi a szerencsém, hogy Zoliék nem akarnak menni, persze ez is inkább Ági betegsége miatt van. Ha ők is elmennének, akkor nekem azt hiszem, hogy kaput lenne, végleg teljesen egyedül maradnék. Akkor hiába számolnék itt föl mindent, s szeretnék újra kezdeni bármit is, nem tehetném, mert a nyugdíjamból külföldön nem élhetnék meg. Másra meg..? Sad  Nem hiszem, hogy örülnél, ha a lányok kimennének... Most másként látod, mint megélnéd akkor.
Akkor fel a lábakat Böbicém!!! Smile


A nyugdíjunkat ne is mond. Teljesen leamortizálja ez a rohad banda.Sad Így tolnak ki velünk. A sok hülye nyugdíjas meg meg rájuk szavazni.Sad Normálisak ezek?

Nem tudom, Judit. Így sem tudom, hogy számíthatunk-e Rájuk. De ha kimennek, legalább az Ő életüket megalapoznák. Ezek a fiúk nem vágynak ki. Így a lányok is maradnak a fenekükön. N
Őrülnék, nem tartanám vissza Őket, nagyon nem.
Szorgalmasak nagyon a lányok, a fiúk is. Nem mondom, hogy az ölükbe hull bármi is, rohadtul meg kell dolgozni érte. Nem tudom, szerintem, ha "megélnéd", már másként gondolnál rá, mint így egy a sok közül lehetőségre. Persze nem maradnál egyedül, mert ott van Jóskád, vagytok egymásnak. Szerintem ez nagyon más helyzet.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Okt. 18, 2016 7:33 pm

marcsi írta:
Judit írta:Megkezdtem a 38. oldalt!
Most jó étvágyat, már alig várom a vacsorát:)
Csak úgy pörgetjük a 40 oldalakat.Smile

Jó étvágyat a vacsikhoz!

Közben gazduram jól elaludt és visszaültem.Smile Most ébredezik. Meg rinyál, hogy éjjel mit fog csinálni.Very Happy Azért nem féltem ám. Tud Ő aludni, nem úgy mint én.
Elfáradt, ne csodálkozz! Addig jó, míg aludni, pihenni tud:) Minden reggel megújul:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Okt. 18, 2016 7:38 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:Éppen 4 órára végeztünk a takarítással. Ma bevállaltam az egész földszintet, hát nem semmi volt. Teljesen kész a lábam és a gerincem. Nem merek lefeküdni, mert akkor reggelig fel sem  bírok kelni. Crying or Very sad
Azért remélem csak pihentél. Ez óriási meló volt. Muszáj volt, vagy csak jött az ötlet?

Volt még idő megcsinálni és még nem éreztem nagyon fáradtnak magam, de a végére kidőltem. Most meg jó arra gondolni, hogy holnap nem kell takarítani. Wink Very Happy

Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Okt. 18, 2016 7:48 pm

[quote="Judit"][quote="marcsi"][quote="Judit"][quote="Böbe51"][quote="Judit"]
Böbe51 írta:

 Nem hiszem, hogy örülnél, ha a lányok kimennének... Most másként látod, mint megélnéd akkor.

Bíztam benne, hogy kint maradnak. Nem tudtak gyökeret ereszteni. Eszter 2006-ban ment ki, 6 év után hazajött. Ha megkapta volna az ösztöndíjat, amire pályázott, ma talán Ausztriában élne. Emi házasként ment ki. Elvált lett mire megutálta az osztrákokat. Ha nem jön Ákos, ki tudja hazajött volna-e. Nem tudom hogy élném meg, ha még most is ott lennének. Talán, ha a megélhetésben történne valami tényleg pozitív dolog, akkor nem lennék annyira pesszimista.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Okt. 18, 2016 7:53 pm

marcsi írta:
Böbe51 írta:
marcsi írta:Szervusztok előkerültem.
Jót csavarogtunk és utána ugye kertelés volt. Diót böngésztem legelőször is és jól megtörtem magamnak és megettem. Ilyenkor nagyon szeretem, még üde.

Jó kérdés.Smile Elfelejtettem volna, ha nem kérdezed. Smile
Képzeld, levágta a 2. szomszédnál a gazt jó darabon. Ez volt a nagy titok.

 Már ahol tüzelünk sem a miénk, csak rendben tartjuk.  Nem tudta elnézni, hogy télre így maradjon. Máskor is leégette tavasszal.

