Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

3 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Dec. 20, 2016 2:47 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 3 E03ay8
Baráti beszélgetések - Page 3 Dr3776
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 20, 2016 3:27 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:

Akkor most szép vagy Smile Jó is esett biztos az a pihenés:)

Viszont nektek is:)  

Lassan mi is ebédelünk. Sétára nem merek elindulni Foltival, mert a csomagküldő központ fölhívhatatlan, a futár számát nem adták meg, csak annyit, hogy ma kiszállításra kerül. Foltos biztos türelmetlen lesz.

Fölhasználtam az összes maradék fehérjét, a mélyhűtőből is:) Kész a 3 db gyümölcskenyér, már hűlik. Majd délután leöntöm csokival és kész is:) Az már csak játék. A fejem nem jobb:( Sütni már csak egy adag sósat sütök ki majd 24-én reggel gyorsan még a kacsa előtt:) Ahhoz a párolt káposztám is kész van. Majd  a tyúk hús  levest kell megcsinálni, sütőtökös krumpli pürét hozzá és egy áfonya szószt még hozzá. A levesbe a tésztát. Ebből majdnem mindent meg tudok csinálni 23-án, így 24-én nem nagyon kell iparkodni:)
A leveshez még csütörtök reggel elrongyolok friss zöldségért.

Szebb nem lettem, csak rendezettebb és nem ősz a szemöldököm, kicsit hidratáltabb a száraz arcbőröm. Very Happy
Sok áll még előtted is, de fő, hogy 24-én együtt tudsz lenni a családdal. Smile I love you


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 20, 2016 3:33 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 20, 2016 3:27 pm

Marcsi írta:
Judit írta:

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!


Mondjuk előttem van az egész nap:) Már jobb a bevett gyógyszer után.
Beigli sütés után mindig sütök kb. 3 gyümölcskenyeret, mert az színtiszta fehérjéből csinálom, mert ugye a beigliből egy halomnyi kimarad mindig.
A habcsókot meg senki sem szereti, mert nagyon édes.
Köszönöm! Ma reggel az enyémet meg is kóstoltam:) Magamnak egy rudat csináltam úgy, hogy egyik fele mákos, másik fele diós. Meg is vágtam mindkettőt, jó lett, nem is nyers, ízre is állagra is jóSmile
Nehezen sütöttem ki. Pakolásztam le-, föl. Forgattam a tepsiket, hol légkeverés, hol nem... Macerás volt nagyon.
Jól haladtál Judit. bounce bounce bounce
Én is megyek mindjárt vissza a bányába.Smile
Még jó, hogy lányból vagy,s nincs kukacod, hogy a lámpát is legyen mire akasztani Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 20, 2016 3:28 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 3 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 3 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 20, 2016 3:30 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 3 E03ay8

Baráti beszélgetések - Page 3 650eassbbzws1rzx0jl0

Látom már menthetetlenül karácsonyi hangulatban vagy. bounce bounce bounce Very Happy Very Happy Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 20, 2016 3:30 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:

Akkor most szép vagy Smile Jó is esett biztos az a pihenés:)

Viszont nektek is:)  

Lassan mi is ebédelünk. Sétára nem merek elindulni Foltival, mert a csomagküldő központ fölhívhatatlan, a futár számát nem adták meg, csak annyit, hogy ma kiszállításra kerül. Foltos biztos türelmetlen lesz.

Fölhasználtam az összes maradék fehérjét, a mélyhűtőből is:) Kész a 3 db gyümölcskenyér, már hűlik. Majd délután leöntöm csokival és kész is:) Az már csak játék. A fejem nem jobb:( Sütni már csak egy adag sósat sütök ki majd 24-én reggel gyorsan még a kacsa előtt:) Ahhoz a párolt káposztám is kész van. Majd  a tyúk hús  levest kell megcsinálni, sütőtökös krumpli pürét hozzá és egy áfonya szószt még hozzá. A levesbe a tésztát. Ebből majdnem mindent meg tudok csinálni 23-án, így 24-én nem nagyon kell iparkodni:)
A leveshez még csütörtök reggel elrongyolok friss zöldségért.

