Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Jan. 15, 2017 9:09 pm

Böbe51 írta:A tegnapi kudarc után ma végre sikerült.
Az én fotelom, az én váram. Laughing
Baráti beszélgetések - Page 20 5op80g39vh2tgifvguhm
Smile Smile Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Jan. 15, 2017 9:26 pm

Belestem, de csak így tudok írni.
Rohadt tetveket én is utálom, de ez különösen rossz...
Marcsinál olyan a terítő az asztalon, mint az enyém az udvaron:) Jó kép a pakoláyról:)
Nem Töviske alakította át, csak jónak tartja az ötletem, no meg soha nem hallott még arról, hogy az ujjbegyből vett vér érték kisebb értékű, mint a vénából.
Nagyon örülök Sunnynak!!!! Ő a király:) Sokat javult, gyógyult. Kicsit morgós, de mégis akar, érzi a segítséget, szeretetet. Így van ez jól. Imádom....
Ági...? Csak tolom a napokat, hogy minél előbb túl legyen már mindenen ő is, mi is. Mindenki ki van már:(
Köszi Ferikém, viszont nektek, Marcsiéknak, Böbiéknek is jó éjt, de Sunnynak még külön is. Erősödjön:) Simi....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Jan. 15, 2017 10:02 pm

Baráti beszélgetések - Page 20 Olwi6tmpd441gtyilyn1
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Jan. 15, 2017 11:40 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 20 Olwi6tmpd441gtyilyn1
Baráti beszélgetések - Page 20 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 5:53 am

Szervusztok, jó reggelt és jó napot kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 20 Auvy071y54c5wmh4uud1 Baráti beszélgetések - Page 20 Cotw4ibu48kzojqsom8d Baráti beszélgetések - Page 20 I5nrot9eyfwqw0rez88l Baráti beszélgetések - Page 20 L68ie6jhuis5y8cjehu2
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 5:56 am

Nem nagyon korán aludtam el, mégis ötkor kipattant a szemem. Azóta csak szöszögtem, olvasgattam. Ma reggeli után elmegyek bevásárolni - elég hiányos a készletem. Mióta hó esett , nem is tudom, hogy kedd vagy szerda óta semmit sem vettem. Utána megkérdezem a gyógyszertárat, hogy mikorra menjek, és akkor majd veszek ki pénzt az automatából is egyfelé van. Kajám meg van. Esetleg a közbe eső időben a virágaimat tetvezem újra, majd megnézem világosban.
Most 6-kor mértem vért. 6,5 lett....Nem ettem este kenyeret. Mondjuk az igaz, hogy jól bekajáltam. Elég lett volna kevesebb is. Majd ma fele sajtot és tojást teszem csak a kutyulékomba. (zabpehely, kefír, kecsketáp) Az orvos szerint, ha itthon 6-ot vagy alatta mérek, akkor lesz a vénás cukrom 7 alatt. Ez Töviske szerint hülyeség, de azért hátha sikerül majd. Meglátom.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Jan. 16, 2017 7:02 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 20 Z2dc4ob9dhqtfw9zreiv
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Jan. 16, 2017 7:04 am

