Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

5 posters

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Nov. 18, 2016 8:07 am

Marcsi írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Már elég régen fönt vagyok, csak olvasgattam a vizesek háborúját. Eleinte mindenki Katinkát szidta, hogy mit jár a szája, most meg egyre sorban jelentkeznek a többiek is.
Ma a konyhában töltöm a napomat, a csirkét csak előkészítem a nyársra húzásra, de a többi minden megszeretnék majd csinálni. Valamikor délelőtt jönnek Sanyiék, de késő du. mennek is. Hamar el fog  a nap szaladni ahhoz, hogy akkor csináljak meg mindent, inkább velük lennék.

Én is olvastam. Most, hogy Czene is beszállt egyértelmű, hogy a fidesz van a háttérben. Gyárfás csak akkor maradhat, ha Orbán ezt akarja.
Sziapuszi! Very Happy Very Happy
Igen, szerinte is valami van... Pedig Gyárfás is fideszes, csak nem mutogatta magát ezzel kapcsolatban, nem eléggé talán? De az úszók is sorban állnak ki Hosszú Katinka mellett, az meg biztos, hogy nem a fideszt támogatja. Én inkább azt hiszem, hogy nagy pénz lehet a vizes VB-ben, amit valaki le akart nyúlni és emiatt tiltakoznak az úszók, mert biztos, hogy valami mocskos együttműködési megállapodást kéne nekik aláírni. Nem lehet?
2.30-kor kinyílt a szemem. Az istennek sem tudtam visszaaludni. Naná, hogy a fejemben konyháztam. meg este hívott az unokahúgom. Pistiről volt szó. Egyenlőre emésztem.Sad  A lányoknak meg végképpen nem mondom. Aztán a konyhában kotlás lett a vége. Sad 5 körül tudtam elaludni. 
DE legalább nem szédülök, tiszta a fejem a melegedés ellenére is. Ennek is örülni kell. Smile

Most irány a konyha. Majd szünetben jövök, ha ideférek. Mert ha Jóska itthon van ez kétesssss.Very Happy
Én most végre tudtam aludni:)
Követlek! Folti is mocorog:)
Meglátjuk:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Nov. 18, 2016 8:10 am

Marcsi írta:Szervusztok! Jó reggelt!
Dolgos szép napot.Smile

Tele vagyok konyhás tervekkel, lesz mit megvalósítani.Very Happy

A vizes VB-hez még:
Eddig Katinka férjét tartottunk pénzlesőnek.Mindent kihasznál, amit csak lehet, és nehogy utána lelépjen Katinka mellől. Eléggé kihajtja a csajt. Persze Katinka is élvezi.  Ez kettőjük ügye.
A fidezs lopni akar. Mindenáron. A VB-ben is pénzt látnak. Gyárfást nem sajnálom amúgy.  Nem akarják, hogy OVI vele villogjon...


Ne felejtsük el, hogy az is csípheti valakinek a szemét, hogy áttételesen a XIII. kerületet fejlesztette Gyárfás, amit az Orbán kormány nem nagyon szerethet. Józsi szerint a Metró felújítást is azért szabotálják, mert nagy része azt a kerületet érinti. No
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Nov. 18, 2016 8:19 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Sziapuszi! Very Happy Very Happy
Nem hiszem, hogy Hosszúék hagyják kihasználni magukat a férj profi! Meglátjuk. A fb-on már összegyűjtöttem egy csokorba, egymás alá az ezzel kapcsolatos cikkeket.

Politikai csatákban profi???? Nem!
Judit én nem olvastam a cikkeket, csak felületesen néztem meg az egész ügyet, de amikor a LOKÁL- Habony egyik szennylapja- nem Katinkáék ellen, hanem Gyárfás ellen lép fel, akkor ott valami fideszes érdek van a háttérben.  Ha nem fideszes érdekeket szolgálna ez a cirkusz, már régen Katinkáékra ugrott volna a TV2, a Lokál, a Ripost, a Magyar Idők, Mandiner, stb.
Egy hosszú, de érdekes videó a módszerekről. Crying or Very sad
https://www.youtube.com/watch?v=b3OGLQvWqhc&feature=youtu.be


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 18, 2016 9:06 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Nov. 18, 2016 8:21 am

Na, foglalkozzunk komolyabb dolgokkal. Wink
Aquaworld és hétvégi vásárlás Eszterrel. Késő délután jövök.

