Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 09, 2017 9:20 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:14 óra után megyek fotózni a TV és Rádió múzeumba! Nem tudom mikor leszek....
bounce cheers bounce cheers Kellemetes délutánt Ferikém.Smile

Köszönöm Marcsika! Az volt! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jún. 09, 2017 9:32 pm

Lányok, Ferikém én is elköszönök. Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 30 1_est108
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Jún. 09, 2017 9:55 pm

Aludjatok jól! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 09, 2017 9:56 pm

Marcsi írta:Lányok, Ferikém én is elköszönök. Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 30 1_est108
Baráti beszélgetések - Page 30 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 30 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 09, 2017 9:57 pm

Böbe51 írta:Aludjatok jól! Smile

Baráti beszélgetések - Page 30 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 09, 2017 9:57 pm

Judit írta:Elfutott ma is az idő. Böbit még vártam, de majd benézek telefonról, biztos nagyon elfáradt szegénykém.
Jó pihenést még estére a tévé előtt, aztán nagyon jó éjszakát, pihentető, gyógyító alvással:)
Baráti beszélgetések - Page 30 613
Baráti beszélgetések - Page 30 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jún. 09, 2017 10:08 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 10, 2017 5:44 am

Szervusztok. Jó reggelt, nyugodt, szép napot nektek! És persze jó és szép hétvégét is:)
Baráti beszélgetések - Page 30 11825510 Baráti beszélgetések - Page 30 A-kave14 Baráti beszélgetések - Page 30 Cica-k10 Baráti beszélgetések - Page 30 Csikos12 Baráti beszélgetések - Page 30 Hytvyg10


A hozzászólást Judit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 10, 2017 6:07 am-kor.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 10, 2017 5:45 am

Baráti beszélgetések - Page 30 803504-20121209-EX4w9m[/quote]
Köszönöm szépen Ferikém! Sikerült volna jobban is, ha nem kattog, forog az agyam elalvás előtt:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 10, 2017 5:59 am

Nagyon mérges voltam az este, persze nem volt mit tenni, mondani:( Épp innen elköszöntem, amikor hívott előevő Józsi..... Épp a lányával és vejével mentek lefelé Badacsonytomajra, a nyaralóba. Azért hívott, hogy ma de. a másik cseresznye fát szedik meg és hoz cseresznyét még ma! Mondtam neki, hogy ne, mert az nagyon hosszú út, ő se 20 éves már és nehogy rosszul legyen. Nem, nem! Le is, vissza is a veje vezet, ő Kispesten hagyja a kocsiját és hazafelé átrakja a cseresznyét, átül és egyenesen hozza ide. Még valamiket hadováltam, hogy miért ne, de nem lehetett vele megértetni. Azt már nem mertem mondani, hogy jövő hétre lebeszéltem a boltban a cseresznyét negyed árra. Ma de. főzni akarok, meggrillezni egy csirkét és baconba tekert fasírozottnak vettem ki húst még tegnap este. Mindezt azért, hogy vasárnap tudjunk mit elvinni magunkkal, hisz Zoli levisz Gyöngyösre. Még ehhez reggel valami zöldségféléért átszaladok ide a boltba. Direkt ehhez alakítottam a hetem. No, de, ha Józsi, Isten se tudja mikor beállít a cseresznyével (nem tudom mennyivel), akkor ahhoz hozzá kell fogni megcsinálni,hisz vasárnap nem érek rá, hétfőre meg megint tönkre menne. Szóval a mai napom valami hosszított nap lesz:( De még azért is bosszant, mert ha most ott, ahol megbeszéltem a cseresznyét, valószínűleg tudnék majd venni így olcsón meggyet is. De,ha nem veszem meg ezt, akkor meggy se lesz..... Ezt meg már Józsinak nem mondhatom. Szóval piszokul bekevert nekem:( Persze este ezen kattogott az agyam, így nagyon későn aludtam el:( Ma korábban megyek Foltival sétálni is, hogy majd még boltozni is tudjak, meg a fasírtot csinálni, a csirke majd elforog a grill sütőben. Valamiből neki is kell ebédet varázsolni gondolom. Magunknak ezekhez nem csinálok köretet, hisz kenyeret viszek hozzá, valami zöldségfélével.
Szóval..... Ki vagyok a vízből vele.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jún. 10, 2017 6:03 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jún. 10, 2017 6:05 am

masu-feri írta:
Böbe51 írta:Aludjatok jól! Smile

Baráti beszélgetések - Page 30 2395881-20161122-SzKAAk

Köszi, Ferikém! Aludtam, mint a bunda. Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 10, 2017 6:06 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 Goodmo24
Szia Böbikém! Smile Jó reggelt, szép napod legyen.Egészségedre a jó pihentető alvást, nagy szükséged volt ám ráSmile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jún. 10, 2017 6:13 am