Judit írta:Nem nagyon korán aludtam el, mégis ötkor kipattant a szemem. Azóta csak szöszögtem, olvasgattam. Ma reggeli után elmegyek bevásárolni - elég hiányos a készletem. Mióta hó esett , nem is tudom, hogy kedd vagy szerda óta semmit sem vettem. Utána megkérdezem a gyógyszertárat, hogy mikorra menjek, és akkor majd veszek ki pénzt az automatából is egyfelé van. Kajám meg van. Esetleg a közbe eső időben a virágaimat tetvezem újra, majd megnézem világosban.
Most 6-kor mértem vért. 6,5 lett....Nem ettem este kenyeret. Mondjuk az igaz, hogy jól bekajáltam. Elég lett volna kevesebb is. Majd ma fele sajtot és tojást teszem csak a kutyulékomba. (zabpehely, kefír, kecsketáp) Az orvos szerint, ha itthon 6-ot vagy alatta mérek, akkor lesz a vénás cukrom 7 alatt. Ez Töviske szerint hülyeség, de azért hátha sikerül majd. Meglátom.
Mikor kell legközelebb vérvételre menned?
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 7:30 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Nem nagyon korán aludtam el, mégis ötkor kipattant a szemem. Azóta csak szöszögtem, olvasgattam. Ma reggeli után elmegyek bevásárolni - elég hiányos a készletem. Mióta hó esett , nem is tudom, hogy kedd vagy szerda óta semmit sem vettem. Utána megkérdezem a gyógyszertárat, hogy mikorra menjek, és akkor majd veszek ki pénzt az automatából is egyfelé van. Kajám meg van. Esetleg a közbe eső időben a virágaimat tetvezem újra, majd megnézem világosban.
Most 6-kor mértem vért. 6,5 lett....Nem ettem este kenyeret. Mondjuk az igaz, hogy jól bekajáltam. Elég lett volna kevesebb is. Majd ma fele sajtot és tojást teszem csak a kutyulékomba. (zabpehely, kefír, kecsketáp) Az orvos szerint, ha itthon 6-ot vagy alatta mérek, akkor lesz a vénás cukrom 7 alatt. Ez Töviske szerint hülyeség, de azért hátha sikerül majd. Meglátom.
Mikor kell legközelebb vérvételre menned?

Szia, jó reggelt:)
Pfűűűűűűűű! Mikor? Ahhoz még időpontot kell valahogy kiharcolni! Most is 4 hónapra kaptam, amikor a leletet kaptam, kértem,de nem adtak, majd a héten telefonálgatok.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 7:32 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 20 2qio1dt

Jól aludtam, magamhoz képest.Smile
Nekem mosás van most a fejemben, de még változhat.Smile
Közben amit érek bütykölöm.
Általában portalanítás, porcicázok, nekem ilyen cicám van.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 7:40 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Mikor kell legközelebb vérvételre menned?

Szia, jó reggelt:)
Pfűűűűűűűű! Mikor? Ahhoz még időpontot kell valahogy kiharcolni! Most is 4 hónapra kaptam, amikor a leletet kaptam, kértem,de nem adtak, majd a héten telefonálgatok.....
 Szerencsére itt nincs szabályozva a vérvétel, mehetek ha van beutalom másnap is. Sajnos aznap nem biztos, mert későn van rendelés. Hacsak...

Én voltam a boltba  héten több helyen is, mert séta közben bementünk ide-oda. Aztán cipelhettem fel, mert nem jó a lift.
El kell, hogy meséljem.
Tegnap amikor bejöttem a házba, láttam, hogy nincs lent a lift. Akkor gyaloglás, sajna. A pizzafutárt engedtem be, azzal blattyogtam. Kérdezte, hogy kin múlik ez, hogy ennyiszer rossz a lift. Hát a KK-án és ugye a lakók hülyeségén. Jól elbeszélgettünk amikor már a másodikon tartottunk, ment lefelé a lift. Gondoltam magamban, hogy kicsit várhattunk volna. 100 ruha volt rajtam. Mire az 5.re felértem, nyílt a liftajtó. Na, ki lépett ki? Jóska. Hallotta a kaputelefont prüttyenteni ahogy bejöttem és kinézett, az 5.-en volt a lift és gyorsan lejött értem. Csakhogy én gyorsabb voltam.  Még....
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 7:46 am

Marcsi írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Mikor kell legközelebb vérvételre menned?

Szia, jó reggelt:)
Pfűűűűűűűű! Mikor? Ahhoz még időpontot kell valahogy kiharcolni! Most is 4 hónapra kaptam, amikor a leletet kaptam, kértem,de nem adtak, majd a héten telefonálgatok.....
 Szerencsére itt nincs szabályozva a vérvétel, mehetek ha van beutalom másnap is. Sajnos aznap nem biztos, mert későn van rendelés. Hacsak...