Baráti beszélgetések - Page 21 Ifwyb1rs9caa8d2lta92

Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Nov. 18, 2016 12:51 pm

Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Megjöttem! Lement az ötödik is minden probléma nélkül!
Ilyen még nem volt, hogy ötből öttel megússzam az infúziót!
Ez most sikerült!Very Happy
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Nov. 18, 2016 1:39 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Megjöttem! Lement az ötödik is minden probléma nélkül!
Ilyen még nem volt, hogy ötből öttel megússzam az infúziót!
Ez most sikerült!Very Happy
Viszont kívánom, most még a nap is mosolyog rád:)))))))))
Gratulálok! Azért már egyszer "csont nélkül" is megérdemelted, nem kicsit, nagyon:)
Erről is le van a gond, túl vagy rajta, most majd kifejti jó hatását:))))))
Olyan jó jót olvasni:) I love you I love you I love you I love you I love you
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Nov. 18, 2016 1:44 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:
Sziapuszi! Very Happy Very Happy
Nem hiszem, hogy Hosszúék hagyják kihasználni magukat a férj profi! Meglátjuk. A fb-on már összegyűjtöttem egy csokorba, egymás alá az ezzel kapcsolatos cikkeket.

Politikai csatákban profi???? Nem!
Judit én nem olvastam a cikkeket, csak felületesen néztem meg az egész ügyet, de amikor a LOKÁL- Habony egyik szennylapja- nem Katinkáék ellen, hanem Gyárfás ellen lép fel, akkor ott valami fideszes érdek van a háttérben.  Ha nem fideszes érdekeket szolgálna ez a cirkusz, már régen Katinkáékra ugrott volna a TV2, a Lokál, a Ripost, a Magyar Idők, Mandiner, stb.
Egy hosszú, de érdekes videó a módszerekről.  Crying or Very sad
https://www.youtube.com/watch?v=b3OGLQvWqhc&feature=youtu.be

Néztem, de hosszú, hogy most megnézzem. Majd este.
Én meg azt gondolom, hogy Gyárfás ugyan nyalja Orbán fenekét, de mégse igazi fidesz tag, s mint láthattuk a birkózástól, a kézilabdán át, most Gyárfás helyére is valaki saját embert akarnak ültetni, mert jön a vizes VB és ott biztos nagy pénzeket lehet elsíbolni, ezért valaki fidesz éhesnek akarják a zsebébe dugni, aki esetleg többet tud róluk, mint kéne. Katinkáékoz meg nem mernek nyúlni, hisz óriási emblémája a VB-nek és az országnak is. De majd kibújik a szög a zsákból....
Szép napot Esztereddel!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Nov. 18, 2016 1:47 pm

Kész a levesem és egy óóóóóóriási nagy tál francia salátám. De ma megint történt rejtély:( Nem találom a jó kis zöldségpucolómat:( Már a kukát is föltúrtam pedig. Eltűnt....Foltos ma is olyan érdekes volt. Nem látok rajta semmi különöst, de ma is elhúzódott, visszament a hálóba aludni. Reggel evett, szóval nem tudom? Sad Most hozták az édesítőmet is. Bezzeg a zsebsárkányt, amit Ági anyjának a születésnapjára akartam velük vasárnap elküldeni, azt bezzeg nem hozták. 5 napja rendeltem meg, vissza is igazolták, minden....Sad Most megyünk enni. Aztán - míg süt a nap, elviszem Foltit, utána a pudingos, őszibarackos, babapiskótás nasit még majd megcsinálom. Sanyi fölhívott, hogy Anci! Mi lesz a holnapi ebéd? Miért? Megyünk vásárolni a piacra, nehogy egyformát főzzünk. Mondom, hogy nem fogunk, mert ti székelykáposztát fogtok főzni. Honnan tudom, hogy azt akarnak? Mondtam, hogy kicsi fiam én mindig belelátok a fejedbe, csak te nem akarod elhinni Smile))))))) Nem mondtam meg! Very Happy Mondtam, hogy nyugodtan főzzétek én nem azt fogok Very Happy
Most megyünk Foltival sétálni Very Happy Remélem kicsit élénkebb lesz, persze sétakor mindig az!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Nov. 18, 2016 2:31 pm

Judit írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Megjöttem! Lement az ötödik is minden probléma nélkül!
Ilyen még nem volt, hogy ötből öttel megússzam az infúziót!
Ez most sikerült!Very Happy
Viszont kívánom, most még a nap is mosolyog rád:)))))))))
Gratulálok! Azért már egyszer "csont nélkül" is megérdemelted, nem kicsit, nagyon:)
Erről is le van  a gond, túl vagy rajta, most majd kifejti jó hatását:))))))
Olyan jó jót olvasni:) I love you I love you I love you I love you I love you
Sajnos a nap itt napok óta nem mosolyog! Olyan sötét van egész nap mintha esteledne!
Köszönöm! Igen ez most jól sikerült! Bizony rám fért így a tavasszal könnyebben veszem a következő turnust!

masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Nov. 18, 2016 4:12 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:
Nem hiszem, hogy Hosszúék hagyják kihasználni magukat a férj profi! Meglátjuk. A fb-on már összegyűjtöttem egy csokorba, egymás alá az ezzel kapcsolatos cikkeket.

