Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

11 / 40 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Feb. 13, 2017 2:45 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 11 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 11 2160878-20160310-CUrRni

Szia Ferikém! Szép napot, jó hetet kívánok neked, nektek!
Itt ugyan szép, de elég hűvös van. Valahogy csak világít a nap, de nem melegít. Nem is dolgoztam ma kint.
Szia Juditka! Köszönöm!
Itt süt is és köd is van! Érdekes idő....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Feb. 13, 2017 3:10 pm

Judit írta:Délelőtt hidegnek éreztem kint a levegőt, nem mentem ki, bent rontottam a levegőt. A kanapéről lecipzáraztam a huzatot és kimostam. De baj is történt - én eddig nem vettem észre (lehet, hogy költözéskor? Azóta nem vettem le) eltűnt az egyik cipzár kocsija. Most majd így nem tudom vissza tenni. Holnap el kell mennem pénzt is kivenni, talán a szatócsnál ez is van? Nem tudom. Ha nincs Ágit kell megkérnem, hogy valahol vegyen egyet... Van náluk egy takarítónő, aki vállal cipzár varrásokat, hátha neki van? Utána meghozták a székre a háttámlát, hát valami fantasztikus! Egészen más, mint az oda tett párna! Remélem este is ezt fogom mondani, majd séta után fényképezem. Egészen másként ülök! Teregettem, aztán nekifogtam az utolsó csőnek megcsinálni virágosnak. Már be is van ültetve. Hét végén hozott Zoli - nem tudom, hogy hol vette - Ökörszív paradicsom magot. A lelkemre kötötte, hogy azt ültessek bele, mert az enyémbe már hátha beleköltözött valami betegség és azt tovább örökítem. No, megtettem. Bár az enyémek már szépen ki is keltek. Ja, meg a biztosítót hívogattam, nem tudtam. Fölhívtam a képviselőt, hogy csekket kérek! No, meg elmolyoltam az időt a neten. Majd Zolinak lesz névnapja, neki nézegettem pólókat és rövid ujjas ingeket. Meg is rendeltem, mert a ruhafélét van, hogy 8-9 napra szállítják. Egyik helyen ingyenes a kiszállítás, a másikon nem. De, ha azt az ezrest kétfelé osztom, 500-ért nem is lett volna érdemes utazgatni Szigetszentmiklósra, vagy Szigethalomra.
Most megyünk enni, séta, fénykép és pihenés. Nem is igazán csináltam komolyabb dolgot, azt illik kipihenni nem?

Már egészségetekre az ebédet és utána jó pihenést, esetleg sétát kívánok:)

Hideg is van. -1 és 0 körül. Mára +5 fokot ígértek. Ez nem jött össze.
Nagyszerű, hogy jó a háttámla! Smile
Dobozoltam, csomagoltam Eszternek.
Nem indult be a hétfő, pénteki tanfolyam, pedig nagy szüksége lenne a munkára. Sad
Február 1-i indulás volt, most még az sem biztos, hogy lesz. Ez pedig nagy kiesés.
Egy teregetésem van még.
4-től hallgatom Pikót. Fiatalon lett nagypapa. :-)
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Feb. 13, 2017 3:17 pm

Judit írta:
Borzasztóan hangulatember.Sad Persze mindenkinek van rossz napja, nade ennyi? Sad
De már hozzászoktam az évek során. 1x majd 2 évig nem szólt hozzám, mert ugye nem velem, hanem fiztannal értett egyet egy mondvacsinált vitában.Smile Kettészakította a "csoportot" a csaj.  Soha többet nem akarok ilyet.  Kikerülöm oszt jó napot, ha olyanja van.Smile[/quote]

Én már arra gondoltam, hogy így, mint csoportunkra haragudhatott meg talán? Ugye észre vettük, hogy járt ide olvasni. No, de most nem tud!
Szerintem azt vette észre, hogy ez nem megy, s ezért haragszik. - persze ezt csak gondolom.[/quote]


