Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

+11
julcsika
izland
BGIke
szömi
Gedeon
ferperec
mariann
Ildikó
Klara44
Böbe51
masu-feri
15 posters

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Szept. 09, 2016 1:43 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Én is úgy érzem Böbike!Smile

Akárki, akármit mond vagy gondol, nekem tetszik. Amit én akarok és tudok azt megkapom itt, és ez tényleg privát szféra.
Az én koromban még lehet és érdemes is tanulni dolgokat. ;-)
Már nekem is tetszik! Megmondom az elején nem nagyon tetszett, de ahogy rájöttem a a kezelésére már egész jó! Szerintem jobban követhethő mint a face! Nem azt mondom, hogy a face nem jó, de itt azért nincs keveredés!
Minden neg van ami az SG volt sőt több is annál!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 09, 2016 1:43 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 37 2160878-20160310-CUrRni
Nektek is legyen szép és jó napotok és délutánotok is! Smile  

Juditka! Ezt is le lehet kicsinyíteni!!! Nem nagy ördöngősség. Az első img mellé be kell írni pl., hogy (150px,150px).


Please!!!! ;-)

Nem tuttttttam!!!!!!!!! Köszönöm:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 09, 2016 1:45 pm

Egészségetekre az ebédet, délutánra jó pihenést:)
Én még vacillálok, hogy csak az elnyílt virágokat vagdossam-e le, vagy neki álljak a paradicsomot ledarálni??? Inkább az utóbbit kéne...
Meglátom:)
Megyünk enni!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Szept. 09, 2016 1:47 pm

Judit írta:Ma befejeztem az ajtó és ablak festést, sikerült megoldani a garázs előtti föld megtámasztását is. A hátsó kert végéből mindent elpakoltam, megszüntettem ott is a kuplerájt:)
Gondoltam, hogy mindent olyan trehányul csináltak meg, akkor az a garázslejárati beton se lehet valami nagy tökély. Vittem vésőt és lyukasztót - fél ó alatt sikerült akkora rést csinálni a betonon, hogy egy acél rudat le tudtam oda verni. Nem tudom, hogy mi lehetett valamikor, de most ketté vágtam, még volt hely az egyiken szögnek is, belevertem, levertem és kész. Tegnap 4x lefestettem a kerítés favédő festékével. Ilyenek lettek, de először az ellenőr:
Baráti beszélgetések - Page 37 20160908_094402_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 37 20160908_170934_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 37 20160908_171006_www.kepfeltoltes.hu_

Baráti beszélgetések - Page 37 20160908_171054_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 37 20160909_093057_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 37 20160909_093107_www.kepfeltoltes.hu_

És a végeredmény:
Baráti beszélgetések - Page 37 20160909_094911_www.kepfeltoltes.hu_

Nagyon ügyes vagy! Gratulálok ismét! Le a kalappal előtted! Legjobban az ellenőr tetszik.  Very Happy  Very Happy   Very Happy Baráti beszélgetések - Page 37 2325613-20160909-WFMZ7h
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Szept. 09, 2016 1:51 pm

Most pedig pihenés, utána irány a lakás. A ma délután és a hétvége is erről fog szólni. lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Szept. 09, 2016 1:52 pm

Judit írta:Egészségetekre az ebédet, délutánra jó pihenést:)
Én még vacillálok, hogy csak az elnyílt virágokat vagdossam-e le, vagy neki álljak a paradicsomot ledarálni??? Inkább az utóbbit kéne...  
Meglátom:)
Megyünk enni!

Jó étvágyat!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 09, 2016 1:58 pm

Böbe51 írta:Most találtam a facebookon. Sad

Baráti beszélgetések - Page 37 2324681-20160909-vuMtgU
Loptam! Twisted Evil
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 09, 2016 2:01 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Ma befejeztem az ajtó és ablak festést, sikerült megoldani a garázs előtti föld megtámasztását is. A hátsó kert végéből mindent elpakoltam, megszüntettem ott is a kuplerájt:)
Gondoltam, hogy mindent olyan trehányul csináltak meg, akkor az a garázslejárati beton se lehet valami nagy tökély. Vittem vésőt és lyukasztót - fél ó alatt sikerült akkora rést csinálni a betonon, hogy egy acél rudat le tudtam oda verni. Nem tudom, hogy mi lehetett valamikor, de most ketté vágtam, még volt hely az egyiken szögnek is, belevertem, levertem és kész. Tegnap 4x lefestettem a kerítés favédő festékével. Ilyenek lettek, de először az ellenő



És a végeredmény:
Baráti beszélgetések - Page 37 20160909_094911_www.kepfeltoltes.hu_

Nagyon ügyes vagy! Gratulálok ismét! Le a kalappal előtted! Legjobban az ellenőr tetszik.  Very Happy  Very Happy   Very Happy  Baráti beszélgetések - Page 37 2325613-20160909-WFMZ7h
Aranyos az őrzővédő-ellenőröd.Very Happy  Ma is megérdemled az ebédet.Smile Itt tepsis milánói van.  Jó átvágyat Mindenkinek a fini ebédekhez!


