Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 08, 2016 8:28 am

Judit írta:Én most elköszönök, mert Foltos még a füle botját se mozdítja, hogy reggel van... Csak föl kell kelteni Smile
Ma egyszerű tepsis savanyú káposztás csirkét csinálok:) Meg a pincében virágozok kicsit:) Jut erről eszembe, hogy ezek szerint jól sikerülhetett a pincében a csövek szigetelése, mert állandó 15 fok van most lent. Az meg kiválóSmile
Majd benézek pályinka .... stb. szünetben:)
Jó virágozást.Smile Ezt a munkát én is szeretem és meg sem fagysz.Very Happy

Én is belesek, de ha Jóska 1x ideül, akkor min 3 óra.Sad Mit el tud itt szöszölni, keresgélni.
Most ezt találta:
https://szamoldki.hu/hu/kalkulatorok/penzugy

Beraktam a Mindent tudni akarok topikba.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 08, 2016 8:33 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:

Finom. Kár, hogy Józsi nem szereti. Majd egyik hétvégén elkészítem Eszternek és magamnak. Már beérett a káposztánk, egyik nap megkóstoltam, isteni íze van. Very Happy
Ha a csirkével nem békül, akkor a tepsi másik oldalára tehetsz tarját is, azzal is finom. No meg ha még netán az fölső káposzta réteg alá füstölt sonka kockákat is szórsz?????? Smile

Igen, a füstölt hús, szalonna, füstölt kolbász az mehet a káposztához. Nagyon pirosra sütve. A csirkét is úgy szereti alaposan, szinte kiszáradásig, megsütve. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 08, 2016 8:37 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Most kicsit körbenézek és felrakom a korlátra a "dekorációt".Very Happy Tegnap már megszólt a szomszédasszony, hogy le vagyok maradva. Mit ad isten körbenéztem a házainkat és látom, hogy idén sokkal többen felrakták az égőket. Tavaly talán öten, idén már most többen.
Bizony el vagy maradva az égőkkel. Wink Very Happy Very Happy Very Happy   Nálunk már advent első vasárnapja óta világítanak a kinti fények. I love you

Jóskán múlna, még most sem lenne felrakva.Smile Nincs oda érte.Very Happy

Nekem nagyon tetszik bentről is, ahogy odakint világít a fényfüzér. Very Happy
Akartam tegnap képet készíteni róla, de már fáradt voltam hozzá. Majd este lefotózom, ha nem felejtem el. Wink
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 08, 2016 8:43 am

Judit írta:Én most elköszönök, mert Foltos még a füle botját se mozdítja, hogy reggel van... Csak föl kell kelteni Smile
Ma egyszerű tepsis savanyú káposztás csirkét csinálok:) Meg a pincében virágozok kicsit:) Jut erről eszembe, hogy ezek szerint jól sikerülhetett a pincében a csövek szigetelése, mert állandó 15 fok van most lent. Az meg kiválóSmile
Majd benézek pályinka .... stb. szünetben:)

Ma sem kell főznöm. Később folytatom a vödrözést. Kicsit még ráerősítek. Fent több a beltéri ajtó, idelent pedig a kültéri nyílászáró.
A bejárati ajtónk 3 rendes ajtóval felér. Fent: 10+6, lent: 11+2 a számuk. No



Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 08, 2016 8:49 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Már eddig jó, mert jót aludtunk 7 utánig, meg a lányokkal már csevegtem, mert úton vannak. Kicsit feneködöd van, de jó időt mondanak és nem lesz szél pár napig. Decemberben ez jó hír. Ma előkészülök már holnapra, meg kis-ez az.
A szombati háznézők kérték tegnap este a hszámot. Holnap jön az ingatlanos méregetni, van némi mocorgás. Jaj.

Judit kapd el.Smile
Baráti beszélgetések - Page 20 2nv8181
Milánóinak való előkészített hússal, főtt tojással is csinálom ezt a kápit, de akkor elődinsztelem, ízesítem.
A lányok valamikor nem kérték... Most viszik, mert rakott. Minden rakott nagyon kelendő a dobozolásra.

