Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 26, 2017 10:57 am

Judit írta:
Marcsi írta:Hozok képet Bebi vacsoracsatájáról. Összejöttek a nyergesi lányokkal. Nagyon örültem.
Baráti beszélgetések - Page 4 2017_032
Rakott csirkemell volt:
Baráti beszélgetések - Page 4 2017_033

Juditom, azt tudtad, hogy itt egymás után több képet fel lehet tölteni és csak feldobálod utána?
Hú de guszta!!!!!!!!! Ez olyan, mint amit én az őzgerincben csinálok????? Ha nem, akkor kérem szépen a receptet! Az enyém is baconos, belül: tejföl, tojás, csirkemell kockák és fűszerek!
Töltöttem én már föl több képet egyszerre itt, de elküldés után eltűnik, szóval csak akkor műkszik nekem, amíg el nem küldöm. A reggeli után séta alatt (alig volt hajlandó lépkedni) csináltam a növényekről, kint bent virágokról képeket. Majd de. míg most Folti pihen, hozom.
A receptre majd rákérdezek, ha alkalom lesz rá.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 26, 2017 10:59 am

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Hozok képet Bebi vacsoracsatájáról. Összejöttek a nyergesi lányokkal. Nagyon örültem.
Baráti beszélgetések - Page 4 2017_032
Rakott csirkemell volt:
Baráti beszélgetések - Page 4 2017_033

Juditom, azt tudtad, hogy itt egymás után több képet fel lehet tölteni és csak feldobálod utána?

Ezek szerint segítséggel menne a konyházás is. Smile
Van egy ötletem.  Bebinek csomagolási és selejtezési versenyre kellene hívni a nyergesi lányokat. Wink Wink Wink
Egyébként a Szex és New York című filmben volt ilyesmi, nem verseny, hanem buli. Ahhoz talán nagyobb kedve lenne, nem? Smile
A lányok is Pesten élnek. Nem hiszem, hogy összejönne.Smile Itt már nem lehetne főzőcskézni, nagyon rá kellene készülni. Ha csak én nem főznék. Azt  meg nem szeretném. Így is kell, ha jönnek. Very Happy Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 26, 2017 11:01 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:Hozok képet Bebi vacsoracsatájáról. Összejöttek a nyergesi lányokkal. Nagyon örültem.
Baráti beszélgetések - Page 4 2017_032
Rakott csirkemell volt:
Baráti beszélgetések - Page 4 2017_033

Juditom, azt tudtad, hogy itt egymás után több képet fel lehet tölteni és csak feldobálod utána?

Ezek szerint segítséggel menne a konyházás is. Smile
Van egy ötletem.  Bebinek csomagolási és selejtezési versenyre kellene hívni a nyergesi lányokat. Wink Wink Wink
Egyébként a Szex és New York című filmben volt ilyesmi, nem verseny, hanem buli. Ahhoz talán nagyobb kedve lenne, nem? Smile
Húúúúúúú de jó ötlet:) Biztos egy kis hülyéskedés közben haladnának is. Esetleg valami nasi, vagy sósat vinne nekik Marcsi, s haladnának szerintem:)
Nem  jó ötlet Judit /dehogy nem!/, mert nem lenne belőle semmi.Sad Örülnék, ha a fiúkkal összejönne, de az sem. Egyenlőre. Bellusék voltak itt már 2x 1-2 órát voltak odaát. Slussz.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 26, 2017 11:04 am

Judit írta:Folti itt a nappaliban önállósította magát. Ahová (kanapé mellé) letettem, onnan átballagott ide az íróasztal mellé feküdni. Tudom én, hogy kint akart maradni a teraszon, de nekem ott hideg van még ülni, befagy a fenekem, ezért bejöttünk. Bár most már kicsit jobban kukucskál a napocska. Jó lenne nekem ez az idő egész nap is. Valahogy majd csak tudok locsolni? Smile
De már átballag. Ezt értékelni kell.Smile
Süt a nap, de hideg van.Sad
Gazduram garázsol. Jó a lift ugyanis. Lehet, hogy rémeket látunk, de valaki szivatja a háznépet. Szombat du. nem jönnek ki a szerelők. Valaki bekapcsolhatta...
Én 1 után fogok Ágizni.
Addig gombás valami készül sok gazzal.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 26, 2017 11:09 am

