Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 01, 2017 2:39 pm

Most nézem, hogy van egy vendégünk! Mivel kínáljuk meg?
Baráti beszélgetések - Page 20 Wa3searoeh08mibr3ojc
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 01, 2017 2:44 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Az este még szakadt az ónos eső, vastag jég lett mindenhol. 10 ó felé szakadt a hó! Arra jégre!
Most szakad az eső, a havat elmosta, de rettenetesen jeges minden. Már 5 órakor kint áztam, szórtam a fűrészport.... Ez a nap se jól kezdődik. Hja,Foltos simán leesett a lépcsőn.... Nem tudtam megfogni.....

Jaj! Azért jól van? I love you

Szia Böbikém! Jobb reggelt.
Megüthette a seggét...Sad Aztán már a fűrészporoson jött föl. Azóta beverte a szundit, nem mozdul.
Tudod: akartam mondani, hogy várjon meg, mert csúszik.... Ő meg: tudom, dom,dom,dom,dom.....

Ma nincs kötelező program. Még a varrást kell befejeznem. 7 db párnahuzat lesz. Jó vastag.
Van még anyag, abból a karosszék szivacsára lesz huzat. A vásznakat megeszi a nap. Na ezt meg biztosan, de 1-2 évet kibír.
Szia Marcsika! Akarom mondani kis varrónőSmile
Itt véletlen se lehet,szabad kimenni:(
Odaát kérdeztem, hogy mit teszel a párnák szélére???? Cipzár, tépőzár? valami? Mi?
Mutatom, hogy miből varrom. Kint vannak párnák csak bele kell ügyeskednem,. Hagytam ki "zsebet". Már alakulok, készülgetnek. 5 db kész.
Baráti beszélgetések - Page 20 Mwe4ig
A vaku  miatt nem adta vissza a szint. Nagyon sötét barna.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 01, 2017 2:54 pm

Böbe51 írta:Most egy darabig könyvelgetek. Azután mosás lesz.
Délután egy kis főzés péntekre, talán szombatra.
Még átgondolom, hogy mi legyen.
Azután izgalom, Eszter délután megint megy Pestre tanítani, remélhetőleg épségben hazaér.
5 tanóra, de bizony az 8 órájába kerül tömegközlekedéssel. Crying or Very sad
Én is hoztam csirkemájat szombatra. Bellusnak kirántok. Bőrös malachúsom van, az lesz egybesütve. Van halam a hűtőben, az lesz zöldségágyon. Vasárnap meg Bebiéknek csirkemell, csirke mellel.Very Happy
Tyúkhúsleves már szombaton, hogy vasárnap annyival kevesebb dolgom legyen.

Remélem ez az enyhülés estig kitart és lecsapják az autók a latyakot. Lehet közlekedni.

Ja és most másfél órát köröztünk. Nem győztünk járda hiányában félre ugrani. De a levegőzés jólesett. Kaptam fél áron banán. Nagyon szeretjük, amikor foltos már.Smile


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 01, 2017 3:20 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 01, 2017 2:55 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni
Sziasztok Ferikém!
Szépet Nektek is.
Mostantól láblóga van.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 01, 2017 2:58 pm

Böbe51 írta:A havas eső átment esőben. Józsi nem adja fel, próbálja a jeget feltörni.
Talán valami beindult, közben bőrig ázik.
Hiába beszélek, hogy később folytassa, nem ért a szóból.  Rolling Eyes
Remélem, nem lesz nagyobb baja belőle! No
Itt a 10-es úton dolgozott 6 közmunkás. Mellény, hátizsák... 2 dolgozott, 4 nézte.  Így haladtak szép lassan a másik telepi garázsokig és ott elbújtak a garázsok takarásában. Hááát. Nem mondok semmit.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 01, 2017 3:01 pm

Judit írta:
Szép napot Ferikém! Talán nálad van. Nálam szörnyű állapotok vannak, ezt írtam a fb. oldalamra:
"Rossz zoknival a cipőmön tudtam a szemetet levinni, meg a porszívó tartályt üríteni, de, mindezt míg csináltam, a zokni odafagyott a jéghez! Ölik az eső, az udvaron rengeteg víz van, magas, de! Fagy is le. Kora reggel még simán nyílt a kapu az előbb meg már nyitogatni kellett, hogy a jég tetejét lesodorja és nyitható legyen. Próbáltam fölverni, reménytelen, pedig elég jó erőben vagyok. Nem tudom hogy mi lesz, minden, az út, kint a bicikli út, a fű, áll a víz és jéggé van fagyva. a reggel szétszórt fűrészpor jégen áll. Teljesen elkeserítő. Az udvar betonján lefagyott víz, jég, nem boldogít, nem tudom, hogy mi lesz ott:( Két hordómban növények, tele a hordó jéggel....őrület, ami kint van. Most Folti lejött velem, elég óvatos volt, de a nagy kapu felé, csúszott szét a lába, alig tudott megállni, ott kicsit meredekebb. Nem tudom, csak pisilni fogom levinni, ide valahogy. Rémisztő a helyzet tényleg.... Sózni még most sem szeretnék:("