Szebb nem lettem, csak rendezettebb és nem ősz a szemöldököm, kicsit hidratáltabb a száraz arcbőröm. Very Happy
Sok áll még előtted is, fő, de fő, hogy 24-én együtt tudsz lenni a családdal. Smile I love you
Az a lényeg ebben, hogy te érezd jól magad a "bőrödben", a többi nem számít! Smile
Majd szépen sorjában, mint falusi bírónál a s...eggnyalást !!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 20, 2016 3:31 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Akkor szép is vagy, meg kipihent is.Smile Hajrá Böbice.Smile

Lásd Juditnak írt válaszomat! bounce Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 20, 2016 3:31 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 3 E03ay8

Baráti beszélgetések - Page 3 650eassbbzws1rzx0jl0

Látom már menthetetlenül karácsonyi hangulatban vagy. bounce bounce bounce Very Happy Very Happy Very Happy

Igen, valahogy én midig már azon a héten Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 20, 2016 3:32 pm

Most hívott Henrik - persze mióta nincs csengőm, azóta Foltos úgy működik a telefon csörgésre, mintha a kapu csengő szólna - kiabál! 28-ától szeretnének lejönni Szimivel 2-áig. Kérdezte, hogy jöhetnének-e? Persze mondtam, legalább nem leszek egyedül. Természetesen Maszatot is hozzák, hisz, az a kis kutyus vagy Henrikhez, vagy hozzám van nőve. Jó lesz, mert legalább egy kis élet is lesz a házban:)

A futár meg sehol...Sad Azt hiszem, hogy Folti most már letett a sétáról, elvackolt a helyére feküdni, már nem figyel engem.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 20, 2016 3:35 pm

Judit írta:Most hívott Henrik - persze mióta nincs csengőm, azóta Foltos úgy működik a telefon csörgésre, mintha a kapu csengő szólna - kiabál! 28-ától szeretnének lejönni Szimivel 2-áig. Kérdezte, hogy jöhetnének-e? Persze mondtam, legalább nem leszek egyedül. Természetesen Maszatot is hozzák, hisz, az a kis kutyus vagy Henrikhez, vagy hozzám van nőve. Jó lesz, mert legalább egy kis élet is lesz a házban:)

A futár meg sehol...Sad Azt hiszem, hogy Folti most már letett a sétáról, elvackolt a helyére feküdni, már nem figyel engem.

Jót tesz majd a lelkednek! Ugye milyen jó a nagy ház?! Smile I love you

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nekem már minden küldeményem megérkezett.

Sunny meg van vadulva. Tüzelnek a szukák, már 1 órakor menni akart, azután Józsinak sikerült elhúzni az időt 2 óráig, de akkor már nem volt mese. Neutral
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Dec. 20, 2016 4:11 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 3 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 3 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém.Smile
Legyen jó napotok!

Én már futok is tovább.Smile
Mire megjön gazduram, el akarok rendezni mindent a konyhában a mai napra.

Kellemetes délutáni mindenfélét.Smile
Szia Marcsika!
Viszont nektek is!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Dec. 20, 2016 4:12 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 3 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 3 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot! Smile I love you
Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 20, 2016 5:22 pm

Remélem holnap azért WC-re mehetek a csomag várás ellenére, mert , hogy ma már nem fogják hozni, az biztos..Sad Ma sem kellett volna mennem sehová, holnap se, de Foltit sajnálom,mert nem vittem el. Most holnap se vigyem? (
Bezzeg Henrik játékát ma kihozták annak ellenére, hogy időben elálltam a vásárlásról. Ma beszéltem is a futárral, hogy nem veszem át, lemondtam. Erre MOST onnan megint jött sms-hogy holnap egész nap várható..!!!!!! Sad((((((((( Sokkk!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 20, 2016 7:10 pm

Judit írta:Remélem holnap azért WC-re mehetek a csomag várás ellenére, mert , hogy ma már nem fogják hozni, az biztos..Sad Ma sem kellett volna mennem sehová, holnap se, de Foltit sajnálom,mert nem vittem el. Most holnap se vigyem? (
Bezzeg Henrik játékát ma kihozták annak ellenére, hogy időben elálltam a vásárlásról. Ma beszéltem is a futárral, hogy nem veszem át, lemondtam. Erre MOST onnan megint jött sms-hogy holnap egész nap várható..!!!!!! Sad((((((((( Sokkk!