A hozzászólást marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 09, 2016 2:10 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 09, 2016 2:02 pm

Böbe51 írta:Most pedig pihenés, utána irány a lakás. A ma délután és a hétvége is erről fog szólni. lol!
Jó dolgozót!

Én mára letettem a "lantot". Még kis varrnivalóm van, de az megvár.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 09, 2016 2:09 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Most a napokban elég gyorsan tudok elaludni és szinte végig is alszom az éjszakákat. Csak tudnám, hogy mitől? Ezt lenne jó tudni...
Ma csak a megkezdett és még apróbb melókat akarom befejezni, semmi új. Holnap úgyis főznöm kell. A jövő hétre kell fölkötnöm a bugyit, neki kell állni a Mályva fák erőteljes visszavágásának, hogy időben legyek ahhoz, hogy össze is tudjam kötözni, s vigyék is el. Igaz, hogy még virágzik, de nem bánom, mert enélkül az utcai kerítést se tudom lefesteni 4-szerre, a kertben sem tudok semmit csinálni. Azt is elő kell készíteni a föld ráhorháshoz. Szóval a jövő keményebbnek ígérkezik, még remélem jó lesz az idő hozzá....

Ez a legrosszabb, amikor már látod is a "sanyarú" jövőt!  Nekünk a jövő héten az erőteljes lakásozás mellett, már a következő dolgok ismertek :
Hétfőn anyukámhoz megyünk, akkor van az igazi Mária nap. Wink
Kedden emelet takarítás.
Szerdán délelőtt kozmetikus.
Azért van benne jó is. Én szeretem betervezni, aztán ember tervez..... Sad S lehet, hogy csak bökés marad belőle:) Én most nagyon próbálom tudatosan csinálni, mert őszig el kéne jutni oda, hogy kb. rendben tudjak mindent a télre.... Aztán sikerül-e??? Meglátjuk:)
I love you
Jól haladsz Judit! Nyugi.Very Happy  Nekem a holnapi nap lesz még húzós, de ma sikerült jól előredolgozni.  Micsoda örömök.Very Happy  Vasárnap nagy kertelést csapunk,főleg padozósat, mert már a gyümölcsöt nem kell félteni a madaraktól, mert a pincében van. Ha leszedjük a jövő héten a borszőlőt,  az 1-1,5 órás munka, akkor pláne megnyugodhatunk.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 09, 2016 2:12 pm

mariann írta:Jó reggelt, ( bár már régen volt) és szép napot!
A szokásos után még volt egy Péter projektem is, - most kiszusszannom magam és indul a festés.
Gabiék úton vannak a a Bazi nagy bajor buli felé. Smile
Legyen szép és jó napotok. Smile

Gratulálok itt is a szép "új" ablakokhoz. A tető hogy áll? 

Jó dolgozót Neked is.
Remélem már pihegsz azóta a hűsön.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 09, 2016 2:14 pm

Szépet Nektek is Ferikém.Smile
Nyugi, majd belejön Tövisem is!!  Nagyon remélem.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Szept. 09, 2016 2:15 pm

Böbe51 írta:Most pedig pihenés, utána irány a lakás. A ma délután és a hétvége is erről fog szólni. lol!
Nagyon helyes! Nem kell a munkát túlzásba vinni! Jó pihenést...
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Szept. 09, 2016 2:17 pm

marcsi írta:Szépet Nektek is Ferikém.Smile
Nyugi, majd belejön Tövisem is!!  Nagyon remélem.Very Happy
Köszönjük Marcsika!Smile
Nos remélem ez csak rajta múlik!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Szept. 09, 2016 3:37 pm

Töviske Miklósának...
Baráti beszélgetések - Page 37 2lt1uu1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Szept. 09, 2016 3:40 pm

Töviském!
Én is boldog születésnapot kívánok Miklósnak!
Baráti beszélgetések - Page 37 2325727-20160909-FgSXwR
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by mariann Pént. Szept. 09, 2016 3:46 pm

Kerti pad festés van, bár a kerítés fontosabb lenne, de a tűző napon képtelenség dolgozni. Ki kell fogni azt a pár délelőtti órát amikor az utcán nem sút a nap.szep lassan haladok, egyszer csak a végére érek.
mariann
mariann

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2016. Aug. 04.
Age : 83
Tartózkodási hely : Budapest,

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Szept. 09, 2016 3:53 pm

mariann írta:Kerti pad festés van, bár a kerítés fontosabb lenne, de a tűző napon képtelenség dolgozni. Ki kell fogni azt a pár délelőtti órát amikor az utcán nem sút a nap.szep lassan haladok, egyszer csak a végére érek.
Jó festegetést! Lesz még hűvösebb jó idő is a kerítés festésre!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 09, 2016 4:35 pm

mariann írta:Kerti pad festés van, bár a kerítés fontosabb lenne, de a tűző napon képtelenség dolgozni. Ki kell fogni azt a pár délelőtti órát amikor az utcán nem sút a nap.szep lassan haladok, egyszer csak a végére érek.
 Nagyon szép idő van amúgy festegetésre. Ilyen ősz mostanában nem volt. Nem fúj a szél,  finom tiszta a levegő.

