Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

36 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 02, 2018 6:35 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Negyed 5 körül eső kopogásra ébredtünk.
Velem kicsit megfordult a szoba.Sad De csak ennyi, szerencsére.
Most olyan levegő van, hogy rohannék ki a palántáimmal. De csak majd lesz belőle, mert de.-re van programunk, esetleg utána. Meglátjuk...
Már szépen kizöldültünk:
Baráti beszélgetések - Page 36 2018_027
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 02, 2018 6:41 am

Judit írta:Szervusztok! Remélem jól aludtatok, mint én. Igaz nehezen ment, de aztán reggel 5-ig tudtam aludni, hát ez is valami. Nagyon be van borulva, halkan dörög is.. Még tegnap előtt azt mondta Tündi, hogy ma jön... Meglátjuk. Szerintem én rendesen kezdem a napom, mert ha jön is, (gondolom) délre fog ideérni, vagy akörül. Kajám van.
Nem tudom, hogy ugyan merjem-e kiültetni a paprikáimat, mert már úgy látom, hogy csak sínylődnek az edényekben, meg van karalábé és zeller is amit szerintem ki lehetne, de van olyan zeller, ami még gyenge, mint a harmat. Minden esetre a helyüket fölásom, mert hiába volt az ősszel és tavasszal is fölásva, olyan, mintha nem is csináltam volna semmit. Lehet, hogy az idén ősszel meg se ásom, minek kinlódok ennyit? Néztem az időjósokat, de persze mind mást és mást ír.Véletlen sincs közte két egyforma.
Mint ahogy szoktam: majd meglátjuk....
Ha lassan is de halad az idő, tolom a napokat, de még 13... Sad Nekem meg 4  a ballagásig.... Ugyan változik-e még addig bármi is? Sad
Szia Juditom!
Tündire nem érdemes várnod, tényleg ne állj haptákban. Addig haladsz a munkáddal, amit beterveztél mára. Legfeljebb abbahagyod.Smile
Nagyon kellene nekem is palántázni, kinövik a poharakat.Smile Hálisten. Nehezen indultak be, de most már elégedett vagyok. A helyük kész, csak dugni kell őket.
Az eső kellett, mert tized annyi munka.
A ballagás majd alakul, fájjon a fiatalok feje. Téged visznek, gondolom.
Így van Judit, amúgy rohan az idő, de a várakozásnál úgy tűnik, hogy mindig nagyon lassú... Majdcsak.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Május 02, 2018 6:49 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 36 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Május 02, 2018 6:58 am

Judit írta:Szervusztok! Remélem jól aludtatok, mint én. Igaz nehezen ment, de aztán reggel 5-ig tudtam aludni, hát ez is valami. Nagyon be van borulva, halkan dörög is.. Még tegnap előtt azt mondta Tündi, hogy ma jön... Meglátjuk. Szerintem én rendesen kezdem a napom, mert ha jön is, (gondolom) délre fog ideérni, vagy akörül. Kajám van.
Nem tudom, hogy ugyan merjem-e kiültetni a paprikáimat, mert már úgy látom, hogy csak sínylődnek az edényekben, meg van karalábé és zeller is amit szerintem ki lehetne, de van olyan zeller, ami még gyenge, mint a harmat. Minden esetre a helyüket fölásom, mert hiába volt az ősszel és tavasszal is fölásva, olyan, mintha nem is csináltam volna semmit. Lehet, hogy az idén ősszel meg se ásom, minek kinlódok ennyit? Néztem az időjósokat, de persze mind mást és mást ír.Véletlen sincs közte két egyforma.
Mint ahogy szoktam: majd meglátjuk....
Ha lassan is de halad az idő, tolom a napokat, de még 13... Sad Nekem meg 4  a ballagásig.... Ugyan változik-e még addig bármi is? Sad

4 órakor hatalmas dörgésre, eső zuhogásra ébredtünk. 5 óra is elmúlt mire vissza tudtunk aludni.
Most ébredtünk fel, valamennyire kipihenten.
Már gyönyörűen süt a nap, remélem így is marad! Smile sunny
A többit majd meglátjuk! Wink
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 02, 2018 7:04 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Negyed 5 körül eső kopogásra ébredtünk.
Velem kicsit megfordult a szoba.Sad De csak ennyi, szerencsére.
Most olyan levegő van, hogy rohannék ki a palántáimmal. De csak majd lesz belőle, mert de.-re van programunk, esetleg utána. Meglátjuk...
Már szépen kizöldültünk:
Baráti beszélgetések - Page 36 2018_027
Szia, jó reggelt Marcsi Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 02, 2018 7:05 am