Nagyon rendes! Elhiszem, hogy jó érzés lehet neki végigtekinteni a rendezett területen, ha nem is a sajátotok. I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Okt. 18, 2016 8:28 pm

[quote="Böbe51"][quote="Judit"][quote="marcsi"][quote="Judit"][quote="Böbe51"]
Judit írta:
Böbe51 írta:

 Nem hiszem, hogy örülnél, ha a lányok kimennének... Most másként látod, mint megélnéd akkor.

Bíztam benne, hogy kint maradnak. Nem tudtak gyökeret ereszteni. Eszter 2006-ban ment ki, 6 év után hazajött. Ha megkapta volna az ösztöndíjat, amire pályázott, ma talán Ausztriában élne. Emi házasként ment ki. Elvált lett mire megutálta az osztrákokat. Ha nem jön Ákos, ki tudja hazajött volna-e.  Nem tudom hogy élném meg, ha még most is ott lennének. Talán, ha a megélhetésben történne valami  tényleg pozitív dolog, akkor nem lennék annyira pesszimista.
Igen, nekik ott volt a lehetőség, de mégis visszajöttek. A megélhetés....Sad Egyre rosszabb, de ők nagyon okosak, tapasztaltak is. Van erejük, akaratuk, menni fog. Sokat segítitek őket, mert qrva sokat kuliztatok, ezért még lehet. Szerintem, ha lassabban is, de ők már talpon maradnak:)))))
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Okt. 18, 2016 8:29 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Éppen 4 órára végeztünk a takarítással. Ma bevállaltam az egész földszintet, hát nem semmi volt. Teljesen kész a lábam és a gerincem. Nem merek lefeküdni, mert akkor reggelig fel sem  bírok kelni. Crying or Very sad
Azért remélem csak pihentél. Ez óriási meló volt. Muszáj volt, vagy csak jött az ötlet?

Volt még idő megcsinálni és még nem éreztem nagyon fáradtnak magam, de a végére kidőltem. Most meg jó arra gondolni, hogy holnap nem kell takarítani.  Wink  Very Happy
Nem csodálom:))) A jól végzett, ügyes munka jutalma:)))))) Laughing Laughing
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Okt. 18, 2016 8:30 pm

Jó éjt, jó pihenést, jó alvást nektek! Smile
Baráti beszélgetések - Page 38 Folti_j__jt_www.kepfeltoltes.hu_
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Okt. 18, 2016 8:44 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Éppen 4 órára végeztünk a takarítással. Ma bevállaltam az egész földszintet, hát nem semmi volt. Teljesen kész a lábam és a gerincem. Nem merek lefeküdni, mert akkor reggelig fel sem  bírok kelni. Crying or Very sad
Azért remélem csak pihentél. Ez óriási meló volt. Muszáj volt, vagy csak jött az ötlet?

Volt még idő megcsinálni és még nem éreztem nagyon fáradtnak magam, de a végére kidőltem. Most meg jó arra gondolni, hogy holnap nem kell takarítani.  Wink  Very Happy

Van így, hogy az ember belelendül és nem érzi, hogy fáradt.
Holnap mintha "találnád".  Ennyivel előbbre vagy.
Holnap fodrász 11-kor. Kettévágja  a napomat. Összekapcsolom bótozással. Eddig esőt mondtak szerdára, már csak délutánra. Meglátjuk.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Okt. 18, 2016 8:51 pm

"Böbe51"

 Nem hiszem, hogy örülnél, ha a lányok kimennének... Most másként látod, mint megélnéd akkor. [/quote]

Bíztam benne, hogy kint maradnak. Nem tudtak gyökeret ereszteni. Eszter 2006-ban ment ki, 6 év után hazajött. Ha megkapta volna az ösztöndíjat, amire pályázott, ma talán Ausztriában élne. Emi házasként ment ki. Elvált lett mire megutálta az osztrákokat. Ha nem jön Ákos, ki tudja hazajött volna-e.  Nem tudom hogy élném meg, ha még most is ott lennének. Talán, ha a megélhetésben történne valami  tényleg pozitív dolog, akkor nem lennék annyira pesszimista.

Már beszélgettünk erről. A sors közbeszólt. Lehet, hogy így van jól Böbice. Itt vannak a közeledben. Tele vannak tapasztalattal, ne félts Őket.
Tegnap este sokat beszélgettünk Bellussal.  Misinek késő estig kell dolgozni, mert nincsenek munkatársak. Most vannak a meghallgatások, de sorban elküldik őket, mert nincs gyakorlatuk tapasztalatuk a friss diplomásoknak.  Van aki 27,  29 éves pedig.Sad  Ezért örülök,hogy Bellusnak is van munkahelye, még ha csak asszisztensi is, mert amíg tanul és nem szerez valamilyen gyakorlatot addig nem ugrálhat.  1-2 évet muszáj itt lehúzni.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Okt. 18, 2016 8:56 pm

[/quote]
Jó kérdés.Smile Elfelejtettem volna, ha nem kérdezed. Smile
Képzeld, levágta a 2. szomszédnál a gazt jó darabon. Ez volt a nagy titok.