Egészségetekre a jó alvást! Mi korábban keltünk, mert Józsi kiküldetésbe ment, Miskolc környékére.  Crying or Very sad  
Amúgy nagyon jót aludtunk. Smile
Jaj, de jó lenne, ha ez a gond lemenne rólatok!!!! I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 9:06 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Már eddig jó, mert jót aludtunk 7 utánig, meg a lányokkal már csevegtem, mert úton vannak. Kicsit feneködöd van, de jó időt mondanak és nem lesz szél pár napig. Decemberben ez jó hír. Ma előkészülök már holnapra, meg kis-ez az.
A szombati háznézők kérték tegnap este a hszámot. Holnap jön az ingatlanos méregetni, van némi mocorgás. Jaj.

Judit kapd el.Smile
Baráti beszélgetések - Page 20 2nv8181
Milánóinak való előkészített hússal, főtt tojással is csinálom ezt a kápit, de akkor elődinsztelem, ízesítem.
A lányok valamikor nem kérték... Most viszik, mert rakott. Minden rakott nagyon kelendő a dobozolásra.
Köszi!Szia! Jól jön:)
Olyan hússal én is csináltam már, de főtt tojással még nem. Nálunk "száz éve" nagy kedvence mindenkinek:)
Majd alakul, ha púpos gyerek módjára is:)
Mentem a pincébe virágozni:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 08, 2016 9:27 am

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Már eddig jó, mert jót aludtunk 7 utánig, meg a lányokkal már csevegtem, mert úton vannak. Kicsit feneködöd van, de jó időt mondanak és nem lesz szél pár napig. Decemberben ez jó hír. Ma előkészülök már holnapra, meg kis-ez az.
A szombati háznézők kérték tegnap este a hszámot. Holnap jön az ingatlanos méregetni, van némi mocorgás. Jaj.

Judit kapd el.Smile
Baráti beszélgetések - Page 20 2nv8181
Milánóinak való előkészített hússal, főtt tojással is csinálom ezt a kápit, de akkor elődinsztelem, ízesítem.
A lányok valamikor nem kérték... Most viszik, mert rakott. Minden rakott nagyon kelendő a dobozolásra.

Egészségetekre a jó alvást! Mi korábban keltünk, mert Józsi kiküldetésbe ment, Miskolc környékére.  Crying or Very sad  
Amúgy nagyon jót aludtunk.  Smile
Jaj, de jó lenne, ha ez a gond lemenne rólatok!!!! I love you
Bizony jó lenne. Ezzel is lezárulna egy "korszak".  A lányoknak tele vannak ott emlékkel. Sajnos hogy így múlik el ez is.Sad
Még nem tudják mi vár Rájuk, ha ki kell pakolni... Jaj!

Én is nagyon szeretek kinézni ha égnek a pici égők. Úgy lenne jó, ha a szembe házon is feldíszítenék az erkélyeket, mert én meg azt látnám jól.Very Happy  De ott csak a 8.-on, a szomszédasszony háló ablakán van egy karácsonyfa utánzatú égő-kompozíció. Évekig Neki sem volt. Spórolt és most is csak 1-1 órára kapcsolja fel.
A háló ablakba nekem 7 gyertyás van.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Dec. 08, 2016 10:56 am

Baráti beszélgetések - Page 20 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 11:09 am

Marcsi írta:
Böbe51 írta:
Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Már eddig jó, mert jót aludtunk 7 utánig, meg a lányokkal már csevegtem, mert úton vannak. Kicsit feneködöd van, de jó időt mondanak és nem lesz szél pár napig. Decemberben ez jó hír. Ma előkészülök már holnapra, meg kis-ez az.
A szombati háznézők kérték tegnap este a hszámot. Holnap jön az ingatlanos méregetni, van némi mocorgás. Jaj.