Nem tudom mi lesz, ki menni még az udvarra is veszélyes.....
Mielőtt elindultam Jóska felolvasta nekem,hogy az Alföldön a szőlők elfagytak.Sad  Most vizsgálják melyik milyen mértékben.Sad
Itt szerencsére csak latyak van. jég alig.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 01, 2017 3:03 pm

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 20 Kbvbornsrpdzc48kl13t
Hát nem csodálom, ha föladtad.Sad Smile Nem női munka ez.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 01, 2017 3:05 pm

Judit írta:Most nézem, hogy van egy vendégünk! Mivel kínáljuk meg?
Baráti beszélgetések - Page 20 Wa3searoeh08mibr3ojc
Hol van a vendég? ? ?  
Most csak én nyúlkálok. Twisted Evil bounce bounce
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Feb. 01, 2017 3:06 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni
Sziasztok Ferikém!
Szépet Nektek is.
Mostantól láblóga van.Smile
Köszönjük Marcsika!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Feb. 01, 2017 3:19 pm

[quote="Marcsi"]
Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Az este még szakadt az ónos eső, vastag jég lett mindenhol. 10 ó felé szakadt a hó! Arra jégre!
Most szakad az eső, a havat elmosta, de rettenetesen jeges minden. Már 5 órakor kint áztam, szórtam a fűrészport.... Ez a nap se jól kezdődik. Hja,Foltos simán leesett a lépcsőn.... Nem tudtam megfogni.....

Jaj! Azért jól van? I love you

Szia Böbikém! Jobb reggelt.
Megüthette a seggét...Sad Aztán már a fűrészporoson jött föl. Azóta beverte a szundit, nem mozdul.
Tudod: akartam mondani, hogy várjon meg, mert csúszik.... Ő meg: tudom, dom,dom,dom,dom.....

Ma nincs kötelező program. Még a varrást kell befejeznem. 7 db párnahuzat lesz. Jó vastag.
Van még anyag, abból a karosszék szivacsára lesz huzat. A vásznakat megeszi a nap. Na ezt meg biztosan, de 1-2 évet kibír.
Szia Marcsika! Akarom mondani kis varrónőSmile
Itt véletlen se lehet,szabad kimenni:(
Odaát kérdeztem, hogy mit teszel a párnák szélére???? Cipzár, tépőzár? valami? Mi?
Mutatom, hogy miből varrom. Kint vannak párnák csak bele kell ügyeskednem,. Hagytam ki "zsebet". Már alakulok, készülgetnek. 5 db kész.
Baráti beszélgetések - Page 20 Mwe4ig
A vaku  miatt nem adta vissza a szint. Nagyon sötét barna.[/quote

Nagyon jó! Gratulálok! bounce Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Feb. 01, 2017 3:20 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Most nézem, hogy van egy vendégünk! Mivel kínáljuk meg?
Baráti beszélgetések - Page 20 Wa3searoeh08mibr3ojc
Hol van a vendég? ? ?  
Most csak én nyúlkálok. Twisted Evil bounce bounce

Na, nem baj. Én mindenből kérek helyette is!!! Laughing Laughing Laughing
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 01, 2017 3:24 pm

Judit írta:Most nézem, hogy van egy vendégünk! Mivel kínáljuk meg?
Baráti beszélgetések - Page 20 Wa3searoeh08mibr3ojc

A fene, nem is volt jóSad Nem vett, nem fogyasztott, szó nélkül elment.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Feb. 01, 2017 4:31 pm

Judit írta:
Judit írta:Most nézem, hogy van egy vendégünk! Mivel kínáljuk meg?
Baráti beszélgetések - Page 20 Wa3searoeh08mibr3ojc

A fene, nem is volt jóSad Nem vett, nem fogyasztott, szó nélkül elment.....

