Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

26 / 40 oldal Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 26, 2018 6:10 am

Sziasztok! Ma még az ágyban azon gondolkodtam, hogy egész életemben nagyon korán keltem. 14 évesen 4.20-kor indult a buszom Gyöngyösre, szinte alva mentem a buszhoz... Aztán később is. Mindig azt mondtam, hogy ha egyszer nyugdíjas leszek, minden nap 8-ig fogok aludni. Ehhez képest, nagyon ritka, ha 5-kor nem ébredek föl. Visszaaludni soha nem tudok Sad Kár, pedig élvezném. Ez van. Néha du.-n sikerül szundítani, de az is elég ritka.
Ma reggel megnézem, hogy a tegnapi eső után tudok-e kapálni, ha igen, akkor azzal indítom a napot. Vizesen lehet ezt a földet, persze azt is el kell találni. El vagyok keseredve a sok eső miatt. Ez az idő kedvez a liszteskének, legalább 2 hetente permetezek és semmit se ér. Most meg már a szereim is elfogytak. De ez csak az egyik baj. Nagyon magas a talajvízszint. Mindig látom a tónál, hogy kb. 25 cm-t naponta engednek le belőle a Dunába. Oda van bekötve elég sok esőcsatorna. A ház alatti pincém eddig soha nem volt nyirkos, most a beton bizony folyton vizes tavasz óta. Tegnap látszott, hogy végre kezd száradni, gondolom, hogy a tegnapi hosszú sok esőtől megint csupa nyirok Sad Már nagyon tele a hócipőm vele, de a hideggel is. Most is beöltözve ültem ide, 11 fok van. Hát ilyenkor télen fűtöttem. Ha nem lenne a pincében kikapcsolva a kazán, szerintem már ezerszer beindult volna a fűtés. Gyűlölök fázni, a télen a nyomáscsökkentő miatt hónapokat fagyoskodtam. Alig volt meleg az idén, csak a fázás van..
Kajám még van, kapálni, ha nem tudok, akkor folytatom a műhely rendezést is. No meg valamit most már tényleg ki kell találnom az Ökörszív paradicsomnak. Az alsó szinteken alig van rajta termés. Gyönyörű a teteje, a fölső harmad, de nem tudom, hogy hogyan és hová kéne vezetni? Ott úgy néz ki, hogy lenne rajta paradicsom. ilyen hosszú karóim nincsenek már Sad Szóval szétnézek mindenhol, hogy mit is lehetne kitalálni? Ez a fő csapás irány. Tegnap az exelem visszavarázsoltam, de a beállítások folytatásához már nem volt türelmem. Azt is kéne folytatni... Mint mindig, most is : Meglátjuk.
Tegnap este Szimit az érettségizők legelejére sorsolták, így túl van rajta. Magyarból az emelt szintűjét megmondták: az 5-ös lett. Szerinte a többi is jól ment neki, azok nem tudom mikor derülnek ki? Majd írja Smile Most olyan gyors a gépem, hogy talán még újkorában se volt ilyen! Zoli egy mágus Smile Igaz,hogy most az új helyén szoftver javításokkal foglalkozik. Azokat javítják, amit az egész honvédségnél használnak, mindenbe bele tudnak nyúlni. Ezért kellett neki átvilágításon is átesnie. Tetszik neki.
No, kész a kisnovella Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 26, 2018 7:29 am

No, itt is egyedül maradtam, a fb-on is elsöpört Marcsi!
Legyen jó napotok, elköszönök! Napá!!!!!!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Jún. 26, 2018 4:57 pm

Baráti beszélgetések - Page 26 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Jún. 26, 2018 5:02 pm

