Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 17, 2017 12:43 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 37 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 37 2160878-20160310-CUrRni

Szép délutánt neked, nektek és ettől szerencsésebb hét folytatást kívánok! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 17, 2017 12:56 pm

Szervusztok. Most jöttem föl. Voltam a festék boltban ezt-azt venni. Voltam csavart, tiplit, fúrószárat venni. Gondoltam legyen éles a szögvas fúráshoz... Gondoltam, hogy nagyon nehéz lesz, de hogy ennyire? Sad Szerencsém se volt. Ezer féle téglából van az épület építve, itt pont a lyukacsos és úgy fordítva, hogy oldalt:( Pont ahová fúrtam majdnem a lyuk esett hosszában, így kiesett 2-3 cm-es darabon a tégla oldala. Tiplit betettem, csavart, de nagyon szétnyomta a műag. tiplit, nem lett jó. Kivettem. Faragtam bele fából, nem volt egyszerű olyan hosszút:( No úgy betettem, kicsit megfúrtam, hogy a csavar könnyebben menjen, így betettem. Persze nem fog annyit, mintha egybe tégla lett volna ott. Úgy elfáradt a kezem, hogy eldöntöttem, hogy napi egy csavar...
Utána levágtam az utcán a füvet, kiszedtem a gazokat. S most itt tartok. Délután akarom figyelni, hogy mikortól van árnyékban a betonkerítés oldal, mert ugye oda kéne menni a kis ház falát javítani.
Most eszünk, elpakolok a konyhában és pihenni, meg árnyékot figyelni fogok. Ma ez lesz a főfoglalkozásom, meg locsolás és pihenés.
Már egészségetekre az ebédet és jó pihenést utána!
Baráti beszélgetések - Page 37 12880210
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 17, 2017 2:39 pm

masu-feri írta:
Judit írta:
Baráti beszélgetések - Page 37 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm Ferikém! 4-ig nem is volt baj az éjszakával, a fejfájás belerondított:( Remélem gyorsan, sikeresen túl leszel a 2. infúzión!

Szívesen Juditka! Akkor ez csak fél siker!
A gyorsasággal nem lett volna baj viszont háromból nulla az eredmény! Nem sikerült az infúziót beadni![/quote]


Szia Ferikém! Örülök,hogy előkerültél, de mit olvasok? Végül nem adták be? A kézfejen sem volt jó véna?
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 17, 2017 2:54 pm

Judit írta: Szervusztok. Most jöttem föl. Voltam a festék boltban ezt-azt venni. Voltam csavart, tiplit, fúrószárat venni. Gondoltam legyen éles a szögvas fúráshoz... Gondoltam, hogy nagyon nehéz lesz, de hogy ennyire? Sad Szerencsém se volt. Ezer féle téglából van az épület építve, itt pont a lyukacsos és úgy fordítva, hogy oldalt:( Pont ahová fúrtam majdnem a lyuk esett hosszában, így kiesett 2-3 cm-es darabon a tégla oldala. Tiplit betettem, csavart, de nagyon szétnyomta a műag. tiplit, nem lett jó. Kivettem. Faragtam bele fából, nem volt egyszerű olyan hosszút:( No úgy betettem, kicsit megfúrtam, hogy a csavar könnyebben menjen, így betettem. Persze nem fog annyit, mintha egybe tégla lett volna ott. Úgy elfáradt a kezem, hogy eldöntöttem, hogy napi egy csavar...
Utána levágtam az utcán a füvet, kiszedtem a gazokat. S most itt tartok. Délután akarom figyelni, hogy mikortól van árnyékban a betonkerítés oldal, mert ugye oda kéne menni a kis ház falát javítani.
Most eszünk, elpakolok a konyhában és pihenni, meg árnyékot figyelni fogok. Ma ez lesz a főfoglalkozásom, meg locsolás és pihenés.
Már egészségetekre az ebédet és jó pihenést utána!
Baráti beszélgetések - Page 37 12880210
Örülök, hogy mindent sikerült venned. Már az is valami.Smile
Akkor volt meglepetés Judit.Sad Igénytelen banda.Sad El tudlak képzelni, hogy mit össze szenvedtél vele.Sad
Mi a présháznál is igyekeztünk úgy építeni, hogy nem 1 évre. Sok lakóház nincs úgy megcsinálva. Jóskám mindenben nagyon alapos. Hát ezek nem voltak azok.Sad El lehet mondani, hogy mihez nyúlsz a xar.Sad

