Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

+2
Homoktövis
mariann
6 posters

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Okt. 14, 2016 7:18 am

marcsi írta:
Judit írta:
marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Szia Marcsika! I love you Jó reggelt:)
Én korán elaludtam sajnos az este, így a pótvacsorám elmaradt....Sad Hetekkel ezelőtt még azon küzdöttem, hogy el tudjak aludni, most meg azon, hogy kb. 10 előtt ne, mert enni kéne... Enyhén szólva is tele a hócipőm ezzel. Amikor még dolgozni jártunk én is, aztán azt hittem, hogy ha majd nyugdíjas leszek... Akkor meg már anyóska és Béla miatt nem lehetett, most meg kirúg az ágy 6 körül. S még szerencsés is vagyok, hogy nem előbb, mert a kutyák nem vonyítanak az ablakom alatt. Hát ez van, ezt kell beosztani.
Már mindennel úgy vagyok, hogy nem baj, csak "ne fájjon".Very Happy Majd lesz valahogy.Smile Ha a lányokról is kérdeznek az ismerősök, örömmel mondhatom, hogy dolgoznak, laknak, tanulnak. Remélem egy ideig vége a sajnálós időszakunknak. Éppen elég volt. Tegnapelőtt az OTP-s csaj, Muci barátnője kérdezett éppen. El volt ájulva, mert az Ő 25 éves fiának nincs munkája... El van keseredve. Szóval itt most hawaii van. Bellus este csupa jó dolgokat mondott: jól műksz az új telefonja, szombaton a főnöke nem tart munkanapot, pihenhetnek, a körözöttet vacsizta amit vitt friss zsömlével... Ilyen apró dolgoknak, híreknek is nagyon örülünk. Nekünk már csak ilyen híreket szabadna kapni.
Tényleg így van, ha nem fáj, más a hangulatunk is. Örülök , hogy minden rendben megy. Én nem annyira mondhatom. Tegnap du. nem feküdtem le, itt ültem a gép előtt. A derekam, a hátam és a térdem is megfájdult. Nem jó sokat ülnöm:( A telefonról nem olyan jó bejönni, itt csak olvasni tudok, de a fb-ra írni se olyan jó, mert picike. Zolinak nagyon fáj a lába, valahol a vádlija mögött úgy érzi. Persze lehet ez is a pajzsmirigyétől gondolom. Azt hiszem, hogy majd jövő héten valamikor jut be talán az orvoshoz az I.Bel. klinikára. Már volt egy időpontja, de az orvos lemondta. Így új labor is kell hozzá megint.
Háát..... Nem értem én ezt a fórumot:( Most meg előjött, amit írtam.... Eddig hol volt ugyan?
Hüjje vagyok én ehhez, tisztán látszik.....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Okt. 14, 2016 7:26 am

Judit írta:Tényleg így van, ha nem fáj, más a hangulatunk is. Örülök , hogy minden rendben megy. Én nem annyira mondhatom. Tegnap du. nem feküdtem le, itt ültem a gép előtt. A derekam, a hátam és a térdem is megfájdult. Nem jó sokat ülnöm:( A telefonról nem olyan jó bejönni, itt csak olvasni tudok, de a fb-ra írni se olyan jó, mert picike. Zolinak nagyon fáj a lába, valahol a vádlija mögött úgy érzi. Persze lehet ez is a pajzsmirigyétől gondolom. Azt hiszem, hogy majd jövő héten valamikor jut be talán az orvoshoz az I.Bel. klinikára. Már volt egy időpontja, de az orvos lemondta. Így új labor is kell hozzá megint.
Háát..... Nem értem én ezt a fórumot:( Most meg előjött, amit írtam.... Eddig hol volt ugyan?
Hüjje vagyok én ehhez, tisztán látszik.....

Nem jó a sok ülés nekem sem. Sokszor csak azért nem állok fel, mert mire jönnék már foglalt a trón.Very Happy
 Így reggel el lehetek, csak van amikor meg a konyha szólít el.Very Happy
 Az nem jó és Neked is nagy gond, hogy Zolid nincs rendben.Sad  A doki mondja le az időpontot, akkor adhatna helyette másikat. Ez a labor dolog meg újra tortúra.Sad  Csak orvosról ne halljak.Smile

Ezért törlöm én ki a fele hozzászólást amikor válaszolok, mert nem fér el a válaszolós ablakba. Nem látom egyben és idegesítő. Csak azt lássam amire válaszolok.Smile
Dehogy vagy hülye, egész jól műksz már.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Okt. 14, 2016 7:27 am

Böbe51 írta:Nem sokat üldögélhetek itt, mer megyek Pestre a fürdőbe.
Reggelizés közben még itt leszek, de azután gyorsan készülődnöm kell. Smile
Szia Böbice!
Egyedül mész? Jó fürdőzést.