Pontosa!!!!
Tegnap raktam be a beköszönésére egy jó kis macskát. Máskor reagált volna...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Feb. 13, 2017 3:23 pm

Judit írta:Délelőtt hidegnek éreztem kint a levegőt, nem mentem ki, bent rontottam a levegőt. A kanapéről lecipzáraztam a huzatot és kimostam. De baj is történt - én eddig nem vettem észre (lehet, hogy költözéskor? Azóta nem vettem le) eltűnt az egyik cipzár kocsija. Most majd így nem tudom vissza tenni. Holnap el kell mennem pénzt is kivenni, talán a szatócsnál ez is van? Nem tudom. Ha nincs Ágit kell megkérnem, hogy valahol vegyen egyet... Van náluk egy takarítónő, aki vállal cipzár varrásokat, hátha neki van? Utána meghozták a székre a háttámlát, hát valami fantasztikus! Egészen más, mint az oda tett párna! Remélem este is ezt fogom mondani, majd séta után fényképezem. Egészen másként ülök! Teregettem, aztán nekifogtam az utolsó csőnek megcsinálni virágosnak. Már be is van ültetve. Hét végén hozott Zoli - nem tudom, hogy hol vette - Ökörszív paradicsom magot. A lelkemre kötötte, hogy azt ültessek bele, mert az enyémbe már hátha beleköltözött valami betegség és azt tovább örökítem. No, megtettem. Bár az enyémek már szépen ki is keltek. Ja, meg a biztosítót hívogattam, nem tudtam. Fölhívtam a képviselőt, hogy csekket kérek! No, meg elmolyoltam az időt a neten. Majd Zolinak lesz névnapja, neki nézegettem pólókat és rövid ujjas ingeket. Meg is rendeltem, mert a ruhafélét van, hogy 8-9 napra szállítják. Egyik helyen ingyenes a kiszállítás, a másikon nem. De, ha azt az ezrest kétfelé osztom, 500-ért nem is lett volna érdemes utazgatni Szigetszentmiklósra, vagy Szigethalomra.
Most megyünk enni, séta, fénykép és pihenés. Nem is igazán csináltam komolyabb dolgot, azt illik kipihenni nem?

Már egészségetekre az ebédet és utána jó pihenést, esetleg sétát kívánok:)
Na, most meg cipzár gond.Smile Nehogy egy nap ne legyen semmi.Sad Very Happy
Jaj, csak este is jókat írj arról a támláról.Very Happy Nagyon várom.Smile
Én meg csak csavarogtam egész nap.... Na, amikor előkerültem le is kellett mosnom a csizmát, mert ugye sarat is találtunk bóklászás közben.Smile És ha már vizes a kezem az erkélytől a liftig felmostam.Very Happy Rettenetes por-szösz van.Sad  Szomszédasszony is éppen panaszolta.Smile
 Ma is ültettél, kerteltél, szavad nem lehet Judit.Very Happy Majd árulhatod tényleg a palántát, vagy a parit.Smile

Nektek is kellemest!
Váron gazduramat. Kertel, meg fűt.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Feb. 13, 2017 3:24 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Most megyünk enni, séta, fénykép és pihenés. Nem is igazán csináltam komolyabb dolgot, azt illik kipihenni nem?

Már egészségetekre az ebédet és utána jó pihenést, esetleg sétát kívánok:)

Hideg is van. -1 és 0 körül. Mára +5 fokot ígértek. Ez nem jött össze.
Nagyszerű, hogy jó a háttámla! Smile
Dobozoltam, csomagoltam Eszternek.
Nem indult be a hétfő, pénteki tanfolyam, pedig nagy szüksége lenne a munkára. Sad
Február 1-i indulás volt, most még az sem biztos, hogy lesz. Ez pedig nagy kiesés.
Egy teregetésem van még.
4-től hallgatom Pikót. Fiatalon lett nagypapa. :-)
Júúúj! Sad Szegény Esztered. Tényleg mindig van valami.Sad A pénz meg ugye csak kellene.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Feb. 13, 2017 3:29 pm