 Már ahol tüzelünk sem a miénk, csak rendben tartjuk.  Nem tudta elnézni, hogy télre így maradjon. Máskor is leégette tavasszal.[/quote]

Nagyon rendes! Elhiszem, hogy jó érzés lehet neki végigtekinteni a rendezett területen, ha nem is a sajátotok. I love you[/quote]
[/quote]

Nagyon sok energiánk, pénzünk elmegy erre a környék rendberakásra. Very Happy  Mindig morog is, hogy miért kell a kiskert tulajdonosnak olyan benzint venni a kaszálógépébe amin útadó van.Sad Ez egy ilyen ország. Csak papolnak a parlagfű irtásról is, de sehol nincs következetesen betartva a törvény.Sad Ma megint a felső dülő út felől jöttünk és látom mennyi az elhanyagolt kert. Páran megszívjuk a mi dülőnkben is.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Okt. 18, 2016 8:57 pm

Ferikém én is elköszönök mára.

Jó éjszakát!
Baráti beszélgetések - Page 38 2w6x79d
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Okt. 18, 2016 9:27 pm

Judit írta:Jó éjt, jó pihenést, jó alvást nektek! Smile
Baráti beszélgetések - Page 38 Folti_j__jt_www.kepfeltoltes.hu_
Baráti beszélgetések - Page 38 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Okt. 18, 2016 9:29 pm

marcsi írta:Ferikém én is elköszönök mára.

Jó éjszakát!
Baráti beszélgetések - Page 38 2w6x79d
Baráti beszélgetések - Page 38 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 38 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Okt. 18, 2016 9:31 pm

Baráti beszélgetések - Page 38 2301940-20160813-QMVxf1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Okt. 18, 2016 10:11 pm

Baráti beszélgetések - Page 38 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Okt. 18, 2016 10:12 pm

Jó éjszakát!
Baráti beszélgetések - Page 38 Ab0usjsxjsste6i6uqse
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Okt. 18, 2016 10:26 pm

marcsi írta:"Böbe51"

 

Már beszélgettünk erről. A sors közbeszólt. Lehet, hogy így van jól Böbice. Itt vannak a közeledben. Tele vannak tapasztalattal, ne félts Őket.
Tegnap este sokat beszélgettünk Bellussal.  Misinek késő estig kell dolgozni, mert nincsenek munkatársak. Most vannak a meghallgatások, de sorban elküldik őket, mert nincs gyakorlatuk tapasztalatuk a friss diplomásoknak.  Van aki 27,  29 éves pedig.Sad  Ezért örülök,hogy Bellusnak is van munkahelye, még ha csak asszisztensi is, mert amíg tanul és nem szerez valamilyen gyakorlatot addig nem ugrálhat.  1-2 évet muszáj itt lehúzni.[/quote]

Tapasztalattal tele vannak, de az sajnos sokszor hátrány is. Tudják a munkáltatók, hogy akinek van  gyakorlata, az nem megy el a teljesen kezdő fizetéséért. Sokan sakkoznak az emberekkel.  Crying or Very sad
Szerencsére van biztató dolog. Eszter ma kezdett Pesten, kapott egy csoportot, kedden és szerdán 4-től 8-ig tanítja majd őket. A tanfolyam májusig tart. Novembertől jön hozzá egy másik csoport hétfőn és csütörtökön, szintén 4-től 8-ig. Így, ha jól alakul minden, májusig rendezve van a sorsa és nem kell annyit fordítania.   bounce
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Okt. 18, 2016 11:47 pm

Böbe51 írta:Jó éjszakát!
Baráti beszélgetések - Page 38 Ab0usjsxjsste6i6uqse
Baráti beszélgetések - Page 38 2295764-20160807-Sf2MoZ
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Okt. 19, 2016 7:07 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 38 Nqvbdd

Ma 11-kor fodrász, ehhez igazítom a napom. Ha nem esik akkor csavargok egyet.  Folytatom a beszerzést télire.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Okt. 19, 2016 7:10 am

Szervusztok, jó reggelt, szép napot nekünk:)
Baráti beszélgetések - Page 38 J_reggelt_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 38 11_www.kepfeltoltes.hu_
Baráti beszélgetések - Page 38 Haho-d-5255b676c5aa5b4d070082ae_thumb_top-center_624x0-false_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 38 Images1_www.kepfeltoltes.hu_
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 38 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.