El kell hogy meséljem:
Reggel nézegettem a SPÁR-ban a csemege kukoricát. Aztán mégsem vettem, mert itt van a barack, alma és szeletke cukor dinnyém is van még, mert Bellusnak vettem és feleztünk. Felét elvitte.
Nagyon nekiestem a takarításnak. Egészen a poroló erkélyig.Smile A fürdőt hagytam utoljára. Persze a rádió bömböl, hogy mindenütt halljam, ha mocorgok-zörgök is. Nincs itthon aki rám szóljon hogy haaaangos!Smile
Hallom, mintha csöngetnének, aztán nagyon nyomták a csengőt, akkor olyan idegesítőre vált.Smile Kimegyek, hát a szembe szomszéd, Péter. Hozott 2 db forró csemege kukoricát. Húúú, de megörültem. Alig vártam, hogy leülhessek és befaltam az egyiket.Smile
Máskor is kapnak meglepit a kertből, tényleg kellemesen megleptek.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Júl. 17, 2017 5:27 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 37 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 37 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot és kellemes hetet, Ferikém! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 17, 2017 8:18 pm


El kell hogy meséljem:
Reggel nézegettem a SPÁR-ban a csemege kukoricát. Aztán mégsem vettem, mert itt van a barack, alma és szeletke cukor dinnyém is van még, mert Bellusnak vettem és feleztünk. Felét elvitte.
Nagyon nekiestem a takarításnak. Egészen a poroló erkélyig.Smile A fürdőt hagytam utoljára. Persze a rádió bömböl, hogy mindenütt halljam, ha mocorgok-zörgök is. Nincs itthon aki rám szóljon hogy haaaangos!Smile
Hallom, mintha csöngetnének, aztán nagyon nyomták a csengőt, akkor olyan idegesítőre vált.Smile Kimegyek, hát a szembe szomszéd, Péter. Hozott 2 db forró csemege kukoricát. Húúú, de megörültem. Alig vártam, hogy leülhessek és befaltam az egyiket.Smile
Máskor is kapnak meglepit a kertből, tényleg kellemesen megleptek.[/quote]
Képzeld el, hogy nekem az udvaron kiabál a KR Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Júl. 17, 2017 8:25 pm

Megvettem a mosógépem újabb változatát.... Majd 20 ezerrel most olcsóbb. De hogy mit csinálok hónap végén???? Gondoltam, hogy 6 havi részletre megveszem. No, de ehhez a IX kerületbe kéne menni. Oda meg...? Sad Majd lesem a nyugdíjat...
Mosógép
Megkérdeztem délután a szervizt. Ingyen kiszállás, 5 ezer a hiba megállapítás, az az "üst" vagy mi nincs nekik, Ágiéké ott van szét lehetne szedni, de azt is 5 ezerért szedik szét náluk, s ott marad a gép szétszedve. 28 éves... Megvettem
Én most nem tudok nagyon örülni, mert még mi lesz nyugdíjig?

No, most nem gondolkodok tovább rajta, mert jövő hónapban 20 ezerrel többért meg úgyse tudnám megvenni:(

Jó tévézést és pihenést a tévé előtt, aztán nagyon jó éjt kívánok nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 37 610
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 17, 2017 9:24 pm

