Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

29 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Feb. 10, 2018 6:15 am

masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 29 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 29 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm Ferikém, jól aludtam! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Feb. 10, 2018 6:18 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Jó hétvégét.Baráti beszélgetések - Page 29 1f642Smile
Naposabbat, mint az utóbbi napok voltak.Baráti beszélgetések - Page 29 1f642Smile

Baráti beszélgetések - Page 29 27749911_1080397985433938_7934339859032378922_n

Szia! Délutánra ígérnek egy kis napsütést. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Feb. 10, 2018 6:21 am

Judit írta:A mai napot még ki fogom találni. Főzni is jó lenne, de nincs kedvem:(Tegnap nem volt friss zöldségféle (levesebe)  a boltban. Lehet, hogy először azt nézem meg? Már inkább húslevest ennék. No meg holnap jó lenne megint előre főzni, mert jövő héten két délelőttömet is el kellene mászkálnom. Foltival a havi ellenőrzésért (füle), meg gyógyszer is kell neki, nekem kiváltani az utolsó adagot, meg tüdőszűrőre is jó lenne elmenni majd. Szóval majd kiderül.

Szia! Én is a főzésen jártatom az agyam. Ma lesz nálunk a paradicsomos káposzta oldalassal. Holnapra rakott krumplit és húslevest tervezek.
Még egy kis mosás és kötés rendületlenül lesznek a feladataim.
Jó lenne már kicsit sétálni is, ha az idő megengedi. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 10, 2018 6:29 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 29 Goodmo24

Kellemes hétvégét!
Szia Böbikém! Köszönöm, de neked, nektek is legyen benne részed!Eszternek pláne, remélem kilábal a betegségből:) Mondjuk én, ha helyében lennék, azért még kényeztetném magam, persze csak úgy .... Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 10, 2018 7:38 am

Böbe51 írta:
Judit írta:A mai napot még ki fogom találni. Főzni is jó lenne, de nincs kedvem:(Tegnap nem volt friss zöldségféle (levesebe)  a boltban. Lehet, hogy először azt nézem meg? Már inkább húslevest ennék. No meg holnap jó lenne megint előre főzni, mert jövő héten két délelőttömet is el kellene mászkálnom. Foltival a havi ellenőrzésért (füle), meg gyógyszer is kell neki, nekem kiváltani az utolsó adagot, meg tüdőszűrőre is jó lenne elmenni majd. Szóval majd kiderül.

Szia! Én is a főzésen jártatom az agyam. Ma lesz nálunk a paradicsomos káposzta oldalassal.  Holnapra rakott krumplit és húslevest tervezek.
Még egy kis mosás és kötés rendületlenül lesznek a feladataim.
Jó lenne már kicsit sétálni is, ha az idő megengedi. Smile

Nekem még van paradicsomos káposztám:) Igaz, nem oldalassal, de pörkölttel. Meg z.bab főzelékem is pörkölttel. Mára még levesem is van. De már valami hús, csont levest ennék. De olyan fonnyadt volt tegnap a répa, zöldség a boltban, hogy nem volta hajlandó érte pénzt adni Sad Hátha mára kidobták???? Mi tegnap igazi nagyot sétáltunk Smile Végig a bicikli úton a sorompóig, onnan a vasútállomáshoz, és onnan a Széchenyi utcán és egy sikátoron át a tóhoz, ott már nem mentünk be a félszigetekre, csak mellette jöttünk haza Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Feb. 10, 2018 1:33 pm

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 29 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm szépen Ferikém! Igazából aludni jól aludtam, csak nyúlfarknyira sikerült. Későn aludtam el, korán ébredtem. De persze, jobb így,mintha fordítva történt volna. [/quote]

Szívesen Juditka! Majd lesz jobb is!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Feb. 10, 2018 1:34 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 29 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém.Smile 5-ig sikerült.Smile

Szívesen Marcsika! Örülök! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Feb. 10, 2018 1:35 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 29 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 29 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm Ferikém, jól aludtam! Smile

Szívesen Böbike! örülök!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Feb. 10, 2018 1:36 pm

