Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

19 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Márc. 02, 2017 7:21 pm

Böbe51 írta:Majd Bolgárra előkerülök.   Smile
Baráti beszélgetések - Page 19 Kellem10
Köszi! Pihentem, rádióztam, TV-ztem. Beszélgettünk.
Most kicsit itt, de közben az egyik szemem a Story4-en.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Márc. 02, 2017 7:22 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Köszönöm, olvastam, hogy velem örültök Bebi munkahelyének.  Böbicém az a 40 év  jó ha pár év lesz a mai világban, de legyen igazad.Smile Megnyugtató lenne, ha tényleg maradhatna.
Látom mindenki elfoglalta magát és remélem már piheősre fogtátok.Smile
Körbeszaladok itt és átadom én is a helyem.Smile

Marcsikám arra gondoltam, hogy ne legyen szüksége az anyagi segítségnyújtásra. Very Happy

Bizony ne legyen. Ez most a legfontosabb. Álljanak a lábukon.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Márc. 02, 2017 7:24 pm

Böbe51 írta:Elfáradtak a lábaim az ülésben, irány a kanapé! Jó tévénézést mindnekienek! lol! lol! lol!
Ugyanezt kívánom és is! I love you bounce cheers
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Márc. 02, 2017 7:25 pm

Judit írta:Lányok és Ferikém elköszönök, csak így mezítlábasan, nem tudok képet föltölteni. A külsős azt írja, hogy általános hiba:( A másik időtúllépés miatt megszakadt:( A belsővel nem tudok.

Szóval jó tévézést és pihenést, éjszakát és jó alvást utána nektek.
Ma a de.-i meló többet vett ki belőlem, elfáradtam. - nem szokta a cigány a szántást:) De jó volt:)
Na, az utolsó mondatodon jót nevettem.Smile Nem sokat csináltam az igaz a kertben, de nagyon jólesett, úgyhogy egy szóból is értlek.Smile


A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 02, 2017 10:21 pm-kor.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Márc. 02, 2017 7:26 pm

Böbe51 írta:Juditka! Köszönöm  a csodás e-maileket! Nagyon tetszett Bhután és az Üvegmúzeum is.
A Mindenkit már  láttam, de eltettem, hátha megnézem még máskor is. I love you
Én is megkaptam. És köszönöm is Juditnak, de még a nézegetés vár a sorára.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Márc. 02, 2017 9:10 pm

Baráti beszélgetések - Page 19 Olwi6tmpd441gtyilyn1
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Márc. 02, 2017 9:19 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 19 Olwi6tmpd441gtyilyn1
Baráti beszélgetések - Page 19 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Márc. 02, 2017 9:19 pm

Baráti beszélgetések - Page 19 2301940-20160813-QMVxf1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Márc. 02, 2017 10:20 pm

Ferikém én is elköszönök.
Aludjatok jól!

Baráti beszélgetések - Page 19 1_este11
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 03, 2017 6:09 am

Szervusztok, jóóóóóóó, reggelt és igazán szép napos vidám napot kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 19 Csigay10 Baráti beszélgetések - Page 19 Ybredj10 Baráti beszélgetések - Page 19 Pyntek10Baráti beszélgetések - Page 19 710 Huhh de nehéz volt!Smile
Ezt innen ki kell másolnom és leírni egy füzetbe:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 03, 2017 6:12 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 19 Szyv10


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 03, 2017 6:30 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 03, 2017 6:20 am

Köszi Ferikén és lányok az esti jó éjt kívánságokat, szerintem ettől aludtam jól. A kis tanyánkat már nem is láttam:( És negyed hatig aludtam. úgy látszik, hogy szépen meg vissza ma reggelre is a cukrom, de még mindig sokk:( Ma már csak 7,5-t mértem. Azért már türelmetlen vagyok miatta.
Este még kitaláltam, hogy én bizony csinálok egy gombakrém levest az őzgerincben sütött csirkemell mellé - abba majd zablisztet teszek. Nekem hiányzik a leves, nekem nélküle nem ebéd az ebéd. Majd, ha kell nekik jó, ha nem - én megeszem. A brokkoli krém levest is szereti Ági, de most inkább még picit se fújja föl semmi sem:) Ma állítólag hoz át Zoli földet és a kihajtott gumós begóniáimat be KELL ületni:) A terv ennyi. Ha kész a kaja viszem majd át. Együtt eszünk, aztán én húzok haza:) Folti séta lesz.
Most napok óta azt figyelem meg nála, hogy reggel, ilyenkor áttapogatózik ide mellém tovább aludni, és könnyen kel föl. De már du. nem. Ezt nem tudom hogy miért van?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 03, 2017 6:36 am

masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 19 Olwi6tmpd441gtyilyn1
Baráti beszélgetések - Page 19 2395881-20161122-SzKAAk
Köszi én is Ferikém! Olyan jól kipihentem magam, hogy elnéztem az órát és 6 órakor már ki is pattantam az ágyból.  Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 03, 2017 6:42 am

Judit írta:Köszi Ferikén és lányok az esti jó éjt kívánságokat, szerintem ettől aludtam jól. A kis tanyánkat már nem is láttam:( És negyed hatig aludtam. úgy látszik, hogy szépen meg vissza ma reggelre is a cukrom, de még mindig sokk:( Ma már csak 7,5-t mértem. Azért már türelmetlen vagyok miatta.
Este még kitaláltam, hogy én bizony csinálok egy gombakrém levest az őzgerincben sütött csirkemell mellé - abba majd zablisztet teszek. Nekem hiányzik a leves, nekem nélküle nem ebéd az ebéd. Majd, ha kell nekik jó, ha nem - én megeszem. A brokkoli krém levest is szereti Ági, de most inkább még picit se fújja föl semmi sem:) Ma állítólag hoz át Zoli földet és a kihajtott gumós begóniáimat be KELL ületni:) A terv ennyi. Ha kész a kaja viszem majd át. Együtt eszünk, aztán én húzok haza:) Folti séta lesz.
Most napok óta azt figyelem meg nála, hogy reggel, ilyenkor áttapogatózik ide mellém tovább aludni, és könnyen kel föl. De már du. nem. Ezt nem tudom hogy miért van?

Juj! Már én is nagyon ideges és türelmetlen lennék a cukorszint miatt, megértelek.  Igazán visszaállhatna már!!! Rolling Eyes
Mi is levesesek vagyunk. Este is megkívántam és a forró levest, kivettem a fagyasztóból egy kis bablevest és azt ettem vacsorára, azt hittem baj lesz belőle, de szerencsére nem lett. Wink
Igazad van, Áginak most jobbak a könnyen emészthető dolgok. Bár a gombára is mondják, hogy nehéz étel én még nem tapasztaltam. Surprised
Úgy érted, hogy Folti sántít vagy húzza a lábát? Question
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 03, 2017 6:54 am

Böbe51 írta:

Juj! Már én is nagyon ideges és türelmetlen lennék a cukorszint miatt, megértelek.  Igazán visszaállhatna már!!! Rolling Eyes
Mi is levesesek vagyunk. Este is megkívántam és a forró levest, kivettem a fagyasztóból egy kis bablevest és azt ettem vacsorára, azt hittem baj lesz belőle, de szerencsére nem lett. Wink
Igazad van, Áginak most jobbak a könnyen emészthető dolgok. Bár a gombára is mondják, hogy nehéz étel én még nem tapasztaltam. Surprised
Úgy érted, hogy Folti sántít vagy húzza a lábát? Question
A gombára én is  hallottam, de eddig még pláne krémlevesnek nem okozott semmi bajt Áginak se.
Nap közben, ha áll föl, akkor várja hogy kicsit megmasszírozzam, addig ott áll. Aztán kevésbé sántítva jön tovább, ha nem látom, akkor is elindul azért, de sánta a hátsó része...Sad Most reggel, meg simán indult el. Tegnap is. Több pihenés kéne? De egész de. fekszik! Szóval nem értem.Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 03, 2017 7:44 am

