Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

3 posters

18 / 40 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Jan. 02, 2019 7:08 am

Judit írta:Sziasztok! Egészen jó éjszakám volt. Egyszer ébredtem föl, de arra, hogy fázok Sad Éjfél után volt. Néztem, 20,5 fok volt bent. Én éjszakára mindig lejjebb tekerem a termosztátot, mert melegbe nem tudok aludni.Most meg?Elővettem a plédet és a paplanra tettem és már aludtam is vissza. Szóval valami csoda történhetett. Különben is, mert ilyen nem volt sose, hogy a téli paplanom alatt fázzak.
Ma hozzá kéne legalább kezdeni a takarításhoz. De nem vagyok lelkes, majd még addig meglátom, hogy mi lesz. Lehet, hogy csak a virágok letakarítása lesz, az is eltart nekem bő két óra hosszat. Meg úgy érzem azért, hogy valami nem az igazi .
Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Máris szerda van.Smile

Én a képeimmel fogok szöszölni, ha itt elfáradtam, akkor a lakással. Kajám van. A virágokkal minden nap van mit szöszölni.Very Happy
Örülők, hogy jól aludtál Judit. Az jó érzés, jobb a nap is. Meg ha cvíder vagy, akkor pláne.
Baráti beszélgetések - Page 18 Jzk_4010
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Jan. 02, 2019 7:29 am

Marcsi írta:
Judit írta:Sziasztok! Egészen jó éjszakám volt. Egyszer ébredtem föl, de arra, hogy fázok Sad Éjfél után volt. Néztem, 20,5 fok volt bent. Én éjszakára mindig lejjebb tekerem a termosztátot, mert melegbe nem tudok aludni.Most meg?Elővettem a plédet és a paplanra tettem és már aludtam is vissza. Szóval valami csoda történhetett. Különben is, mert ilyen nem volt sose, hogy a téli paplanom alatt fázzak.
Ma hozzá kéne legalább kezdeni a takarításhoz. De nem vagyok lelkes, majd még addig meglátom, hogy mi lesz. Lehet, hogy csak a virágok letakarítása lesz, az is eltart nekem bő két óra hosszat. Meg úgy érzem azért, hogy valami nem az igazi .
Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt! Máris szerda van.Smile

Én a képeimmel fogok szöszölni, ha itt elfáradtam, akkor a lakással. Kajám van. A virágokkal minden nap van mit szöszölni.Very Happy
Örülők, hogy jól aludtál Judit. Az jó érzés, jobb a nap is. Meg ha cvíder vagy, akkor pláne
Baráti beszélgetések - Page 18 Jzk_4010

Köszönöm jó lenne, de most is be van fagyva a fenekem, pedig még a melegítő fölső, mellény, pulcsi is van rajtam, garbó!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Szer. Jan. 02, 2019 5:41 pm

Baráti beszélgetések - Page 18 Szzoke10
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Jan. 02, 2019 7:43 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 Szzoke10
Köszönöm Ferikém! Nektek is szép, nyugodt estét kívánok Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Jan. 02, 2019 7:54 pm

Jöttem elköszönni, megyek feküdni, talán jobb lesz a takonykóromnak? Smile Hátha!
Szép estét még és jó éjszakát nektek Smile

Baráti beszélgetések - Page 18 00013010
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Jan. 02, 2019 9:46 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 Szzoke10
Szia Ferikém! Szép estét Neked is! I love you I love you I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szer. Jan. 02, 2019 9:47 pm

Judit írta:Jöttem elköszönni, megyek feküdni, talán jobb lesz a takonykóromnak? Smile Hátha!
Szép estét még és jó éjszakát nektek Smile

Baráti beszélgetések - Page 18 00013010
Valami gyógyteát nem ittál? Az segít a takonykór ellen.
Aludj jól, gyógyulósat! I love you I love you I love you I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jan. 03, 2019 6:49 am

Szervusztok, jó reggelt kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 18 Thumbn12 Baráti beszélgetések - Page 18 Kzevzo15 Baráti beszélgetések - Page 18 Csztzr26 Baráti beszélgetések - Page 18 Jzregg24
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jan. 03, 2019 6:54 am

Szervusztok! Nagyon későn aludtam el, mert egyfolytában fújtam az orrom. Már gondoltam, hogy alá kötök valamit. Utána azért aludtam, sokat fölébredtem, hogy szomjas vagyok. Egyszer nyakon is öntöttem magam teával Sad Szóval mozgalmas éjjel volt.
Ma már nem húzhatom tovább le kell mennem Foltinak gyógyszerért, épp kitartana, de hétfőn meg ezren lesznek, nem akarok lemenni. Majd a jövő hét közepe felé leviszem egy bűzmirigy nyomásra. Azt muszáj lesz.
Visszafelé, beugrok a zöldségeshez is, mert még 2 napra van levesem is. A többit majd meglátjuk, mert nem vagyok az a nagyon fitt .
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jan. 03, 2019 7:08 am

