Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

26 / 40 oldal Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Szept. 15, 2018 10:18 pm

Én is elköszönök. Aludjunk jól!
Baráti beszélgetések - Page 26 Este_159
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Szept. 16, 2018 5:53 am

Szervusztok, jó reggelt, szép vasárnapot kívánok!

Baráti beszélgetések - Page 26 Fogdbe11 Baráti beszélgetések - Page 26 14998712 Baráti beszélgetések - Page 26 Foltos12 Baráti beszélgetések - Page 26 56426610
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Szept. 16, 2018 5:56 am

Sziasztok! Nem panaszkodhatok, egészen jól aludtam. Azt figyelem napok óta, hogy mióta sötét van már ilyenkor, mintha picikét sikerülne tovább aludnom. Jó lenne fokozni kicsit.
Ma séta és locsolás után el kell, hogy ugorjak a boltba, Foltinak elfogy reggel a joghurtja. Szóval utána bolt, aztán megint csak kert. Remélem nem fog a szél úgy fújni,mint tegnap délután, mert a fejem azt nem bírta.
Meglátjuk.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Szept. 16, 2018 6:16 am

Judit írta:Sziasztok! Nem panaszkodhatok, egészen jól aludtam. Azt figyelem napok óta, hogy mióta sötét van már ilyenkor, mintha picikét sikerülne tovább aludnom. Jó lenne fokozni kicsit.
Ma séta és locsolás után el kell, hogy ugorjak a boltba, Foltinak elfogy reggel a joghurtja. Szóval utána bolt, aztán megint csak kert. Remélem nem fog a szél úgy fújni,mint tegnap délután, mert a fejem azt nem bírta.
Meglátjuk.
Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Én is aludtam, magamhoz képest elég jól.Very Happy Very Happy
Már elindult a konyha, fő a leveshús. Majd grízgombóccal csinálom.
Szószos-vadas szerű húst csinálok, meg rántok is ki belőle.  Meg rántok májat is, mert Bellus imádja. Ő ilyesmit abban a pici lakásban nem csinál.
Ennyi a program délig. Jóska kimegy a gyümölcsért. Jön nekem teríteni. Valami munka Neki is maradjon.Smile
Baráti beszélgetések - Page 26 41602510
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Szept. 16, 2018 7:05 am

Marcsi írta:
Judit írta:Sziasztok! Nem panaszkodhatok, egészen jól aludtam. Azt figyelem napok óta, hogy mióta sötét van már ilyenkor, mintha picikét sikerülne tovább aludnom. Jó lenne fokozni kicsit.
Ma séta és locsolás után el kell, hogy ugorjak a boltba, Foltinak elfogy reggel a joghurtja. Szóval utána bolt, aztán megint csak kert. Remélem nem fog a szél úgy fújni,mint tegnap délután, mert a fejem azt nem bírta.
Meglátjuk.
Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Én is aludtam, magamhoz képest elég jól.Very Happy Very Happy
Már elindult a konyha, fő a leveshús. Majd grízgombóccal csinálom.
Szószos-vadas szerű húst csinálok, meg rántok is ki belőle.  Meg rántok májat is, mert Bellus imádja. Ő ilyesmit abban a pici lakásban nem csinál.
Ennyi a program délig. Jóska kimegy a gyümölcsért. Jön nekem teríteni. Valami munka Neki is maradjon.Smile
Baráti beszélgetések - Page 26 41602510

Legyen jó napod a konyhában, utána pedig szép a családdal Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Szept. 16, 2018 8:11 pm

Sziasztok, elköszönni jöttem. Odaát, itt is kerestem Ferinket, hiányzik a leltáramból! Bár láttam, hogy ott van, csak hiányzott a napi jó kívánsága Smile Igaz, hogy itt csak este szoktam válaszolni, de egész nap nem megy a gépem.
Legyen szép az estétek és jó az éjszakátok Smile
Baráti beszélgetések - Page 26 811
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Szept. 16, 2018 10:09 pm