Én voltam a boltba  héten több helyen is, mert séta közben bementünk ide-oda. Aztán cipelhettem fel, mert nem jó a lift.
El kell, hogy meséljem.
Tegnap amikor bejöttem a házba, láttam, hogy nincs lent a lift. Akkor gyaloglás, sajna. A pizzafutárt engedtem be, azzal blattyogtam. Kérdezte, hogy kin múlik ez, hogy ennyiszer rossz a lift. Hát a KK-án és ugye a lakók hülyeségén. Jól elbeszélgettünk amikor már a másodikon tartottunk, ment lefelé a lift. Gondoltam magamban, hogy kicsit várhattunk volna. 100 ruha volt rajtam. Mire az 5.re felértem, nyílt a liftajtó. Na, ki lépett ki? Jóska. Hallotta a kaputelefont prüttyenteni ahogy bejöttem és kinézett, az 5.-en volt a lift és gyorsan lejött értem. Csakhogy én gyorsabb voltam.  Még....

Szia, szép napot!
Legalább te aludtál:) Én mostanában még délután se tudok szundizni.
Akkor megint eltelik a napod. Nekem a reggeli vásárlás a biztos, a többi bizonytalan, a gyógyszertártól függ.
Figyelmes Jóskád van:) Tudjuk régen!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 7:59 am

Most elköszönök,mert az biztos, hogy Foltos, reggeli, tetvek, vásárlás... Aztán gyógyszertár valamikor...
Szóval majd előkerülök, szép napot nektek!
Remélem Sunny-nak jól megy majd a reggeli séta:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 8:32 am

Judit írta:Most elköszönök,mert az biztos, hogy Foltos, reggeli, tetvek, vásárlás... Aztán gyógyszertár valamikor...
Szóval majd előkerülök, szép napot nektek!
Remélem Sunny-nak jól megy majd a reggeli séta:)
 Szakaszosan aludtam, de azt már nem írom.Smile Tudod, csak ne fájjon, a többi meg majdcsak.Very Happy

Járj szerencsével. Hideg van, de milyen legyen januárban.Very Happy  Várlak vissza jó hírrel a fahéjas miatt is.

Jóska meg ráért lejönni, most nagyon is.Very Happy Neki nem jó a tél, mert nincs annyi motoszkálni valója itthon, mint nekem. Rábíztam a tök összeaprítást mire jövök. Előkészítettem a sütőpapíros tepsit.  Amit tudok ráhárítok, hogy motoszkálhasson.
Ha ideül, akkor órákra itt felejti magát. Én szeretnék néha idecsöppenni, de nem üres a hely.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Jan. 16, 2017 8:39 am

Marcsi írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:Mikor kell legközelebb vérvételre menned?

Szia, jó reggelt:)
Pfűűűűűűűű! Mikor? Ahhoz még időpontot kell valahogy kiharcolni! Most is 4 hónapra kaptam, amikor a leletet kaptam, kértem,de nem adtak, majd a héten telefonálgatok.....
 Szerencsére itt nincs szabályozva a vérvétel, mehetek ha van beutalom másnap is. Sajnos aznap nem biztos, mert későn van rendelés. Hacsak...

Én voltam a boltba  héten több helyen is, mert séta közben bementünk ide-oda. Aztán cipelhettem fel, mert nem jó a lift.
El kell, hogy meséljem.
Tegnap amikor bejöttem a házba, láttam, hogy nincs lent a lift. Akkor gyaloglás, sajna. A pizzafutárt engedtem be, azzal blattyogtam. Kérdezte, hogy kin múlik ez, hogy ennyiszer rossz a lift. Hát a KK-án és ugye a lakók hülyeségén. Jól elbeszélgettünk amikor már a másodikon tartottunk, ment lefelé a lift. Gondoltam magamban, hogy kicsit várhattunk volna. 100 ruha volt rajtam. Mire az 5.re felértem, nyílt a liftajtó. Na, ki lépett ki? Jóska. Hallotta a kaputelefont prüttyenteni ahogy bejöttem és kinézett, az 5.-en volt a lift és gyorsan lejött értem. Csakhogy én gyorsabb voltam.  Még....