Politikai csatákban profi???? Nem!
Judit én nem olvastam a cikkeket, csak felületesen néztem meg az egész ügyet, de amikor a LOKÁL- Habony egyik szennylapja- nem Katinkáék ellen, hanem Gyárfás ellen lép fel, akkor ott valami fideszes érdek van a háttérben.  Ha nem fideszes érdekeket szolgálna ez a cirkusz, már régen Katinkáékra ugrott volna a TV2, a Lokál, a Ripost, a Magyar Idők, Mandiner, stb.
Egy hosszú, de érdekes videó a módszerekről.  Crying or Very sad
https://www.youtube.com/watch?v=b3OGLQvWqhc&feature=youtu.be
Kellemetes délutánt is.Smile
Letettem a LANTOT...Very Happy
Még a tök süldögél, oszt mára ennyi.
Gazduramat is megetettem.Smile  Már nasizza a sósat.Smile Amikor bejött és meglátta, hogy sütöm, első kérdése: "mi lesz itt, lagzi?" Very Happy  De nasizni azt tud.Very Happy

Jó hosszú ez az előadás Böbice, belelestem kicsit. Elküldtem magamnak levélben, majd elolvasom. Még Judit levelét sem láttam.Sad
Most hallgatom Bolgárt, remélem nem idegesít fel.Very Happy Ő is megrágja a Gyárfás ügyet...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Nov. 18, 2016 4:13 pm

Böbe51 írta:Na, foglalkozzunk komolyabb dolgokkal. Wink
Aquaworld és hétvégi vásárlás Eszterrel. Késő délután jövök.

Baráti beszélgetések - Page 21 Ifwyb1rs9caa8d2lta92

Jó pancsolást és vásárlást!! De jó Neked.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Nov. 18, 2016 4:16 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Megjöttem! Lement az ötödik is minden probléma nélkül!
Ilyen még nem volt, hogy ötből öttel megússzam az infúziót!
Ez most sikerült!Very Happy

Szia Ferikém! Szép napot és lassan estét is Nektek!
Csak használjon!!!
Tényleg ritka, hogy 5 szúrással megússzuk.Very Happy Ügyes volt a nővérke, nővérkék. Amikor orvos szúrta be, akkor is volt,hogy mellé ment.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Nov. 18, 2016 4:19 pm

Judit írta:
Néztem, de hosszú, hogy most megnézzem. Majd este.
Én meg azt gondolom, hogy Gyárfás ugyan nyalja Orbán fenekét, de mégse igazi fidesz tag, s mint láthattuk a birkózástól, a kézilabdán át, most Gyárfás helyére is valaki saját embert akarnak ültetni, mert jön a vizes VB és ott biztos nagy pénzeket lehet elsíbolni, ezért valaki fidesz éhesnek akarják a zsebébe dugni, aki esetleg többet tud róluk, mint kéne. Katinkáékoz meg nem mernek nyúlni, hisz óriási emblémája a VB-nek és az országnak is. De majd kibújik a szög a zsákból....
Szép napot Esztereddel!
A fideszél minden a pénzről szól, meg a bosszúról.Sad Észbontó. Soha nincs békesség.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Nov. 18, 2016 4:24 pm