Judit kapd el.Smile
Baráti beszélgetések - Page 20 2nv8181
Milánóinak való előkészített hússal, főtt tojással is csinálom ezt a kápit, de akkor elődinsztelem, ízesítem.
A lányok valamikor nem kérték... Most viszik, mert rakott. Minden rakott nagyon kelendő a dobozolásra.

Egészségetekre a jó alvást! Mi korábban keltünk, mert Józsi kiküldetésbe ment, Miskolc környékére.  Crying or Very sad  
Amúgy nagyon jót aludtunk.  Smile
Jaj, de jó lenne, ha ez a gond lemenne rólatok!!!! I love you
Bizony jó lenne. Ezzel is lezárulna egy "korszak".  A lányoknak tele vannak ott emlékkel. Sajnos hogy így múlik el ez is.Sad
Még nem tudják mi vár Rájuk, ha ki kell pakolni... Jaj!

Én is nagyon szeretek kinézni ha égnek a pici égők. Úgy lenne jó, ha a szembe házon is feldíszítenék az erkélyeket, mert én meg azt látnám jól.Very Happy  De ott csak a 8.-on, a szomszédasszony háló ablakán van egy karácsonyfa utánzatú égő-kompozíció. Évekig Neki sem volt. Spórolt és most is csak 1-1 órára kapcsolja fel.
A háló ablakba nekem 7 gyertyás van.
Én nem spórolásból nem teszek, föl, itt se tudok villanyt vinni kintre. A csengő miatt se tudok, nem hogy égőkhöz:( Nem tudom, hogy majd később más tesz-e itt, de eddig a környéken nincs egy db se. Persze mind idősek élnek, gondolom nem tudnak vele dolgozgatni, mint Irma néni is a 80 valahány évével.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 11:11 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni

Szépet,  szépet és jót is Ferikém, de én  még egy kis meleget is el tudnék mellé  képzelni : )
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 08, 2016 11:31 am

Judit írta:


Én nem spórolásból  nem teszek, föl, itt se tudok villanyt vinni kintre. A csengő miatt se tudok, nem hogy égőkhöz:(      Nem tudom, hogy majd később más tesz-e itt, de eddig a környéken nincs egy db se. Persze mind idősek élnek, gondolom nem tudnak vele dolgozgatni, mint Irma néni is a  80 valahány évével.

Juditka, az a világítás, ami a ház elején van az emeleten- a fürdőszoba és Emi ablakában- az nem kinti villanyról megy.  Bent van a szobában az adapter, amit egy hosszabbítóval dugunk be a legközelebbi konnektorba. A füzérnek jó hosszú zsinórja van. Kilógatjuk az egyik ablakból és átvisszük a másikba, majd ott dugjuk be az aljzatba. Ezek mind LED-es égők, keveset fogyasztanak. Smile

Ebben az utcában sem volt kivilágítás. Mi kezdtük el, amikor ideköltöztünk. Amikor 1993. decemberében kint voltunk a cég ausztriai központjában nagyon megtetszett, hogy az irodában van adventi koszorú, karácsonyi dekoráció. Az utcákon fényfüzérek. Smile


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 08, 2016 11:38 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 11:37 am

Böbe51 írta:
Judit írta:


Én nem spórolásból  nem teszek, föl, itt se tudok villanyt vinni kintre. A csengő miatt se tudok, nem hogy égőkhöz:(      Nem tudom, hogy majd később más tesz-e itt, de eddig a környéken nincs egy db se. Persze mind idősek élnek, gondolom nem tudnak vele dolgozgatni, mint Irma néni is a  80 valahány évével.