Laughing Laughing Laughing
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 01, 2017 4:37 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Most nézem, hogy van egy vendégünk! Mivel kínáljuk meg?
Baráti beszélgetések - Page 20 Wa3searoeh08mibr3ojc
Hol van a vendég? ? ?  
Most csak én nyúlkálok. Twisted Evil bounce bounce
Csak nyugodtan válogass!
Fölfedeztük a minap, hogy néha kiírja a rendszer, hogy van itt vendég. Gondoltam megkínálom.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 01, 2017 4:39 pm


A vaku  miatt nem adta vissza a szint. Nagyon sötét barna.[/quote

Nagyon jó! Gratulálok! bounce Very Happy [/quote]
[/quote]
Az anyag tetszik, ha ilyen, ha sötétebb is. De azzal, hogy hagytál "zsebet", hmm.... ettől még fogalmam sincs, hogy ha beleügyeskeded, utána hogyan zárod le. Nem véletlenül kérdezem, nekem is van anyagom, meg rossz párnahuzatom is. De eddig azért nem izgatott, mert van még elég sok jó is. De most mégis fölizgattál:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 01, 2017 4:40 pm

Most megyek uzsonnázni, a kezem, karjaim úgy elfáradt ebéd után, hogy nehezemre esik írni is.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 01, 2017 4:48 pm

Judit írta:
A vaku  miatt nem adta vissza a szint. Nagyon sötét barna.[/quote

Nagyon jó! Gratulálok! bounce Very Happy
[/quote]
Az anyag tetszik, ha ilyen, ha sötétebb is. De azzal, hogy hagytál "zsebet", hmm.... ettől még fogalmam sincs, hogy ha beleügyeskeded, utána hogyan zárod le. Nem véletlenül kérdezem, nekem is van anyagom, meg rossz párnahuzatom is. De eddig azért nem izgatott, mert van még elég sok jó is. De most mégis fölizgattál:) [/quote]


Nem vastag szivacs párna, amit kint belefogok erőszakolni. Utána aztán vagy elvarrom a nyílást vagy nem. Meglátom. Kicsit nagyobbra varrtam, nemigen fog kilátszani a "töltelék".Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 01, 2017 4:58 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
A vaku  miatt nem adta vissza a szint. Nagyon sötét barna.[/quote

Nagyon jó! Gratulálok! bounce Very Happy
Az anyag tetszik, ha ilyen, ha sötétebb is. De azzal, hogy hagytál "zsebet", hmm.... ettől még fogalmam sincs, hogy ha beleügyeskeded, utána hogyan zárod le. Nem véletlenül kérdezem, nekem is van anyagom, meg rossz párnahuzatom is. De eddig azért nem izgatott, mert van még elég sok jó is. De most mégis fölizgattál:) [/quote]


Nem vastag szivacs párna, amit kint belefogok erőszakolni. Utána aztán vagy elvarrom a nyílást vagy nem. Meglátom. Kicsit nagyobbra varrtam, nemigen fog kilátszani a "töltelék".Very Happy[/quote]
Na így már értem. Én meg azon törtem a fejem, hogy ha sok az anyagom, de még nem mértem le, hogy az alját mondjuk középen átfedve varrnám és akkor középen csak bele kellene szuszakolni. Szóval valahogy úgy az egyik négyzetet - ez az alja - nem egymás mellé - hosszúságúra varrnám, hanem az egyik tovább érne? Nem tudom, de valami ilyesmi, ha érthetően írtam?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 01, 2017 5:11 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
A vaku  miatt nem adta vissza a szint. Nagyon sötét barna.[/quote

Nagyon jó! Gratulálok! bounce Very Happy
Az anyag tetszik, ha ilyen, ha sötétebb is. De azzal, hogy hagytál "zsebet", hmm.... ettől még fogalmam sincs, hogy ha beleügyeskeded, utána hogyan zárod le. Nem véletlenül kérdezem, nekem is van anyagom, meg rossz párnahuzatom is. De eddig azért nem izgatott, mert van még elég sok jó is. De most mégis fölizgattál:)


Nem vastag szivacs párna, amit kint belefogok erőszakolni. Utána aztán vagy elvarrom a nyílást vagy nem. Meglátom. Kicsit nagyobbra varrtam, nemigen fog kilátszani a "töltelék".Very Happy[/quote]
Na így már értem. Én meg azon törtem a fejem, hogy ha sok az anyagom, de még nem mértem le, hogy az alját mondjuk középen átfedve varrnám és akkor középen csak bele kellene szuszakolni. Szóval valahogy úgy az egyik négyzetet - ez az alja - nem egymás mellé - hosszúságúra varrnám, hanem az egyik tovább érne? Nem tudom, de valami ilyesmi, ha érthetően írtam? [/quote]


Értem Judit. Az is jó megoldás tényleg. Már nem tökölök cipzárral, egyebekkel a kerti vackoknál. Csak kinézzen valahogy. Meg jó meleg is, sötét is.Smile Nem kényes.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 01, 2017 5:22 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
A vaku  miatt nem adta vissza a szint. Nagyon sötét barna.[/quote