Szervusztok Kedveskék! Jóóó reggelt!
Nagyot aludtam, mert a lányokat már olvastam. Ferikém remélem Ti is? Very Happy I love you bounce

Ezzel már jól is indul a napom.Smile
Jön Bellus az is jóóó.Smile

Olvastam, hogy ma is gyerekezel. Nagyon tecc, együtt vagytok addig is és lehet csevegni. Ha akármilyen keveset is.
Olvastam, hogy Judit, hogy Folti nehezen indul. Én csak magamon látom, hogy van amikor jól beindulok, van amikor nem. Du.-este már nagyon nagyanyós vagyok.Sad Biztos Folti is.Sad
A cukorszint bizony aggasztó. Vajon hány hét kell,hogy visszadolgozd? Majdcsak. Bízzunk, bízni kell hogy magától, "Tőled" megint beáll.

Mi is levesesek vagyunk, ha kiadós leves, akkor elég az egytálétel. Ha "kiadós".Very Happy Very Happy
Van itthon nekem is pár zacskó gombakrém levesem, de még zacskóban áll. Ha kertelünk és gyors ebéd kell, arra tartogatom. Ági már megfőzte, szerinte jó. Én sok éve csak a májgombóc levest vettem, de annak a minősége nagyon sokat romlott. Pedig még több mindennel dúsítottam, akkor már főzhetek igazi levest is.Very Happy Sad

Mindjárt eltűnök a konyhában. Nem tudom, hogy lesz-e cigi szünetre időm, de remélem.Smile
Legyen jó napotok is!!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 03, 2017 7:52 am

Jó reggelt és főzést Marcsika! Smile Te ma is ipari mennyiséget és választékot főzöl. Nem csoda, ha nem lesz közben időd. Azért vigyázz magadra, még holnap, meg holnap után is szükség lesz rád, meg az után is:)
Már süt a nap:) Legalább az süt:)
Lassan cihelődök, mert Folti is már résnyi likon les...Smile
Nem tudom , hogy én is mikor írok majd, de azért elő fogok kerülni:)))))))
Marcsikám, úgy tettem most föl képet, ahogy írtad. Le kell ezt nekem írni, külön papírra. Este megteszem:)

Most elköszönök, legyen boldog, napsütéses napotok!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 03, 2017 10:53 am

Eltűntem, mert elkapott a gépszíj. Most megálltam 2 percre. Konyhában is vagyok, meg egyéb dolgok is akadtak. Már kiteregettem a tegnap lehúzott ágyhuzataimat és a fenti törölközőket. Mosás legközelebb hétfőn lesz. Közben elkészült a paradicsomlevesem, még be kell fejeznem a krumplipürét, amit Eszternek készítek, ma itt ebédel, innen megy tanítani Gödöllőre. Tegnap sajtos tarját készítettem, mert Józsi nem eszi meg ha pulykából van. Szerencsére nagyobb adag, így Eszter azt kapja a püréhez. Vasárnapra újat kellett kitalálnom, csirkepörkölt lesz. Elpakoltam a Tesco-s árut. Most Sunnyt istápolom nála sem kerek valami. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 03, 2017 11:00 am

Judit írta:Jó reggelt és főzést Marcsika! Smile Te ma is ipari mennyiséget és választékot főzöl. Nem csoda, ha nem lesz közben időd. Azért vigyázz magadra, még holnap, meg holnap után is szükség lesz rád, meg az után is:)
Már süt a nap:) Legalább az süt:)
Lassan cihelődök, mert Folti is már résnyi likon les...Smile
Nem tudom , hogy én is mikor írok majd, de azért elő fogok kerülni:)))))))
Marcsikám, úgy tettem most föl képet, ahogy írtad. Le kell ezt nekem írni, külön papírra. Este megteszem:)

Most elköszönök, legyen boldog, napsütéses napotok!
Ne is mond Judit ezt a szép időt. A szívem szakad meg, hogy itt kell bent lennem. De ezt csak Nektek...., már vagy 8 éve ez van. Sad Nekem ez lett megírva.

