Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

11 / 40 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Márc. 28, 2017 8:06 pm

Judit írta:Vacsoráztunk, voltunk lent - potyára, még nem is pisilt.... Lemostam Betadinnal és mágneskezeltünk. Valahogy elegem is van a napból mára.
Elköszönök, majd telefonról belesek még később.
Böbikém gyógyulj meg reggelre:)
Jó éjt és jó pihenést, főleg jó alvást kívánok nektek! Smile
Baráti beszélgetések - Page 11 Folti_20
Baráti beszélgetések - Page 11 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 28, 2017 8:36 pm

Judit írta:
Marcsi írta:Legyen szép estétek. Átadom a helyem.
Majd későn belesek.
Mariann, Sanyié - is úgy járt, hogy a kerületi nem jött ki, az volt a szerencséje, hogy ugye a rendőröknél volt ilyen, s az a munkaidőben tornáztatta, meg persze meg is tanította. Aztán azok intézték el neki, hogy vizes gyógytornára járjon, az még jó volt nagyon neki.
Mázlija volt Mariannak. Persze szegénynek volt elég pechje előtte.Sad  És jól van? Mert nem is beszéltünk azóta a lábáról.
Nem csodálom, hogy eleged van. A betegség semmilyen formája nem egy fáklyás menet, az sem ha  Te vagy beteg, de az sem ha Te ápolsz. Mostanában kijutott Neked.Sad
Pihenjetek jól!
Én moziban vagyok.
Előtte Bellussal telefonoztunk. Ezek a nap legjobb percei.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Márc. 28, 2017 9:11 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Az igazságlátó jós  beszéljen belőled!!!
Semmi sem jóSad nem tudok tőle pihenni, de ő se:( Ha bent vagyunk kimenne, ha kint - bemenne. Ha fönt lemenne, ha lent fóljönne, ha van víz, nem kell, ha nincs - szomjas....
Szóval...??  Sad  

Remélem!  Fájdalomtól?  Jó lenne tudni. Crying or Very sad
Még délben kapott. Holnap reggelre van még, holnap délig kell szereznem, reggel tájt majd megyek az állatorvoshoz.
Kérdezd meg, hogy szerinte miért bolyong Folti!
Remélem sikerül beszélni vele! El is hozhatná a receptet. Wink
A telefont se vette föl, nem hogy recept. Szerintem lehet, hogy majd ott nála meg lehet venni? Ha nem akkor ott útba esik a "messze" gyógyszertár, oda be tudok majd futni. Reggel lerongyolok majd nyitásra. Mást nem tehetek? Sad

Sajnálom! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Márc. 28, 2017 9:12 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:Egészségünkre a vacsorát! Most ismét egy nagy adag tőzegáfonya teával elvonulok a kanapéra.
Nem tudok most felmenni az ágyamba, mert ilyenkor Sunnynak szüksége van társra, Józsi pedig bütyköl a garázsban. Ő még vacsorára sem jött fel. Shocked
Holnap nem tud majd a satupadjával foglalkozni, ezért hagyom, hogy csinálgassa. Wink
Később még olvasok. lol! lol! lol!
Egészségedre! Remélem használni fog a tea:) Naná, hogy kell neki társ! Tudom:)
Folti meg alszik még...Sad Majd kisunnyogok vacsorát csinálni azért:)

Használt napközben. Reggel nagyon rossz volt. Meglátjuk, hogy az éjszaka milyen lesz. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Márc. 28, 2017 9:14 pm