Marcsi írta:



Júúúj! Sad Szegény Esztered. Tényleg mindig van valami.Sad A pénz meg ugye csak kellene.Sad

Szabadulna a fordítástól, mert az rabszolga munka. Mindig visszazsuppolják. Crying or Very sad
Ha meglett volna ez a tanfolyam is, akkor éppen csak fordított volna, csak azt és annyit vállalt volna el, amit akar.
Remélem még nem végleges, csak az állam töketlenkedik.
Ez ingyenes tanfolyam vállalkozóknak  EU-s pénzből.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 13, 2017 3:44 pm

Megjöttünk a sétából, leszedtem a képeket, olyan sok, hogy meg is unjátok:)
Van itt Folti a séta után, van "veteményes", ahol kikelt a paradicsom, paprika alig, most kezd virágozni valami kaktusz félém. Van egy amit nem tudok, hogy mit tegyek vele? Tavaly névnapomra kaptam, az eredeti már régen elvirágzott, tönkre is megy, de oldalt kb. 10 új hajtása van. Mit csináljak vele? Az új, ma elkészült ládám az ablakban. A kikelt Borágóim. A szék a háttámlával, Tündi a bicikli úton, Folti - ahogy érdeklődik, hogy mit csinálok az ablakban??? Smile Persze most elvonult a hálóba mégis, ott fekszik inkább.
Szóval most sorba fölrakosgatom őket:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 13, 2017 3:45 pm

Baráti beszélgetések - Page 11 Bybysx2am3wex2l4ckhm
Jaj! ezt külön raktam, mert ezt nem tudom, hogy mit kell vele tenni??????


A hozzászólást Judit összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 13, 2017 3:46 pm-kor.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Feb. 13, 2017 3:45 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:



Júúúj! Sad Szegény Esztered. Tényleg mindig van valami.Sad A pénz meg ugye csak kellene.Sad

Szabadulna a fordítástól, mert az rabszolga munka. Mindig visszazsuppolják. Crying or Very sad
Ha meglett volna ez a tanfolyam is, akkor éppen csak fordított volna, csak azt és annyit vállalt volna el, amit akar.
Remélem még nem végleges, csak az állam töketlenkedik.
Ez ingyenes tanfolyam vállalkozóknak  EU-s pénzből.
 Persze, értem. Nem mindegy, hogy Ő választhat mit és mennyit.
Ha nem muszáj, ne végezzen már rabszolga munkát. Bebi is nagyon boldogan jön haza azóta. Tudom ez a munka sem tart örökké, de legalább jól érzi magát addig is.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 13, 2017 3:53 pm

Baráti beszélgetések - Page 11 37wwv32aij3ti27q63kf Baráti beszélgetések - Page 11 Jzmizp4426fn85mo45bf Baráti beszélgetések - Page 11 Nrovhyj5n9j24on33ark Baráti beszélgetések - Page 11 Jg355pxhg3bi0jes0fi8 Baráti beszélgetések - Page 11 86twkvy1d7pffmoysldg Baráti beszélgetések - Page 11 Om5hctz7ucqzb4n4r7vz Baráti beszélgetések - Page 11 Qdbqjy11q85t2hq10uzz Baráti beszélgetések - Page 11 Qm6p79zpnfds0jwb5rgm Baráti beszélgetések - Page 11 7e7hdksiq8b6xn4mwh5m Baráti beszélgetések - Page 11 8buhp9wbulrd5skztjzu Baráti beszélgetések - Page 11 1ux5c6tfskxqwtdoluev Baráti beszélgetések - Page 11 Mr402zji7vqm2jlrj5w9 Baráti beszélgetések - Page 11 Gr07cyw88btbn6b39cz5 Ezt a kettőt Tündi csinálta a múlt hétvégén Baráti beszélgetések - Page 11 O73ddrqweoww2pcglruq Baráti beszélgetések - Page 11 N6tcpk2xh5sv1t4dyumy


A hozzászólást Judit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 13, 2017 4:06 pm-kor.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 13, 2017 3:55 pm

Pontosan!!!!
Tegnap raktam be a beköszönésére egy jó kis macskát. Máskor reagált volna...[/quote]
Ugye? Szerintem Masunk látja biztos, hogy akart-e valaki valamikor belépni nem?