Judit írta:
El kell hogy meséljem:
Reggel nézegettem a SPÁR-ban a csemege kukoricát. Aztán mégsem vettem, mert itt van a barack, alma és szeletke cukor dinnyém is van még, mert Bellusnak vettem és feleztünk. Felét elvitte.
Nagyon nekiestem a takarításnak. Egészen a poroló erkélyig.Smile A fürdőt hagytam utoljára. Persze a rádió bömböl, hogy mindenütt halljam, ha mocorgok-zörgök is. Nincs itthon aki rám szóljon hogy haaaangos!Smile
Hallom, mintha csöngetnének, aztán nagyon nyomták a csengőt, akkor olyan idegesítőre vált.Smile Kimegyek, hát a szembe szomszéd, Péter. Hozott 2 db forró csemege kukoricát. Húúú, de megörültem. Alig vártam, hogy leülhessek és befaltam az egyiket.Smile
Máskor is kapnak meglepit a kertből, tényleg kellemesen megleptek.
Képzeld el, hogy nekem az udvaron kiabál a KR Very Happy [/quote]

Itt is hallják a lépcsőházban vonulók.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Júl. 17, 2017 9:25 pm

Judit írta:Megvettem a mosógépem újabb változatát.... Majd 20 ezerrel most olcsóbb. De hogy mit csinálok hónap végén???? Gondoltam, hogy 6 havi részletre megveszem. No, de ehhez a IX kerületbe kéne menni. Oda meg...? Sad Majd lesem a nyugdíjat...
Mosógép
Megkérdeztem délután a szervizt. Ingyen kiszállás, 5 ezer a hiba megállapítás, az az "üst" vagy mi nincs nekik, Ágiéké ott van szét lehetne szedni, de azt is 5 ezerért szedik szét náluk, s ott marad a gép szétszedve. 28 éves... Megvettem
Én most nem tudok nagyon örülni, mert még mi lesz nyugdíjig?

No, most nem gondolkodok tovább rajta, mert jövő hónapban 20 ezerrel többért   meg úgyse tudnám megvenni:(

Jó tévézést és pihenést a tévé előtt, aztán nagyon jó éjt kívánok nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 37 610
Hát ezt gyorsan eldöntötted. Csak lesek.Smile De az ár nagyon jó, nem lehetett kihagyni.
Majd Veled együtt lesem a nyugdíjad.Smile Együtt könnyebb.Very Happy Very Happy

Aludj jól! lol!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Júl. 17, 2017 9:29 pm

Judit írta: Szervusztok. Most jöttem föl. Voltam a festék boltban ezt-azt venni. Voltam csavart, tiplit, fúrószárat venni. Gondoltam legyen éles a szögvas fúráshoz... Gondoltam, hogy nagyon nehéz lesz, de hogy ennyire? Sad Szerencsém se volt. Ezer féle téglából van az épület építve, itt pont a lyukacsos és úgy fordítva, hogy oldalt:( Pont ahová fúrtam majdnem a lyuk esett hosszában, így kiesett 2-3 cm-es darabon a tégla oldala. Tiplit betettem, csavart, de nagyon szétnyomta a műag. tiplit, nem lett jó. Kivettem. Faragtam bele fából, nem volt egyszerű olyan hosszút:( No úgy betettem, kicsit megfúrtam, hogy a csavar könnyebben menjen, így betettem. Persze nem fog annyit, mintha egybe tégla lett volna ott. Úgy elfáradt a kezem, hogy eldöntöttem, hogy napi egy csavar...
Utána levágtam az utcán a füvet, kiszedtem a gazokat. S most itt tartok. Délután akarom figyelni, hogy mikortól van árnyékban a betonkerítés oldal, mert ugye oda kéne menni a kis ház falát javítani.
Most eszünk, elpakolok a konyhában és pihenni, meg árnyékot figyelni fogok. Ma ez lesz a főfoglalkozásom, meg locsolás és pihenés.
Már egészségetekre az ebédet és jó pihenést utána!
Baráti beszélgetések - Page 37 12880210
Baráti beszélgetések - Page 37 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Júl. 17, 2017 9:30 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 37 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 37 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot és kellemes  hetet, Ferikém!  Smile

Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Júl. 17, 2017 9:31 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Megvettem a mosógépem újabb változatát.... Majd 20 ezerrel most olcsóbb. De hogy mit csinálok hónap végén???? Gondoltam, hogy 6 havi részletre megveszem. No, de ehhez a IX kerületbe kéne menni. Oda meg...? Sad Majd lesem a nyugdíjat...
Mosógép
Megkérdeztem délután a szervizt. Ingyen kiszállás, 5 ezer a hiba megállapítás, az az "üst" vagy mi nincs nekik, Ágiéké ott van szét lehetne szedni, de azt is 5 ezerért szedik szét náluk, s ott marad a gép szétszedve. 28 éves... Megvettem
Én most nem tudok nagyon örülni, mert még mi lesz nyugdíjig?