Judit írta:Sziasztok, elköszönni jöttem. Odaát, itt is kerestem Ferinket, hiányzik a leltáramból! Bár láttam, hogy ott van, csak hiányzott a napi jó kívánsága Smile Igaz, hogy itt csak este szoktam válaszolni, de egész nap nem megy a gépem.
Legyen szép az estétek és jó az éjszakátok Smile
Baráti beszélgetések - Page 26 811
Neked is szép estét!
Sok dolga van, de legalább élvezi csinálni.Smile Tiszta "FOTÓ HÁBER". Very Happy
Aludjatok jól, én is elköszönök egyúttal.Smile
Baráti beszélgetések - Page 26 Este_160
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Szept. 17, 2018 5:41 am

Szervusztok, jó reggelt, új hét új napjára ébredtünk Smile
Baráti beszélgetések - Page 26 Kacsa_10 Baráti beszélgetések - Page 26 Mosoly10 Baráti beszélgetések - Page 26 Hzotfl10 Baráti beszélgetések - Page 26 Tavasz12 Baráti beszélgetések - Page 26 Csodze14
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Szept. 17, 2018 5:47 am

Szervusztok! Ha nem is sokat, de azt jól aludtam. Későn aludtam el, korán ébredtem. De már azt mondom,hogy ettől ne legyen legalább rosszabb.
Ma izgalmas, költekezős napom lesz. Jönnek a klímát szerelni, az bizony viszi a pénzt. Kb. 60 ezer Ft. Reggel séta, reggeli és locsolás. A szerelés után meg ugye takarítás. Szoktak ezek ugyan porszívót oda tartani, no de az csak a nagyja. Ma nyilván csak a locsolás erejéig jutok a kertbe. Nem baj, ezen is túl leszek. Remélem, hogy nem csak jó lesz, ha lesz klíma, de talán a ház értékét is növeli kicsit.
Kajám még van mára, de talán még holnapra is tudok kikeresni valamit a mélyből. Aztán meglátjuk,hogy hogyan főzök, hátha Ágiéknak is főzhetek? Kiderül....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Szept. 17, 2018 6:40 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
legyen jó hetünk.Baráti beszélgetések - Page 26 1f642Smile
Na, itt is ellaknék.Baráti beszélgetések - Page 26 1f642Smile

Baráti beszélgetések - Page 26 41856500_1264056390401429_1991424241773314048_n
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Szept. 17, 2018 6:48 am

Judit írta:Szervusztok! Ha nem is sokat, de azt jól aludtam. Későn aludtam el, korán ébredtem. De már azt mondom,hogy ettől ne legyen legalább rosszabb.
Ma izgalmas, költekezős napom lesz. Jönnek a klímát szerelni, az bizony viszi a pénzt. Kb. 60 ezer Ft. Reggel séta, reggeli és locsolás. A szerelés után meg ugye takarítás. Szoktak ezek ugyan porszívót oda tartani, no de az csak a nagyja. Ma nyilván csak a locsolás erejéig jutok a kertbe. Nem baj, ezen is túl leszek. Remélem, hogy nem csak jó lesz, ha lesz klíma, de talán a ház értékét is növeli kicsit.
Kajám még van mára, de talán még holnapra is tudok kikeresni valamit a mélyből. Aztán meglátjuk,hogy hogyan főzök, hátha Ágiéknak is főzhetek? Kiderül....
Szia Juditom! Mozgalmas nap lesz.
Itt tegnap villanyórát cseréltek. 11 óra körül. Hogy örültem, hogy Jóska megjött addigra. Ő foglalkozott velük. 21.-én meg a garázsnál fognak. Meg is beszélte, hogy 8-kor ott kezdjenek, ne kelljen keresgetni, várni őket. Van 150 g. Smile
Biztos, hogy kényelmes lesz a klíma, csak járasd párszor, hogy mielőbb kiderüljön, ha mégis valami gond lenne.
Itt 22 fok volt tegnap du. az erkélyen. 2 hete még azt tervezték, hogy sütögetünk a kertben, Úgyis készültem. Takarítgattam ott is. Aztán szerdán kiderült, hogy Betti másképpen gondolja. Meg Ő is cvídert volt még tegnap is. Majd szombaton jön egyedül reggel, este vissza. Misinek fiús napja lesz Kecskemétem.
Most mintha visszaestem volna én is, de ma szerencsére laza nap lesz. Még mosni sem fogok, nem nyúlok hideg vízbe, meg semmilyenbe.Very Happy Kajám van.