Judit írta:Leszedtem a képeket, de majd ide csak párat teszek föl, a többit a fb-omra, hogy ne foglaljon annyi helyet, meg némelyikhez szeretnék írni is.
Inkább így: az első két képhez: mi lehet ez? A tulipán fa alatt találtam, egy bimbó takaró levele volt, de mag abban semmi nincs, hogy jött ki abból levél? A következő a két elhozott törpe almám. Az egyiken lesz virág, a másikon még sose volt - miért ugyan? A következő a most vett meggy illetve őszibarack. Az utóbbin úgy látom, hogy lesz egy virág! A többit a fb-ra Smile
Baráti beszélgetések - Page 4 20170335 Baráti beszélgetések - Page 4 20170334
Nem tudom mi ez a virág.Sad Én is kaptam tavaly ősszel egy tövet a paplanosnál. Elültettem. Ahogy magyarázta, hasonló a levele. Ekkor kell kiültetni, ha ilyen nő rajta. El leszárad és hoz igazi hajtásokat. Mondá. De nem tudom azért, hogy tényleg ez tényleg olyan-e. A présházban nem volt jó helye, mert nem hozott levelet. Kínomban kiültettem. Meglátom mire megy.
Majd gazduramnak elmesélem az almafádat és beírom, hogy mit szól hozzá.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Márc. 26, 2017 11:29 am

Hajat mostam, a manikűr és a pedikűr is megvolt délelőtt. Smile
Lassan terítek, délben eszünk. Sunny nyugiban van még, hál istennek. Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 26, 2017 11:37 am

Marcsi írta:
masu-feri írta:
Marcsi írta:Lányok, Ferikém mára elköszönök.
Az RTL II-őn nézek egy olyan filmet végre, amit még nem láttam.Smile

Aludjatok jól!
Baráti beszélgetések - Page 4 1_este34
Baráti beszélgetések - Page 4 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 4 W9ec2s5qaf86oumgilm1
Köszi Ferikém.Smile Régen aludtam akkorát. Igaz párszor visszaaludtam, de arra nem gondolok.Very Happy

Szívesen Marcsiika! Örülök!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 26, 2017 11:40 am

Baráti beszélgetések - Page 4 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 4 2160880-20160310-KawvZz
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Márc. 26, 2017 12:10 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 4 2160880-20160310-KawvZz
Neked is Ferikém! Tulajdonképpen szép nap van, de piszok erős szél fúj:( Még Folti füleit is lobogtatta lent, nem tetszik neki:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Márc. 26, 2017 12:12 pm

HURRRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Akkorát és annyit kakilt Foltos, hogy egy 80 kg-os kutyának is biztos elég lett volna! Zoli hozott át egy doboz olajos halat, mondta Ági, hogy öntünk rá tejet is... No, azonnal elfogyott, nem telt el pár perc, máris azonnal rohanni akart. Vittem, azonnali volt az eredmény, alig tudtam letenni:) Hogy mennyire tudok neki örülni?????? Smile)))) bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce lol! lol! lol! lol! lol!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Márc. 26, 2017 12:14 pm

Jó étvágyat nektek! utána jó pihenést!
Mi is megyünk enni, aztán terasz. Ági az összes muskátlijukat elküldte ide, mert neki nem kell, mert tavaly is ugyan megvoltak nála, de nem virágoztak. Majd abból az egyszerű begóniákból, ha átültetem - az kell neki inkább, persze annyi nincs, de valamennyi lesz. No, azokat a muskátlikat pucolom le du. Folti mellett a teraszon, eddig még a garázsban voltak.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Márc. 26, 2017 1:04 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 4 2160880-20160310-KawvZz

Nektek is szép napot, kellemes vasárnapot, Ferikém! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Márc. 26, 2017 1:09 pm

Judit írta:HURRRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Akkorát és annyit kakilt Foltos, hogy egy 80 kg-os kutyának is biztos elég lett volna! Zoli hozott át egy doboz olajos halat, mondta Ági, hogy öntünk rá tejet is... No, azonnal elfogyott, nem telt el pár perc, máris azonnal rohanni akart. Vittem, azonnali volt az eredmény, alig tudtam letenni:) Hogy mennyire tudok neki örülni?????? Smile)))) bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce lol! lol! lol! lol! lol!
Nagyszerű! bounce bounce bounce bounce bounce Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Persze, hogy örülsz, nagyon fontos, hogy rendben legyen! I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Márc. 26, 2017 1:10 pm

Judit írta:Jó étvágyat nektek! utána jó pihenést!
Mi is megyünk enni, aztán terasz. Ági az összes muskátlijukat elküldte ide, mert neki nem kell, mert tavaly is ugyan megvoltak nála, de nem virágoztak. Majd abból az egyszerű begóniákból, ha átültetem - az kell neki inkább, persze annyi nincs, de valamennyi lesz. No, azokat a muskátlikat pucolom le du. Folti mellett a teraszon, eddig még a garázsban voltak.

