Baráti beszélgetések

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi on Vas. Júl. 22, 2018 9:27 pm

Judit írta:
Marcsi írta:
Judit írta:Szervusztok!
Tegnap este nem jöttem elköszönni, mert nem mertem bekapcsolni se a tévét, se a számítógépet, akkora vihar, dörgés, sűrű, nagy villámlások voltak. Érdekes volt különben, mert máskor ilyenkor igazán ömlik az eső. Most csak néha ömlött, közben csak esett simán, de rohadtul villámlott dörgött nagyon sokáig, 10 ó felé kezdett a hangzavar csitulni.
Ma reggel nem kell locsolni. Tegnap kitaláltam a mai ebédhez a másodikat. Séta után átmegyek tejfölért és joghurtért a boltba, meg veszek hozzá mirelit zöldséget és csinálok majonézt, franciasalátát, hozzá pedig a grillre fölhúzok csirke combokat, el forog az ott magában. És finom is Smile
De. jön Zoli, megpróbáljuk a zuhanykabin ajtajának az aljába bevarázsolni a görgőt, amit Csilla barátnőm vett, vitte el Zolihoz. Remélem jó lesz. Most délután se akarok dolgozni semmit. Nagyon tetszik nekem ez a nyugdíjas megoldás, hogy de. meló, délután pihenés:) Próbáljátok ki, egy hét után nagyon jól rá lehet szokni Smile
Szia Judit! flower
Nagyon jó szokás, majd követünk.Smile Télen, mert a kertelős időszakban ez nem megy.
Ezt már reggel nem láttam. Nektek is sikerülhetne, ha kint ebédelnétek,  hintaágyaznátok Smile Már tévét is tudtok kint nézni Smile
A TV antenna már itthon van, ha esetleg bedöglene az UPC. Very Happy
Holnap megyek és kiengedem az összes feszültséget magamból.Smile
Marcsi

Hozzászólások száma : 7172

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Marcsi on Vas. Júl. 22, 2018 9:27 pm

Elköszönök mára. Aludjatok jól, pihentetőt, gyógyulósat!

Marcsi

Témanyitás by Judit on Hétf. Júl. 23, 2018 5:54 am

Szervusztok, jó reggelt kívánok, legyen jó napunk Smile
Judit

Hozzászólások száma : 8342

Témanyitás by Judit on Hétf. Júl. 23, 2018 5:59 am

Szóval mindenkinek minden jót kívánok erre a hétre Smile Magamnak, ha az idő engedi - qrvára be van borulva - bekapálnám a kertet. De most még abban sem vagyok biztos, hogy tudunk-e sétálni menni? Esik, vagy csak borús marad? Erről nem is írom le, hogy mit gondolok. A héten úgy gondoltam, hogy a kert rendbetétele után eltakarítgatok idebent. A zöldséges is ígért z.babot még eltenni, fölhív mondta... Kitudja. Pedig nagyon jó lenne még egy adag, mert nekem sok fogy télen belőle levesnek, főzeléknek, rakottan. Megvenni meg, pláne itt a Reálban, 2 nyugdíj kéne. Szóval majd kiderül. Nem tudom, hogy kedvesterike átküldi-e a férjét, hogy megmutassa, hogy a WC-ben hol, merre megy a vízvezeték. Csak azzal is kell valamit majd kezdeni, hisz így nem maradhat azért. Ezt se tudom.....Meglátjuk. Persze azért ma már hétköznap van, rátelefonálok séta után.
Judit

Témanyitás by Marcsi on Hétf. Júl. 23, 2018 6:45 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Eső előtti kép:

Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Hétf. Júl. 23, 2018 6:46 am

Judit írta:Szóval mindenkinek minden jót kívánok erre a hétre Smile Magamnak, ha az idő engedi - qrvára be van borulva - bekapálnám a kertet. De most még abban sem vagyok biztos, hogy tudunk-e sétálni menni? Esik, vagy csak borús marad? Erről nem is írom le, hogy mit gondolok. A héten úgy gondoltam, hogy a kert rendbetétele után eltakarítgatok idebent. A zöldséges is ígért z.babot még eltenni, fölhív mondta... Kitudja. Pedig nagyon jó lenne még egy adag, mert nekem sok fogy télen belőle levesnek, főzeléknek, rakottan. Megvenni meg, pláne itt a Reálban, 2 nyugdíj kéne. Szóval majd kiderül. Nem tudom, hogy kedvesterike átküldi-e a férjét, hogy megmutassa, hogy a WC-ben hol, merre megy a vízvezeték. Csak azzal is kell valamit majd kezdeni, hisz így nem maradhat azért. Ezt se tudom.....Meglátjuk. Persze azért ma már hétköznap van, rátelefonálok séta után.
Jóóó reggelt! Neked is hasonló jókat Judit. Ránk fér.
Nagyon drága a zöldség-gyümölcs. Sokan nem tudják most se, de majd se majd megvenni.
Az a vízfolt nálunk is így kezdődött a fenti WC-től. Aztán levált a fürdőben, a spejzban, a gardrób folyosón a plafon abban a sarokban. Jóska vakolhatott. És még jó ,hogy találtunk normális csövest. Az is csak 2 hét után jött, mert nyaralni mentek. De már akkor több hete ázott. Hiába ugattunk a felső szomszédnak, izélt rá.Amikor a gyerekeknél volt csőtörés és újra megleltük a pasit, akkor derült ki, hogy ki sem fizették.Jóska fizette ki, mert szégyellette. Már akkor akartuk amikor csinálta, mert ugye mi hívtuk, de azt mondta, hogy majd Ő elkéri. De hiába kopogott többször, nem nyitottak ajtót.
Marcsi