Jaj! Ez rossz hír. Utánvétes volt?
Kiírsz egy cédulát a kapura a telefonszámoddal és nem mész túl messzire Foltival!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 20, 2016 7:12 pm

Egészségetekre a vacsorát!
Kicsit megfájdult a derekam délutánra.
Most megyek a kanapéra pihenni és tévét nézni.
Nektek is jó pihenést és tévénézést! Smile

lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 20, 2016 7:49 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Remélem holnap azért WC-re mehetek a csomag várás ellenére, mert , hogy ma már nem fogják hozni, az biztos..Sad Ma sem kellett volna mennem sehová, holnap se, de Foltit sajnálom,mert nem vittem el. Most holnap se vigyem? (
Bezzeg Henrik játékát ma kihozták annak ellenére, hogy időben elálltam a vásárlásról. Ma beszéltem is a futárral, hogy nem veszem át, lemondtam. Erre MOST onnan megint jött sms-hogy holnap egész nap várható..!!!!!! Sad((((((((( Sokkk!

Jaj! Ez rossz hír. Utánvétes volt?
Kiírsz egy cédulát a kapura a telefonszámoddal és nem mész túl messzire Foltival!

Tudják a számomat, hisz anélkül megrendelni se nagyon lehetne szerintem. Email, telefon kell. Azelőtt rendesen hívtak, mostanában emil, hogy kövessem, de ezekből semmi sem derül ki:( A tapasztalatom az volt, hogy 2 körül értek ide. Most meg? Mindenki késésben van:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 20, 2016 7:50 pm

Én is itt ültem ma egész délután, nekem is a derekam, hátam viseli meg.
Én is megyek zuhanyozni, és vízszint!Már onnan a tv:)
Lassan így járok, mint a bagoly Smile
Baráti beszélgetések - Page 3 Cg6xkmtdszw8q2k3d6t7
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Dec. 20, 2016 8:52 pm

Böbe51 írta:
Szebb nem lettem, csak rendezettebb és nem ősz a szemöldököm, kicsit hidratáltabb a száraz arcbőröm. Very Happy
Sok áll még előtted is, de fő, hogy 24-én együtt tudsz lenni a családdal. Smile I love you
Lényeg, hogy jobban érezd magad.Smile

Délután írta Bellus, hogy már csak pár nap...
3 hete nem láttam.
Aztán hívott is hazafelé menetben. Mennek Misivel és az öccsével céges buliba, ahova évek óta eljárt parfümöt árulni. Mér idén nem, csak hoszteszkedett hétvégeken. Az jobban is fizetett. A múlt héten is voltak.

Bebivel este beszéltem. Nagyon jó helye van, csak nehéz.Smile Pár naponta elmondja.  Aminek nagyon örülök, csak nyavajogjon, Ő akart fejlődni amúgy.
Nagyon várom a hétvégét, sokat akarok beszélgetni.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Dec. 20, 2016 8:57 pm

Judit írta:Most hívott Henrik - persze mióta nincs csengőm, azóta Foltos úgy működik a telefon csörgésre, mintha a kapu csengő szólna - kiabál! 28-ától szeretnének lejönni Szimivel 2-áig. Kérdezte, hogy jöhetnének-e? Persze mondtam, legalább nem leszek egyedül. Természetesen Maszatot is hozzák, hisz, az a kis kutyus vagy Henrikhez, vagy hozzám van nőve. Jó lesz, mert legalább egy kis élet is lesz a házban:)

