Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Jan. 10, 2018 8:48 am

Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:Látom, hogy Ferink nem jött, biztos dolgozott! Pedig írtam, hogy a meló megvárja Smile
Ma reggel el kell mennem Millgamma-N-ért a gyógyszertárba, a múltkor nem volt. Utána meg kiderül, hogy mivel folytatom. Mert mindenki esőt papol, de eddig nem esett hála az égnek, remélem ma is elmarad Smile Akkor folytathatom a nappaliban két nagy kétszárnyas ablakkal:)
Meglátjuk, mint máskor szoktam írni Smile Ma majd fölhívom a szomszédasszonyt, hogy bocsi, de elaludtam tegnap délután (meg nem is szólt, hogy mikor menjek, úgy meg nem is mentem volna). A fene se tudná különben,hogy mikor zavarnék vagy nem. Együtt laknak a fiáékkal, akinek az felesége (?) nem tudom, hogy volt -e esküvő - terhes, otthon van. Nem külön bejáratú semmi - egy konyha, csak külön szobájuk van. Szóval nem akarok zavarogni. Meg azokat nem is ismerem, csak messziről szokott a fia köszönni.
Én sem szeretek bejárni seháse.Smile
Lábatlanon volt anyósomnak egy olyan szomszédja, aki leste, hogy Jóska hazaérjen a munkából és akkor odaült. Kitárgyalta, hogy Jóska milyen jóízűen, meg mennyit eszik. Hú, de sokat emlegeti...Very Happy
A házasságunk első 5 éve Jánoshalmán bejárós volt, de 5 perc.Mind a 8 család jóban volt. Olyan már soha nem lesz. Azóta se volt.
Nagyon másak lettek az emberek. Ahol anyósomékkal laktunk ott is 2 db sokajtós/lakásos ház volt. Mindenki-mindent tudott a másikról.Smile

Mi is mások lettünk. Amikor az ember fiatal, sokkal rugalmasabb, lazább. Most a véleménykülönbségek is nagyobbak és elválasztanak. Az idősek sokszor elmondják ugyanazt ezerszer, unalmassá válnak, már-már elviselhetetlenné. A fiatalok udvariasan meghallgatják ugyanazt a történetet 5-ször, de náluk is elfogyhat a cérna, szólnak, hogy ezt már hallották, az idős pedig könnyen megsértődik ezen.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Jan. 10, 2018 3:17 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 2699508-20171120-4ZxvxR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Jan. 10, 2018 3:20 pm

NOS CSAK IDE ÉRTEM! SOK FOTÓ, SOK VIDEÓ SOK IDŐ ELKÉSZÍTENI, HOGY FELTÖLTHETŐ LEGYEN! A VIDEÓNAK MÉG HÍJA VAN, DE PÁR ÓRA ÉS KÉSZ LESZ AZ IS!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Jan. 10, 2018 3:30 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2699508-20171120-4ZxvxR
Köszi Ferikém! Viszont nektek is, de ne ilyet Sad Esik....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Jan. 10, 2018 3:55 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2699508-20171120-4ZxvxR

Nektek is szépet és jót,Feriék!  Smile I love you
Ildikó meggyógyult már teljesen?
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Jan. 10, 2018 7:57 pm

Sziasztok! Jöttem elköszönni. Már ágyból szeretnék filmet nézni Smile Olyan jó lustítani Smile
Baráti beszélgetések - Page 30 902711
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Jan. 10, 2018 8:27 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Jan. 10, 2018 9:47 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Ilyen régi filmeket meg tudsz nézni? Belmondo, Delon?  Funes még elmegy nálam, mert azon lehet nevetni, de a többi régi filmen unatkozom. Mostanában Józsival jóformán  csak vetélkedőket nézünk. Ha egyedül vagy Eszterrel vagyok, akkor sorozatokat, házátalakítást. Az 1 max. 1,5 órás gyors lefolyású dolgokat szeretem. Very Happy

Szia Böbikém,  jó reggelt neked Smile
Meg tudok, mert én régen se nagyon tudtam filmeket nézni. Még moziba sem nagyon jutottunk el. Anno még esténként tévére se nagyon volt időm, mert én folyton esti suliba jártam, filmre sose értem haza, vagy csináltam a leckét. Aztán volt egy levegővételnyi idő, majd jött anyu, anyós, Béla. Szóval inkább csak most az utóbbi években nézek tévét.  A házátalakítást én is nagyon szeretem, a múltkor pont amiatt nem aludtam, mert télikertet csináltak, amiért úgy fáj a szívem, hogy nem húztam el a hátamon Smile Bogarat tett a fülembe, hogy mit lehetne csinálni Very Happy