A hozzászólást Judit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 13, 2017 4:06 pm-kor.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 13, 2017 3:58 pm

Na, most meg cipzár gond.Smile Nehogy egy nap ne legyen semmi.Sad Very Happy
Jaj, csak este is jókat írj arról a támláról.Very Happy Nagyon várom.Smile
Én meg csak csavarogtam egész nap.... Na, amikor előkerültem le is kellett mosnom a csizmát, mert ugye sarat is találtunk bóklászás közben.Smile És ha már vizes a kezem az erkélytől a liftig felmostam.Very Happy Rettenetes por-szösz van.Sad  Szomszédasszony is éppen panaszolta.Smile
 Ma is ültettél, kerteltél, szavad nem lehet Judit.Very Happy Majd árulhatod tényleg a palántát, vagy a parit.Smile

Nektek is kellemest!
Váron gazduramat. Kertel, meg fűt.[/quote]
Nehogy esemény nélkül teljen a nap:) Nekem a bicikli úton nincs sár, csak Folti megy bele. Hát? Ennyi az egész kertnek nevezett izében sem férne el.
Jobban is érzem magam, nem is vagyok olyan fáradt, meg most kényelmesen is ülök!!!!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 13, 2017 4:02 pm


Hideg is van. -1 és 0 körül. Mára +5 fokot ígértek. Ez nem jött össze.
Nagyszerű, hogy jó a háttámla! Smile
Dobozoltam, csomagoltam Eszternek.
Nem indult be a hétfő, pénteki tanfolyam, pedig nagy szüksége lenne a munkára. Sad
Február 1-i indulás volt, most még az sem biztos, hogy lesz. Ez pedig nagy kiesés.
Egy teregetésem van még.
4-től hallgatom Pikót. Fiatalon lett nagypapa. :-)[/quote]
Délután már sokkal jobb,melegebb idő volt. Igen, most úgy érzem, hogy sokkal jobb, könnyebb ülni, kitámasztja a hátam, egyenesen ülök:)
Ó, szegény Eszterem... Talán könnyebb lenne pedig tanítani, mint a fordításokkal robotolni:( Érdekes, hogy Tündi most, hogy bekerült a gimibe, most lett magán tanulója is, hozzá megy a kölök:)
Közben bekapcsoltam Pikót. Amikor megszületett az uncsija, akkor arra gondoltam, hogy most nagyon jókor jött, hisz előtte hunyt el az apukája. Egy új kis élettel vigasztalta a sors.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 13, 2017 4:03 pm

Most megyek uzsonnázni. Vagy hozom?Smile A 60 kg almám utolsó 5 szemét főztem meg kompótnak.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Feb. 13, 2017 4:07 pm

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 11 Bybysx2am3wex2l4ckhm
Jaj! ezt külön raktam, mert ezt nem tudom, hogy mit kell vele tenni??????
Ilyenem nincs, ill. nem ismerem a gyógymódját.Sad Egyenlőre várjál vele.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Feb. 13, 2017 4:13 pm

Judit írta:Pontosan!!!!
Tegnap raktam be a beköszönésére egy jó kis macskát. Máskor reagált volna...
Ugye? Szerintem Masunk látja biztos, hogy akart-e valaki valamikor belépni nem?[/quote]


Nem tudom, hogy ezen a fórumon látja-e Masu.