Juditka, az a világítás, ami a ház elején van az emeleten- a fürdőszoba és Emi ablakában- az nem kinti villanyról megy.  Bent van a szobában az adapter, amit egy hosszabbítóval dugunk be a legközelebbi konnektorba. A füzérnek jó hosszú zsinórja van. Kilógatjuk az egyik ablakból és átvisszük a másikba, majd ott dugjuk be az aljzatba. Ezek mind LED-es égők, keveset fogyasztanak. Smile
Hát értem én ezt.Mondom, hogy nem a fogyasztás. De hol vigyem ki? A műanyag ajtón, ha hosszabbító zsinórt viszek ki, akkor nem csukódik az ajtó! Mondjuk a műanyag ablak sem, de ott nem is tudnám hová tenni. Én csak a teraszra tudnék tenni, de hogy vinnék oda zsinórt? Én ezt nem tudom! A teraszon nincs konnektor, még kapcsoló sincs, az is bent van.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 08, 2016 11:41 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:


Én nem spórolásból  nem teszek, föl, itt se tudok villanyt vinni kintre. A csengő miatt se tudok, nem hogy égőkhöz:(      Nem tudom, hogy majd később más tesz-e itt, de eddig a környéken nincs egy db se. Persze mind idősek élnek, gondolom nem tudnak vele dolgozgatni, mint Irma néni is a  80 valahány évével.

Juditka, az a világítás, ami a ház elején van az emeleten- a fürdőszoba és Emi ablakában- az nem kinti villanyról megy.  Bent van a szobában az adapter, amit egy hosszabbítóval dugunk be a legközelebbi konnektorba. A füzérnek jó hosszú zsinórja van. Kilógatjuk az egyik ablakból és átvisszük a másikba, majd ott dugjuk be az aljzatba. Ezek mind LED-es égők, keveset fogyasztanak. Smile
Hát értem én ezt.Mondom, hogy nem a fogyasztás. De hol vigyem ki? A műanyag ajtón, ha hosszabbító zsinórt viszek ki, akkor nem csukódik az ajtó!  Mondjuk a műanyag ablak sem, de ott nem is tudnám hová tenni.   Én csak a teraszra tudnék tenni, de hogy vinnék oda zsinórt? Én ezt nem tudom! A teraszon nincs konnektor, még kapcsoló sincs, az is bent van.

Gondolod, hogy mi nyitott ajtóknál élünk??? Majd lefényképezem, hogy hol vezetjük be a vékony vezetéket.  Wink  Wink  Wink

Ebben az utcában sem volt kivilágítás. Mi kezdtük el, amikor ideköltöztünk. Amikor 1993. decemberében kint voltunk a cég ausztriai központjában nagyon megtetszett, hogy az irodában van adventi koszorú, karácsonyi dekoráció. Az utcákon fényfüzérek. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Dec. 08, 2016 12:13 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni

Szépet,  szépet és jót is Ferikém, de én  még egy kis meleget is el tudnék mellé  képzelni : )
Köszönjük Juditka!Smile Én is
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 12:20 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:


Én nem spórolásból  nem teszek, föl, itt se tudok villanyt vinni kintre. A csengő miatt se tudok, nem hogy égőkhöz:(      Nem tudom, hogy majd később más tesz-e itt, de eddig a környéken nincs egy db se. Persze mind idősek élnek, gondolom nem tudnak vele dolgozgatni, mint Irma néni is a  80 valahány évével.

Juditka, az a világítás, ami a ház elején van az emeleten- a fürdőszoba és Emi ablakában- az nem kinti villanyról megy.  Bent van a szobában az adapter, amit egy hosszabbítóval dugunk be a legközelebbi konnektorba. A füzérnek jó hosszú zsinórja van. Kilógatjuk az egyik ablakból és átvisszük a másikba, majd ott dugjuk be az aljzatba. Ezek mind LED-es égők, keveset fogyasztanak. Smile
Hát értem én ezt.Mondom, hogy nem a fogyasztás. De hol vigyem ki? A műanyag ajtón, ha hosszabbító zsinórt viszek ki, akkor nem csukódik az ajtó!  Mondjuk a műanyag ablak sem, de ott nem is tudnám hová tenni.   Én csak a teraszra tudnék tenni, de hogy vinnék oda zsinórt? Én ezt nem tudom! A teraszon nincs konnektor, még kapcsoló sincs, az is bent van.