Ha a gyerekek rendben vannak, az nekünk fél egészség.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Okt. 14, 2016 7:54 am

lol! lol! lol! I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Okt. 14, 2016 7:55 am

marcsi írta:
Böbe51 írta:Nem sokat üldögélhetek itt, mer megyek Pestre a fürdőbe.
Reggelizés közben még itt leszek, de azután gyorsan készülődnöm kell. Smile
Szia Böbice!
Egyedül mész? Jó fürdőzést.

Ha a gyerekek rendben vannak, az nekünk fél egészség.Very Happy

Nem, Emivel. Smile


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 14, 2016 2:02 pm-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Okt. 14, 2016 7:57 am

lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Okt. 14, 2016 12:17 pm

Szervusztok! Délelőtt hívtam Zolit a vízszerelő miatt: jön? Nem jön? Még nem tudni, Zoli hívására csak sms-t küldött, hogy később....Sose lesz ez meg:( Délelőtt a krumplit, almát lehordtam a kis konyhából a garázs pincébe. Ha a befőttjeimet is ki tudom találni, hogy hová tegyem, akkor nem kéne ott télen fűteni a Siesta gáz kályhával. Akkor a Leanderek is oda le mennének az ablak elé. Zoli mondja, hogy ne, mert 3 lépcsőt le kell vinni, meg fölhozni. Ettől többet is vittem már őket, majd meglátom.

Jó étvágyat nektek, aztán jó pihenést.
Mi is most megyünk enni, Foltost is inkább utána viszem el, mert talán nem lesz olyan hideg, mint később.

Ettől melegebb napot Feriéknek!!!!!!!!!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Okt. 14, 2016 1:53 pm

Judit írta:Szervusztok! Délelőtt hívtam Zolit a vízszerelő miatt: jön? Nem jön? Még nem tudni, Zoli hívására csak sms-t küldött, hogy később....Sose lesz ez meg:( Délelőtt a krumplit, almát lehordtam a kis konyhából a garázs pincébe. Ha a befőttjeimet is ki tudom találni, hogy hová tegyem, akkor nem kéne ott télen fűteni a Siesta gáz kályhával. Akkor a Leanderek is oda le mennének az ablak elé. Zoli mondja, hogy ne, mert 3 lépcsőt le kell vinni, meg fölhozni. Ettől többet is vittem már őket, majd meglátom.

Jó étvágyat nektek, aztán jó pihenést.
Mi is most megyünk enni, Foltost is inkább utána viszem el, mert talán nem lesz olyan hideg, mint később.

Ettől melegebb napot Feriéknek!!!!!!!!!

Egészségetekre és a séta után jó pihenést!

Látom rosszkedvű vagy a vízszerelő, Zoli, a virágaid miatt. Előbb-utóbb szép sorban megoldódik minden, ne veszítsd el a türelmedet jókedvedet! Baráti beszélgetések - Page 30 Ti6d8hvxgop0hoct5txe

Emesével voltam fürdőben. Jó volt, de nem felhőtlen. Sajnos vele politikailag más térfélen vagyunk mióta Ákos és az ELTE történelem szak bejött az életébe. Az Alternatív iskolákról beszéltünk, mert gyakorlatra megy az egyikbe, erre megemlítettem, csoda hogy még vannak. Kár volt! Szerinte én rémeket látok. nem volt kedvem hosszasan vitatkozni vagy felhozni a Népszabadság esetét. Sad Inkább gyorsan túlléptünk rajta.
Szerencsém volt, hazafelé nem kellett vonattal jönnöm, mert Eszter Pesten volt szerződést kötni. (A nyelviskola ahol régebben tanított felkérte két tanfolyamra. Úgy látszik lazul a bürokrácia.)
Délután, ha Józsi hazajön még elmegyünk vásárolni. Ma a fagyasztóból ettünk. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Okt. 14, 2016 3:03 pm