Judit írta:Nem régen hívott vissza Gida, ott volt nála az orvos du-n. Mondta neki, hogy majd telefonon fog beszélni a HO--val, hogy igenis menjen ki hozzá a gyógytornász. Már nagyon jönne haza, számolja, hogy holnap lesz egy hete, hogy bement és már türelmetlen. Most egyedül van egy szobában, a többiek már hazamentek (3 ágyas), Pécsről volt ott mindkettő. Mondtam neki, hogy szóljon rá Ferencre, hogy tényleg írjon már nekünk. Aztán majd meglátjuk.... A "kis" tegnapi műtétről nem igen beszélt, hiába kérdeztem, átlépett rajta. Ez van....
Marad a kérdőjel. Intim dolog lehet vagy miért nem beszél róla? Question Question Question
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Márc. 28, 2017 9:18 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Egészségünkre a vacsorát! Most ismét egy nagy adag tőzegáfonya teával elvonulok a kanapéra.
Nem tudok most felmenni az ágyamba, mert ilyenkor Sunnynak szüksége van társra, Józsi pedig bütyköl a garázsban. Ő még vacsorára sem jött fel. Shocked
Holnap nem tud majd a satupadjával foglalkozni, ezért hagyom, hogy csinálgassa. Wink
Később még olvasok. lol! lol! lol!
Gyógyulgass.Smile  Akkor elvagy Sunnyval.Smile Jóska is 6 körül keveredett haza. Jött 4 felé a szomszéd és jól elvoltak.
1/2 8-ig lent volt a garázsban, teljesen elhagyta az időérzéke. Nagyon jól alakul a satu/gyalupad. Smile
Én nem vagyok átjárós viszonyban egyik szomszéddal sem. Crying or Very sad
Még a kutyabarátnőnk gazdája lehetett volna, aki idejöhetett volna, mert Sunny ismeri és elfogadja, de ő meg eladta a házát visszaköltözött Pestre. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Márc. 28, 2017 9:21 pm

Judit írta:Vacsoráztunk, voltunk lent - potyára, még nem is pisilt.... Lemostam Betadinnal és mágneskezeltünk. Valahogy elegem is van a napból mára.
Elköszönök, majd telefonról belesek még később.
Böbikém gyógyulj meg reggelre:)
Jó éjt és jó pihenést, főleg jó alvást kívánok nektek! Smile
Baráti beszélgetések - Page 11 Folti_20
Próbálj meg jól aludni! Remélem Foltos nem akar kimenni éjjel!!! Drukkolok.
Ébredjünk holnap vidáman, kipihenten mindannyian!!!! Smile I love you I love you I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Márc. 28, 2017 9:22 pm

Baráti beszélgetések - Page 11 Jy_yjt30
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 28, 2017 9:39 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Nem régen hívott vissza Gida, ott volt nála az orvos du-n. Mondta neki, hogy majd telefonon fog beszélni a HO--val, hogy igenis menjen ki hozzá a gyógytornász. Már nagyon jönne haza, számolja, hogy holnap lesz egy hete, hogy bement és már türelmetlen. Most egyedül van egy szobában, a többiek már hazamentek (3 ágyas), Pécsről volt ott mindkettő. Mondtam neki, hogy szóljon rá Ferencre, hogy tényleg írjon már nekünk. Aztán majd meglátjuk.... A "kis" tegnapi műtétről nem igen beszélt, hiába kérdeztem, átlépett rajta. Ez van....
Marad a kérdőjel. Intim dolog lehet vagy miért nem beszél róla? Question Question Question
Ki kell várni, amíg elmeséli.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 28, 2017 9:45 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:Egészségünkre a vacsorát! Most ismét egy nagy adag tőzegáfonya teával elvonulok a kanapéra.
Nem tudok most felmenni az ágyamba, mert ilyenkor Sunnynak szüksége van társra, Józsi pedig bütyköl a garázsban. Ő még vacsorára sem jött fel. Shocked
Holnap nem tud majd a satupadjával foglalkozni, ezért hagyom, hogy csinálgassa. Wink
Később még olvasok. lol! lol! lol!
Gyógyulgass.Smile  Akkor elvagy Sunnyval.Smile Jóska is 6 körül keveredett haza. Jött 4 felé a szomszéd és jól elvoltak.
1/2 8-ig lent volt a garázsban, teljesen elhagyta az időérzéke. Nagyon jól alakul a satu/gyalupad. Smile
Én nem vagyok átjárós viszonyban egyik szomszéddal sem. Crying or Very sad  
Még a kutyabarátnőnk gazdája lehetett volna, aki idejöhetett volna, mert Sunny ismeri és elfogadja, de ő meg eladta a házát visszaköltözött Pestre.  Crying or Very sad
Ez a kertszomszéd a mi utunkon jár fel az Ő pincéjéhez. Neki nincs útja, mert nem is hagyott ki még gyalogutat sem. El van Neki a vége hanyagolva. Aztán úgy nem megy el a présház mellet, ha látja a kocsit, hogy nem köszön be. Van amikor leül, van amikor siet. Tegnap vártuk, mert hétfő-szerda-péntek a kijárós napja. De tegnap Tatán voltak a magánklinikán az asszony térdével kontrollon. Jóska is annál a dokinál járt és így van téma. Meg küldött egy gyógyszeres üveget, hogy kukkoljam meg, hogy ők mint szednek a porcokra. Meglestem, ugyan azt, mint amit mi, csak más kiszerelésben.
Ja és egy üzemben dolgoztunk 7 évig, a gyárban meg 37 évig. Onnan is van téma.Smile