Judit írta:Szervusztok! Nagyon későn aludtam el, mert egyfolytában fújtam az orrom. Már gondoltam, hogy alá kötök valamit. Utána azért aludtam, sokat fölébredtem, hogy szomjas vagyok. Egyszer nyakon is öntöttem magam teával Sad Szóval mozgalmas éjjel volt.
Ma már nem húzhatom tovább le kell mennem Foltinak gyógyszerért, épp kitartana, de hétfőn meg ezren lesznek, nem akarok lemenni. Majd a jövő hét közepe felé leviszem egy bűzmirigy nyomásra. Azt muszáj lesz.
Visszafelé, beugrok a zöldségeshez is, mert még 2 napra van levesem is. A többit majd meglátjuk, mert nem vagyok az a nagyon fitt .
Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Judit, ez a NeoCitrát nekem szokott használni. 2-őt megiszok és eláll a taknyosság.Próbáltad?
Ha ilyen taknyosan kint szaladgálsz, akkor nem gyógyulsz ám.Sad
Hozok Neked jó forralt bort.Smile
Baráti beszélgetések - Page 18 Reggel14
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jan. 03, 2019 7:57 am

Marcsi írta:
Judit írta:Szervusztok! Nagyon későn aludtam el, mert egyfolytában fújtam az orrom. Már gondoltam, hogy alá kötök valamit. Utána azért aludtam, sokat fölébredtem, hogy szomjas vagyok. Egyszer nyakon is öntöttem magam teával Sad Szóval mozgalmas éjjel volt.
Ma már nem húzhatom tovább le kell mennem Foltinak gyógyszerért, épp kitartana, de hétfőn meg ezren lesznek, nem akarok lemenni. Majd a jövő hét közepe felé leviszem egy bűzmirigy nyomásra. Azt muszáj lesz.
Visszafelé, beugrok a zöldségeshez is, mert még 2 napra van levesem is. A többit majd meglátjuk, mert nem vagyok az a nagyon fitt .
Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Judit, ez a NeoCitrát nekem szokott használni. 2-őt megiszok és eláll a taknyosság.Próbáltad?
Ha ilyen taknyosan kint szaladgálsz, akkor nem gyógyulsz ám.Sad
Hozok Neked jó forralt bort.Smile
Baráti beszélgetések - Page 18 Reggel14

Semmi kedvem kint szaladozni, kimenni Foltival, de mit csináljak vele? Tegnap csak rövidet voltunk sétálni, egész délután cseszegetett! Ott ült és fixirozott, csak nézett.... Még azt se bánta, hogy lefényképeztem neked, odaát be is tettem!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Jan. 03, 2019 6:01 pm

Baráti beszélgetések - Page 18 Szzoke10
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jan. 03, 2019 8:08 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 Szzoke10
Köszi Ferikém, viszont kívánom!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Jan. 03, 2019 8:10 pm

Sziasztok! Jöttem elköszönni. Az előbb írt Henrik, hogy holnap egy óra körül jönnének Szimivel és az ebbel. Szombaton mennek vissza. Így most sírva fakadok, hogy megint nem tudok takarítani. Majd Henrik tüsszög. De főzni is kell. Vettem ki fölkockázott húst, székelykáposztát akartam főzni, azt is fogok gomba levessel. Én nem kapkodok már.
Szép estét nektek, utána jó éjt kívánok Smile

Baráti beszélgetések - Page 18 Elfzer10
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jan. 03, 2019 8:30 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 Dscf2010
Szép estét Neked is Ferikém! I love you I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Csüt. Jan. 03, 2019 8:32 pm

Judit írta: Sziasztok! Jöttem elköszönni. Az előbb írt Henrik, hogy holnap egy óra körül jönnének Szimivel és az ebbel. Szombaton mennek vissza. Így most sírva fakadok, hogy megint nem tudok takarítani. Majd Henrik tüsszög. De főzni is kell. Vettem ki fölkockázott húst, székelykáposztát akartam főzni, azt is fogok gomba levessel. Én nem kapkodok már.
Szép estét nektek, utána jó éjt kívánok Smile

Baráti beszélgetések - Page 18 Elfzer10
Jó pihenést Juditom! Gyógyulósat!
Majd  ezen is túl leszel. Csak a nyavajád múljon. Az fontos lenne.Smile I love you I love you I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Jan. 04, 2019 6:54 am

Szervusztok, jó reggelt!

