Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

35 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Okt. 16, 2017 7:24 am

Még gyorsan ide is visszajöttem, hogy hátha ide már írt valaki...Senki:(
Nem tudom, hogy mi van veletek, alszotok? De nekem el kell köszönnöm, ha diőben el akarok Foltival indulni az orvoshoz. Remélem, hogy mindenkinél minden rendben van. Legyen jó és szép napotok !
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Okt. 16, 2017 7:25 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Szép új hetet!
Baráti beszélgetések - Page 35 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Okt. 16, 2017 7:28 am

Judit írta:Még gyorsan ide is  visszajöttem, hogy hátha ide már írt valaki...Senki:(
Nem tudom, hogy mi van veletek, alszotok? De nekem el kell köszönnöm, ha diőben el akarok Foltival indulni az orvoshoz. Remélem, hogy mindenkinél minden rendben van. Legyen jó és szép napotok !

Nagyon későn feküdtünk le, még később aludtunk el. Most ébredtünk. Smile
Várom a híreket Foltosról, járjátok meg gyorsan! I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Okt. 16, 2017 7:33 am

masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 35 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 35 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm Ferikém, jól aludtam!   Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Okt. 16, 2017 7:34 am

Judit írta:Nagyon jót aludtam lányok és Ferikém! Venezuela világán aludtam el, s most fél 6-kor ébredtem. Mióta itt alszok a nappaliban, talán 3x fordult elő, hogy nehezen, vagy éjfél előtt egyszer fölébredtem, de utána mint a maci, aki téli álmot alszik, úgy aludtam. De jó lenne, ha így maradna! Ma kicsit tovább maradok itt, olyan fél 8 körülig, aztán reggeli, almát lehordom a pincébe, s utána fogok Foltival elindulni. Nem megyek el vele külön sétálni, elég hosszú az út az Állatorvosig, elég séta lesz az neki is. Most gyorsan megnéztem a térképen, 1,3 km oda és vissza, szóval elég az. Megveszem a gyógyszereit és megnézetem a cicije melletti csomót.
Igaz, hogy nem így képzeltem, mert levesem már nincs mára, de hátha sikerül elsőnek érkezni, akkor még beleférhet valamilyen, azt se tudom, hogy mit kéne csinálni? Lesz  időm rajta törni a fejem. Hogy még utána mit teszek? Valószínűleg az almát átválogatom, mert este csak beleraktam a ládába egy sorosan őket, a sötétben már nem láttam, hogy ha van benne hibás kivegyem, de nem is láttam benne. Szóval majd kiderül még a nap többi része. Tegnap este akartam írni, de elfelejtettem, hogy már csak bal oldalamból folyik az orrom. A jobb már tiszta.

Örülök, hogy jól aludtál és hogy már jobban vagy! Smile Sok napsütést mára! sunny
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Okt. 16, 2017 7:57 am

Szervusztok Kedveskék! Jóó reggelt! Jó hetet!
Baráti beszélgetések - Page 35 8_2910
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Okt. 16, 2017 7:58 am

Judit írta:Még gyorsan ide is  visszajöttem, hogy hátha ide már írt valaki...Senki:(
Nem tudom, hogy mi van veletek, alszotok? De nekem el kell köszönnöm, ha diőben el akarok Foltival indulni az orvoshoz. Remélem, hogy mindenkinél minden rendben van. Legyen jó és szép napotok !
Szia Juditom! Eddig aludtunk biza. Ez egy csoda.Smile
Járjatok meg gyorsan! Nagyon várlak vissza. Remélem még itthon leszek.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Okt. 16, 2017 7:59 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Szép új hetet!
Baráti beszélgetések - Page 35 Goodmo24
Jó reggelt Böbice! Nektek is.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Okt. 16, 2017 8:00 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 35 2160876-20160310-uHmI7q
Szia Ferikém.Smile
Hatott a jókívánság.Smile Nem tudom mi lehetett, hogy ennyit aludtam.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Okt. 16, 2017 8:03 am