Marcsi írta:
Judit írta:Szervusztok! Remélem jól aludtatok, mint én. Igaz nehezen ment, de aztán reggel 5-ig tudtam aludni, hát ez is valami. Nagyon be van borulva, halkan dörög is.. Még tegnap előtt azt mondta Tündi, hogy ma jön... Meglátjuk. Szerintem én rendesen kezdem a napom, mert ha jön is, (gondolom) délre fog ideérni, vagy akörül. Kajám van.
Nem tudom, hogy ugyan merjem-e kiültetni a paprikáimat, mert már úgy látom, hogy csak sínylődnek az edényekben, meg van karalábé és zeller is amit szerintem ki lehetne, de van olyan zeller, ami még gyenge, mint a harmat. Minden esetre a helyüket fölásom, mert hiába volt az ősszel és tavasszal is fölásva, olyan, mintha nem is csináltam volna semmit. Lehet, hogy az idén ősszel meg se ásom, minek kinlódok ennyit? Néztem az időjósokat, de persze mind mást és mást ír.Véletlen sincs közte két egyforma.
Mint ahogy szoktam: majd meglátjuk....
Ha lassan is de halad az idő, tolom a napokat, de még 13... Sad Nekem meg 4  a ballagásig.... Ugyan változik-e még addig bármi is? Sad
Szia Juditom!
Tündire nem érdemes várnod, tényleg ne állj haptákban. Addig haladsz a munkáddal, amit beterveztél mára. Legfeljebb abbahagyod.Smile
Nagyon kellene nekem is palántázni, kinövik a poharakat.Smile Hálisten. Nehezen indultak be, de most már elégedett vagyok. A helyük kész, csak dugni kell őket.
Az eső kellett, mert tized annyi munka.
A ballagás majd alakul, fájjon a fiatalok feje. Téged visznek, gondolom.
Így van Judit, amúgy rohan az idő, de a várakozásnál úgy tűnik, hogy mindig nagyon lassú... Majdcsak.

Nem is várok. Mielőtt elindul szokott telefonálni, addig bármit abba tudok hagyni. Az én paprikáim meg már nem fejlődnek, inkább azért kéne kiültetni. Nekem újra kell ásni a helyüket, mert olyan, mintha itt a betonba ültetném! Nem is akartam már írni részletesen erről a ballagásról, mert úgyis néznél,, mint Rozi a moziba, el se hinnéd Sad Tegnap annyi még kiderült, hogy Zoli se érti, nem vagyok egyedül. Majd meglátjuk, mondta Zoli is. Nálam a biztos pont az, hogy ha elmegyek Zoliékkal, ha másként nem is, én a ballagás végén : irány a Népliget, oszt jövök haza, más meg azt csinál, amit csak akar....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 02, 2018 7:07 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Szervusztok! Remélem jól aludtatok, mint én. Igaz nehezen ment, de aztán reggel 5-ig tudtam aludni, hát ez is valami. Nagyon be van borulva, halkan dörög is.. Még tegnap előtt azt mondta Tündi, hogy ma jön... Meglátjuk. Szerintem én rendesen kezdem a napom, mert ha jön is, (gondolom) délre fog ideérni, vagy akörül. Kajám van.
Nem tudom, hogy ugyan merjem-e kiültetni a paprikáimat, mert már úgy látom, hogy csak sínylődnek az edényekben, meg van karalábé és zeller is amit szerintem ki lehetne, de van olyan zeller, ami még gyenge, mint a harmat. Minden esetre a helyüket fölásom, mert hiába volt az ősszel és tavasszal is fölásva, olyan, mintha nem is csináltam volna semmit. Lehet, hogy az idén ősszel meg se ásom, minek kinlódok ennyit? Néztem az időjósokat, de persze mind mást és mást ír.Véletlen sincs közte két egyforma.
Mint ahogy szoktam: majd meglátjuk....
Ha lassan is de halad az idő, tolom a napokat, de még 13... Sad Nekem meg 4  a ballagásig.... Ugyan változik-e még addig bármi is? Sad

4 órakor hatalmas dörgésre, eső zuhogásra ébredtünk. 5 óra is elmúlt mire vissza tudtunk aludni.
Most ébredtünk fel, valamennyire kipihenten.
Már gyönyörűen süt a nap, remélem így is marad! Smile sunny
A többit majd meglátjuk!  Wink