Judit írta:Kész a levesem és egy óóóóóóriási nagy tál francia salátám. De ma megint történt rejtély:( Nem találom a jó kis zöldségpucolómat:( Már a kukát is föltúrtam pedig. Eltűnt....Foltos ma is olyan érdekes volt. Nem látok rajta semmi különöst, de ma is elhúzódott, visszament a hálóba aludni. Reggel evett, szóval nem tudom? Sad Most hozták az édesítőmet is. Bezzeg a zsebsárkányt, amit Ági anyjának a születésnapjára akartam velük vasárnap elküldeni, azt bezzeg nem hozták. 5 napja rendeltem meg, vissza is igazolták, minden....Sad Most megyünk enni. Aztán - míg süt a nap, elviszem Foltit, utána a pudingos, őszibarackos, babapiskótás nasit még majd megcsinálom. Sanyi fölhívott, hogy Anci! Mi lesz a holnapi ebéd? Miért? Megyünk vásárolni a piacra, nehogy egyformát főzzünk. Mondom, hogy nem fogunk, mert ti székelykáposztát fogtok főzni. Honnan tudom, hogy azt akarnak? Mondtam, hogy kicsi fiam én mindig belelátok a fejedbe, csak te nem akarod elhinni Smile))))))) Nem mondtam meg! Very Happy Mondtam, hogy nyugodtan főzzétek én nem azt fogok Very Happy
Most megyünk Foltival sétálni Very Happy Remélem kicsit élénkebb lesz, persze sétakor mindig az!
Ügyes voltál.Smile Remélem el is fáradtál, mert nekem nagyon jól esik leülni. Pláne jóllakottan.Smile Jó sétát!! Itt is süt a nap, de szeles. De kimentem volna a kertbe, de hát nem én választok...

Én se mondtam volna meg, de a nagyját mindig kiszedik belőlem.Very Happy Tegnap is amikor rákérdeztem Bellusra, hogy a csirkemájat hogy csináljam, olyan jó volt hallani, hogy mit szeretne. "De régen ettem olyat", öröm volt hallgatni az örömködését. Baconba kell tekernem a májat és bele aszalt szilva.  Kis ínyenc.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Nov. 18, 2016 4:51 pm

Ügyes vagy! Olvastam, hogy már a papa nasizik is.
Van ötlete a lánykának Smile
Én is kész vagyok, de én nem csináltam annyi mindent. No, meg én nem szoktak megkérdezni, hogy mit és hogyan? Az már nem megy nekem. Inkább ásnék. Az nem olyan nehéz, a konyha nehezebb nekem. Most el is nyúlok, mert a hátamban a kis kés.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Nov. 18, 2016 5:24 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Megjöttem! Lement az ötödik is minden probléma nélkül!
Ilyen még nem volt, hogy ötből öttel megússzam az infúziót!
Ez most sikerült!Very Happy

Szia Ferikém! Szép napot és lassan estét is Nektek!
Csak használjon!!!
Tényleg ritka, hogy 5 szúrással megússzuk.Very Happy  Ügyes volt a nővérke, nővérkék. Amikor orvos szúrta be, akkor is volt,hogy mellé ment.Sad
Szia Marcsika! Köszönöm, viszont!
Igen pláne ilyen rossz vénánál mint az enyém is!
Ezúttal egy nővérke volt!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Nov. 18, 2016 7:21 pm

Sziasztok! 1/2 7-re értem haza. Kalandos napunk volt. Az Aquaworld-ből 2 órakor indultunk 4 órára végeztünk is a vásárlással, olyan dugó volt, hogy Vácon keresztül( komppal) jöttünk haza, hogy elkerüljük Budapestet. Őrület, hogy a sok útépítés és a megnövekedett az autópark miatt nem lehet a fővárosban közlekedni. Crying or Very sad No

Voltam Eszternél is, felvittük, amit vásárolt és összeszedte a cuccát, ami hétvégére nálunk kell neki.
Nagyon jó lett a fürdő- és a dolgozószoba. Olyan jó, hogy idén végre meglett ez a kis lakás neki. bounce Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Nov. 18, 2016 7:23 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 21 2160878-20160310-CUrRni
Megjöttem! Lement az ötödik is minden probléma nélkül!
Ilyen még nem volt, hogy ötből öttel megússzam az infúziót!
Ez most sikerült!Very Happy

Nagyon örülök, hogy sikeres megtörtént mind az 5 infúziód! I love you
Szép estét, jó pihenést kívánok! Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Nov. 18, 2016 7:25 pm

Bocs', csak reggel olvasom el, amit beírtatok! Tévét nézünk unásig. Laughing Laughing Very Happy lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Nov. 18, 2016 7:39 pm

Böbe51 írta:Sziasztok! 1/2 7-re értem haza. Kalandos napunk volt. Az Aquaworld-ből 2 órakor indultunk 4 órára végeztünk is a vásárlással, olyan dugó volt, hogy Vácon keresztül( komppal) jöttünk haza, hogy elkerüljük Budapestet. Őrület, hogy a sok útépítés és a megnövekedett az autópark miatt nem lehet a fővárosban közlekedni. Crying or Very sad No  