Ági vagy kíméli magát, vagy nem. Majd kiderül.Smile Vagy jön anyája.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Szept. 17, 2018 6:49 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
legyen jó hetünk.Baráti beszélgetések - Page 26 1f642Smile
Na, itt is ellaknék.Baráti beszélgetések - Page 26 1f642Smile

Baráti beszélgetések - Page 26 41856500_1264056390401429_1991424241773314048_n

Szia! Jó reggelt,jó napot neked, heverd ki a megfázást Smile
Elfogadsz társbérlőnek?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Szept. 17, 2018 6:53 am

Marcsi írta:
Judit írta:Szervusztok! Ha nem is sokat, de azt jól aludtam. Későn aludtam el, korán ébredtem. De már azt mondom,hogy ettől ne legyen legalább rosszabb.
Ma izgalmas, költekezős napom lesz. Jönnek a klímát szerelni, az bizony viszi a pénzt. Kb. 60 ezer Ft. Reggel séta, reggeli és locsolás. A szerelés után meg ugye takarítás. Szoktak ezek ugyan porszívót oda tartani, no de az csak a nagyja. Ma nyilván csak a locsolás erejéig jutok a kertbe. Nem baj, ezen is túl leszek. Remélem, hogy nem csak jó lesz, ha lesz klíma, de talán a ház értékét is növeli kicsit.
Kajám még van mára, de talán még holnapra is tudok kikeresni valamit a mélyből. Aztán meglátjuk,hogy hogyan főzök, hátha Ágiéknak is főzhetek? Kiderül....
Szia Juditom! Mozgalmas nap lesz.
Itt tegnap villanyórát cseréltek. 11 óra körül. Hogy örültem, hogy Jóska megjött addigra. Ő foglalkozott velük. 21.-én meg a garázsnál fognak. Meg is beszélte, hogy 8-kor ott kezdjenek, ne kelljen keresgetni, várni őket. Van 150 g. Smile
Biztos, hogy kényelmes lesz a klíma, csak járasd párszor, hogy mielőbb kiderüljön, ha mégis valami gond lenne.
Itt 22 fok volt tegnap du. az erkélyen. 2 hete még azt tervezték, hogy sütögetünk a kertben, Úgyis készültem. Takarítgattam ott is. Aztán szerdán kiderült, hogy Betti másképpen gondolja. Meg Ő is cvídert volt még tegnap is. Majd szombaton jön egyedül reggel, este vissza. Misinek fiús napja lesz Kecskemétem.
Most mintha visszaestem volna én is, de ma szerencsére laza nap lesz. Még mosni sem fogok, nem nyúlok hideg vízbe, meg semmilyenbe.Very Happy Kajám van.

Ági vagy kíméli magát, vagy nem. Majd kiderül.Smile Vagy jön anyája.