Baráti beszélgetések - Page 18 119 Baráti beszélgetések - Page 18 Egykze15 Baráti beszélgetések - Page 18 12308411 Baráti beszélgetések - Page 18 2015
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Pént. Jan. 04, 2019 6:56 am

Sziasztok! Igen pocsékul aludtam, vagyis alig, bezzeg máskor mondom, hogy de jó lenne legalább reggel! Hát most reggel rápótoltam, de most meg alig tudok föléledni. Kicsit leszek itt, mert főznöm kell, meg ezer és egy dolgom van, hogy kb. egy óráig elkészüljek. Akkoriban jönnek Henrikék, úgy hogy nem is nagyon leszek ma a fészen se.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jan. 04, 2019 9:56 am

Judit írta:Sziasztok! Igen pocsékul aludtam, vagyis alig, bezzeg máskor mondom, hogy de jó lenne legalább reggel! Hát most reggel rápótoltam, de most meg alig tudok föléledni. Kicsit leszek itt, mert főznöm kell, meg ezer és egy dolgom van, hogy kb. egy óráig elkészüljek. Akkoriban jönnek Henrikék, úgy hogy nem is nagyon leszek ma a fészen se.
Szervusztok Kedveskék! Már jó napot Nektek! I love you I love you I love you I love you I love you

 
Szijja Juditom! Ez a nem alvás nagyon kikészíti az embert. És még jár is az ember agya, pluszban.Sad
Jó gyerekezést. Azért az jó,hogy kicsit együtt lesztek. A fáradságot meg majdcsak kipihened. Inkább a fejed, taknyosságod aggasztó.Sad
Amikor jelentkeznek,hogy jönnek, rajtam is végigszalad a villám, mert az min. 2-2,5 napos elfoglaltság. Vásárlással...felcipeléssel mostanság.Sad
Szorítok,hogy végül is jól összejöjjön minden!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Pént. Jan. 04, 2019 4:51 pm

Baráti beszélgetések - Page 18 Szzoje11
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Pént. Jan. 04, 2019 9:10 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 18 Szzoje11
Szia Ferikém itt is!
Szép estét és egyben el is köszönök mára.
Jó éjszakát kívánok!
Baráti beszélgetések - Page 18 1_1110
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jan. 05, 2019 6:38 am

Szervusztok, jó reggelt, havasat!

Baráti beszélgetések - Page 18 20131111 Baráti beszélgetések - Page 18 80444212Baráti beszélgetések - Page 18 Mokus11 Baráti beszélgetések - Page 18 Www_tv43 Baráti beszélgetések - Page 18 Holapa11
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jan. 05, 2019 6:48 am

Sziasztok! Szomorúan látoöm, hogy kávé ivás után mehetek havat söpörni. Már tegnap este kezdett esni Sad Éjjel még vastagodott.
Elég későn feküdtünk le, én ehhez nem vagyok szokva, már nehezen bírtam az estét. Tegnap én annyi kaját főztem, hogy amikor 4-en ettünk máskor még akkor maradt egy evésre való 4 főnek. Most meg? Szerintem a leves is, de a székely káposzta is alig lesz elég 3-unknak. Valamit ki kéne találni csinálni utána 3. fogásnak. Elővettem én a beigliket, amik le voltak fagyasztva, de Henrik ugye mostanában tele ette magát vele, Szimi meg egyiket se szereti egyáltalán a 3 féléből Sad Hátha Marcsinak lesz valami ötlete? Azt mondták tegnap, hogy 4-vagy 5 óra felé akarnak majd menni. Este 10 után még nasiztak volna, de nem tudták a befőttes üveget kinyitni, keletje volt az őszibaracknak és meggynek is. persze a vacsora is problémás volt. Nem szereti egyik sem a disznósajtot, de a párizsit sem. Így aztán mindenfélét ettek vacsorára össze vissza. Henrik régebben szerette, de most, hogy Szimi nem, így ő sem. Ez van. Reggel majd átmegyek Henrik miatt laktózmentes tejét, akkor majd talál hozzá valamit. Nem maradok sokáig a hósöprés miatt. Ma is csak későn leszek, amikor már elmentek. De most nem hiszem, hogy ki fogom őket kísérni. Már akkor sötét van, én meg az elemlámpával utálok sétálgatni.
Szóval majd előkerülök Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Jan. 05, 2019 9:15 am