Nagyon jó! Gratulálok! bounce Very Happy
Az anyag tetszik, ha ilyen, ha sötétebb is. De azzal, hogy hagytál "zsebet", hmm.... ettől még fogalmam sincs, hogy ha beleügyeskeded, utána hogyan zárod le. Nem véletlenül kérdezem, nekem is van anyagom, meg rossz párnahuzatom is. De eddig azért nem izgatott, mert van még elég sok jó is. De most mégis fölizgattál:)


Nem vastag szivacs párna, amit kint belefogok erőszakolni. Utána aztán vagy elvarrom a nyílást vagy nem. Meglátom. Kicsit nagyobbra varrtam, nemigen fog kilátszani a "töltelék".Very Happy
Na így már értem. Én meg azon törtem a fejem, hogy ha sok az anyagom, de még nem mértem le, hogy az alját mondjuk középen átfedve varrnám és akkor középen csak bele kellene szuszakolni. Szóval valahogy úgy az egyik négyzetet - ez az alja - nem egymás mellé - hosszúságúra varrnám, hanem az egyik tovább érne? Nem tudom, de valami ilyesmi, ha érthetően írtam? [/quote]


Értem Judit. Az is jó megoldás tényleg. Már nem tökölök cipzárral, egyebekkel a kerti vackoknál. Csak kinézzen valahogy. Meg jó meleg is, sötét is.Smile Nem kényes.[/quote]

Engem meg még nem kényszerített rá a helyzet, mert még van elég sok jó. Keresztúron sok helyen volt. Itt most pláne eltart...
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Feb. 01, 2017 5:55 pm

Judit írta:Most megyek uzsonnázni, a kezem, karjaim úgy elfáradt ebéd után, hogy nehezemre esik írni is.

Elértél valamit? Sikerült elseperni valamennyi vizet?
Holnap izomlázad lesz! Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 01, 2017 7:38 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Most megyek uzsonnázni, a kezem, karjaim úgy elfáradt ebéd után, hogy nehezemre esik írni is.

Elértél valamit? Sikerült elseperni valamennyi vizet?
Holnap izomlázad lesz! Crying or Very sad
Igen, nagyon sok vizet kilapátoltam, söpörtem, a nagy kapu alatt folyt a járdára. De ott akadtam el, mert a cső amit betettem megint el van dugulva. Irma néni gyereke vagy unokája folyton rááll, rá viszi a sarat. Valamit ki kell találni, hogy ne álljanak rá, a többi nem érdekel, de így a járdán úszni is lehet.
Foltit lekísértem pisilni, szegénykém csúszkált, sokszor ült fenékre:( Végén a ház mellett az ereszaljában tudott pisilni.
Később is mentünk enni, mert még aludt s így ráértem telefonon pletyizni.
Most ül és fixíroz. Nem holnap, már most izomláz van a karomban, délután is volt már:)

jó tévézést és pihenést, majd még jövök, de Foltos néz és néz. Szóval meg kell dajkálni:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Feb. 01, 2017 8:05 pm

Foltost megdajkáltam, de türelmetlen vagy mi? Már elhúzott a hálóba a helyére. Úgy gondoltam, hogy követem, mint ő a szagokat.
Elköszönök, ha írtok a telefonról tudom olvasni. Közben fűtöm Taksonyt... Kinyitottam az ablakot, meleg van vagy mi? Az eső rendületlenül szakad.... Még a növények körül a földön is tiszta jég most is minden:(
Jó éjt és jó pihenést alvást nektek.
Baráti beszélgetések - Page 20 Vt7k0c73awfjq7ix1lg1
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 01, 2017 8:23 pm

Judit írta:Foltost megdajkáltam, de türelmetlen vagy mi? Már elhúzott a hálóba a helyére. Úgy gondoltam, hogy követem, mint ő a szagokat.
Elköszönök, ha írtok a telefonról tudom olvasni. Közben fűtöm Taksonyt... Kinyitottam az ablakot, meleg van vagy mi? Az eső rendületlenül szakad.... Még a növények körül a földön is tiszta jég most is minden:(
Jó éjt és jó pihenést alvást nektek.
Baráti beszélgetések - Page 20 Vt7k0c73awfjq7ix1lg1
Itt is 6 óta szakad az eső. Mi sem maradunk ki a jegesedésből, pedig kihagytam volna. Holnap egy másik irányba akartunk körözni.Smile
Legyen szép estétek Judit!
Foltos lusti, mert jön a meleg.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Feb. 01, 2017 8:24 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Most megyek uzsonnázni, a kezem, karjaim úgy elfáradt ebéd után, hogy nehezemre esik írni is.

Elértél valamit? Sikerült elseperni valamennyi vizet?
Holnap izomlázad lesz! Crying or Very sad
Jaj, már írja, hogy most érzi az izomlázat.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.