Böbe51 írta:
Judit írta:Szervusztok! Délelőtt hívtam Zolit a vízszerelő miatt: jön? Nem jön? Még nem tudni, Zoli hívására csak sms-t küldött, hogy később....Sose lesz ez meg:( Délelőtt a krumplit, almát lehordtam a kis konyhából a garázs pincébe. Ha a befőttjeimet is ki tudom találni, hogy hová tegyem, akkor nem kéne ott télen fűteni a Siesta gáz kályhával. Akkor a Leanderek is oda le mennének az ablak elé. Zoli mondja, hogy ne, mert 3 lépcsőt le kell vinni, meg fölhozni. Ettől többet is vittem már őket, majd meglátom.

Jó étvágyat nektek, aztán jó pihenést.
Mi is most megyünk enni, Foltost is inkább utána viszem el, mert talán nem lesz olyan hideg, mint később.

Ettől melegebb napot Feriéknek!!!!!!!!!

Egészségetekre és a séta után jó pihenést!

Látom rosszkedvű vagy a vízszerelő, Zoli, a virágaid miatt. Előbb-utóbb szép sorban megoldódik minden, ne veszítsd el a türelmedet jókedvedet! Baráti beszélgetések - Page 30 Ti6d8hvxgop0hoct5txe
Emesével voltam fürdőben. Jó volt, de nem felhőtlen. Sajnos vele politikailag más térfélen vagyunk mióta Ákos és az ELTE történelem szak bejött az életébe.  Az Alternatív iskolákról beszéltünk, mert gyakorlatra megy az egyikbe, erre megemlítettem, csoda hogy még vannak. Kár volt! Szerinte én rémeket látok. nem volt kedvem hosszasan vitatkozni vagy felhozni a Népszabadság esetét. Sad  Inkább gyorsan túlléptünk rajta.
Szerencsém volt, hazafelé nem kellett vonattal jönnöm, mert Eszter Pesten volt szerződést kötni. (A nyelviskola ahol régebben tanított felkérte két tanfolyamra. Úgy látszik lazul a bürokrácia.)
Délután, ha Józsi hazajön még elmegyünk vásárolni. Ma a fagyasztóból ettünk. Smile  

A víz miatt vagyok inkább rossz kedvű. Szinte mióta ide jöttem, ezt nem tudom megoldani pénzért, nem ingyen,s már elment rá 15 ezrem, meg a másik kb. 15 amiket vettünk, hogy berakják, fizetek ugye a munkáért, de még így is szívesség, és ki tudja mikor? Sad Még azóta se hívott Zoli, nyilván őt se a vizes...Sad
A 3 lépcső miatt nem izgulok, nem nagy ügy. Eszter most jól jött neked, meg neki is a szerződés:)
Jaj:( Emike... Igen, most mában él, más nézetűekkel. Én Sanyival voltam így, mindig lehurrogott, ha morogtam a fidesz miatt, s most miért van kint? Na ugye? De, ha ezt mondanám, egyből mondaná, hogy nem azok miatt van...Sad Én is így tettem, túl lépni rajta, meg nem szóba hozni, megkerülni vagy inkább ki....
HúúSad A vásárlást nem irigylem:((((((
Most pihenünk egyet így a séta után.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Okt. 14, 2016 3:04 pm

Hol van Ferink?????? Hiányolom a leltáramból....
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Okt. 14, 2016 3:36 pm

Judit írta:Szervusztok! Délelőtt hívtam Zolit a vízszerelő miatt: jön? Nem jön? Még nem tudni, Zoli hívására csak sms-t küldött, hogy később....Sose lesz ez meg:( Délelőtt a krumplit, almát lehordtam a kis konyhából a garázs pincébe. Ha a befőttjeimet is ki tudom találni, hogy hová tegyem, akkor nem kéne ott télen fűteni a Siesta gáz kályhával. Akkor a Leanderek is oda le mennének az ablak elé. Zoli mondja, hogy ne, mert 3 lépcsőt le kell vinni, meg fölhozni. Ettől többet is vittem már őket, majd meglátom.

Jó étvágyat nektek, aztán jó pihenést.
Mi is most megyünk enni, Foltost is inkább utána viszem el, mert talán nem lesz olyan hideg, mint később.