Baráti beszélgetések - Page 29 2699510-20171120-VHVqDb
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 10, 2018 3:57 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 29 2699510-20171120-VHVqDb
Köszi szépen Ferikém!
Legyen szép és jó a ti délutánotok is Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Feb. 10, 2018 5:48 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:A mai napot még ki fogom találni. Főzni is jó lenne, de nincs kedvem:(Tegnap nem volt friss zöldségféle (levesebe)  a boltban. Lehet, hogy először azt nézem meg? Már inkább húslevest ennék. No meg holnap jó lenne megint előre főzni, mert jövő héten két délelőttömet is el kellene mászkálnom. Foltival a havi ellenőrzésért (füle), meg gyógyszer is kell neki, nekem kiváltani az utolsó adagot, meg tüdőszűrőre is jó lenne elmenni majd. Szóval majd kiderül.

Szia! Én is a főzésen jártatom az agyam. Ma lesz nálunk a paradicsomos káposzta oldalassal.  Holnapra rakott krumplit és húslevest tervezek.
Még egy kis mosás és kötés rendületlenül lesznek a feladataim.
Jó lenne már kicsit sétálni is, ha az idő megengedi. Smile

Nekem még van paradicsomos káposztám:) Igaz, nem oldalassal, de pörkölttel. Meg z.bab főzelékem is pörkölttel. Mára még levesem is van. De már valami hús, csont levest ennék. De olyan fonnyadt volt tegnap a répa, zöldség a boltban, hogy nem volta hajlandó érte pénzt adni Sad Hátha mára kidobták???? Mi tegnap igazi nagyot sétáltunk Smile Végig a bicikli úton a sorompóig, onnan a vasútállomáshoz, és onnan a Széchenyi utcán és egy sikátoron át a tóhoz, ott már nem mentünk be a félszigetekre, csak mellette jöttünk haza Smile
Jéééé.Smile Itt is paradicsomos kápi volt, de már elfogyott.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Feb. 10, 2018 5:49 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 29 2699510-20171120-VHVqDb
Szia Ferikém.Smile
már szép estét is. Még mindig hamar sötétedik.Sad De nem sokáig, kifelé megyünk a télből.Smile

Jó ez a kép:
Baráti beszélgetések - Page 29 R10
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Feb. 10, 2018 8:13 pm

Sziasztok! Gyorsan elköszönök, mert már megy a Mi kis falunk Smile Nézni akarom Smile
Szép estét és utána jó éjt nektek Smile
Baráti beszélgetések - Page 29 613
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Feb. 10, 2018 9:36 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 29 2699510-20171120-VHVqDb
Köszi szépen Ferikém!
Legyen szép és jó a ti délutánotok is Smile  

Szívesen!Köszönjük!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Feb. 10, 2018 9:36 pm

Judit írta:Sziasztok! Gyorsan elköszönök, mert már megy a Mi kis falunk Smile Nézni akarom Smile
Szép estét és utána jó éjt nektek Smile
Baráti beszélgetések - Page 29 613

Köszönjük!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Feb. 10, 2018 9:37 pm

Judit írta:Sziasztok! Gyorsan elköszönök, mert már megy a Mi kis falunk Smile Nézni akarom Smile
Szép estét és utána jó éjt nektek Smile
Baráti beszélgetések - Page 29 613
Baráti beszélgetések - Page 29 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Feb. 10, 2018 9:38 pm

Baráti beszélgetések - Page 29 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Feb. 10, 2018 11:13 pm

Baráti beszélgetések - Page 29 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Feb. 11, 2018 6:09 am

Szervusztok, jó reggelt, szép vasárnapot kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 29 Img81_11 Baráti beszélgetések - Page 29 Images41 Baráti beszélgetések - Page 29 Vasyyr11 Baráti beszélgetések - Page 29 Mykusv10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Feb. 11, 2018 6:11 am

Baráti beszélgetések - Page 29 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszönöm Ferikém! Tartottam az éjszakától, mert du. nagyot aludtam. Föl is ébredtem éjjel, de kellő forgolódás után sikerült visszaaludni.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Feb. 11, 2018 6:29 am