Persze, a fiatal pizza futárral gyalogoltál és megfiatalodtál! Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Jan. 16, 2017 8:45 am

Judit írta:Most elköszönök,mert az biztos, hogy Foltos, reggeli, tetvek, vásárlás... Aztán gyógyszertár valamikor...
Szóval majd előkerülök, szép napot nektek!
Remélem Sunny-nak jól megy majd a reggeli séta:)

Hosszú a listád. Visszajött a keményebb hideg. Csúszós, havas és jeges az út, vigyázz magadra! I love you
Sunnynak már csak a séta végén kis szakaszon kellett segíteni. Eszter többször jön(vagy itt marad) a héten, hogy segítsen az apjának(engem kíméljen) a sétáltatásnál.
Selejtezés vég nélkül, most régi papírok darálásával és Józsi már soha nem hordott holmijainak zsákolásával folytatódik.  
Szóval hasznos benti munkát végzek majd. Wink


A hozzászólást Böbe51 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 16, 2017 8:53 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Jan. 16, 2017 8:48 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Mikor kell legközelebb vérvételre menned?

Szia, jó reggelt:)
Pfűűűűűűűű! Mikor? Ahhoz még időpontot kell valahogy kiharcolni! Most is 4 hónapra kaptam, amikor a leletet kaptam, kértem,de nem adtak, majd a héten telefonálgatok.....

Question Question Question Question Question Komoly feladat lehet időpontot adni. Érthetetlen! Bár lehet, hogy a házi orvos spórolni akar. No
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Jan. 16, 2017 8:49 am

Baráti beszélgetések - Page 20 Upxjznqzu8dpben559fa
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 9:37 am

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
 Szerencsére itt nincs szabályozva a vérvétel, mehetek ha van beutalom másnap is. Sajnos aznap nem biztos, mert későn van rendelés. Hacsak...

Én voltam a boltba  héten több helyen is, mert séta közben bementünk ide-oda. Aztán cipelhettem fel, mert nem jó a lift.
El kell, hogy meséljem.
Tegnap amikor bejöttem a házba, láttam, hogy nincs lent a lift. Akkor gyaloglás, sajna. A pizzafutárt engedtem be, azzal blattyogtam. Kérdezte, hogy kin múlik ez, hogy ennyiszer rossz a lift. Hát a KK-án és ugye a lakók hülyeségén. Jól elbeszélgettünk amikor már a másodikon tartottunk, ment lefelé a lift. Gondoltam magamban, hogy kicsit várhattunk volna. 100 ruha volt rajtam. Mire az 5.re felértem, nyílt a liftajtó. Na, ki lépett ki? Jóska. Hallotta a kaputelefont prüttyenteni ahogy bejöttem és kinézett, az 5.-en volt a lift és gyorsan lejött értem. Csakhogy én gyorsabb voltam.  Még....

Persze, a fiatal pizza futárral gyalogoltál és megfiatalodtál! Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Igen, én jöttem elől.Smile A harmadikig nem is volt gond.Very Happy Very Happy bounce bounce
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 9:45 am

Böbe51 írta:
Hosszú a listád. Visszajött a keményebb hideg. Csúszós, havas és jeges az út, vigyázz magadra! I love you
Sunnynak már csak a séta végén kis szakaszon kellett segíteni. Eszter többször jön(vagy itt marad) a héten, hogy segítsen az apjának(engem kíméljen) a sétáltatásnál.
Selejtezés vég nélkül, most régi papírok darálásával és Józsi már soha nem hordott holmijainak zsákolásával folytatódik.  
Szóval hasznos benti munkát végzek majd. Wink
 Akkor összedolgozik a család. Így van ez  jól, így kell lennie. Meg közös gyerek Sammy.Smile
A selejtezés állandóan megy, soha nincs vége. Én is ezt csinálom ám.

Előre gondolva:
Ha a házuk el lesz adva, több dolgot el kell helyeznünk, amit nem lehet présházba, garázsba.Ott mégiscsak nincs őrizve. Próbáljuk Őket arra szorítani, hogy amit lehet adjanak el. De azt sem lehet, hogy mindent megvegyenek, ha egyszer végre önálló lakásuk lesz. A mai világban ez is meggondolandó. Vannak értékes dolgaik.Sad Most jön még ebből a szempontból is a neheze. Jóska rengeteg dolgot kirakott már a kukába. Most apjuk is kellene már az Ő cuccai miatt is. Hócipőm tele van...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Jan. 16, 2017 9:46 am

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 20 Upxjznqzu8dpben559fa
Very Happy
Baráti beszélgetések - Page 20 Ostw0l
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Jan. 16, 2017 9:56 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
 Akkor összedolgozik a család. Így van ez  jól, így kell lennie. Meg közös gyerek Sammy.Smile
A selejtezés állandóan megy, soha nincs vége. Én is ezt csinálom ám.