Judit írta:Nagyon mérges voltam az este, persze nem volt mit tenni, mondani:( Épp innen elköszöntem, amikor hívott előevő Józsi..... Épp a lányával és vejével mentek lefelé Badacsonytomajra, a nyaralóba. Azért hívott, hogy ma de. a másik cseresznye fát szedik meg és hoz cseresznyét még ma! Mondtam neki, hogy ne, mert az nagyon hosszú út, ő se 20 éves már és nehogy rosszul legyen. Nem, nem! Le is, vissza is a veje vezet, ő Kispesten hagyja a kocsiját és hazafelé átrakja a cseresznyét, átül és egyenesen hozza ide. Még valamiket hadováltam, hogy miért ne, de nem lehetett vele megértetni. Azt már nem mertem mondani, hogy jövő hétre lebeszéltem a boltban a cseresznyét negyed árra. Ma de. főzni akarok, meggrillezni egy csirkét és baconba tekert fasírozottnak vettem ki húst még tegnap este. Mindezt azért, hogy vasárnap tudjunk mit elvinni magunkkal, hisz Zoli levisz Gyöngyösre. Még ehhez reggel valami zöldségféléért átszaladok ide a boltba. Direkt ehhez alakítottam a hetem. No, de, ha Józsi, Isten se tudja mikor beállít a cseresznyével (nem tudom mennyivel), akkor ahhoz hozzá kell fogni megcsinálni,hisz vasárnap nem érek rá, hétfőre meg megint tönkre menne. Szóval a mai napom valami hosszított nap lesz:( De még azért is bosszant, mert ha most ott, ahol megbeszéltem a cseresznyét, valószínűleg tudnék majd venni így olcsón meggyet is. De,ha nem veszem meg ezt, akkor meggy se lesz..... Ezt meg  már Józsinak nem mondhatom. Szóval piszokul bekevert nekem:(  Persze este ezen kattogott az agyam, így nagyon későn aludtam el:( Ma korábban megyek Foltival sétálni is, hogy majd még boltozni is tudjak, meg a fasírtot csinálni, a csirke majd elforog a grill sütőben. Valamiből neki is kell ebédet varázsolni gondolom. Magunknak ezekhez nem csinálok köretet, hisz kenyeret viszek hozzá, valami zöldségfélével.
Szóval..... Ki vagyok a vízből vele.....

Hú, előevő Józsi jól kiszúrt veled! Crying or Very sad
Badacsonytomaj jó messze van! Kiváncsi vagyok mikor ér hozzád a cseresznyével és milyen állapotban lesz. No
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jún. 10, 2017 6:15 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 30 Goodmo24
Szia Böbikém! Smile Jó reggelt, szép napod legyen.Egészségedre a jó pihentető alvást, nagy szükséged volt ám ráSmile
Igen. Köszönöm szépen! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 10, 2017 6:19 am

[quote="Böbe51"]
Judit írta:

Hú, előevő Józsi jól kiszúrt veled! Crying or Very sad
Badacsonytomaj jó messze van! Kíváncsi vagyok mikor ér hozzád a cseresznyével és milyen állapotban lesz. No
Hát én is:( Nem csak a cseresznye, Józsi is:( Tudod, a szíve se jó, pészmékerrel él már régen. Jó, hogy a le Badacsonytomajra,meg vissza a veje vezet, ő csak Kispestről ide és a Déli pu. fölött laknak valahol, - vissza, de az is hosszú út ilyen melegben. A jó akarásnak, nyögés lesz a vége....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jún. 10, 2017 6:45 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Írnám,hogy pihentető hétvégét, de Juditnál ugyancsak nem az lesz, most olvasom.Sad
Én vacillálok,hogy menjek-e Jóskával a kertbe. ár 2x is kérdezte jössz-e.Smile Itthon is lenne dolgom, mert a mosás, ablak pucoválás vár rám.
De, minden megvár.Smile Úgyhogy megyek. Igaz, csak mérgelődni fogok a sivatag miatt. Mondja tegnap este, hogy került egyet a szomszéd falu felé, megnézni, hogy áll az útjavítás, mert a kertünk felé kb 2 hete ki van vésve 2 jó nagy darab aszfalt, de még mindig kerülgetni kell. Akkor látta, hogy tőlünk délnek mekkora tócsák vannak, meg Bajóton is. Ott jó sok eső eshetett 3 nappal ezelőtt. Ez van.Sad
Mára is jósolgatnak, de nem élem bele magam.Very Happy Így békesség van a fejemben.Very Happy
Ezt Juditnak hozom.Very Happy Na, itt hogy locsolnánk? Very Happy bounce Basketball cheers Shocked
Baráti beszélgetések - Page 30 5_5610
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jún. 10, 2017 6:47 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160876-20160310-uHmI7q
Köszi Ferikém! Jól aludtam.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 10, 2017 7:46 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Írnám,hogy pihentető hétvégét, de Juditnál ugyancsak nem az lesz, most olvasom.Sad
Én vacillálok,hogy menjek-e Jóskával a kertbe. ár 2x is kérdezte jössz-e.Smile Itthon is lenne dolgom, mert a mosás, ablak pucoválás vár rám.
De, minden megvár.Smile Úgyhogy megyek. Igaz, csak mérgelődni fogok a sivatag miatt. Mondja tegnap este, hogy került egyet a szomszéd falu felé, megnézni, hogy áll az útjavítás, mert a kertünk felé kb 2 hete ki van vésve 2 jó nagy darab aszfalt, de még mindig kerülgetni kell. Akkor látta, hogy tőlünk délnek mekkora tócsák vannak, meg Bajóton is. Ott jó sok eső eshetett 3 nappal ezelőtt. Ez van.Sad
Mára is jósolgatnak, de nem élem bele magam.Very Happy Így békesség van a fejemben.Very Happy
Ezt Juditnak hozom.Very Happy Na, itt hogy locsolnánk? Very Happy bounce Basketball cheers Shocked
Baráti beszélgetések - Page 30 5_5610
Most gyorsan már csak annyit, hogy legyen jó és szép napod:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szomb. Jún. 10, 2017 11:44 am