Végre ezt hallom, olvasom, hogy kímélős nap! De legalább betartanád! Igen, gondoltam rá, hogy használni kéne, de most meg már nincs meleg a szobában. Majd reggelente, hogy visszamelegedjen?
Ági anyja dolgozik hét közben. De a kórház is... A tavasszal is meg volt az időpont, mégis hazaküldték, majd másnap fogadták. Akkor meg már olyan sürgős volt, hogy az egynapos műtőben csinálták meg neki. Az eü.-ben már semmi sem biztos.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Szept. 17, 2018 5:27 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:Szervusztok! Ha nem is sokat, de azt jól aludtam. Későn aludtam el, korán ébredtem. De már azt mondom,hogy ettől ne legyen legalább rosszabb.
Ma izgalmas, költekezős napom lesz. Jönnek a klímát szerelni, az bizony viszi a pénzt. Kb. 60 ezer Ft. Reggel séta, reggeli és locsolás. A szerelés után meg ugye takarítás. Szoktak ezek ugyan porszívót oda tartani, no de az csak a nagyja. Ma nyilván csak a locsolás erejéig jutok a kertbe. Nem baj, ezen is túl leszek. Remélem, hogy nem csak jó lesz, ha lesz klíma, de talán a ház értékét is növeli kicsit.
Kajám még van mára, de talán még holnapra is tudok kikeresni valamit a mélyből. Aztán meglátjuk,hogy hogyan főzök, hátha Ágiéknak is főzhetek? Kiderül....
Szia Juditom! Mozgalmas nap lesz.
Itt tegnap villanyórát cseréltek. 11 óra körül. Hogy örültem, hogy Jóska megjött addigra. Ő foglalkozott velük. 21.-én meg a garázsnál fognak. Meg is beszélte, hogy 8-kor ott kezdjenek, ne kelljen keresgetni, várni őket. Van 150 g. Smile
Biztos, hogy kényelmes lesz a klíma, csak járasd párszor, hogy mielőbb kiderüljön, ha mégis valami gond lenne.
Itt 22 fok volt tegnap du. az erkélyen. 2 hete még azt tervezték, hogy sütögetünk a kertben, Úgyis készültem. Takarítgattam ott is. Aztán szerdán kiderült, hogy Betti másképpen gondolja. Meg Ő is cvídert volt még tegnap is. Majd szombaton jön egyedül reggel, este vissza. Misinek fiús napja lesz Kecskemétem.
Most mintha visszaestem volna én is, de ma szerencsére laza nap lesz. Még mosni sem fogok, nem nyúlok hideg vízbe, meg semmilyenbe.Very Happy Kajám van.

Ági vagy kíméli magát, vagy nem. Majd kiderül.Smile Vagy jön anyája.

Végre ezt hallom, olvasom, hogy kímélős nap! De legalább betartanád! Igen, gondoltam rá, hogy használni kéne, de most meg már nincs meleg a szobában. Majd reggelente, hogy visszamelegedjen?
Ági anyja dolgozik hét közben. De a kórház is... A tavasszal is meg volt az időpont, mégis hazaküldték, majd másnap fogadták. Akkor meg már olyan sürgős volt, hogy az egynapos műtőben csinálták meg neki. Az eü.-ben már semmi sem biztos.

Csak az EÜ-vel ne legyen dolgunk...Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Szept. 17, 2018 7:24 pm

Baráti beszélgetések - Page 26 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Szept. 17, 2018 8:25 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 26 2786937-20180312-l8m24a
Köszönöm szépen Ferikém! Remélem a tiétek is jó volt. Szép estét kívánok Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Szept. 17, 2018 8:26 pm

Megvacsoráztunk, nektek is egészségetekre.
Gyűrött lettem ma, elköszönök még szép estét utána jó éjt kívánva nektek Smile
Baráti beszélgetések - Page 26 4136ba11
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Szept. 17, 2018 10:30 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 26 2786937-20180312-l8m24a
Szép estét Ferikém itt is.Smile flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Szept. 17, 2018 10:32 pm

Judit írta:Megvacsoráztunk, nektek is egészségetekre.
Gyűrött lettem ma, elköszönök még szép estét utána jó éjt kívánva nektek Smile
Baráti beszélgetések - Page 26 4136ba11
De megvan a klímád.Smile Holnapra kialszod a gyűrődést.Smile
Holnap én is itthon maradok.Smile El vagyok maradva az itthoni dolgaimmal. Pedig a szívem szakad meg a kertért.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Szept. 17, 2018 10:32 pm