No, most nem gondolkodok tovább rajta, mert jövő hónapban 20 ezerrel többért   meg úgyse tudnám megvenni:(

Jó tévézést és pihenést a tévé előtt, aztán nagyon jó éjt kívánok nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 37 610
Hát ezt gyorsan eldöntötted. Csak lesek.Smile De az ár nagyon jó, nem lehetett kihagyni.
Majd Veled együtt lesem a nyugdíjad.Smile Együtt könnyebb.Very Happy Very Happy

Aludj jól! lol!

Baráti beszélgetések - Page 37 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 37 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Júl. 17, 2017 9:32 pm

Baráti beszélgetések - Page 37 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Júl. 17, 2017 10:51 pm

Baráti beszélgetések - Page 37 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Júl. 18, 2017 5:24 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 37 Szyv10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 18, 2017 5:30 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 37 Szyv10
Szia Böbikém! Jó reggelt! Hát te is ilyen korán? Én már híreket is olvastam, a Startlappal kezd a gépem.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Júl. 18, 2017 5:34 am

Jaj! Megint pörgős nap lesz. Emeséék lent nyaralnak Szabadisóstón Ákos(és a bátyja közös) nyaralójában.  Hívtak minket, hogy látogassuk meg őket. Először az volt, hogy vonattal megyünk, mert elvileg Gödőllőről  9 óra körül indul egy -Miskolc-Keszthely között közlekedő- vonat, amivel 11-re leérhetnénk, de kiszámoltuk, hogy Eszter jegyára+ nekünk a helyjegy ugyanannyiba kerülne. Tegnap délután megtudtuk, hogy azért nem kell gyorsvonati pótjegy, mert nincs klíma a vonaton, emiatt végképp a kocsi mellett döntöttünk. Reggeli után szépen összeszedelődzködünk és  indulunk Balatonra. Morzsa parti lesz. Mi viszünk sertés pörköltöt és kovászos uborkát,  Emi készít galuskát és süt palacsintát. :-)


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 18, 2017 7:31 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Júl. 18, 2017 5:36 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 37 Szyv10
Szia Böbikém! Jó reggelt! Hát te is ilyen korán? Én már híreket is olvastam, a Startlappal kezd a gépem.

5-kor ébredtem, kis fejfájásra és orrdugulásra. Lehet, hogy megfáztam valamelyik hűvös hajnalon. Crying or Very sad
Majd ma a környezetváltozás segít. remélem! Smile Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 18, 2017 5:40 am

Jó reggelt, jó napot kívánok mindenkinek! Masunknak különösen! Remélem ma be tudják adni neki az infúziót!
Baráti beszélgetések - Page 37 Cica_j10 Baráti beszélgetések - Page 37 13794611 Baráti beszélgetések - Page 37 Kedd110 Baráti beszélgetések - Page 37 1011 Baráti beszélgetések - Page 37 49467311
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 18, 2017 5:43 am