Gondolod, hogy mi nyitott ajtóknál élünk??? Majd lefényképezem, hogy hol vezetjük be a vékony vezetéket.  Wink  Wink  Wink

Ebben az utcában sem volt kivilágítás. Mi kezdtük el, amikor ideköltöztünk. Amikor 1993. decemberében kint voltunk a cég ausztriai központjában nagyon megtetszett, hogy az irodában van adventi koszorú, karácsonyi dekoráció. Az utcákon fényfüzérek. Smile

Még a zőőődség reszelés közben is ezen törtem a fejem, de hát áram csak kell valahogy... No, a villanyos, gázos dolgokhoz tök hüjjjje vagyok:(
Keresztúron a teraszon volt több konnektor és villanykapcsoló is fedett (védett részen, de olyan kintre való konektor) részen. Itt meg se a kis házban, se a pincében nincs. Lent úgy csináltam villanyt, hogy volt egy jó konnektor, s abba tettem bele egy olyan zsinórt, amin van dugó és foglalat. Valamikor a kiscsirkéknek infra égő volt benne. Lehet, hogy ha látnám? Nem tudom:(
Kész a kaja is. Levesem még volt mára, azt majd holnap kell főzni. A káposzta készítést sorban lefényképeztem, majd séta után leszedem és fölrakom.
A séta szóra, már most fázok:( Semmi kedvem hozzá, de hát Foltosnak kell a mozgás...Sad

Jó étvágyat nektek és utána jó pihenést is:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Dec. 08, 2016 1:03 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot! I love you Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Dec. 08, 2016 1:54 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni

Nektek is szép napot! I love you Smile

Köszönjük Böbike!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 08, 2016 1:59 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:

Hát értem én ezt.Mondom, hogy nem a fogyasztás. De hol vigyem ki? A műanyag ajtón, ha hosszabbító zsinórt viszek ki, akkor nem csukódik az ajtó!  Mondjuk a műanyag ablak sem, de ott nem is tudnám hová tenni.   Én csak a teraszra tudnék tenni, de hogy vinnék oda zsinórt? Én ezt nem tudom! A teraszon nincs konnektor, még kapcsoló sincs, az is bent van.

Gondolod, hogy mi nyitott ajtóknál élünk??? Majd lefényképezem, hogy hol vezetjük be a vékony vezetéket.  Wink  Wink  Wink

Ebben az utcában sem volt kivilágítás. Mi kezdtük el, amikor ideköltöztünk. Amikor 1993. decemberében kint voltunk a cég ausztriai központjában nagyon megtetszett, hogy az irodában van adventi koszorú, karácsonyi dekoráció. Az utcákon fényfüzérek. Smile

Még a zőőődség reszelés közben is ezen törtem a fejem, de hát áram csak kell valahogy... No, a villanyos, gázos dolgokhoz tök hüjjjje   vagyok:(
Keresztúron a teraszon volt több konnektor és villanykapcsoló is fedett (védett részen, de olyan kintre való konektor) részen. Itt meg se a kis házban, se a pincében nincs. Lent úgy  csináltam villanyt, hogy volt egy jó konnektor, s abba tettem bele egy olyan zsinórt, amin van dugó és foglalat. Valamikor a kiscsirkéknek infra égő volt  benne. Lehet, hogy ha látnám? Nem tudom:(      
Kész a kaja is. Levesem még volt mára, azt majd  holnap kell főzni. A káposzta készítést sorban lefényképeztem, majd séta után leszedem és fölrakom.
A séta szóra, már most fázok:( Semmi kedvem hozzá, de hát Foltosnak kell  a mozgás...Sad          