Judit írta:Nagyon jót aludtam lányok és Ferikém! Venezuela világán aludtam el, s most fél 6-kor ébredtem. Mióta itt alszok a nappaliban, talán 3x fordult elő, hogy nehezen, vagy éjfél előtt egyszer fölébredtem, de utána mint a maci, aki téli álmot alszik, úgy aludtam. De jó lenne, ha így maradna! Ma kicsit tovább maradok itt, olyan fél 8 körülig, aztán reggeli, almát lehordom a pincébe, s utána fogok Foltival elindulni. Nem megyek el vele külön sétálni, elég hosszú az út az Állatorvosig, elég séta lesz az neki is. Most gyorsan megnéztem a térképen, 1,3 km oda és vissza, szóval elég az. Megveszem a gyógyszereit és megnézetem a cicije melletti csomót.
Igaz, hogy nem így képzeltem, mert levesem már nincs mára, de hátha sikerül elsőnek érkezni, akkor még beleférhet valamilyen, azt se tudom, hogy mit kéne csinálni? Lesz  időm rajta törni a fejem. Hogy még utána mit teszek? Valószínűleg az almát átválogatom, mert este csak beleraktam a ládába egy sorosan őket, a sötétben már nem láttam, hogy ha van benne hibás kivegyem, de nem is láttam benne. Szóval majd kiderül még a nap többi része. Tegnap este akartam írni, de elfelejtettem, hogy már csak bal oldalamból folyik az orrom. A jobb már tiszta.
Ez jó, hogy jól tudtál aludni és már tisztul az orrod.Smile Végre.Smile
Gyorsan járjátok meg és megnyugtató hírrel gyere vissza! I love you I love you I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Okt. 16, 2017 8:58 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Szép új hetet!
Baráti beszélgetések - Page 35 Goodmo24
Jó reggelt Böbice! Nektek is.Smile
Köszönjük, viszont kívánjuk!
Mára és holnapra egész napra felhőmentes, napsütéses időt ígérnek.
Remélem így is lesz!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Okt. 16, 2017 10:23 am

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 35 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm szépen Ferikém! Igen nagyon jót aludtam:) Ettől már csak a cukrom lett jobb Smile 5,8-at mértem. Pedig vacsora után egy 30 dkg-os almát ettem, de még lefekvés előtt egy Jogobellát is Smile [/quote]

Szívesen Juditka! Örülök! Smile Az jó pláne, hogy eszegettél is lefekvés előtt!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Okt. 16, 2017 10:24 am

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 35 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 35 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm Ferikém, jól aludtam!   Smile

Szívesen Böbike! Örülök!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Okt. 16, 2017 10:26 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 35 2160876-20160310-uHmI7q
Szia Ferikém.Smile
Hatott a jókívánság.Smile Nem tudom mi lehetett, hogy ennyit aludtam.Smile

Szia Marcsika! Örülök neki! Valami volt a levegőben.... Very Happy
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Okt. 16, 2017 10:26 am

Baráti beszélgetések - Page 35 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 35 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Okt. 16, 2017 1:15 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 35 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 35 2160878-20160310-CUrRni
Szép délutánt nektek is Ferikém!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Okt. 16, 2017 1:19 pm