Kész az ebéd. Hideg őszibarackleves és töltött cukkini.
Valószínűleg megvárjuk az ebéddel Esztert. ( 2 körül jön.)
Nincs, aki jelezze a delet.
Jó étvágyat mindenkinek!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 10, 2017 12:29 pm

Böbe51 írta:Kész az ebéd. Hideg őszibarackleves és töltött cukkini.  
Valószínűleg megvárjuk az ebéddel Esztert. ( 2 körül jön.)
Nincs, aki jelezze a delet.
Jó étvágyat mindenkinek!
Nekem így jó a sorrend ahogy van, de tőlem meg is fordíthatod, akkor is nagyon szeretem Smile)))))))
Sad Sad Sad Sad
Jó étvágyat és jó pihenést nektek! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jún. 10, 2017 12:55 pm

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 30 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm szépen Ferikém! Sikerült volna jobban is, ha nem kattog, forog az agyam elalvás előtt:( [/quote]

Szívesen Juditka!
Ilyen előfordul mással is....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szomb. Jún. 10, 2017 12:56 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 30 2160879-20160310-RWmMop
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jún. 10, 2017 1:23 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 30 2160879-20160310-RWmMop
Viszont kívánom Ferikém!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jún. 10, 2017 3:30 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Írnám,hogy pihentető hétvégét, de Juditnál ugyancsak nem az lesz, most olvasom.Sad
Én vacillálok,hogy menjek-e Jóskával a kertbe. ár 2x is kérdezte jössz-e.Smile Itthon is lenne dolgom, mert a mosás, ablak pucoválás vár rám.
De, minden megvár.Smile Úgyhogy megyek. Igaz, csak mérgelődni fogok a sivatag miatt. Mondja tegnap este, hogy került egyet a szomszéd falu felé, megnézni, hogy áll az útjavítás, mert a kertünk felé kb 2 hete ki van vésve 2 jó nagy darab aszfalt, de még mindig kerülgetni kell. Akkor látta, hogy tőlünk délnek mekkora tócsák vannak, meg Bajóton is. Ott jó sok eső eshetett 3 nappal ezelőtt. Ez van.Sad
Mára is jósolgatnak, de nem élem bele magam.Very Happy Így békesség van a fejemben.Very Happy
Ezt Juditnak hozom.Very Happy Na, itt hogy locsolnánk? Very Happy bounce Basketball cheers Shocked
Most gyorsan már csak annyit, hogy legyen jó és szép napod:)
Köszi Judit! Eddig jó és szép és dolgos.Smile Mert sikerült sokat mozdítanom is a kertben. Ott mindig van mit csinálni. Már átöltöztem, hogy ne találjak valami munkát. Erre Jóska azt mondja, hogy ne a cseri fa alatt üljek be a kocsiba, majd lejjebb, mert taposom akkor a cserit és elkenem a papucsommal kocsiban is. Elindultam, de akkor látom, hogy nem szedtem a napvirágból. Naná, hogy nekiláttam. Moshattam kezet, zacsi, csomagtartóba be.Smile
Ahogy hazaértem leraktam a brokkolit és már ki is vettem a sütőből. Közben Jóska magozza nekem a cserit, már egy adag a fagyóban van.Elpakoltam amit hoztam. Meg ugrottam a kádba.
De már azért elegem van mára.Very Happy
Mostantól semmit.
Ja esett amíg kint voltunk 0,2 mm eső. Őrület.Sad


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 10, 2017 3:33 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.