Aludjatok jó!
Baráti beszélgetések - Page 26 Este_161
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 18, 2018 5:48 am

Szervusztok, jó reggelt és jó napot kívánok Smile
Baráti beszélgetések - Page 26 20778413 Baráti beszélgetések - Page 26 -mzkus10 Baráti beszélgetések - Page 26 Kedd12Baráti beszélgetések - Page 26 12844813
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 18, 2018 6:08 am

Szervusztok! Már ez a második éjszakám, hogy ha keveset is, de végre egyben aludtam reggel 5-ig. Ezzel teljesen ki lennék minden reggel békülve. Mondjuk lehűlt nagyon a levegő, kint 12 fok van, bent 18. Igen csak föl kellett öltözni Sad Ma séta és reggeli után egy rendes locsolás, este láttam, hogy minden nagyon száraz lett.
Utána elvágtázok a postára és föladom a Klíma jótállási jegyét a boltnak,mert nem töltötték ki. Ez nagyon hiányzott még Sad Utána a második kis kertből szedem ki a margarétáimat és ültetem vissza, meg valahová. Mondjuk itt van olyan hely, ahol ki is pusztult valamiért. Nem tudom, hogy mit tegyek a Kálával, ugyan megpermeteztem, de levághatom-e a leveleit? Szívem szerint azt tenném, de hát majd 2 m-es leveleket levágni? Hogyan fog kinézni? Mikorra hajt újra? Mára még van kajám, de azért sem akarok ma főzni, mert elvileg ma fekszik be Ági a kórházba holnapra kell nekem is kaja, akkor úgy főznék, hogy neki is legyen. De nem tudom, hogy mit? Talán a húsleves jó lenne, én is régen főztem magamnak, egy személyre nem szeretek húslevest főzni. De másodiknak valami könnyű kéne, de arról fogalmam sincs Sad Marcsi! Ötleted? Nem fújós valami. Talán csirkemellből? Nem tudom. Ma várom a futárt a megrendelt gyógyszeremmel is.
Ja és a postáról hazafelé jövet be kell ugrani a ho-hoz is a vérvételre a beutalómért, meg receptekért is 3 hónapra. Mondjuk, ha sokan lesznek eljövök, mert 27-én kell vérvételre mennem, tehát még máskor is lehet addig.
Szóval valahogy így.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 18, 2018 6:12 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Elég jól aludtam, de fejfájással ébredtem. A vérnyomásom biztos lemenhetett.
Ma nem megyek, már most hiányzik.Smile
Baráti beszélgetések - Page 26 2018_024
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Szept. 18, 2018 6:15 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Elég jól aludtam, de fejfájással ébredtem. A vérnyomásom biztos lemenhetett.
Ma nem megyek, már most hiányzik.Smile
Baráti beszélgetések - Page 26 2018_024

Szia, jó reggelt!
A fejfájást sajnálom. Ha alacsony a vérnyomásod, elolvasol 1-2 cikket és helyreáll kávé nélkül is. Ne akarj csavarogni, először gyógyul már meg!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Szept. 18, 2018 6:33 am

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Elég jól aludtam, de fejfájással ébredtem. A vérnyomásom biztos lemenhetett.
Ma nem megyek, már most hiányzik.Smile

Szia, jó reggelt!
A fejfájást sajnálom. Ha alacsony a vérnyomásod, elolvasol 1-2 cikket és helyreáll kávé nélkül is. Ne akarj csavarogni, először gyógyul már meg!
Gazduram is ezt mondta.Smile
Tényleg el vagyok maradva az itthoni munkákkal. Pedig nem feküdtem fél napot sem.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

26 / 40 oldal Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.