Böbe51 írta:Jaj! Megint pörgős nap lesz. Emeséék lent nyaralnak Szabadisóstón Ákos(és a bátyja közös) nyaralójában.  Hívtak minket, hogy látogassuk meg őket. Először az volt, hogy vonattal megyünk, mert elvileg Gödőllőről  9 óra körül indul egy -Miskolc-Keszthely között közlekedő- vonat, amivel 11-re leérhetnénk, de kiszámoltuk, hogy Eszter jegyára+ nekünk a helyjegy ugyanannyiba kerülne. Tegnap délután megtudtuk, ahogy azért nem kell gyorsvonati pótjegy, mert nincs klíma a vonaton, emiatt végképp a kocsi mellett döntöttünk. Reggeli után szépen összeszedelődzködünk és  indulunk Balatonra. Morzsa parti lesz. Mi viszünk sertés pörköltöt és kovászos uborkát,  Emi készít galuskát és süt palacsintát. :-)
Ez jó!!!!!!!!!!! Smile Kikapcsolódtok, no pláne Eszterkénk! Smile Hiába, a kocsi megfizethetetlen mégis! Nem csak az idő miatt, de látod, hogy még anyagilag is jobb!!!! Érezzétek magatokat nagyon jól:) Aranyosak Emikéék, hogy hívtak benneteket ! Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 18, 2017 5:44 am

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 37 Szyv10
Szia Böbikém! Jó reggelt! Hát te is ilyen korán? Én már híreket is olvastam, a Startlappal kezd a gépem.

5-kor ébredtem, kis fejfájásra és orrdugulásra.  Lehet, hogy megfáztam valamelyik hűvös hajnalon. Crying or Very sad
Majd ma a környezetváltozás segít. remélem! Smile Very Happy
Remélem, hogy csak valami átmeneti zavar volt:) Hideg volt rendesen hajnalonta. Még fél 8 körül is amikor Foltival megyek. Azért elég sok a szervezetnek pár óra alatt 20 foknyi változás. Ma meleg lesz igazán, azt mondták tegnap.
Csak este felé jöttök ugye?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 18, 2017 5:49 am



Baráti beszélgetések - Page 37 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 37 W9ec2s5qaf86oumgilm1[/quote]
Köszönöm Ferikém! Jót aludtam. Igaz, hogy csak 5-ig, de addig jó volt!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Júl. 18, 2017 5:59 am

[quote="Judit"]
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!

Szia Böbikém! Jó reggelt! Hát te is ilyen korán? Én már híreket is olvastam, a Startlappal kezd a gépem.

5-kor ébredtem, kis fejfájásra és orrdugulásra.  Lehet, hogy megfáztam valamelyik hűvös hajnalon. Crying or Very sad
Majd ma a környezetváltozás segít. remélem! Smile Very Happy
Remélem, hogy csak valami átmeneti zavar volt:) Hideg volt rendesen hajnalonta. Még fél 8 körül is amikor Foltival megyek. Azért elég sok a szervezetnek pár óra alatt 20 foknyi változás. Ma meleg lesz igazán, azt mondták tegnap.
Csak este felé jöttök ugye?

Igen. Ez is a kocsi mellett szólt. Így kicsit tovább is maradhatunk, (A vonat 3/4 5 körül indult volna vissza) Józsi horgászhat egy pár órát. Smile
Remélem még van Medrolod! Holnap tudom feladni. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Júl. 18, 2017 6:04 am

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!

Szia Böbikém! Jó reggelt! Hát te is ilyen korán? Én már híreket is olvastam, a Startlappal kezd a gépem.

5-kor ébredtem, kis fejfájásra és orrdugulásra.  Lehet, hogy megfáztam valamelyik hűvös hajnalon. Crying or Very sad
Majd ma a környezetváltozás segít. remélem! Smile Very Happy
Remélem, hogy csak valami átmeneti zavar volt:) Hideg volt rendesen hajnalonta. Még fél 8 körül is amikor Foltival megyek. Azért elég sok a szervezetnek pár óra alatt 20 foknyi változás. Ma meleg lesz igazán, azt mondták tegnap.
Csak este felé jöttök ugye?

Igen. Ez is a kocsi mellett szólt. Így kicsit tovább is maradhatunk, (A vonat 3/4 5 körül indult volna vissza) Józsi horgászhat egy pár órát. Smile
Remélem még van Medrolod! Holnap tudom feladni.  Crying or Very sad
Erre gondoltam én is:) Igen van!!!!!!! Semmi baj, nem sürgős! 2 hétig rendes adagra van, a csökkentés első napjára is!Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Júl. 18, 2017 6:04 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Máris kedd van.Smile
Baráti beszélgetések - Page 37 19959310
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.