Mariann, gondolod hogy az ilyen munkáknak vége van? Soha, csak azt mondjuk, hogy kész:) De találnánk még bőven mit felújítani:)  Sajnos pénzkérdés is.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Szept. 09, 2016 4:37 pm

Töviske Miklósodnak szeretettel!
Baráti beszélgetések - Page 37 T6eys3
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 09, 2016 6:11 pm

Töviském! Én is boldog szülinapot kívánok Miklósnak!
Baráti beszélgetések - Page 37 Mikl_snak_sz_linap_www.kepfeltoltes.hu_
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 09, 2016 6:16 pm

Szervusztok! Most ültem le. Ledaráltam holnapra a paradicsomot, csodás!!!!!!!!! Alig kellett kivágni belőle, de azt se lehetett kidobni, mert a Főellenőr bezabálta:) A végén kapott egy egész paradicsomot, úgy ette, hogy én is ettem aztán:)))))
Bent és a nagy házzal tényleg kezdek egyenesbe jönni, de a kis házat kívül, belül nagyon rossz állapotban vettem meg. Azon még jövőre se végzek valószínűleg. No, épp ma láttam, hogy esős időben le kell vonulni a pincébe pakolni:( Jó nagy kupi van ott.
Ma nem locsolok. Ezen az új földön látszik még a tegnapi locsolás, ami azért nagyon jó. Ami a hátránya, hogy hiába, hogy rengeteg tarack gyökeret szedtem ki belőle, eddig két zöld zsákkal, de fog jönni nagyon a tarack, majd nagyon kell figyelni és ásóval kivenni....Sad

Jó étvágyat nektek. Mi is megyünk enni.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 09, 2016 7:27 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Ma befejeztem az ajtó és ablak festést, sikerült megoldani a garázs előtti föld megtámasztását is. A hátsó kert végéből mindent elpakoltam, megszüntettem ott is a kuplerájt:)
Gondoltam, hogy mindent olyan trehányul csináltak meg, akkor az a garázslejárati beton se lehet valami nagy tökély. Vittem vésőt és lyukasztót - fél ó alatt sikerült akkora rést csinálni a betonon, hogy egy acél rudat le tudtam oda verni. Nem tudom, hogy mi lehetett valamikor, de most ketté vágtam, még volt hely az egyiken szögnek is, belevertem, levertem és kész. Tegnap 4x lefestettem a kerítés favédő festékével. Ilyenek lettek, de először az ellenőr:
Baráti beszélgetések - Page 37 20160908_094402_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 37 20160908_170934_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 37 20160908_171006_www.kepfeltoltes.hu_

Baráti beszélgetések - Page 37 20160908_171054_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 37 20160909_093057_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 37 20160909_093107_www.kepfeltoltes.hu_

És a végeredmény:
Baráti beszélgetések - Page 37 20160909_094911_www.kepfeltoltes.hu_

Nagyon ügyes vagy! Gratulálok ismét! Le a kalappal előtted! Legjobban az ellenőr tetszik.  Very Happy  Very Happy   Very Happy  Baráti beszélgetések - Page 37 2325613-20160909-WFMZ7h

Köszönöm szépen:)))))) Mindjárt gondoltam, hogy az ő ősz feje csinosabb, mint az enyém:))))))
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Szept. 09, 2016 7:53 pm

Megérkeztem. Annyi erőm maradt, hogy vacsorázzak és bevessem magam a tévé előtt a fotelba. Nektek is jó pihenést és jó időtöltést! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Szept. 09, 2016 8:03 pm

Böbe51 írta:Megérkeztem. Annyi erőm maradt, hogy vacsorázzak és bevessem magam a tévé előtt a fotelba. Nektek is jó pihenést és jó időtöltést! lol!
Akkor pihegj:) Már én is akartam menni áztatni magam, de kaptam a barátnő férjétől egy emilt, több mint 30 népszavazás elleni plakáttal. Kifényképezgettem, föltettem a fb-ra, úgy hogy osztható legyen!
Osszátok meg!
Most én kádpihenőSmile
Ide nem tudok a telefonról belesni, ezért most:

Jó éjszakát mindenkinek:)
Baráti beszélgetések - Page 37 M_kus_j___jt_www.kepfeltoltes.hu_
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 37 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.