Judit írta:Sziasztok! Ma még az ágyban azon gondolkodtam, hogy egész életemben nagyon korán keltem. 14 évesen 4.20-kor indult a buszom Gyöngyösre, szinte alva mentem a buszhoz... Aztán később is. Mindig azt mondtam, hogy ha egyszer nyugdíjas leszek, minden nap 8-ig fogok aludni. Ehhez képest, nagyon ritka, ha 5-kor nem ébredek föl. Visszaaludni soha nem tudok Sad Kár, pedig élvezném. Ez van. Néha du.-n sikerül szundítani, de az is elég ritka.
Ma reggel megnézem, hogy a tegnapi eső után tudok-e kapálni, ha igen, akkor azzal indítom a napot. Vizesen lehet ezt a földet, persze azt is el kell találni. El vagyok keseredve a sok eső miatt. Ez az idő kedvez a liszteskének, legalább 2 hetente permetezek és semmit se ér. Most meg már a szereim is elfogytak. De ez csak az egyik baj. Nagyon magas a talajvízszint. Mindig látom a tónál, hogy kb. 25 cm-t naponta engednek le belőle a Dunába. Oda van bekötve elég sok esőcsatorna. A ház alatti pincém eddig soha nem volt nyirkos, most a beton bizony folyton vizes tavasz óta. Tegnap látszott, hogy végre kezd száradni, gondolom, hogy a tegnapi hosszú sok esőtől megint csupa nyirok Sad Már nagyon tele a hócipőm vele, de a hideggel is. Most is beöltözve ültem ide, 11 fok van. Hát ilyenkor télen fűtöttem. Ha nem lenne a pincében kikapcsolva a kazán, szerintem már ezerszer beindult volna a fűtés. Gyűlölök fázni, a télen a nyomáscsökkentő miatt hónapokat fagyoskodtam. Alig volt meleg az idén, csak a fázás van..
Kajám még van, kapálni, ha nem tudok, akkor folytatom a műhely rendezést is. No meg valamit most már tényleg ki kell találnom az Ökörszív paradicsomnak. Az alsó szinteken alig van rajta termés. Gyönyörű a teteje, a fölső harmad, de nem tudom, hogy hogyan és hová kéne vezetni? Ott úgy néz ki, hogy lenne rajta paradicsom. ilyen hosszú karóim nincsenek már Sad Szóval szétnézek mindenhol, hogy mit is lehetne kitalálni? Ez a fő csapás irány. Tegnap az exelem visszavarázsoltam, de a beállítások folytatásához már nem volt türelmem. Azt is kéne folytatni... Mint mindig, most is : Meglátjuk.
Tegnap este Szimit az érettségizők legelejére sorsolták, így túl van rajta. Magyarból az emelt szintűjét megmondták: az 5-ös lett. Szerinte a többi is jól ment neki, azok nem tudom mikor derülnek ki? Majd írja Smile Most olyan gyors a gépem, hogy talán még újkorában se volt ilyen! Zoli egy mágus Smile Igaz,hogy most az új helyén szoftver javításokkal foglalkozik. Azokat javítják, amit az egész honvédségnél használnak, mindenbe bele tudnak nyúlni. Ezért kellett neki átvilágításon is átesnie. Tetszik neki.
No, kész a kisnovella Smile

Gratulálok Sziminek! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 26, 2018 5:03 pm

Szervusztok! Előkerültem.Smile
Már itt vagyok valahol. A képeimmel szöszölök.Smile

Reggel elrohantunk, mert gazduram permetezni akarta a szőlőt, parit, stb.
Aztán már jó meleg lett...
Du. László napot tartottunk. Tegnap megbeszéltük a kifelé tartó /mi meg éppen hazafelé tartottunk.../, szomszéddal, hogy jöjjön már hamarabb ma, mert fel akarjuk köszönteni. Szóval pezsgőztünk, megváltottuk a világot.Smile
Amikor beszélgettünk kicsit beborult, jobb is.Smile Normális idő lett.Very Happy
Aztán futás haza a meccs miatt.Smile
Most ettünk és elbabrálok a mai képeimmel.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 26, 2018 5:04 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 26 2786937-20180312-l8m24a
Szia Ferikém..) Szép napot Nektek is.Smile
Itt tűz, mint a fene.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 26, 2018 5:08 pm

Judit írta:No, itt is egyedül maradtam, a fb-on is elsöpört Marcsi!
Legyen jó napotok, elköszönök! Napá!!!!!!!!
Köszi Juditom! Jó napunk volt. Soha rosszabbat. Csak nekem kellett reggel kapkodnom.Smile De ez van...
Pakolhattam még reggelit, tejeskávémat, stb.
De olyan harmat volt, hogy lucskos lettem mire felértem, mert ugye én kiszálltam már lent.
Örülök, hogy jó a géped, ez nagyon fontos nekünk, ki nem mozdulóknak.Very Happy
Sziminek nagy gratula!!! Ügyes jány.Smile Maradjon is ilyen.Smile

A parit nem tudod valahova spárgával felkötni? Kordon szerűen? Azóta már biztos valamit kitaláltál.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 26, 2018 7:56 pm