A futár meg sehol...Sad Azt hiszem, hogy Folti most már letett a sétáról, elvackolt a helyére feküdni, már nem figyel engem.
Na, mit olvasok. Akkor Foltos jelez akkor is, ha a csomagot hozzák. Csak bízd rá.Very Happy

Nem leszel egyedül, jó lesz. Úgy sem jönnek annyit, ha idősebbek lesznek. Meg ki tudja hova kerülnek...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Dec. 20, 2016 8:59 pm

Judit írta:Remélem holnap azért WC-re mehetek a csomag várás ellenére, mert , hogy ma már nem fogják hozni, az biztos..Sad Ma sem kellett volna mennem sehová, holnap se, de Foltit sajnálom,mert nem vittem el. Most holnap se vigyem? (
Bezzeg Henrik játékát ma kihozták annak ellenére, hogy időben elálltam a vásárlásról. Ma beszéltem is a futárral, hogy nem veszem át, lemondtam. Erre MOST onnan megint jött sms-hogy holnap egész nap várható..!!!!!! Sad((((((((( Sokkk!
Hát nem unatkozol, gondoskodnak róla.Smile Jaj!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Dec. 20, 2016 9:01 pm

Judit írta:Én is itt ültem ma egész délután, nekem is a derekam, hátam viseli meg.
Én is megyek zuhanyozni, és vízszint!Már onnan a tv:)
Lassan így járok, mint a bagoly Smile
Baráti beszélgetések - Page 3 Cg6xkmtdszw8q2k3d6t7
Micsoda szemek.Very Happy Very Happy
 Pihenj jót!!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 20, 2016 9:09 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Szebb nem lettem, csak rendezettebb és nem ősz a szemöldököm, kicsit hidratáltabb a száraz arcbőröm. Very Happy
Sok áll még előtted is, de fő, hogy 24-én együtt tudsz lenni a családdal. Smile I love you
Lényeg, hogy jobban érezd magad.Smile

Délután írta Bellus, hogy már csak pár nap...
3 hete nem láttam.
Aztán hívott is hazafelé menetben. Mennek Misivel és az öccsével céges buliba, ahova évek óta eljárt parfümöt árulni. Mér idén nem, csak hoszteszkedett hétvégeken. Az jobban is fizetett. A múlt héten is voltak.

Bebivel este beszéltem. Nagyon jó helye van, csak nehéz.Smile Pár naponta elmondja.  Aminek nagyon örülök, csak nyavajogjon, Ő akart fejlődni amúgy.
Nagyon várom a hétvégét, sokat akarok beszélgetni.

Már csak 3 nap... I love you I love you I love you és lehet előadni a panaszt élőszóban. Most kell fejlődni, míg fiatal és később learatni a gyümölcsöt. Very Happy Very Happy Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 20, 2016 9:10 pm

Baráti beszélgetések - Page 3 Olwi6tmpd441gtyilyn1
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Dec. 20, 2016 9:34 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Lényeg, hogy jobban érezd magad.Smile

Délután írta Bellus, hogy már csak pár nap...
3 hete nem láttam.
Aztán hívott is hazafelé menetben. Mennek Misivel és az öccsével céges buliba, ahova évek óta eljárt parfümöt árulni. Mér idén nem, csak hoszteszkedett hétvégeken. Az jobban is fizetett. A múlt héten is voltak.

Bebivel este beszéltem. Nagyon jó helye van, csak nehéz.Smile Pár naponta elmondja.  Aminek nagyon örülök, csak nyavajogjon, Ő akart fejlődni amúgy.
Nagyon várom a hétvégét, sokat akarok beszélgetni.

Már csak 3 nap... I love you I love you I love you  és lehet előadni a panaszt élőszóban. Most kell fejlődni, míg fiatal és később learatni a gyümölcsöt.  Very Happy Very Happy Very Happy  
Noszogatom, noszogatjuk eleget.Smile Nem hagyjuk elkallódni.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Dec. 20, 2016 9:35 pm

Ferikém elköszönök.
Aludjatok jól.

Remélem ma éjjel nem virrasztok. Smile Sad


Baráti beszélgetések - Page 3 F8gg3
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.