Témanyitás by Judit on Hétf. Júl. 23, 2018 8:05 pm

Az a vízfolt nálunk is így kezdődött a fenti WC-től. Aztán levált a fürdőben, a spejzban, a gardrób folyosón a plafon abban a sarokban. Jóska vakolhatott. És még jó ,hogy találtunk normális csövest. Az is csak 2 hét után jött, mert nyaralni mentek. De már akkor több hete ázott. Hiába ugattunk a felső szomszédnak, izélt rá.Amikor a gyerekeknél volt csőtörés és újra megleltük a pasit, akkor derült ki, hogy ki sem fizették.Jóska fizette ki, mert szégyellette. Már akkor akartuk amikor csinálta, mert ugye mi hívtuk, de azt mondta, hogy majd Ő elkéri. De hiába kopogott többször, nem nyitottak ajtót.[/quote]
Csak ez nem olyan egyforma lakás, itt minden egyedi egy családi házban, nem lehet tudni, hogy hol megy a cső.... Fönt semmi nem látszik, csak a pincében a folt.
Judit

Témanyitás by Judit on Hétf. Júl. 23, 2018 8:08 pm

Egészségetekre a vacsorát, megjöttünk a vihar utáni sétából. Szörnyű az egész falu Sad Kint vannak a videók, amit séta közben is csináltam. Közben megüt a guta, kedvesterike mondta, hogy ne hívogassam őket, átadta a telefont a férjének, kedvesandrásnak. aki fölvilágosított, hogy minden vezetéknek az a lényege, hogy függőleges, vagy vízszintes, ilyen a vízcső is. Ő soha többet nem teszi be a lábát a küszöbömön érzelmi okokból, ne hívjam őket... Micsoda emberek....

Azért ez jó xar nap volt, majd délig ömlött az eső, utána monszun lett,közben az első nap ma volt a kb. 15-ből amikor nincs 9-től tán du. 4-ig víz. Elment a net, se telefon, tévé semmi. Megjött, elment a villany, jött a vihar.... jött vele a sok jég, aztán kedvesterikéék fölvilágosítottak. Hát ennyi dióhéjban. El is köszönök, elég volt.
Jó tévézést nektek, utána jó éjt kívánok.
Judit

Témanyitás by Marcsi on Hétf. Júl. 23, 2018 10:05 pm

Aludjatok jól!Kezelés

Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Hétf. Júl. 23, 2018 10:08 pm

Judit írta:
Az a vízfolt nálunk is így kezdődött a fenti WC-től. Aztán levált a fürdőben, a spejzban, a gardrób folyosón a plafon abban a sarokban. Jóska vakolhatott. És még jó ,hogy találtunk normális csövest. Az is csak 2 hét után jött, mert nyaralni mentek. De már akkor több hete ázott. Hiába ugattunk a felső szomszédnak, izélt rá.Amikor a gyerekeknél volt csőtörés és újra megleltük a pasit, akkor derült ki, hogy ki sem fizették.Jóska fizette ki, mert szégyellette. Már akkor akartuk amikor csinálta, mert ugye mi hívtuk, de azt mondta, hogy majd Ő elkéri. De hiába kopogott többször, nem nyitottak ajtót.

Csak ez nem olyan egyforma lakás, itt minden egyedi egy családi házban, nem lehet tudni, hogy hol  megy a cső.... Fönt semmi nem látszik, csak a pincében a folt.

Hát nem tudom, hogy akkor mit tudsz lépni majd. Sad
Marcsi

Témanyitás by Judit on Kedd Júl. 24, 2018 6:31 am

Szervusztok, jó reggelt! Valami csoda folytán hétfő után keddre ébredtünk Smile

A hozzászólást Judit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 24, 2018 6:35 am-kor.
Judit

Témanyitás by Judit on Kedd Júl. 24, 2018 6:33 am

Sziasztok! Verőfényes napsütés van már most! Biztos nagyon meleg lesz, de most láttam, hogy felhőszakadást ígérnek az ország egyik részére megint mára. Sanszos, hogy beleesünk-e vagy sem?
Ma a zöldbabot kell befejeznem, eltennem, aztán a tegnapi jégkárt, szélvihar kárt kéne metszegetni, meglátjuk.
Egy órakor fölébredtem, sokára tudtam visszaaludni Sad
Remélem ti jól aludtatok Smile
Judit