Ettől melegebb napot Feriéknek!!!!!!!!!
Köszönjük Juditka!
Jó és szép idő van igazi indián nyár!
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Okt. 14, 2016 3:38 pm

Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Okt. 14, 2016 4:46 pm

Böbe51 írta:
Bizony így vagyunk!
Csak jöjjenek az apró örömök és nem panaszkodunk... Smile

Mára lettem a lantot.Micsoda öröm ez is.Smile
Bebi éppen a rácsos sütése közben hívott. Kértem, hogy 15 percet adjon, mert még főzök. Nem árultam el, hogy rácsos készül.

Bellus írja az előbb, hogy mama, nagyon finom volt a rácsos. Minden duplán finom, ami már régen volt...Very Happy
Ezt a sütőt Muci vette nekem valamilyen alkalomra. Ezzel a szöveggel: nem minden hátsó gondolat nélkül kapod. Nagyon szeretjük a rácsost. Évekig elő sem vettem....
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Okt. 14, 2016 4:48 pm

Judit írta:Jááááááááájjjj:( Most meg írtam egy csomót, fölnéztem, s valahová elszállt:((((((((
Már csak ezt van türelemem újra írni:(Ma de. hívom Zolit - tegnap du. ígérte, hogy ma reggel beszél a vizes barátjával, hogy jön-e holnap. A múltkorában 15-ére ígérte. Kiderül. Szeretnék már nagyon azon is túl lenni:)
Hogy a fenébe tűnik el??????????
Mit nyomsz mellé? Sad

Drukk, hogy összejöjjön ez is! bounce bounce
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Okt. 14, 2016 4:52 pm

Judit írta:Szervusztok! Délelőtt hívtam Zolit a vízszerelő miatt: jön? Nem jön? Még nem tudni, Zoli hívására csak sms-t küldött, hogy később....Sose lesz ez meg:( Délelőtt a krumplit, almát lehordtam a kis konyhából a garázs pincébe. Ha a befőttjeimet is ki tudom találni, hogy hová tegyem, akkor nem kéne ott télen fűteni a Siesta gáz kályhával. Akkor a Leanderek is oda le mennének az ablak elé. Zoli mondja, hogy ne, mert 3 lépcsőt le kell vinni, meg fölhozni. Ettől többet is vittem már őket, majd meglátom.

Jó étvágyat nektek, aztán jó pihenést.
Mi is most megyünk enni, Foltost is inkább utána viszem el, mert talán nem lesz olyan hideg, mint később.

Ettől melegebb napot Feriéknek!!!!!!!!!
Azért csak óvatosan. Tavaly még 1 évvel fiatalabb voltál, ezt ne feledd.Very Happy
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Okt. 14, 2016 4:53 pm

Böbe51 írta:
 
Szia Böbice!
Egyedül mész? Jó fürdőzést.

Ha a gyerekek rendben vannak, az nekünk fél egészség.Very Happy

Nem, Emivel. Smile
Aha. De jó.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Okt. 14, 2016 4:57 pm

Böbe51 írta:
Látom rosszkedvű vagy a vízszerelő, Zoli, a vir

Emesével voltam fürdőben. Jó volt, de nem felhőtlen. Sajnos vele politikailag más térfélen vagyunk mióta Ákos és az ELTE történelem szak bejött az életébe.  Az Alternatív iskolákról beszéltünk, mert gyakorlatra megy az egyikbe, erre megemlítettem, csoda hogy még vannak. Kár volt! Szerinte én rémeket látok. nem volt kedvem hosszasan vitatkozni vagy felhozni a Népszabadság esetét. Sad  Inkább gyorsan túlléptünk rajta.
Szerencsém volt, hazafelé nem kellett vonattal jönnöm, mert Eszter Pesten volt szerződést kötni. (A nyelviskola ahol régebben tanított felkérte két tanfolyamra. Úgy látszik lazul a bürokrácia.)
Délután, ha Józsi hazajön még elmegyünk vásárolni. Ma a fagyasztóból ettünk. Smile  
Jaj, jobb a békesség. Ettől színes a világ.
De mi már maradunk ilyenek.Very Happy