Itt írok a képekre, köszi hogy még a támláról is hoztál.Smile Jóskának okvetlenül mutatom, csak kerüljön már elő.Very Happy

Kisebb lett itt a kerted, de a sok apróság kitesz egy nagy kertet.Very Happy Motoszkálhacc benne, velük.
Nem baj, legalább elfoglalod magad, meg pláne jó, ha gyönyörködhecc is benne.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 13, 2017 4:16 pm

Piszkosul szereti Folti is az almakompótot:) Fahéjjal, szegfűszeggel, szegfűborssal, citrom szeletekkel és mandarin héj van még benne az almán kívül:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Feb. 13, 2017 4:17 pm

Judit írta:
Hideg is van. -1 és 0 körül. Mára +5 fokot ígértek. Ez nem jött össze.
Nagyszerű, hogy jó a háttámla! Smile
Dobozoltam, csomagoltam Eszternek.
Nem indult be a hétfő, pénteki tanfolyam, pedig nagy szüksége lenne a munkára. Sad
Február 1-i indulás volt, most még az sem biztos, hogy lesz. Ez pedig nagy kiesés.
Egy teregetésem van még.
4-től hallgatom Pikót. Fiatalon lett nagypapa. :-)
Délután már sokkal jobb,melegebb idő volt. Igen, most úgy érzem, hogy sokkal jobb, könnyebb ülni, kitámasztja a hátam, egyenesen ülök:)
Ó, szegény Eszterem... Talán könnyebb lenne pedig tanítani, mint a fordításokkal robotolni:( Érdekes, hogy Tündi most, hogy bekerült a gimibe, most lett magán tanulója is, hozzá megy a kölök:)
Közben bekapcsoltam Pikót. Amikor megszületett az uncsija, akkor arra gondoltam, hogy most nagyon jókor jött, hisz előtte hunyt el az apukája. Egy új kis élettel vigasztalta a sors.[/quote]


Itt most 7,8 fok van az erkélyen. Nyár.Very Happy
Igen, jókor jött Pikó unokája. Az sors ad is meg elvesz is.Sad
A lányoknak is jó lenne egy /jó/ nyelvtanárnő...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 13, 2017 4:18 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Pontosan!!!!
Tegnap raktam be a beköszönésére egy jó kis macskát. Máskor reagált volna...
Ugye? Szerintem Masunk látja biztos, hogy akart-e valaki valamikor belépni nem?


Nem tudom, hogy ezen a fórumon látja-e Masu.

Itt írok a képekre, köszi hogy még a támláról is hoztál.Smile Jóskának okvetlenül mutatom, csak kerüljön már elő.Very Happy

Kisebb lett itt a kerted, de a sok apróság kitesz egy nagy kertet.Very Happy Motoszkálhacc benne, velük.
Nem baj, legalább elfoglalod magad, meg pláne jó, ha gyönyörködhecc is benne.[/quote]

Ennyi meló kell kint, mert itt én csak lakásban? Beledöglenék. Már alig várom, hogy végre kint élhessek:) Aludni este, meg WC-re, meg ebédelni jövök majd föl:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Feb. 13, 2017 4:19 pm

Judit írta:Piszkosul szereti Folti is az almakompótot:) Fahéjjal, szegfűszeggel, szegfűborssal, citrom szeletekkel és mandarin héj van még benne az almán kívül:)
 Kis gazevő.Smile

Én most ánizs teát iszogatok.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Feb. 13, 2017 4:21 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:Pontosan!!!!
Tegnap raktam be a beköszönésére egy jó kis macskát. Máskor reagált volna...
Ugye? Szerintem Masunk látja biztos, hogy akart-e valaki valamikor belépni nem?


Nem tudom, hogy ezen a fórumon látja-e Masu.

Itt írok a képekre, köszi hogy még a támláról is hoztál.Smile Jóskának okvetlenül mutatom, csak kerüljön már elő.Very Happy

Kisebb lett itt a kerted, de a sok apróság kitesz egy nagy kertet.Very Happy Motoszkálhacc benne, velük.
Nem baj, legalább elfoglalod magad, meg pláne jó, ha gyönyörködhecc is benne.