Szia Böbikém! Én nem hallottam semmit, mégis fölébredtem, de én sose tudok visszaaludni Sad
Itt is elment a borulat, talán jó idő lesz? Nem tudom. Akkor fölásnám a paprikák helyét és ültetnék..... Meglátjuk. már csak senyvednek az edényben Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Május 02, 2018 3:59 pm

Baráti beszélgetések - Page 36 2786937-20180312-l8m24a

Bocsánat a hosszú távolmaradásért, de oda voltam tegnap a majálison ma délelőtt meg szalonnasütésen! Szusszanásnyi időm sem volt eddig, hogy a képek minél hamarább felkerüljenek a facera!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 02, 2018 5:31 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 36 2786937-20180312-l8m24a

Bocsánat a hosszú távolmaradásért, de oda voltam tegnap a majálison ma délelőtt meg szalonnasütésen! Szusszanásnyi időm sem volt eddig, hogy a képek minél hamarább felkerüljenek a facera!
Szia Ferikém!
Láttam a sok 100 képet.Smile
Kiélvezkedted magad.Smile De így van jól. Mindenki nagyon örül a sok ünneplős képnek. Mert olvastam, hogy volt aki nem tudott kimenni.Smile Sok örömöt szereztél velük! I love you I love you I love you I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 02, 2018 5:32 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Szervusztok! Remélem jól aludtatok, mint én. Igaz nehezen ment, de aztán reggel 5-ig tudtam aludni, hát ez is valami. Nagyon be van borulva, halkan dörög is.. Még tegnap előtt azt mondta Tündi, hogy ma jön... Meglátjuk. Szerintem én rendesen kezdem a napom, mert ha jön is, (gondolom) délre fog ideérni, vagy akörül. Kajám van.
Nem tudom, hogy ugyan merjem-e kiültetni a paprikáimat, mert már úgy látom, hogy csak sínylődnek az edényekben, meg van karalábé és zeller is amit szerintem ki lehetne, de van olyan zeller, ami még gyenge, mint a harmat. Minden esetre a helyüket fölásom, mert hiába volt az ősszel és tavasszal is fölásva, olyan, mintha nem is csináltam volna semmit. Lehet, hogy az idén ősszel meg se ásom, minek kinlódok ennyit? Néztem az időjósokat, de persze mind mást és mást ír.Véletlen sincs közte két egyforma.
Mint ahogy szoktam: majd meglátjuk....
Ha lassan is de halad az idő, tolom a napokat, de még 13... Sad Nekem meg 4  a ballagásig.... Ugyan változik-e még addig bármi is? Sad

4 órakor hatalmas dörgésre, eső zuhogásra ébredtünk. 5 óra is elmúlt mire vissza tudtunk aludni.
Most ébredtünk fel, valamennyire kipihenten.
Már gyönyörűen süt a nap, remélem így is marad! Smile sunny
A többit majd meglátjuk!  Wink
Akkor Ti is dörgésre ébredtetek. Micsoda május, végre itt is esett.Smile
Nagyon szomjas volt már a kertünk.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 02, 2018 8:50 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 36 2786937-20180312-l8m24a

Bocsánat a hosszú távolmaradásért, de oda voltam tegnap a majálison ma délelőtt meg szalonnasütésen! Szusszanásnyi időm sem volt eddig, hogy a képek minél hamarább felkerüljenek a facera!
A fontos, hogy jól érezted magad, a munkát nem írígylem! Smile Én is alig tudok jönni, pedig itthon vagyok Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Május 02, 2018 8:51 pm

Sziasztok, most ment el Tündi. Sétáltunk is, vacsora csak Foltinak, nekem már erőm sincs enni. Mindjárt fürdök! Tündi a padlón van A 11 szobáért az ingatlanos 33 millióra értékelte föl, ebből jön le az ingatlanos 3,5 %-a, meg mit tudom én mi. Egész délután lakást, házat kerestünk mindenhol az országban majdnem, de szigetelt, fölújított, nincs! Még 25 millió körül sincs Sad Már van jelentkező a házra, 3 hónap a kiköltözési idő a szerződés aláírásától. Borzasztó helyzet, bútorok, könyvek, minden. Nem segít neki senki. Igaz, hogy csak egy lánya van beszámítható Kistarcsán.... A többi külföldön. Nem ragozom, nem tudom, hogy mi lesz? Ő se...
Ne haragudjatok, de egyúttal el is köszönök, nagyon kidőltem!
Holnap 9-re állatorvos!
Még szép estét és jó pihenést nektek!