Akkor hamarosan lesz satuavatás.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 28, 2017 9:46 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Vacsoráztunk, voltunk lent - potyára, még nem is pisilt.... Lemostam Betadinnal és mágneskezeltünk. Valahogy elegem is van a napból mára.
Elköszönök, majd telefonról belesek még később.
Böbikém gyógyulj meg reggelre:)
Jó éjt és jó pihenést, főleg jó alvást kívánok nektek! Smile
Baráti beszélgetések - Page 11 Folti_20
Próbálj meg jól aludni! Remélem Foltos nem akar kimenni éjjel!!! Drukkolok.
Ébredjünk holnap vidáman, kipihenten mindannyian!!!! Smile  I love you I love you I love you
Úgy legyen Böbice!Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 28, 2017 9:48 pm

Lányok, Ferikém én is elköszönök.
Mariann ma sem szólt hozzám....

Aludjatok jól!
Holnap ugyanitt és kipihenten.Smile
Baráti beszélgetések - Page 11 1_este37
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Márc. 28, 2017 10:18 pm

Beírtam kint:
"Lányok mostanra érett meg bennem a gondolat, hogy elköszönök a csoporttól. Jó volt Veletek, de én nem szeretem, ha levegőnek néznek, pláne hogy éppen az, aki meghívott ide.
Van nekem más gondom éppen elég. További jó beszélgetést Nektek!"
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Márc. 28, 2017 11:09 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 11 Jy_yjt30

Baráti beszélgetések - Page 11 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Márc. 28, 2017 11:10 pm

Marcsi írta:Lányok, Ferikém én is elköszönök.
Mariann ma sem szólt hozzám....

Aludjatok jól!
Holnap ugyanitt és kipihenten.Smile
Baráti beszélgetések - Page 11 1_este37
Baráti beszélgetések - Page 11 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 11 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Márc. 28, 2017 11:42 pm

Baráti beszélgetések - Page 11 2301940-20160813-QMVxf1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Márc. 28, 2017 11:42 pm

Baráti beszélgetések - Page 11 2160876-20160310-uHmI7q
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Márc. 29, 2017 6:01 am

masu-feri írta:
Marcsi írta:Lányok, Ferikém én is elköszönök.
Mariann ma sem szólt hozzám....

Aludjatok jól!
Holnap ugyanitt és kipihenten.Smile
Marcsi! Máshoz sem szól. Egyedül Foltos miatt írt Juditnak.