Egészségetekre az ebédet, én ma megint plötty vagyok:( Sokat mentem is délelőtt.
Foltival voltam az állatorvosnál reggel.
A fb-on ezt írta be délelőtt:
Biopsziát csináltak Foltinak, vettek belőle mintát, most voltam a Postán föladtam. Az Állatorvosi Hematológiai és Onkológiai Központ-ba küldte a dr.-nő Dr. Vajdovich Péternek. Azt mondta, hogy ha valami van, ő biztos kézzel fogja megmondani, megtalálni, megvizsgálni. 5-10 nap lehet mire megjön az eredmény. Nagyon megdicsérték Foltit, egy moccanat, egy hang nélkül tűrte szegénykém. A fülét is kitisztították, mostanában többször vakargatta, de nincs begyulladva. Most vettem ilyen tisztító folyadékot is. A bűzmirigyét is kinyomták, az egyik oldali tele volt. No, annál már nem volt olyan türelmes. Visszafelé még voltam a patikában, vettem még Millgamma N-t Foltinak meg nekem tyúkszem tapaszt. Most megyek főzök egy paradicsom levest, mert levesem nincs már.
El is fáradtam a fenébe:(
Aztán meg persze megint későn, ezért már egészségetekre az ebédet, utána jó pihenést. Én még de. bedagasztottam magamnak egy mazsolás kalácsot. Úgyis xar hangulatom van, hátha jobb lesz? Mindjárt eszünk. Aztán megyek a pincébe a tegnap esti sötétben szétrakott almákat még átnézem, válogatom. Utána azt hiszem, hogy sétáig sűrű és nagyon szorgalmas semmittevéssel fogom tölteni az időm. Semmihez sincs kedvem.
Legyen szép a délutánotok!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Okt. 16, 2017 1:19 pm

Visszaolvastam mindent, egészségetekre a jó alvást Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Okt. 16, 2017 2:44 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 35 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 35 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot és jó hetet, Ferikém! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Okt. 16, 2017 2:46 pm

Judit írta:Egészségetekre az ebédet, én ma megint plötty vagyok:( Sokat mentem is délelőtt.
Foltival voltam az állatorvosnál reggel.
A fb-on ezt írta be délelőtt:
Biopsziát csináltak Foltinak, vettek belőle mintát, most voltam a Postán föladtam. Az Állatorvosi Hematológiai és Onkológiai Központ-ba küldte a dr.-nő Dr. Vajdovich Péternek. Azt mondta, hogy ha valami van, ő biztos kézzel fogja megmondani, megtalálni, megvizsgálni. 5-10 nap lehet mire megjön az eredmény. Nagyon megdicsérték Foltit, egy moccanat, egy hang nélkül tűrte szegénykém. A fülét is kitisztították, mostanában többször vakargatta, de nincs begyulladva. Most vettem ilyen tisztító folyadékot is. A bűzmirigyét is kinyomták, az egyik oldali tele volt. No, annál már nem volt olyan türelmes. Visszafelé még voltam a patikában, vettem még Millgamma N-t Foltinak meg nekem tyúkszem tapaszt. Most megyek főzök egy paradicsom levest, mert levesem nincs már.
El is fáradtam a fenébe:(
Aztán meg persze  megint későn, ezért már egészségetekre az ebédet, utána jó pihenést. Én még de. bedagasztottam magamnak egy mazsolás kalácsot. Úgyis xar hangulatom van, hátha jobb lesz? Mindjárt eszünk. Aztán megyek a pincébe a tegnap esti sötétben szétrakott almákat még átnézem, válogatom. Utána azt hiszem, hogy sétáig sűrű és nagyon szorgalmas semmittevéssel fogom tölteni az időm. Semmihez sincs kedvem.
Legyen szép a délutánotok!

Olvastam volna, ha a Telekom is úgy gondolta volna. Most pótoltam nehezen, mert a facebookra nyögvenyelősen engedett fel.
Nektek is szép délutánt, jó pihenést!
Mi már sétáltunk. Hőség volt. Very Happy bounce sunny
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Okt. 16, 2017 6:57 pm