Baráti beszélgetések - Page 36 Folti_57
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 02, 2018 9:00 pm

Judit írta:Sziasztok, most ment el Tündi. Sétáltunk is, vacsora csak Foltinak, nekem már erőm sincs enni. Mindjárt fürdök! Tündi a padlón van A 11 szobáért az ingatlanos 33 millióra értékelte föl, ebből jön le az ingatlanos 3,5 %-a, meg mit tudom én mi. Egész délután lakást, házat kerestünk mindenhol az országban majdnem, de szigetelt, fölújított, nincs! Még 25 millió körül sincs Sad Már van jelentkező a házra, 3 hónap a kiköltözési idő a szerződés aláírásától. Borzasztó helyzet, bútorok, könyvek, minden. Nem segít neki senki. Igaz, hogy csak egy lánya van beszámítható Kistarcsán.... A többi külföldön. Nem ragozom, nem tudom, hogy mi lesz? Ő se...
Ne haragudjatok, de egyúttal el is köszönök, nagyon kidőltem!
Holnap 9-re állatorvos!
Még szép estét és jó pihenést nektek!

Baráti beszélgetések - Page 36 Folti_57
Nem lesz sima menet, sajnos.Sad És csak mennek fel a lakásárak. Nem irigylem Tündidet. És jó lenne, ha maradna pénze is, gondolom...
Pihenj, ma is nagyon megérdemled. I love you I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Május 02, 2018 9:03 pm

Lányok, Ferikém én is elköszönök mára. Jó pihenést kívánok Nektek!
Baráti beszélgetések - Page 36 167
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 03, 2018 5:56 am

Szervusztok, jó reggelt, legyen jó napunk Smile
Baráti beszélgetések - Page 36 Fogdbe12 Baráti beszélgetések - Page 36 Images60 Baráti beszélgetések - Page 36 Cinkec14 Baráti beszélgetések - Page 36 Www_tv32
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Május 03, 2018 5:57 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
5 után kidobott az ágy, de addig jól aludtam.
Baráti beszélgetések - Page 36 11194510
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 03, 2018 6:10 am

Sziasztok! Az este testileg, lelkileg annyira fáradt voltam, hogy elmondani nem tudom. Most kb. pont olyan fáradtam ébrendtem, mintha a bányából most jöttem volna, pedig alutam éjjel, de későn, már éjfél előtt tudtam elaludni:( Segítenem kéne Tündinek valami házat keresni, még akkor is ha drága. Azt mondja, hogy ha a tulajdon jog úgyis mindenképp a lányoké, akkor fizessenek, most ezzel próbál kijönni a kakiból. De persze erre csak Rozika amondott annyit, hogy először találjon valamit aztán majd vagy bólintanak rá, vagy nem? Ő van egyedül itthon, a többi még ennyit se foglalkozik vele. Ha eladják, üresen kell átadni. A két házban van 11 szoba, ha mást nem is nézek! Próbál lépni,de annyira a padlón van, hogy most mit is csináljon, hogyan fogjon hozzá? De tegnap már telefonált neki ingatlanos, hogy tett valaki vételi ajánlatot 33 millilóról -bár az 9 milliót kölcsönből fizetne. A szerződés aláírásától 3 hónap a kiköltözési határidő, az ő is aláírta! Tegnap már belezakkantam annyi helyen és annyi házat néztünk. mind nagy-nagy telkekkel van, és nagyok 4-5 szobásak! Neki kis telek kell, kis házzal, olyan 1+ 2 félszoba. Kéne! Hát nem tudom.
Máskor, ha tudom, hogy állatorvos, este mindent előkészítek, most semmit, ezért majd előbb kell elköszönnöm. 9-re oda akarok Foltival érni.... A pattanász szerű izéről, a környékről lement a pirosság, de maga a valami most is piros,nincs nyugvó állapotban. Nem tudom, hogy mit fognak mondani. Tegnap kellett volna jönni a futárnak a függönycsomagért, nem jött, azokat is föl kéne hívni valahogy.... Nem tudom....
Testem, lelkem egy toprony, olyan fáradtnak érzem magam. No, majd lesz valami, most azért persze minden szabad időmben keresni segíteni kell Tündinek. Méghozzá valami olyat, amit nem kell csináltatni, ha már erre került a sor, most kötni akarja az ebet a karóhoz, hogy a lányok fizessenek, ha már úgyis az övék a tulajdon jog, neki csak haszonélvezet lenne, lesz rajta. Nem tudom. De itt az ingatlanossal olyan a szerződés, hogy nem előleg, hanem foglalót tesznek le. Ha az Tündi hiábájából ugrik, akkor duplán kell visszafizetni! Szóval nem tudom.
Majd lesz valahogy.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 03, 2018 6:11 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
5 után kidobott az ágy, de addig jól aludtam.
Baráti beszélgetések - Page 36 11194510
Jó reggelt Marcsika! Engem is, de még a konyhát is alig találtam meg, hogy kávét melegítsek magamnak, még jó, hogy este azt legalább lefőztem!
Én is jól aludtam, de kurva későn sikerült elaludni, most úgy érzem, hogy nem aludtam egy percet se, pedig végig aludtam az éjszakát.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Május 03, 2018 6:15 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 36 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Május 03, 2018 6:19 am