De örülök, hogy rászántad magad Juditom itt a képfeltöltésre.Smile Ugye, hogy még fejlődőfélben vagyunk? bounce bounce bounce cheers cheers cheers

Jól állok. A dagadó a sütőben, a pulyka ragu kész félig, most gyúrom be a sósat. Fele rúd, fele virslire lesz tekerve holnap, ez most egy újítás.Smile A fokhagymás rántott cs. mell bepácolva, körözött is a hűtőben. Az előbb derült ki, hogy holnap Misis is jön. Leszünk elegen a kajára.Very Happy
Úgy írta Bellus, hogy Misi legalább segít cipekedni. Nem elveszett gyerekek.Very Happy Ez van.

Körbenézek és megyek tovább...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Márc. 03, 2017 11:03 am

Böbe51 írta:Eltűntem, mert elkapott a gépszíj. Most megálltam 2 percre. Konyhában is vagyok, meg egyéb dolgok is akadtak. Már kiteregettem a tegnap lehúzott ágyhuzataimat és a fenti törölközőket. Mosás legközelebb hétfőn lesz. Közben elkészült a paradicsomlevesem, még be kell fejeznem a krumplipürét, amit Eszternek készítek, ma itt ebédel, innen megy tanítani Gödöllőre. Tegnap sajtos tarját készítettem, mert Józsi nem eszi meg ha pulykából van. Szerencsére nagyobb adag, így Eszter azt kapja a püréhez. Vasárnapra újat kellett kitalálnom, csirkepörkölt lesz. Elpakoltam a Tesco-s árut.  Most Sunnyt istápolom nála sem kerek valami. Crying or Very sad
Jaj, Sunnyi is érzi a meleget?

Bellus kérdezte reggel, hogy hogy birom az időt. Csak utána merte beírni, hogy Misi is jön. Very Happy Very Happy
A mamahotel műksz Nálatok is.Smile Szerencsére ez a "páros" megeszik mindent.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Márc. 03, 2017 11:54 am

Olvastam mindent, de csak jó étvágyat kívánni jöttem és jó pihenést utána. Látom, hogy mindenhol fennforgás van....
Mindjárt kész a hús, (őzgerincben sütött csirkemell baconban....) egy kis sült krumpli, zacskóban sült és gombakrém leves. Majd, ha jönnek eszünk. Hoznak a begóniáimnak földet. Jó étvágyat nektek. Utána jó pihenést. Én begóniázok, ládájukat javítom.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 03, 2017 12:34 pm

Judit írta:Köszi Ferikén és lányok az esti jó éjt kívánságokat, szerintem ettől aludtam jól. A kis tanyánkat már nem is láttam:( És negyed hatig aludtam. úgy látszik, hogy szépen meg vissza ma reggelre is a cukrom, de még mindig sokk:( Ma már csak 7,5-t mértem. Azért már türelmetlen vagyok miatta.
Este még kitaláltam, hogy én bizony csinálok egy gombakrém levest az őzgerincben sütött csirkemell mellé - abba majd zablisztet teszek. Nekem hiányzik a leves, nekem nélküle nem ebéd az ebéd. Majd, ha kell nekik jó, ha nem - én megeszem. A brokkoli krém levest is szereti Ági, de most inkább még picit se fújja föl semmi sem:) Ma állítólag hoz át Zoli földet és a kihajtott gumós begóniáimat be KELL ületni:) A terv ennyi. Ha kész a kaja viszem majd át. Együtt eszünk, aztán én húzok haza:) Folti séta lesz.
Most napok óta azt figyelem meg nála, hogy reggel, ilyenkor áttapogatózik ide mellém tovább aludni, és könnyen kel föl. De már du. nem. Ezt nem tudom hogy miért van?

Szívesen Juditka!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Márc. 03, 2017 12:35 pm

Baráti beszélgetések - Page 19 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 19 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Márc. 03, 2017 1:16 pm

Most már egyre inkább az lesz a jó, ha Misi is megy. Elég komoly kapcsolatnak látszik, lehet, hogy még komolyabbra fordul? Remélem! I love you


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 03, 2017 3:41 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 19 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

19 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.