Ennyi meló kell kint, mert itt én csak lakásban? Beledöglenék. Már alig várom, hogy végre kint élhessek:) Aludni este, meg WC-re, meg ebédelni jövök majd föl:) [/quote]


Ha az idő is kegyes lesz, akkor én is.
Rengeteg olyan időt töltöttem a főzésekkel a 6 év alatt, amit a kerttől loptam el. Jó lenne sokat kint lenni végre. Meglátjuk mit hoz ez az év.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 13, 2017 4:21 pm

Marcsi írta:
Judit írta:
Hideg is van. -1 és 0 körül. Mára +5 fokot ígértek. Ez nem jött össze.
Nagyszerű, hogy jó a háttámla! Smile
Dobozoltam, csomagoltam Eszternek.
Nem indult be a hétfő, pénteki tanfolyam, pedig nagy szüksége lenne a munkára. Sad
Február 1-i indulás volt, most még az sem biztos, hogy lesz. Ez pedig nagy kiesés.
Egy teregetésem van még.
4-től hallgatom Pikót. Fiatalon lett nagypapa. :-)
Délután már sokkal jobb,melegebb idő volt. Igen, most úgy érzem, hogy sokkal jobb, könnyebb ülni, kitámasztja a hátam, egyenesen ülök:)
Ó, szegény Eszterem... Talán könnyebb lenne pedig tanítani, mint a fordításokkal robotolni:( Érdekes, hogy Tündi most, hogy bekerült a gimibe, most lett magán tanulója is, hozzá megy a kölök:)
Közben bekapcsoltam Pikót. Amikor megszületett az uncsija, akkor arra gondoltam, hogy most nagyon jókor jött, hisz előtte hunyt el az apukája. Egy új kis élettel vigasztalta a sors.


Itt most 7,8 fok van az erkélyen. Nyár.Very Happy
Igen, jókor jött Pikó unokája. Az sors ad is meg elvesz is.Sad
A lányoknak is jó lenne egy /jó/ nyelvtanárnő...[/quote]
Tündit imádják a gyerekek, mert az ő nyelvükön beszél, fiatalosan, de persze angolul. Az első órájára amikor bement, volt néhány szemét a padlón, köszönés helyett azzal kezdte valahogy angolul, hogy ő disznóólban nem tartózkodik, szedjék először föl a kurva szemetet. Angolul. Fölkapkodták a gyerekek megszeppenve, aztán köszönt, bemutatkozott és mondta, hogy amennyi tiszteletet ő megad nekik, csak annyit vár el tőlük. Még a szünetekben is rajta lógnak! Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 13, 2017 4:24 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Piszkosul szereti Folti is az almakompótot:) Fahéjjal, szegfűszeggel, szegfűborssal, citrom szeletekkel és mandarin héj van még benne az almán kívül:)
 Kis gazevő.Smile

Én most ánizs teát iszogatok.
Én csak a szokott csipke, mézfű, citromfű. Évek óta nem ittam vizet sem! Az ánizst nem nagyon csípem. Folti minden zöldség, gyümölcsöt megeszik, nyersen, főzve is.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Feb. 13, 2017 4:25 pm

Most teszek föl képeket a fb-ra is. Ne szóljanak meg. Csak nem tudom, hogy hogyan? Mert ugye a képem alatt egy kép fér el. Most kezdjek megint újat? Lehet, hogy majd nem teccik, de mindegy is....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Feb. 13, 2017 4:58 pm

Judit írta:Most teszek föl képeket a fb-ra is. Ne szóljanak meg. Csak nem tudom, hogy hogyan? Mert ugye a képem alatt egy kép fér el. Most kezdjek megint újat? Lehet, hogy majd nem teccik, de mindegy is....


Tetszenek a képek nagyon! Folti produkálja magát! Very Happy
Sunny nyersen szereti inkább a gyümölcsöket, zöldségeket.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 11 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 40 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.