Judit írta:Sziasztok! Az este testileg, lelkileg annyira fáradt voltam, hogy elmondani nem tudom. Most kb. pont olyan fáradtam ébrendtem, mintha a bányából most jöttem volna, pedig alutam éjjel, de későn, már éjfél előtt tudtam elaludni:( Segítenem kéne Tündinek valami házat keresni, még akkor is ha drága. Azt mondja, hogy ha a tulajdon jog úgyis mindenképp a lányoké, akkor fizessenek, most ezzel próbál kijönni a kakiból. De persze erre csak Rozika amondott annyit, hogy először találjon valamit aztán majd vagy bólintanak rá, vagy nem? Ő van egyedül itthon, a többi még ennyit se foglalkozik vele. Ha eladják, üresen kell átadni. A két házban van 11 szoba, ha mást nem is nézek! Próbál lépni,de annyira a padlón van, hogy most mit is csináljon, hogyan fogjon hozzá? De tegnap már telefonált neki ingatlanos, hogy  tett valaki vételi ajánlatot 33 millilóról -bár az 9 milliót kölcsönből fizetne. A szerződés aláírásától 3 hónap a kiköltözési határidő, az ő is aláírta! Tegnap már belezakkantam annyi helyen és annyi házat néztünk. mind nagy-nagy telkekkel van, és nagyok 4-5 szobásak! Neki kis telek kell, kis házzal, olyan 1+ 2 félszoba. Kéne! Hát nem tudom.
Máskor, ha tudom, hogy állatorvos, este mindent előkészítek, most semmit, ezért majd előbb kell elköszönnöm. 9-re oda akarok Foltival érni.... A pattanász szerű izéről, a környékről lement a pirosság, de maga a valami most is piros,nincs nyugvó állapotban. Nem tudom, hogy mit fognak mondani. Tegnap kellett volna jönni a futárnak a függönycsomagért, nem jött, azokat is föl kéne hívni valahogy....  Nem tudom....
Testem, lelkem egy toprony, olyan fáradtnak érzem magam. No, majd lesz valami, most azért persze minden szabad időmben keresni segíteni kell Tündinek. Méghozzá valami olyat, amit nem kell csináltatni, ha már erre került a sor, most kötni akarja az ebet a karóhoz, hogy a lányok fizessenek, ha már úgyis az övék a tulajdon jog, neki csak haszonélvezet lenne, lesz rajta. Nem tudom. De itt az ingatlanossal olyan a szerződés, hogy nem előleg, hanem foglalót tesznek le. Ha az Tündi hiábájából ugrik, akkor duplán kell visszafizetni! Szóval nem tudom.
Majd lesz valahogy.....

Nehéz helyzet. Miért nem lakást néz, ha ennyire nincsen pénz?
Helyileg hol lenne jó neki az ingatlan, ahová menne?
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 03, 2018 6:49 am



Nehéz helyzet. Miért nem lakást néz, ha ennyire nincsen pénz?
Helyileg hol lenne jó neki az ingatlan, ahová menne?
[/quote]

Szia Böbi! Néztünk lakásokat is, nem olcsóbb, sőt a kis lakások még drágábbak mindenhol, mint egy átlagos családi ház. A nagy telekkel, sok szobások még olcsóbbak. Hol? Néztünk Pest megyében sok-sok helyen, néztünk Miskolc körül, Isaszeg, Pécel, itt a környéken.... Sok az elektromos, meg a konvektoros fűtés, Borsodban meg a fatüzelés.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 03, 2018 6:49 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 36 Goodmo24

Legyen jó napod Böbikém, puszi!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Május 03, 2018 7:05 am