Csak nem jó - nem kicsit - valami a gépemmel, rettenetes lassú. Most Firefoxra voltam kénytelen jönni, mert a Chrome el se indul rajta, teszem hozzá a Víber se Sad Zoli ígérte, hogy valamelyik nap átjön és megnézni, addig azt hiszem, ha ilyen lesz, ritkábban fogok előfordulni, mert ezt kivárni? Egy örökkévalóság Sad Tegnap este azt találtam ki, hogy rakott z.babot főzök délelőtt, s akkor a jövő héten mehetek Foltival is, meg a gyógyszertárba is nekem, meg a tüdőszűrőt is be kéne szuszakolni. Jobb előbb, mint ki tudja történhet valami? Szóval jó lesz letudni Smile Utána átmennék Zoliékhoz a pille palackokért, tettek el nekem, azokat még meg akarom csinálni ültetéshez, aztán a paprikákat el akarom ültetni, mert azok igen lassan indulnak be, kelnek kis. Tavaly olvastam, hogy a Gránátalma vesszőt ilyenkor kell leszúrni gyökereztetéshez, kunyizok Erika szomszédasszonytól és azokat is ledugdosnám. Február végén meg jöhetnek a paradicsomok. Szóval ez is olyan tesz - vesz nap lesz.
Este is volt bent egy mezei poloska. Most az utolsó két hétben majd minden nap találtam egyet. De nem is értem, hogy honnan, hisz a múltkorában az ablakokat pucoltam, ott közöttük nem volt, a virágokon nem volt, hisz hányszor néztem már át őket??? Az angol muskátlik kezdenek bimbósodni az ablakban. Szépek lesznek. Már tápos vízzel kezdtem őket locsolni.
Február vége felé fölhívom a földes embert, hogy hoz-e még fekete földet 1 köbmétert? Ősszel akartam, de elmaradt Sad Most meg olcsóbb lenne, mint zsákosakat venni, mert elég sok fog kelleni, tavaly a Leandereket nem ültettem át, most át kell, meg majd a Kálát is, azoknak rengeteg föld kell, a többiről még nem is beszélve. Szóval ilyeneken töröm a fejem. A héten beszéltem a 3-ik előtetőssel is. Hát...? Sad Nem lehet olcsón megúszni a teraszt Sad 30-35 ezerig mondták négyzetméterét. A középső ár 390 ezer úgy, hogy a lépcső mellett az összes üveget is kicserélné, mert egy szem ép van csak a sok sárga drótos üvegek között. Azon gondolkodtam, hogy valamit kéne a biztosítóra kenni, de hogyan? Mit mondjak, mitől repedtek meg a lépcső melletti korlátban a sárga üvegek? Akár mennyit is adnának, az nyereség lenne, egy kis segítség. De az nem jó, hogy csináltassam meg és a számlát kifizetik, Keresztúron jártam így a lapos tetővel, sokallták és a felét sem fizették ki Sad Pedig jó lenne, hisz azért nem keveset fizetek, majd 50 ezret egy évben. Nincs valami jó tippetek?
Húúúúúú, sokat írtam.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Feb. 11, 2018 6:35 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Szép vasárnapot!
Baráti beszélgetések - Page 29 Goodmo24

Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Feb. 11, 2018 6:42 am

Judit írta:Csak nem jó - nem kicsit - valami a gépemmel, rettenetes lassú. Most Firefoxra voltam kénytelen jönni, mert a Chrome el se indul rajta, teszem hozzá a Víber se Sad Zoli ígérte, hogy valamelyik nap átjön és megnézni, addig azt hiszem, ha ilyen lesz, ritkábban fogok előfordulni, mert ezt kivárni? Egy örökkévalóság Sad Tegnap este azt találtam ki, hogy rakott z.babot főzök délelőtt, s akkor a jövő héten mehetek Foltival is, meg a gyógyszertárba is nekem, meg a tüdőszűrőt is be kéne szuszakolni. Jobb előbb, mint ki tudja történhet valami? Szóval jó lesz letudni Smile Utána átmennék Zoliékhoz a pille palackokért, tettek el nekem, azokat még meg akarom csinálni ültetéshez, aztán a paprikákat el akarom ültetni, mert azok igen lassan indulnak be, kelnek kis. Tavaly olvastam, hogy a Gránátalma vesszőt ilyenkor kell leszúrni gyökereztetéshez, kunyizok Erika szomszédasszonytól és azokat is ledugdosnám. Február végén meg jöhetnek a paradicsomok. Szóval ez is olyan tesz - vesz nap lesz.
Este is volt bent egy mezei poloska. Most az utolsó két hétben majd minden nap találtam egyet. De nem is értem, hogy honnan, hisz a múltkorában az ablakokat pucoltam, ott közöttük nem volt, a virágokon nem volt, hisz hányszor néztem már át őket??? Az angol muskátlik kezdenek bimbósodni az ablakban. Szépek lesznek. Már tápos vízzel kezdtem őket locsolni.
Február vége felé fölhívom a földes embert, hogy hoz-e még fekete földet 1 köbmétert? Ősszel akartam, de elmaradt Sad Most meg olcsóbb lenne, mint zsákosakat venni, mert elég sok fog kelleni, tavaly a Leandereket nem ültettem át, most át kell, meg majd a Kálát is, azoknak rengeteg föld kell, a többiről még nem is beszélve. Szóval ilyeneken töröm a fejem. A héten beszéltem a 3-ik előtetőssel is. Hát...? Sad Nem lehet olcsón megúszni a teraszt Sad 30-35 ezerig mondták négyzetméterét. A középső ár 390 ezer úgy, hogy a lépcső mellett az összes üveget is kicserélné, mert egy szem ép van csak a sok sárga drótos üvegek között. Azon gondolkodtam, hogy valamit kéne a biztosítóra kenni, de hogyan? Mit mondjak, mitől repedtek meg a lépcső melletti korlátban a sárga üvegek? Akár mennyit is adnának, az nyereség lenne, egy kis segítség. De az nem jó, hogy csináltassam meg és a számlát kifizetik, Keresztúron jártam így a lapos tetővel, sokallták és a felét sem fizették ki Sad  Pedig jó lenne, hisz azért nem keveset fizetek, majd 50 ezret egy évben. Nincs valami jó tippetek?
Húúúúúú, sokat írtam.

Szia! Tényleg sokat írtál, jól összeszedted a feladatokat. Smile
Sajnos nincs tippem, hacsak a szélviharra nem lehetne fogni. Question
Csak a bejelentést vajon mennyi idő múlva kell megtenni?
A mezei poloskák biztos találnak búvóhelyet, ahonnan előjönnek a napsütésre. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Feb. 11, 2018 7:12 am

Szia! Tényleg sokat írtál, jól összeszedted a feladatokat. Smile
Sajnos nincs tippem, hacsak a szélviharra nem lehetne fogni.  Question
Csak a bejelentést vajon mennyi idő múlva kell megtenni?  
A mezei poloskák biztos találnak búvóhelyet, ahonnan  előjönnek a napsütésre. Crying or Very sad [/quote]
Egy örökkévalóság, mire tudok neked válaszolni Sad
Jó reggelt és legyen jó és szép napod, napotok is! Remélem Eszter már tényleg jobban van!
Én arra gondoltam, hogy mi lenne, ha azt írnám, hogy a mosogatógépet cseréltem, a régi elszállításakor elejtették és végig szánkázott a lépcsőn, közben oda-oda ütődött az üvegekhez... Ez nagy baromság?
Nagyon utálom őket Sad Tegnap este a paplanomon fogtam egyet Sad Attól már nagyon kidőltem Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Feb. 11, 2018 7:57 am

Elköszönök, mert csak a hajam hullik a géptől, majd néha a telefonról benézek. Ide nem tudok onnan írni, úgyhogy szép és jó napot Marcsinak, ha majd jön.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 29 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

29 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.