Akkor, ahogy ismerlek, előbb-utóbb, meglesz!  Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]


Találtam a minap mini télikerteket. Hátha ad ötletet:
Baráti beszélgetések - Page 30 10_311
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Jan. 10, 2018 9:52 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:Látom, hogy Ferink nem jött, biztos dolgozott! Pedig írtam, hogy a meló megvárja Smile
Ma reggel el kell mennem Millgamma-N-ért a gyógyszertárba, a múltkor nem volt. Utána meg kiderül, hogy mivel folytatom. Mert mindenki esőt papol, de eddig nem esett hála az égnek, remélem ma is elmarad Smile Akkor folytathatom a nappaliban két nagy kétszárnyas ablakkal:)
Meglátjuk, mint máskor szoktam írni Smile Ma majd fölhívom a szomszédasszonyt, hogy bocsi, de elaludtam tegnap délután (meg nem is szólt, hogy mikor menjek, úgy meg nem is mentem volna). A fene se tudná különben,hogy mikor zavarnék vagy nem. Együtt laknak a fiáékkal, akinek az felesége (?) nem tudom, hogy volt -e esküvő - terhes, otthon van. Nem külön bejáratú semmi - egy konyha, csak külön szobájuk van. Szóval nem akarok zavarogni. Meg azokat nem is ismerem, csak messziről szokott a fia köszönni.
Én sem szeretek bejárni seháse.Smile
Lábatlanon volt anyósomnak egy olyan szomszédja, aki leste, hogy Jóska hazaérjen a munkából és akkor odaült. Kitárgyalta, hogy Jóska milyen jóízűen, meg mennyit eszik. Hú, de sokat emlegeti...Very Happy
A házasságunk első 5 éve Jánoshalmán bejárós volt, de 5 perc.Mind a 8 család jóban volt. Olyan már soha nem lesz. Azóta se volt.
Nagyon másak lettek az emberek. Ahol anyósomékkal laktunk ott is 2 db sokajtós/lakásos ház volt. Mindenki-mindent tudott a másikról.Smile

Mi is mások lettünk. Amikor az ember fiatal, sokkal rugalmasabb, lazább. Most a véleménykülönbségek is nagyobbak és elválasztanak. Az idősek sokszor elmondják ugyanazt ezerszer, unalmassá válnak, már-már elviselhetetlenné. A fiatalok udvariasan meghallgatják ugyanazt a történetet 5-ször, de náluk is elfogyhat a cérna,  szólnak, hogy ezt már hallották, az idős pedig könnyen megsértődik ezen.  
 Jóska nagyon mesélős. Talán már mondtam. Ha itt vannak a fiúk, akkor nagy mesélések vannak. Csak lesnek, hogy pl. a focistákról is miket olvas, tud.De, amikor a családi anekdotákat már sokadszor, vagyis szinte minden alkalommal elmeséli, akkor ideges leszek. Nem csak mert unom, de a fúk hogy unhatják.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Jan. 10, 2018 9:52 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2699508-20171120-4ZxvxR

Nektek is szépet és jót,Feriék!  Smile I love you
Ildikó meggyógyult már teljesen?
Ezt én is kérdezem.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Jan. 10, 2018 9:53 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2699508-20171120-4ZxvxR
Szép estét is Ferikém.Smile
Láttam a millió képet.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Jan. 10, 2018 9:54 pm

Én is elköszönök. Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 30 A_122
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Jan. 10, 2018 11:14 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jan. 11, 2018 6:29 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jan. 11, 2018 6:34 am