Akkor már vásároltok biztosan. Járjatok szerencsével. Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Okt. 14, 2016 4:59 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém!
Szép, de szeles.Smile Szerencsére délről fúj. Ez is ritkaság.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Okt. 14, 2016 6:15 pm

marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni
Szia Ferikém!
Szép, de szeles.Smile  Szerencsére délről fúj. Ez is ritkaság.
Kicsit itt is fújt, de a napon remek idő volt! Lehetett napozni a balkonon!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Okt. 14, 2016 6:48 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 30 2160881-20160310-qQUma0Baráti beszélgetések - Page 30 2160878-20160310-CUrRni

Szép estét, elveszett Ferink!!! Very Happy
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Okt. 14, 2016 6:52 pm

marcsi írta:
Böbe51 írta:
Smile

Mára lettem a lantot.Micsoda öröm ez is.Smile
Bebi éppen a rácsos sütése közben hívott. Kértem, hogy 15 percet adjon, mert még főzök. Nem árultam el, hogy rácsos készül.

Bellus írja az előbb, hogy mama, nagyon finom volt a rácsos. Minden duplán finom, ami már régen volt...Very Happy
Ezt a sütőt Muci vette nekem valamilyen alkalomra. Ezzel a szöveggel: nem minden hátsó gondolat nélkül kapod. Nagyon szeretjük a rácsost. Évekig elő sem vettem....

Akkor lesz meglepetés a leányzónak! Laughing

De sütnéd neki is... Sad Sad Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Okt. 14, 2016 6:58 pm

Judit írta:
Böbe51 írta:

Smile  

A víz miatt vagyok inkább rossz kedvű. Szinte mióta ide jöttem, ezt nem tudom megoldani pénzért, nem ingyen,s már elment rá 15 ezrem, meg a másik kb. 15 amiket vettünk, hogy berakják, fizetek ugye a munkáért, de még így is szívesség, és ki tudja mikor? Sad Még azóta se hívott Zoli, nyilván őt se a vizes...Sad
A 3 lépcső miatt nem izgulok, nem nagy ügy. Eszter most jól jött neked, meg neki is a szerződés:)
Jaj:( Emike... Igen, most mában él, más nézetűekkel. Én Sanyival voltam így, mindig lehurrogott, ha morogtam a fidesz miatt, s most miért van kint? Na ugye? De, ha ezt mondanám, egyből mondaná, hogy nem azok miatt van...Sad Én is így tettem, túl lépni rajta, meg nem szóba hozni, megkerülni vagy inkább ki....
HúúSad A vásárlást nem irigylem:((((((
Most pihenünk egyet így a séta után.

Kár, hogy a vizes nem tartja magát az ígértéhez! Utálom a kiszolgáltatottságot. Crying or Very sad

Nem jó, mert nálunk eddig mindenki nagyjából egy véleményen volt. Crying or Very sad

Gyorsan bevásároltuk, nem sok minden kellett. Smile

Józsi még felszaladt a lakásba is, vannak még apróságok, amiket ő fog megcsinálni. Ezeket szerencsére élvezi is. Smile
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Okt. 14, 2016 7:00 pm

marcsi írta:
Böbe51 írta:
L  
Jaj, jobb a békesség. Ettől színes a világ.
De mi már maradunk ilyenek.Very Happy

Akkor már vásároltok biztosan. Járjatok szerencsével. Smile

Maradunk! Crying or Very sad Smile

Megjártuk szerencsével, utána Bolgároztam. Jó lenne, ha vasárnap sokan lennének! I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Pént. Okt. 14, 2016 7:02 pm

Egészségetekre a vacsorát!
Megyek Konyhafőnököt nézni. lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Okt. 14, 2016 8:39 pm

Sziasztok. Előbb előkerültem ugyan, de telefonról olvastalak benneteket:) Jó, hogy Ferink előkerült:)
A vizes le van xarva:(
Marcsit megemlegetik a lányok az biztos:)
Most előbb fényképeztem Foltit, arról jutott eszembe a mai Dália fényképezés. Most hozom azért nektek:)
Baráti beszélgetések - Page 30 20161014_102420_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 30 20161014_102433_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 30 20161014_102446_www.kepfeltoltes.hu_
Baráti beszélgetések - Page 30 20161014_102455_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 30 20161014_102455_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 30 20161014_102505_www.kepfeltoltes.hu_ Baráti beszélgetések - Page 30 20161014_201554_www.kepfeltoltes.hu_
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 30 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 40 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.