Judit írta:Sziasztok! Az este testileg, lelkileg annyira fáradt voltam, hogy elmondani nem tudom. Most kb. pont olyan fáradtam ébrendtem, mintha a bányából most jöttem volna, pedig alutam éjjel, de későn, már éjfél előtt tudtam elaludni:( Segítenem kéne Tündinek valami házat keresni, még akkor is ha drága. Azt mondja, hogy ha a tulajdon jog úgyis mindenképp a lányoké, akkor fizessenek, most ezzel próbál kijönni a kakiból. De persze erre csak Rozika amondott annyit, hogy először találjon valamit aztán majd vagy bólintanak rá, vagy nem? Ő van egyedül itthon, a többi még ennyit se foglalkozik vele. Ha eladják, üresen kell átadni. A két házban van 11 szoba, ha mást nem is nézek! Próbál lépni,de annyira a padlón van, hogy most mit is csináljon, hogyan fogjon hozzá? De tegnap már telefonált neki ingatlanos, hogy  tett valaki vételi ajánlatot 33 millilóról -bár az 9 milliót kölcsönből fizetne. A szerződés aláírásától 3 hónap a kiköltözési határidő, az ő is aláírta! Tegnap már belezakkantam annyi helyen és annyi házat néztünk. mind nagy-nagy telkekkel van, és nagyok 4-5 szobásak! Neki kis telek kell, kis házzal, olyan 1+ 2 félszoba. Kéne! Hát nem tudom.
Máskor, ha tudom, hogy állatorvos, este mindent előkészítek, most semmit, ezért majd előbb kell elköszönnöm. 9-re oda akarok Foltival érni.... A pattanász szerű izéről, a környékről lement a pirosság, de maga a valami most is piros,nincs nyugvó állapotban. Nem tudom, hogy mit fognak mondani. Tegnap kellett volna jönni a futárnak a függönycsomagért, nem jött, azokat is föl kéne hívni valahogy....  Nem tudom....
Testem, lelkem egy toprony, olyan fáradtnak érzem magam. No, majd lesz valami, most azért persze minden szabad időmben keresni segíteni kell Tündinek. Méghozzá valami olyat, amit nem kell csináltatni, ha már erre került a sor, most kötni akarja az ebet a karóhoz, hogy a lányok fizessenek, ha már úgyis az övék a tulajdon jog, neki csak haszonélvezet lenne, lesz rajta. Nem tudom. De itt az ingatlanossal olyan a szerződés, hogy nem előleg, hanem foglalót tesznek le. Ha az Tündi hiábájából ugrik, akkor duplán kell visszafizetni! Szóval nem tudom.
Majd lesz valahogy.....
Szia Juditom!
Hát nem semmi ez a Tündi "gond".Sad
Minek Neki udvaros ház? Ha már fizetnek, nem baj, ha drága a lakás. Mit kezd Ő egy udvarral. Fiatalabb nem lesz. Kényelmeset keressen balkonnal. Én azt tenném.
Persze, hogy segítesz, jól teszed. De próbáld rábeszélni az ésszerűségre is.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Május 03, 2018 7:06 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 36 Goodmo24
Szia Böbice!
Hogy érzed magad? Mik a tervek mára?
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Május 03, 2018 7:19 am

Szia Juditom!
Hát nem semmi ez a Tündi "gond".Sad
Minek Neki udvaros ház? Ha már fizetnek, nem baj, ha drága a lakás. Mit kezd Ő egy udvarral. Fiatalabb nem lesz. Kényelmeset keressen balkonnal. Én azt tenném.
Persze, hogy segítesz, jól teszed. De próbáld rábeszélni az ésszerűségre is.[/quote]

Én nem beszélhetem rá, de nem is akarom rábeszélni semmire. Képzeld el, ha neked nincs telek! Egész életében kertes házban lakott! Depressziós, de a mániás depressziós, ha be lesz zárva???? Nem, én sose beszélném rá semmire! Én csak a problémákat sorolom, hogy mi áll fönt, ha látok megoldást elmondom, dönteni neki kell egyedül! Én nem veszek magamra még vele kapcsolatban sem semmi felelősséget, szerintem te se tennéd. Ha valamit válsztés mégse érzi jól magát, az legyen az ő döntése, ne az enyém!!!!!! Azért ez az ő élete! Még akkor is, ha korlátokkal teli!

Arról nem is beszélve, hogy egy lány se mondta, hogy pénzben mi a határ!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 36 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

36 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.