Marcsi írta:
Judit írta:No, itt is egyedül maradtam, a fb-on is elsöpört Marcsi!
Legyen jó napotok, elköszönök! Napá!!!!!!!!
Köszi Juditom! Jó napunk volt. Soha rosszabbat. Csak nekem kellett reggel kapkodnom.Smile De ez van...
Pakolhattam még reggelit, tejeskávémat, stb.
De olyan harmat volt, hogy lucskos lettem mire felértem, mert ugye én kiszálltam már lent.
Örülök, hogy jó a géped, ez nagyon fontos nekünk, ki nem mozdulóknak.Very Happy
Sziminek nagy gratula!!! Ügyes jány.Smile Maradjon is ilyen.Smile

A parit nem tudod valahova spárgával felkötni? Kordon szerűen? Azóta már biztos valamit kitaláltál.Smile
igen, úgy tűntél el , mint Petőfi... Irigy vagyok a jó idődre. Itt egész délután szemetelt az eső Sad
Igen, csináltam oldalra, de szerintem nem lesz jó mégse, mert a földből száll föl a meleg. Már följebb nem tudom csinálni, nincs is mivel, de már nagyobb, mint én. Létrázzak a paradicsomnál, azért azt mégse. Csak hát most kezd rajta lenni termés. nem tudom Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 26, 2018 7:57 pm

Marcsi írta:Szervusztok! Előkerültem.Smile
Már itt vagyok valahol. A képeimmel szöszölök.Smile

Reggel elrohantunk, mert gazduram permetezni akarta a szőlőt, parit, stb.
Aztán már jó meleg lett...
Du. László napot tartottunk. Tegnap megbeszéltük a kifelé tartó /mi meg éppen hazafelé tartottunk.../, szomszéddal, hogy jöjjön már hamarabb ma, mert fel akarjuk köszönteni. Szóval pezsgőztünk, megváltottuk a világot.Smile
Amikor beszélgettünk kicsit beborult, jobb is.Smile Normális idő lett.Very Happy
Aztán futás haza a meccs miatt.Smile
Most ettünk és elbabrálok a mai képeimmel.
Hogy pezsgőztetek kocsival voltatok! László nap augusztusban van nem?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 26, 2018 7:57 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 26 2786937-20180312-l8m24a
Szép estét Ferikém már!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 26, 2018 8:00 pm

Elköszönök, mert ma muszáj hajat mosnom, napok óta halogatom a hideg miatt. Most sincs meleg. Télen 20 fokban a szobában ment a fűtés. Borzasztó ez a nyár Sad
Jó tévézést, majd jó éjt nektek!
Baráti beszélgetések - Page 26 Jzzojt10 Baráti beszélgetések - Page 26 Bzbi_g14
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 26, 2018 10:01 pm

Jó éjszakát, jó pihenést Nektek!
Baráti beszélgetések - Page 26 Este_110
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 26, 2018 10:02 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok! Előkerültem.Smile
Már itt vagyok valahol. A képeimmel szöszölök.Smile

Reggel elrohantunk, mert gazduram permetezni akarta a szőlőt, parit, stb.
Aztán már jó meleg lett...
Du. László napot tartottunk. Tegnap megbeszéltük a kifelé tartó /mi meg éppen hazafelé tartottunk.../, szomszéddal, hogy jöjjön már hamarabb ma, mert fel akarjuk köszönteni. Szóval pezsgőztünk, megváltottuk a világot.Smile
Amikor beszélgettünk kicsit beborult, jobb is.Smile Normális idő lett.Very Happy
Aztán futás haza a meccs miatt.Smile
Most ettünk és elbabrálok a mai képeimmel.
Hogy pezsgőztetek kocsival voltatok! László nap augusztusban van nem?
Úgy, hogy Jóska az Ő részét hazahozta.Smile
Holnap tartja.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 26, 2018 10:06 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:No, itt is egyedül maradtam, a fb-on is elsöpört Marcsi!
Legyen jó napotok, elköszönök! Napá!!!!!!!!
Köszi Juditom! Jó napunk volt. Soha rosszabbat. Csak nekem kellett reggel kapkodnom.Smile De ez van...
Pakolhattam még reggelit, tejeskávémat, stb.
De olyan harmat volt, hogy lucskos lettem mire felértem, mert ugye én kiszálltam már lent.
Örülök, hogy jó a géped, ez nagyon fontos nekünk, ki nem mozdulóknak.Very Happy
Sziminek nagy gratula!!! Ügyes jány.Smile Maradjon is ilyen.Smile