A hozzászólást Böbe51 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 29, 2017 7:27 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Márc. 29, 2017 6:02 am


Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 11 Szyv16
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Márc. 29, 2017 6:31 am

Szervusztok, jóóóóóóó reggelt, szép napot, remélem az lesz! ÓÓÓÓÓÓÓÓÓriásit aludtunk 6 után ébredtem, Folti is, de csak annyira, hogy átdöcögött ide mellém tovább aludni:)
Baráti beszélgetések - Page 11 Cinke_11 Baráti beszélgetések - Page 11 410 Baráti beszélgetések - Page 11 Haho-d10 Baráti beszélgetések - Page 11 Tulipy10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Márc. 29, 2017 6:36 am

Hogy aludtatok, Juditka?
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Márc. 29, 2017 6:43 am

Már este nem néztem be, mert a tente bogyókat bevettem, amikor Mariann hívott, szerintem már félre is beszéltem, már többször mondtam neki,hogy nagyon fáradt, álmost vagyok, hívjon holnap és kicsit előbb. Jól van ő is az anyja is. Most az anyjának van két barátnője, pont betegek, azokhoz jár ápolgatni, így a nagyi halála kicsit elkerül a központi témából, talán jobban felejt. A lába amúgy jól van, időváltozásokkor nagyon xar.
Hogy van ez, hogy most az alvás után majdnem kábább, álmosabb vagyok, mint tegnap a nem alvás után?????? Nem is értem. Ma majd úgy fél 8 tájt köszönök el, akkor még a reggeli mindenfélét Foltival megcsinálom. Aztán lerongyolok az állatorvoshoz fájdalomcsillapítóért, anélkül nem maradhat szerintem Folti. De mivel picit lejjebb van csak a Spár, átmegyek oda, remélem, hogy gyömbért, zabpelyhet ilyesmit kapok ott, hogy ne kelljen a falu másik irányába lévő Reálba még elrohanni. Elég messze van ez így is. A Zoli a múltkor mondta a kenyér nevét, amit eszik és állítólag van ott, de ha a KGB jönne vallatni, most akkor se jut eszembe a neve, hogy megnézzem:( Utána még valami levest is össze kell dobnom mára, azom nincs. Rakott zöldbabot vettem ki mára a mélyhűtőből. Valami lent kéne töltenem legalább egy órát, locsolni kell. Nagyon száraz. este is ugri-bugri közt vittem egy egy kanna vizet, ami legszomjasabb volt.
 Húúúúú Marcsi! Most olvastam, hogy elköszöntél kint??????? Hát máshoz se szólt, csak úgy általánosságban beírta a kerékcserét, ilyesmit. Hozzám kizárólag Folti miatt szólt. Senkinek nem válaszolt, mindannyian így voltunk. Nem tudom, hogy mit fog szólni?
Böbikém remélem, hogy a tea + a napocska jót tett és már el is felejted a fölfázást.
Köszi Ferikém a "Jó éjt" kívánságod, ez a jó éj, talán most nélküled nem jöhetett volna létre.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Márc. 29, 2017 6:45 am

Böbe51 írta:Hogy aludtatok, Juditka?
Szia Böbikém! Jóóóóóóóóó reggelt neked:) Legyen szép és jó a napod! Úgy aludtunk, mint a tej:))))))) Folti is én is. Szerintem mind a ketten már nagyon fáradtak voltunk. De én most ugyan miért vagyok ilyen álmos????? Ma a cukrom is jobb, mondjuk mehetett volna lejjebb is, de 6,7 mégis jobb, mint tegnap:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Márc. 29, 2017 6:47 am

Hátha még majd jön Marcsi, ő szokott a Sparban vásárolni, talán írja, hogy ott van-e nyers gyömbér? Ha nem kapok akkor se dől össze a világ, mert ott a világvégén van a nagy zöldséges is, ott biztos van, csak akkor még egy helyre be kell kolbászolnom, az meg idő. Sietni akarok Folti miatt.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Márc. 29, 2017 7:08 am

Judit írta:Hátha még majd jön Marcsi, ő szokott a Sparban vásárolni, talán írja, hogy ott van-e nyers gyömbér? Ha nem kapok akkor se dől össze a világ, mert ott a világvégén van a nagy zöldséges is, ott biztos van, csak akkor még egy helyre be kell kolbászolnom, az meg idő. Sietni akarok Folti miatt.

Nálunk elég ócska a Spar az utóbbi időben, de gyömbér és zabpehely mindig van/volt.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 40 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.