Ma nem nagyon leszek. Délelőtt az onkológushoz, utána az Ikeába megyünk.  Józsi vásárol 1-2 dolgot, mert készül a pelenkázó kis szekrény Rékának. I love you  Ismerve a közlekedési viszonyokat és a tömegnyomort az Ikeában, valamikor délután kerülök csak elő. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jan. 11, 2018 6:37 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:Látom, hogy Ferink nem jött, biztos dolgozott! Pedig írtam, hogy a meló megvárja Smile
Ma reggel el kell mennem Millgamma-N-ért a gyógyszertárba, a múltkor nem volt. Utána meg kiderül, hogy mivel folytatom. Mert mindenki esőt papol, de eddig nem esett hála az égnek, remélem ma is elmarad Smile Akkor folytathatom a nappaliban két nagy kétszárnyas ablakkal:)
Meglátjuk, mint máskor szoktam írni Smile Ma majd fölhívom a szomszédasszonyt, hogy bocsi, de elaludtam tegnap délután (meg nem is szólt, hogy mikor menjek, úgy meg nem is mentem volna). A fene se tudná különben,hogy mikor zavarnék vagy nem. Együtt laknak a fiáékkal, akinek az felesége (?) nem tudom, hogy volt -e esküvő - terhes, otthon van. Nem külön bejáratú semmi - egy konyha, csak külön szobájuk van. Szóval nem akarok zavarogni. Meg azokat nem is ismerem, csak messziről szokott a fia köszönni.
Én sem szeretek bejárni seháse.Smile
Lábatlanon volt anyósomnak egy olyan szomszédja, aki leste, hogy Jóska hazaérjen a munkából és akkor odaült. Kitárgyalta, hogy Jóska milyen jóízűen, meg mennyit eszik. Hú, de sokat emlegeti...Very Happy
A házasságunk első 5 éve Jánoshalmán bejárós volt, de 5 perc.Mind a 8 család jóban volt. Olyan már soha nem lesz. Azóta se volt.
Nagyon másak lettek az emberek. Ahol anyósomékkal laktunk ott is 2 db sokajtós/lakásos ház volt. Mindenki-mindent tudott a másikról.Smile

Mi is mások lettünk. Amikor az ember fiatal, sokkal rugalmasabb, lazább. Most a véleménykülönbségek is nagyobbak és elválasztanak. Az idősek sokszor elmondják ugyanazt ezerszer, unalmassá válnak, már-már elviselhetetlenné. A fiatalok udvariasan meghallgatják ugyanazt a történetet 5-ször, de náluk is elfogyhat a cérna,  szólnak, hogy ezt már hallották, az idős pedig könnyen megsértődik ezen.  
 Jóska nagyon mesélős. Talán már mondtam. Ha itt vannak a fiúk, akkor nagy mesélések vannak. Csak lesnek, hogy pl. a focistákról is miket olvas, tud.De, amikor a családi anekdotákat már sokadszor, vagyis szinte minden alkalommal elmeséli, akkor ideges leszek. Nem csak mert unom, de a fúk hogy unhatják.Sad

Pontosan. Ilyesmire is gondoltam, már volt, hogy szóltam Józsinak, hogy a lányok vagy Ákos ezt már hallotta. Wink
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jan. 11, 2018 7:07 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 Goodmo24
Szia Böbikém , legyen akkor nagyon szerencsés és nagyon jó napod!
Azért mégis szorítok, hogy gyors és jó eredménnyel gyere ki a dokitól. A vásárlás már majdcsak... Olyan jó, hogy Józsid ilyen ezermester, pláne a fa dolgokkal! Biztos nagy szeretettel fogja készíteni Smile No és nem akármilyen lesz, hanem egyedi és nagyon szép!
Köszi a képeket majd meggusztálom.
Nagyon pocsékul aludtam. Egy órától ezerszer ébredtem föl, hol sikerült visszaaludni, hol nem. Most fáradtabbnak érzem magam mint este voltam Sad
Várlak nagyon az eredménnyel! I love you I love you I love you I love you I love you Persze, hogy szorítok ezerrel Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jan. 11, 2018 7:15 am

Szervusztok jó reggelt,jó napot kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 30 Kyyvyt10 Baráti beszélgetések - Page 30 Ovwzmt10 Baráti beszélgetések - Page 30 Images37 Baráti beszélgetések - Page 30 Index210
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jan. 11, 2018 7:18 am

Szervusztok, pocsék éjszakám volt. Egy óráig aludtam, aztán meg csak ébredtem, ébredtem, ébredtem.... A sok forgolódástól még jobban elfáradtam, mint az este voltam:(
Semmi nagy dolgot nem kell csinálnom, valami másodikat kell főznöm. Eddig főzelék és hús volt, most valami tésztás esne jól, talán Bolognai vagy valami ilyesmi... Virágokat kell átnézni, locsolgatni itt fönt és ennyi.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jan. 11, 2018 7:26 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Felébredős éjszakám volt.Baráti beszélgetések - Page 30 1f641Sad 3-4-5-6 aztán meguntam.Baráti beszélgetések - Page 30 1f642Smile
Hát, jóval hidegebb van, mint tegnap ilyenkor.Baráti beszélgetések - Page 30 1f642Smile
Ma reggel SPÁR, utána sütök sósat és du. jönnek Jóskám húgáék. Ez a terve. Meglátjuk.Baráti beszélgetések - Page 30 1f642Smile A lifttől is függ.
Legyen jó napunk.Baráti beszélgetések - Page 30 1f642Smile...
Hoztam egy szépséget:


Baráti beszélgetések - Page 30 26229593_1062898930517177_8143816186539443147_n
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jan. 11, 2018 7:28 am

Böbe51 írta:Ma nem nagyon leszek. Délelőtt az onkológushoz, utána az Ikeába megyünk.  Józsi vásárol 1-2 dolgot, mert készül a pelenkázó kis szekrény Rékának. I love you  Ismerve a közlekedési viszonyokat és a tömegnyomort az Ikeában, valamikor délután kerülök csak elő. Crying or Very sad
Járd meg szerencsésen Böbice és jó hírekkel gyere.Smile
Jajnekem! Készül a pelenkázó.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jan. 11, 2018 7:29 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 Goodmo24
Szia Böbikém , legyen akkor nagyon szerencsés és nagyon jó napod!
Azért mégis szorítok, hogy gyors és jó eredménnyel gyere ki a dokitól. A vásárlás már majdcsak... Olyan jó, hogy Józsid ilyen ezermester, pláne a fa dolgokkal! Biztos nagy szeretettel fogja készíteni Smile No és nem akármilyen lesz, hanem egyedi és nagyon szép!
Köszi a képeket majd meggusztálom.
Nagyon pocsékul aludtam. Egy órától ezerszer ébredtem föl, hol sikerült visszaaludni, hol nem. Most fáradtabbnak érzem magam mint este voltam Sad
Várlak nagyon az eredménnyel! I love you I love you I love you I love you I love you Persze, hogy szorítok ezerrel Smile
Detto Judit.Sad
Tényleg fárasztó volt.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Jan. 11, 2018 7:50 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Ma nem nagyon leszek. Délelőtt az onkológushoz, utána az Ikeába megyünk.  Józsi vásárol 1-2 dolgot, mert készül a pelenkázó kis szekrény Rékának. I love you  Ismerve a közlekedési viszonyokat és a tömegnyomort az Ikeában, valamikor délután kerülök csak elő. Crying or Very sad
Járd meg szerencsésen Böbice és jó hírekkel gyere.Smile
Jajnekem! Készül a pelenkázó.Smile

Gyerekek! Jó hír csak akkor lehet, ha egy újabb CT-n a nyirokmirigy konglomerátumok eltűnnek vagy kisebbek lesznek.
De. Előtte be kell vállalnom a gerinc MR-t - esetleg ez ki is válthatja a CT-t-, ezt kell elérnem az onkológusnál.
Az MR-hez semmi kedvem, mert ahhoz csőbe kell feküdnöm és klausztrofóbiám van.
Nix jó hír. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jan. 11, 2018 8:14 am

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:Ma nem nagyon leszek. Délelőtt az onkológushoz, utána az Ikeába megyünk.  Józsi vásárol 1-2 dolgot, mert készül a pelenkázó kis szekrény Rékának. I love you  Ismerve a közlekedési viszonyokat és a tömegnyomort az Ikeában, valamikor délután kerülök csak elő. Crying or Very sad
Járd meg szerencsésen Böbice és jó hírekkel gyere.Smile
Jajnekem! Készül a pelenkázó.Smile

Gyerekek! Jó hír csak akkor lehet, ha egy újabb CT-n a nyirokmirigy konglomerátumok eltűnnek vagy kisebbek lesznek.
De. Előtte be kell vállalnom a gerinc MR-t - esetleg ez ki is válthatja a CT-t-, ezt kell  elérnem az onkológusnál.
Az MR-hez semmi kedvem, mert ahhoz csőbe kell feküdnöm és klausztrofóbiám van.
Nix jó hír. Crying or Very sad

Hááát??? A PET CT akkor nem lenne jobb, mint a sima? Persze csak találgatok. Azért én mégis jót várok! Dafke jót! lol!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jan. 11, 2018 8:15 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Felébredős éjszakám volt.Baráti beszélgetések - Page 30 1f641Sad 3-4-5-6 aztán meguntam.Baráti beszélgetések - Page 30 1f642Smile
Hát, jóval hidegebb van, mint tegnap ilyenkor.Baráti beszélgetések - Page 30 1f642Smile
Ma reggel SPÁR, utána sütök sósat és du. jönnek Jóskám húgáék. Ez a terve. Meglátjuk.Baráti beszélgetések - Page 30 1f642Smile A lifttől is függ.
Legyen jó napunk.Baráti beszélgetések - Page 30 1f642Smile...
Hoztam egy szépséget:


Baráti beszélgetések - Page 30 26229593_1062898930517177_8143816186539443147_n

Szia, szép napot neked! Most már csak gyorsan, mert úgy elrohant az idő Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.