A parit nem tudod valahova spárgával felkötni? Kordon szerűen? Azóta már biztos valamit kitaláltál.Smile
igen, úgy tűntél el , mint Petőfi... Irigy vagyok a jó idődre. Itt egész délután szemetelt az eső Sad
Igen, csináltam oldalra, de szerintem nem lesz jó mégse, mert a földből száll föl a meleg. Már följebb nem tudom csinálni, nincs is mivel, de már nagyobb, mint én. Létrázzak  a paradicsomnál, azért azt mégse. Csak hát most kezd rajta lenni termés. nem tudom Sad  
Tavaly úgy csináltam, hogy vertem le a közökbe is karókat és húztam duplán madzagot és arra fektettem a szárát. Volt, amit meg is tekertem a madzagon, de általában hozzákötöttem. Dúsan nőtt tovább vízszintesen is. Tele volt terméssel.
Tényleg jó, nekem való idő volt. De Te fáztál volna.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Jún. 26, 2018 10:14 pm

Baráti beszélgetések - Page 26 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Jún. 27, 2018 6:00 am

Szervusztok, jó reggelt és jó napot is kívánok! Bár már látom, hogy nem az lesz. Már átvettem Marcsi szokását, időjárást nézek rögtön az eső miatt én is.. Borzasztó amit láttam Sad
Baráti beszélgetések - Page 26 Kzotmz10 Baráti beszélgetések - Page 26 A-kave11 Baráti beszélgetések - Page 26 Haho-d10Baráti beszélgetések - Page 26 Szerda10 Baráti beszélgetések - Page 26 Bzbi_g15
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Jún. 27, 2018 6:04 am


Úgy, hogy Jóska az Ő részét hazahozta.Smile
Holnap tartja.Smile[/quote]

No szegény, akkor ő kint csak nézett Sad Még most én is megpróbálom vízszintbe húzni, de olyan erős a szára, hogy ne tudom még elfektetni, várni kell vele valami ilyesmi lesz, nekem már karóm se nagyon van Sad Délután pocsék idő volt Sad Este meg hideg Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Jún. 27, 2018 6:08 am

Ma tényleg próbálok kapálni, tegnap nem lehetett annyira saras volt a föld. De mára megint sok esőt mutat itt nálunk a radar...Pedig lent a kertben lenne meló. Meglátjuk..
Baráti beszélgetések - Page 26 Id10 Baráti beszélgetések - Page 26 Id210
A videót állítottam meg, azt fényképeztem le. A másodikon mind a két felhő majdnem fölöttünk egyesül majd.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Jún. 27, 2018 7:40 am

Itt megint egyedül voltam! Mentem, mert Folti vár Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Jún. 27, 2018 2:47 pm

Szervusztok Kedveskék! Ideértem.Smile
Vagyis haza zavart az eső.Smile
Itt jártam.Smile
Baráti beszélgetések - Page 26 2018_011
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Jún. 27, 2018 2:49 pm

Judit írta:
Úgy, hogy Jóska az Ő részét hazahozta.Smile
Holnap tartja.Smile

No szegény, akkor ő kint csak nézett Sad Még most én is megpróbálom vízszintbe húzni, de olyan erős a szára, hogy ne tudom még elfektetni, várni kell vele valami ilyesmi lesz, nekem már karóm se nagyon van Sad Délután pocsék idő volt Sad Este meg hideg Sad[/quote]


Hozzá van szokva, hogy nem ihat.  Most azonnal eljöttünk a "buli" után. Máskor iszik 1 pohárka sört, ha még maradunk.

Most itt is csak 16 fok van, de még bent 20 fok.Meglátjuk mi lesz estig.  Lehet, hogy kell a hősugárzó.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Jún. 27, 2018 2:50 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 26 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém.Smile Jól aludtam ebben a "hidegben". Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Jún. 27, 2018 6:12 pm

Baráti beszélgetések - Page 26 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Jún. 27, 2018 6:29 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 26 2786937-20180312-l8m24a
Szép estét már Ferikém! Köszönöm! Itt hideg van és esik az eső Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Jún. 27, 2018 7:46 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 26 2786937-20180312-l8m24a
Meg szép estét is már.Smile flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 26 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

26 / 40 oldal Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.