Jó étvágyat nektek és utána  jó pihenést  is:)                                      
Itt cigiszünet van. Eddig a konyhában, erkélyen szöszöltem. A télire betárolt cuccokkal mindig van mit tenni. Most a spejzból kihordtam az erkélyre megint.Smile Talán nem lesz olyan hideg. Lecsót csináltam és bekevertem az egybe fasírtot holnapra. Utántöltőztem pár dolgot, mert mindig kifogy valami a kisebb tárolóimból.  Persze elmostam és megszárítgattam előtte őket.  Pár üvegről lekapargattam a címkéket, mert nem szeretem úgy eltenni. A lányoknak mindig kell üveg a pakolásnál. Mostam kézzel párat, de nem centriztem, kell a pára a lakásban, még ha csak a fürdő felől jön is. Jóska megint tormát reszel, majd még annak kell lé, ha látom már, hogy mekkora adag. Szóval eltyütyörgünk.

Még a spórlolásról. Jóska nézegette a minap a térképeket, atlaszt a kocsiban, bizony régiek és a neten látta, hogy milyen drágák.Sad Hazahozta és gondolta, majd átjavítja a változásokat, amíg nem tudunk venni valahol.  Cseszhette, nemigen vannak újak felrakva, napok óta keresgéli.Very Happy Most végre ezt is megcsinálta. Képes itt kurkászni.Very Happy Nagy türelme van.Very Happy

Ezek az égőcskék nem fogyasztanak sokat, de 1x meg kell venni őket, ezért nincs itt a környéken.Sad A szomszéd asszonynak meg mondhatom, hogy nem sokat fogyaszt, ha bevette a fejébe.Smile Ő csak a hálóban él, ott éli az életét a fűtés miatt is. Csak takarítani jár a nappaliba. Ott egy porszem sincs.Smile A fürdőbe is csak amíg tusol addig tekeri fel a radiátort. Utána elzárja.  Amikor fizetünk, meg alig fizet kevesebbet, mint mi. Mindig kéri az én éves kimutatásomat és mérgelődik rajta.

Nekünk Jóska átfúrta a falat és rakott "kinti" konnektort. Onnan megy az aszaló is. Az égősorra is rakott billenős kapcsolócskát, hogy a dugaszt ne kínozzuk.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 08, 2016 2:01 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni
Sziasztok Ferikém!
Legyen szép napotok.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Dec. 08, 2016 2:53 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 20 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 20 2160878-20160310-CUrRni
Sziasztok Ferikém!
Legyen szép napotok.Smile
Szia Marcsika!
Köszönjük!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 2:53 pm

Itt cigiszünet van. Eddig a konyhában, erkélyen szöszöltem. A télire betárolt cuccokkal mindig van mit tenni. Most a spejzból kihordtam az erkélyre megint.Smile Talán nem lesz olyan hideg. Lecsót csináltam és bekevertem az egybe fasírtot holnapra. Utántöltőztem pár dolgot, mert mindig kifogy valami a kisebb tárolóimból.  Persze elmostam és megszárítgattam előtte őket.  Pár üvegről lekapargattam a címkéket, mert nem szeretem úgy eltenni. A lányoknak mindig kell üveg a pakolásnál. Mostam kézzel párat, de nem centriztem, kell a pára a lakásban, még ha csak a fürdő felől jön is. Jóska megint tormát reszel, majd még annak kell lé, ha látom már, hogy mekkora adag. Szóval eltyütyörgünk.

Még a spórlolásról. Jóska nézegette a minap a térképeket, atlaszt a kocsiban, bizony régiek és a neten látta, hogy milyen drágák.Sad Hazahozta és gondolta, majd átjavítja a változásokat, amíg nem tudunk venni valahol.  Cseszhette, nemigen vannak újak felrakva, napok óta keresgéli.Very Happy Most végre ezt is megcsinálta. Képes itt kurkászni.Very Happy Nagy türelme van.Very Happy

Ezek az égőcskék nem fogyasztanak sokat, de 1x meg kell venni őket, ezért nincs itt a környéken.Sad A szomszéd asszonynak meg mondhatom, hogy nem sokat fogyaszt, ha bevette a fejébe.Smile Ő csak a hálóban él, ott éli az életét a fűtés miatt is. Csak takarítani jár a nappaliba. Ott egy porszem sincs.Smile A fürdőbe is csak amíg tusol addig tekeri fel a radiátort. Utána elzárja.  Amikor fizetünk, meg alig fizet kevesebbet, mint mi. Mindig kéri az én éves kimutatásomat és mérgelődik rajta.