Egészségetekre! Smile
Megyek pihenni majd 2 óra után Sunnyval sétálni. lol! lol! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Márc. 26, 2017 1:22 pm

Jó pihenést és sétát utána. Mi is ettün, sőt mosogattam is. Voltunk lent sétálni pisilni. De ő akart följönni,most meg be van sózva, fogalmam sincs mit akar? Talán a fájdalom csillapítótól elnyugszik.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 26, 2017 3:01 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 4 2160880-20160310-KawvZz
Neked is Ferikém! Tulajdonképpen szép nap van, de piszok erős szél fúj:( Még Folti füleit is lobogtatta lent, nem tetszik neki:(

Köszönöm Juditka! Itt is szép, de csak gyengén fújdogál....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 26, 2017 3:03 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 4 2160880-20160310-KawvZz

Nektek is szép napot, kellemes vasárnapot, Ferikém! Smile I love you

Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 26, 2017 3:05 pm

Judit írta:HURRRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Akkorát és annyit kakilt Foltos, hogy egy 80 kg-os kutyának is biztos elég lett volna! Zoli hozott át egy doboz olajos halat, mondta Ági, hogy öntünk rá tejet is... No, azonnal elfogyott, nem telt el pár perc, máris azonnal rohanni akart. Vittem, azonnali volt az eredmény, alig tudtam letenni:) Hogy mennyire tudok neki örülni?????? Smile)))) bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce lol! lol! lol! lol! lol!

bounce bounce bounce
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 26, 2017 5:04 pm

Böbe51 írta:Hajat mostam, a manikűr és a pedikűr is megvolt délelőtt.  Smile
Lassan terítek, délben eszünk. Sunny nyugiban van még, hál istennek.    Very Happy
Hahó! Előkerültem.Smile
Jóska telefonált 11 körül, hogy randi 11.45-kor a ház előtt. Na volt összekapkodás. Hívtam Etelkát éppen előtte, de kinyomta, gondolom akkor pont nem volt jó, aztán hívott fél után, de éppen leértem 3/4-re.Smile
Szóval irány a kert. Beöltöztem, aztán amint kóboroltam felfelé, meg vetkőztem. Csoda jó idő van.Smile
Végigmustráltam a kertet. Siettemben nem vittem a fotóhábert.Sad A kocsiban bent van a régi, de már nem csinál jó képeket. Majd meglátom milyenek lettek, ha feltöltöm.
Aztán haza és gyalog cipeltem fel a vödör földet amit hoztam a palántáknak, mert akkor megint nem működött a lift.
Gyorsan lazább ruhát vettem és irány a csavargás.Smile
Most ebéd után már csak pötyögök itt kicsit és elnyúlok majd a fotelban.Smile
Remélem mindenki jól van, gyógyul.
Jaj, azt nem írtam most, hogy Etelka jól van. Jó a kaja, elmesélte mit kap, mekkora adagokat.Smile Meg azért nyugodtabb, mint amikor még a műtét előtt volt. Bizakodóbb.
Köhécsel, sajnos. Kérdeztem, hogy vittek-e be ilyen gyógyszert és megnyugtatott, hogy igen. Én is sokat köhécseltem altatás után. Tudom, hogy nem tesz jót.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 26, 2017 5:06 pm

Böbe51 írta:Hajat mostam, a manikűr és a pedikűr is megvolt délelőtt.  Smile
Lassan terítek, délben eszünk. Sunny nyugiban van még, hál istennek.    Very Happy
Én tegnap délután tettem ugyanezeket.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 26, 2017 5:07 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 4 2160880-20160310-KawvZz
Szia Ferikém! Szépet Nektek is.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 26, 2017 5:10 pm

Judit írta:HURRRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Akkorát és annyit kakilt Foltos, hogy egy 80 kg-os kutyának is biztos elég lett volna! Zoli hozott át egy doboz olajos halat, mondta Ági, hogy öntünk rá tejet is... No, azonnal elfogyott, nem telt el pár perc, máris azonnal rohanni akart. Vittem, azonnali volt az eredmény, alig tudtam letenni:) Hogy mennyire tudok neki örülni?????? Smile)))) bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce lol! lol! lol! lol! lol!
cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Mecsoda örömök!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 26, 2017 5:11 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Jó étvágyat nektek! utána jó pihenést!
Mi is megyünk enni, aztán terasz. Ági az összes muskátlijukat elküldte ide, mert neki nem kell, mert tavaly is ugyan megvoltak nála, de nem virágoztak. Majd abból az egyszerű begóniákból, ha átültetem - az kell neki inkább, persze annyi nincs, de valamennyi lesz. No, azokat a muskátlikat pucolom le du. Folti mellett a teraszon, eddig még a garázsban voltak.

Egészségetekre! Smile
Megyek pihenni majd 2 óra után Sunnyval sétálni. lol! lol! lol!
Akkor már a sétán is túl vagytok.Smile Remélem ott is jó idő van.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Márc. 26, 2017 5:27 pm

Óóóh én hüllye. A fényképező a kocsiban maradt.Sad Very Happy Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Márc. 26, 2017 5:34 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 4 955220-20130316-0xJeS1Baráti beszélgetések - Page 4 2160880-20160310-KawvZz
Szia Ferikém! Szépet Nektek is.Smile

Köszönjük Marcsika!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 4 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.