Judit írta:Sziasztok! Szomorúan látoöm, hogy kávé ivás után mehetek havat söpörni. Már tegnap este kezdett esni Sad Éjjel még vastagodott.
Elég későn feküdtünk le, én ehhez nem vagyok szokva, már nehezen bírtam az estét. Tegnap én annyi kaját főztem, hogy amikor 4-en ettünk máskor még akkor maradt egy evésre való 4 főnek. Most meg? Szerintem a leves is, de a székely káposzta is alig lesz elég 3-unknak. Valamit ki kéne találni csinálni utána 3. fogásnak. Elővettem én a beigliket, amik le voltak fagyasztva, de Henrik ugye mostanában tele ette magát vele, Szimi meg egyiket se szereti egyáltalán a 3 féléből Sad Hátha Marcsinak lesz valami ötlete? Azt mondták tegnap, hogy 4-vagy 5 óra felé akarnak majd menni. Este 10 után még nasiztak volna, de nem tudták a befőttes üveget kinyitni, keletje volt az őszibaracknak és meggynek is. persze a vacsora is problémás volt. Nem szereti egyik sem a disznósajtot, de a párizsit sem. Így aztán mindenfélét ettek vacsorára össze vissza. Henrik régebben szerette, de most, hogy Szimi nem, így ő sem. Ez van. Reggel majd átmegyek Henrik miatt laktózmentes tejét, akkor majd talál hozzá valamit.  Nem maradok sokáig a hósöprés miatt. Ma is csak későn leszek, amikor már elmentek. De most nem hiszem, hogy ki fogom őket kísérni. Már akkor sötét van, én meg az elemlámpával utálok sétálgatni.
Szóval majd előkerülök Smile
Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Jaaaaaj, de nem irigyellek Judit!
Nem véletlen, hogy amikor bejelentik, hogy jönnek, rajtam is végig megy a frász.Very Happy
Már anyjuknak kellene hogy ez a hazajövés-menés a gondja legyen. Nem nekem, nekünk.Sad De ez van.Sad


Majdcsak túl leszel ezen a napon is. Csak ügyesen. I love you I love you I love you I love you
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Jan. 05, 2019 9:25 am

Marcsi írta:
Judit írta:Sziasztok! Szomorúan látoöm, hogy kávé ivás után mehetek havat söpörni. Már tegnap este kezdett esni Sad Éjjel még vastagodott.
Elég későn feküdtünk le, én ehhez nem vagyok szokva, már nehezen bírtam az estét. Tegnap én annyi kaját főztem, hogy amikor 4-en ettünk máskor még akkor maradt egy evésre való 4 főnek. Most meg? Szerintem a leves is, de a székely káposzta is alig lesz elég 3-unknak. Valamit ki kéne találni csinálni utána 3. fogásnak. Elővettem én a beigliket, amik le voltak fagyasztva, de Henrik ugye mostanában tele ette magát vele, Szimi meg egyiket se szereti egyáltalán a 3 féléből Sad Hátha Marcsinak lesz valami ötlete? Azt mondták tegnap, hogy 4-vagy 5 óra felé akarnak majd menni. Este 10 után még nasiztak volna, de nem tudták a befőttes üveget kinyitni, keletje volt az őszibaracknak és meggynek is. persze a vacsora is problémás volt. Nem szereti egyik sem a disznósajtot, de a párizsit sem. Így aztán mindenfélét ettek vacsorára össze vissza. Henrik régebben szerette, de most, hogy Szimi nem, így ő sem. Ez van. Reggel majd átmegyek Henrik miatt laktózmentes tejét, akkor majd talál hozzá valamit.  Nem maradok sokáig a hósöprés miatt. Ma is csak későn leszek, amikor már elmentek. De most nem hiszem, hogy ki fogom őket kísérni. Már akkor sötét van, én meg az elemlámpával utálok sétálgatni.
Szóval majd előkerülök Smile
Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Jaaaaaj, de nem irigyellek Judit!
Nem véletlen, hogy amikor bejelentik, hogy jönnek, rajtam is végig megy a frász.Very Happy
Már anyjuknak kellene hogy ez a hazajövés-menés a gondja legyen. Nem nekem, nekünk.Sad De ez van.Sad

De te legalább mindig előre tudod. Én meg? Sad Bár, ha így járnál, te sem főznél ezer félét, mert miből és mikor? Na, ezek is most így jártak.... Majd legközelebb gondolkodnak... Ha nem, hát megint így járnak.



Majdcsak túl leszel ezen a napon is. Csak ügyesen. I love you I love you I love you I love you
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 18 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

18 / 40 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.