Voltam Eszternél is, felvittük, amit vásárolt és összeszedte a cuccát, ami hétvégére nálunk  kell neki.
Nagyon jó lett a fürdő- és a dolgozószoba. Olyan jó, hogy idén végre meglett ez a kis lakás neki.  bounce Very Happy
A dugót nem jó olvasni, de a többit nagyon:) Nagyon nagy öröm tényleg, hogy minden kész és jó és olyan, ahogy megálmodta:)
Te, ti is boldogok vagytok, hisz az ő boldogsága a fontos, no meg Emikéé is persze:)
Lassan beáll a rend, de olyan jó, hogy ilyen közel van, így csak átugrik és kész is:)
Pihenjetek, tévézzetek és aludjatok jól:) I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Nov. 18, 2016 7:40 pm

Én is elvonulok, alig valamitől elfáradtam. A konyhát egyre inkább nem bírom:(
Megcélzom a fürdőt, majd, ha írok még akkor az ágyból telefonról olvaslak benneteket.
Jó éjt és jó pihenést nektek.
Baráti beszélgetések - Page 21 Owqrooxouy2xncn0avga
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Nov. 18, 2016 7:57 pm

Judit írta:Ügyes vagy! Olvastam, hogy már a papa nasizik is.
Van ötlete a lánykának Smile
Én is kész vagyok, de én nem csináltam annyi mindent. No, meg én nem szoktak megkérdezni, hogy mit és hogyan? Az már nem megy nekem. Inkább ásnék. Az nem olyan nehéz, a konyha nehezebb nekem. Most el is nyúlok, mert a hátamban a kis kés.
Ilyen örömeink vannak. Főzünk, várunk, nasizunk. Soha rosszabbat.Very Happy
A kaját én szedem össze, hogy mit főzök, de a kedvükre csinálom amit lehet. Tudják ám, hogy kinek miben kedvezek. Észreveszik.
A pultnál állás helyett én is inkább az ásást választanám.  Aztán amikor a kertben leteszem a lantot, akkor megnyugszom és nem kívánkozok ki a hidegben. Meg nem szeretem a fagyos földet amikor kienged. Jóska is morgolódik olyankor a sár miatt. Nem tud felmenni a kocsival. Sőt a dülő útra nem tud bemenni, még egy darab sárrázó sincs.Sad 
A héten valaki hozott egy billencs murvát. Le van öntve, ahogy lefordulunk a műútról. Jóska nekiállt széthordani a kátyúkba, de még jó fele ott van. Jövő héten majd folytatja.   Ha csak addig valaki meg nem lepi és szét nem dobálja.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Nov. 18, 2016 8:08 pm

Böbe51 írta:Sziasztok! 1/2 7-re értem haza. Kalandos napunk volt. Az Aquaworld-ből 2 órakor indultunk 4 órára végeztünk is a vásárlással, olyan dugó volt, hogy Vácon keresztül( komppal) jöttünk haza, hogy elkerüljük Budapestet. Őrület, hogy a sok útépítés és a megnövekedett az autópark miatt nem lehet a fővárosban közlekedni. Crying or Very sad No  

Voltam Eszternél is, felvittük, amit vásárolt és összeszedte a cuccát, ami hétvégére nálunk  kell neki.
Nagyon jó lett a fürdő- és a dolgozószoba. Olyan jó, hogy idén végre meglett ez a kis lakás neki.  bounce Very Happy
Akkor ma volt ismerd meg hazádat, jó nagy kerülővel.
 Ha Te így örülsz, akkor Esztered hogy örülhet. Nagyon nagy dolog a mai világban egy saját lakás. bounce  bounce  Very Happy
Én is mindig ezt mondogatom Bellusnak, hogy az albérlet nagyon rossz megoldás. Egy csapda.Sad  Az állam nem épít a fiataloknak olcsó bérlakásokat.Sad Szóba se kerül.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Nov. 18, 2016 8:09 pm

Judit írta:Én is elvonulok, alig valamitől elfáradtam. A konyhát egyre inkább nem bírom:(
Megcélzom a fürdőt, majd, ha írok még akkor az ágyból telefonról olvaslak benneteket.
Jó éjt és jó pihenést nektek.
Baráti beszélgetések - Page 21 Owqrooxouy2xncn0avga
Jó pancsolást!  Kicsit rendbe hoz.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Nov. 18, 2016 8:11 pm

Ferikém én is elköszönök.
Jó éjszakát! Pihenjetek jól.

Baráti beszélgetések - Page 21 5amex0

Reggel ugyanitt.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.