Olvastam volna, ha a Telekom is úgy gondolta volna. Most pótoltam nehezen, mert a facebookra nyögvenyelősen engedett fel.  
Nektek is szép délutánt, jó pihenést!
Mi már sétáltunk. Hőség volt. Very Happy bounce sunny [/quote]
Nem egy Sztahanovista a Telekom se:(
Én mostanában a Firefox helyett a Chrome-t használom. Zoli mondta, hogy próbáljam meg mert gyorsabb. Ez igaz is, de most meg dőlnek a hirdetések:( A Firefoxon volt egy reklám blokkoló beállítva, itt meg nem találom, van amit le lehet tiltani, de van amit meg nem Sad Pfújjjjjjjj Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Okt. 16, 2017 7:25 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 35 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 35 2160878-20160310-CUrRni
Szép estét is Ferikém.Smile
Ideértem.Smile
Hozom ide is a kaktuszomat késői napsütésben:
Baráti beszélgetések - Page 35 2017_110
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Okt. 16, 2017 7:27 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Egészségetekre az ebédet, én ma megint plötty vagyok:( Sokat mentem is délelőtt.
Foltival voltam az állatorvosnál reggel.
A fb-on ezt írta be délelőtt:
Biopsziát csináltak Foltinak, vettek belőle mintát, most voltam a Postán föladtam. Az Állatorvosi Hematológiai és Onkológiai Központ-ba küldte a dr.-nő Dr. Vajdovich Péternek. Azt mondta, hogy ha valami van, ő biztos kézzel fogja megmondani, megtalálni, megvizsgálni. 5-10 nap lehet mire megjön az eredmény. Nagyon megdicsérték Foltit, egy moccanat, egy hang nélkül tűrte szegénykém. A fülét is kitisztították, mostanában többször vakargatta, de nincs begyulladva. Most vettem ilyen tisztító folyadékot is. A bűzmirigyét is kinyomták, az egyik oldali tele volt. No, annál már nem volt olyan türelmes. Visszafelé még voltam a patikában, vettem még Millgamma N-t Foltinak meg nekem tyúkszem tapaszt. Most megyek főzök egy paradicsom levest, mert levesem nincs már.
El is fáradtam a fenébe:(
Aztán meg persze  megint későn, ezért már egészségetekre az ebédet, utána jó pihenést. Én még de. bedagasztottam magamnak egy mazsolás kalácsot. Úgyis xar hangulatom van, hátha jobb lesz? Mindjárt eszünk. Aztán megyek a pincébe a tegnap esti sötétben szétrakott almákat még átnézem, válogatom. Utána azt hiszem, hogy sétáig sűrű és nagyon szorgalmas semmittevéssel fogom tölteni az időm. Semmihez sincs kedvem.
Legyen szép a délutánotok!

Olvastam volna, ha a Telekom is úgy gondolta volna. Most pótoltam nehezen, mert a facebookra nyögvenyelősen engedett fel.  
Nektek is szép délutánt, jó pihenést!
Mi már sétáltunk. Hőség volt. Very Happy bounce sunny
És a Telekom még terjeszkedik...Sad
Rendesen nyár volt. Le vagyok égve lábszárilag.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Okt. 16, 2017 7:28 pm

Judit írta:

Olvastam volna, ha a Telekom is úgy gondolta volna. Most pótoltam nehezen, mert a facebookra nyögvenyelősen engedett fel.  
Nektek is szép délutánt, jó pihenést!
Mi már sétáltunk. Hőség volt. Very Happy bounce sunny
Nem egy Sztahanovista a Telekom se:(
Én mostanában a Firefox helyett a Chrome-t használom. Zoli mondta, hogy próbáljam meg mert gyorsabb. Ez igaz is, de most meg dőlnek a hirdetések:( A Firefoxon volt egy reklám blokkoló beállítva, itt meg nem találom, van amit le lehet tiltani, de van amit meg nem Sad Pfújjjjjjjj Sad [/quote]


Már mi is próbálkoztunk a Chrome-val. Nem jó.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Okt. 16, 2017 8:27 pm

Én nem tudom, hogy hová lett, de egyszer már elköszöntem itt, most akartam a gépet kikapcsolni, de Marcsi képét mégis most láttam csak, de az elköszönésem meg sehol:(
Szegény Foltin az a duzzanat most sokkal nagyobb lett, mint a biopszia előtt. Mondjuk monda a drnő, kis hideg vizes ruhával borogatni kell. Sajnálom szegényt, persze így leborotválva meg még feltűnőbb is:(
Elköszönök mára lányok és Ferikém! Legyen szép estétek és nagyon jó éjszakátok Smile
Baráti beszélgetések - Page 35 610
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 35 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

35 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.