Nekünk Jóska átfúrta a falat és rakott "kinti" konnektort. Onnan megy az aszaló is. Az égősorra is rakott billenős kapcsolócskát, hogy a dugaszt ne kínozzuk.[/quote]

Akkor ma se sikerült unatkoznod! Smile
Na jó... Jóska falfúrás, de ezt még én is megcsinálnám,de többit? Ha neked kéne? Szóval....Én nem villanyozok, még ahol ettől sokkal fontosabb lenne ott se, ott sincs..
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 2:55 pm



Akkor ma se sikerült unatkoznod! Smile
Na jó... Jóska falfúrás, de ezt még én is megcsinálnám,de többit? Ha neked kéne? Szóval....Én nem villanyozok, még ahol ettől sokkal fontosabb lenne ott se, ott sincs..[/quote]

Valamit itt föntebb nem jól csináltam:(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Dec. 08, 2016 3:02 pm

A savanyú káposztás csirke tejfölben, amit ma csináltam.
Baráti beszélgetések - Page 20 Cctdd0bjcj1nnn5hawmh Baráti beszélgetések - Page 20 Axb0ds9lemd5pd57hcgg Baráti beszélgetések - Page 20 Xf8hqblsfc44we9qp6gz
Baráti beszélgetések - Page 20 Hjdalxamduon2pt6ruk9 Baráti beszélgetések - Page 20 Nmbho29clad8g2dik1ux Baráti beszélgetések - Page 20 Ggzt82v40djiad5mqm01

Csináltam a sétán is sok képet, de azt a fb. oldalamra raktam, mert az nagyon sok lenne itt.

Most megyek Foltos után pihenni.Nektek is jó pihenést:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 08, 2016 3:12 pm

Judit írta:
Nekünk Jóska átfúrta a falat és rakott "kinti" konnektort. Onnan megy az aszaló is. Az égősorra is rakott billenős kapcsolócskát, hogy a dugaszt ne kínozzuk.

Akkor ma se sikerült unatkoznod! Smile
Na jó... Jóska falfúrás, de ezt még én is megcsinálnám,de többit? Ha neked kéne? Szóval....Én nem villanyozok, még ahol ettől sokkal fontosabb lenne ott se, ott sincs..[/quote]


Szerencsére kicsit ért a villanyhoz is. A gyárban is szüksége volt rá, hogy konyítson hozzá.
Ne is villanyozz, nem azért beszélgetünk itt.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Dec. 08, 2016 3:14 pm

Judit írta:A savanyú káposztás csirke tejfölben, amit ma csináltam.
Baráti beszélgetések - Page 20 Cctdd0bjcj1nnn5hawmh Baráti beszélgetések - Page 20 Axb0ds9lemd5pd57hcgg Baráti beszélgetések - Page 20 Xf8hqblsfc44we9qp6gz
Baráti beszélgetések - Page 20 Hjdalxamduon2pt6ruk9 Baráti beszélgetések - Page 20 Nmbho29clad8g2dik1ux Baráti beszélgetések - Page 20 Ggzt82v40djiad5mqm01

Csináltam a sétán is sok képet, de azt a fb. oldalamra raktam, mert az nagyon sok lenne itt.

Most megyek Foltos után pihenni.Nektek is jó pihenést:)
Éhes is lettem tőle.Very Happy
4 felé ebédelünk, akkorra elkészül gazduram is a tormával. Most a konyhában reszeli és ki vagyok tiltva. Csíp, mint a fene.Very Happy
  Pihenj jót. Én most is pihenek.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 20 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.