Előre gondolva:
Ha a házuk el lesz adva, több dolgot el kell helyeznünk, amit nem lehet présházba, garázsba.Ott mégiscsak nincs őrizve. Próbáljuk Őket arra szorítani, hogy amit lehet adjanak el. De azt sem lehet, hogy mindent megvegyenek, ha egyszer végre önálló lakásuk lesz. A mai világban ez is meggondolandó. Vannak értékes dolgaik.Sad Most jön még ebből a szempontból is a neheze. Jóska rengeteg dolgot kirakott már a kukába. Most apjuk is kellene már az Ő cuccai miatt is. Hócipőm tele van...

Neked kell megint a jövőre is gondolni, pedig ez már nem a te felelősséged. No
Bizony nagy segítség, hogy nem kell majd mindent megvenni. Itt az élő példa, hogy ha még háztartási eszközöket is most kellett volna vennie Eszternek, sokkal több pénzre lett volna szükség.
Hú, mennyire tele lehet már a hócipőd!
Nem lehetne a lányokat legalább arra rávenni, hogy az apjuk cuccát annyira szedjék és pakolják össze, hogy csak vinnie kelljen???
Könnyebbség lenne nektek. I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Jan. 16, 2017 10:00 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 20 Upxjznqzu8dpben559fa
Very Happy
Baráti beszélgetések - Page 20 Ostw0l

Köszi! Már kicsit döcögősen, de beindult. Eszter már a gép előtt, dolgozik, a betegünk horkol a dolgozóban.
A ruhák nagy részét leszedtem, teszem mindjárt a helyükre.
Józsi bedurrantott fával a kazánba, hogy ne pörögjön ebben a hidegben a gázóra.
Még egy paradicsomlevest is összeütök darálás és zsákolás közben. lol! lol! lol! lol! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Jan. 16, 2017 10:23 am

Sziasztok. Nem sok szerencsém van:( Itt a Reálban voltam. Hívtam a gyógyszertárat, hogy mikor menjek? 2 v. 3 ó délután... Na akkor én már nem megyek:( Bizonytalan, inkább holnap reggel.
Majd akkor veszek zöldséget és hús félét is, mert az is ott van "vidéken" Sad
Most elballagok a vízszámlát föladni a postán. Meg most elviszem egyúttal a ház biztosítást is. Azt máskor utalni szoktam, de úgyis ebből a nyugdíjból kell befizetni, akkor meg mindegy, megspórolom az utalási díjat. Rohadtul hideg van. Nagyon sok helyen csupa jég a járda, eszükbe nem jutott letakarítani:(
Nagyon örülök Sunnynak! Smile
Húúúúú a selejtezést nagyon utálom. Mondjuk most nekem kicsit könnyebb - bár papírok lennének de nem is tudom, hogy mit csináljak vele? Zózóm nincs, elégetni meg hol? A többit költözés előtt elintéztem. Itt majd a két padlás lesz - az horror - de azt csak már jó időben tudom.
Tetű még volt, irtottam:( A másik szert akkor nyomom rá, ha már mozgó, repkedők nincsenek....
Marcsiéknál is gond a selejtezés tudom. Meg amit lehet maguktól úgyis kidobnak. Az jó ötlet az apjuk dolgaival, igaz lenne vele a lányoknak melója, de mégis úgy lenne a gördülékenyebb.
A többit meg szerintem a lányoknak kell eldönteni, mert Marcsiék hiába gondolják, hogy jó lesz az még, ha a lányok mégse használnák már. Eladni bármi használtat...? Szinte semmiért nem adnak igazán pénzt, pláne hogy még szállíttatni is kell esetleg. Ez nehéz ügy. Mondta ugye Marcsi, hogy őket már nem érdekli, hát dehogynem... A lányok nem fognak ráérni, mert a munka, a tanulás, az utazás, a fiúk és még lehetne sorolni...Sad Ez már nem fog változni Sad
Most akkor továbbállok, megyek a Postára....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Jan. 16, 2017 11:53 am

Baráti beszélgetések - Page 20 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.