Témanyitás by Marcsi on Kedd Júl. 24, 2018 4:44 pm

Judit írta:Sziasztok! Verőfényes napsütés van már most! Biztos nagyon meleg lesz, de most láttam, hogy felhőszakadást ígérnek az ország egyik részére megint mára. Sanszos, hogy beleesünk-e vagy sem?
Ma a zöldbabot kell befejeznem, eltennem, aztán a tegnapi jégkárt, szélvihar kárt kéne metszegetni, meglátjuk.
Egy órakor fölébredtem, sokára tudtam visszaaludni Sad
Remélem ti jól aludtatok Smile

Sziasztok! Előkerültem.Smile
Tűrhetően aludtam Judit.Smile

Szép délutánt Nektek. Bolgárt hallgatunk, Thur-t nézünk közben. Halmozzuk az élvezeteket.Smile
Marcsi

Témanyitás by masu-feri on Kedd Júl. 24, 2018 6:02 pm

Sziasztok!
Nos ide is eljutottam már.....
masu-feri

Hozzászólások száma : 5771

Témanyitás by Judit on Kedd Júl. 24, 2018 9:36 pm

masu-feri írta:

Sziasztok!
Szia Ferikém! Gratulálok Smile Nem hiába mondom, hogy te egy mágus vagy Smile
Már szép estét nektek, jó éjt. Eldumáltam az időt egy volt kolléganővel Very Happy
Judit

Témanyitás by Judit on Kedd Júl. 24, 2018 9:38 pm

Meg vagyok ám, csak egy volt kolléganő hívott 8 óra felé. Eddig beszélgettünk.
Szóval szép estét még aztán jó alvással töltött éjszakát kívánok Smile
Judit

Témanyitás by Marcsi on Kedd Júl. 24, 2018 9:46 pm

masu-feri írta:

Sziasztok!
Szia Ferikém.Smile Csakhogy.Smile
Tartottuk a frontot.Very Happy
Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Kedd Júl. 24, 2018 9:46 pm

Én is elköszönök. Aludjatok jól!
Holnap korán megyünk megint.

A hozzászólást Marcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 25, 2018 6:56 am-kor.
Marcsi

Témanyitás by Judit on Szer. Júl. 25, 2018 5:50 am

Szervusztok, jó reggelt, jó napot kívánok, már itt a hét közepe, rohannak a napok!

Judit

Témanyitás by Judit on Szer. Júl. 25, 2018 5:55 am

Ma igazán időben kell, hogy keljek a géptől. Elsősorban vizet kell szedni, főzni, WC, minden. Nehezen szokok én ehhez, hogy minden második nap reggel 9-től nincs víz, csak majd késő délután....
A kertben is lenne dolgom kapálni, de már bent is takarítani kéne...Főzni csak másodikat kell valamit. Nem is tudom, hogy mit? Talán túrós tésztát? Meglátom. Hátha van jobb ötletetek. Persze milánói se rossz....
Judit

Témanyitás by Marcsi on Szer. Júl. 25, 2018 6:54 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!

Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Szer. Júl. 25, 2018 6:58 am

Judit írta:Ma igazán időben kell, hogy keljek a géptől. Elsősorban vizet kell szedni, főzni, WC, minden. Nehezen szokok én ehhez, hogy minden második nap reggel 9-től nincs víz, csak majd késő délután....
A kertben is lenne dolgom kapálni, de már bent is takarítani kéne...Főzni csak másodikat kell valamit. Nem is tudom, hogy mit? Talán túrós tésztát? Meglátom. Hátha van jobb ötletetek. Persze milánói se rossz....
Szia Juditom!
Konyha beüzemelve.Smile Hajam rendbe, indulhat a nap.Smile
Először SPAR, aztán kert.
Legyen jó napotok! Majjövök. flower
Marcsi

Témanyitás by Judit on Szer. Júl. 25, 2018 8:45 pm

Marcsi írta:
Judit írta:Ma igazán időben kell, hogy keljek a géptől. Elsősorban vizet kell szedni, főzni, WC, minden. Nehezen szokok én ehhez, hogy minden második nap reggel 9-től nincs víz, csak majd késő délután....
Szia Juditom!
Konyha beüzemelve.Smile Hajam rendbe, indulhat a nap.Smile
Először SPAR, aztán kert.
Legyen jó napotok! Majjövök. flower

Nagyon friss voltál, meg a napod is jól sikerült:) Legyen mindig így Smile
Judit

Témanyitás by Judit on Szer. Júl. 25, 2018 8:48 pm

Megjöttünk a sétáról, Ági beszólt, hogy menjünk vele, akkor jött haza. Elkísértük. Már nem sütött nap, de dől rólam a víz Sad Foltinak jó, hogy ő nem izzad. Holnapra Tündi bejelentkezett. Takarítani akartam Sad Pont milánói volt a múltkor is, amikor itt volt. Valamit ki kell találni ..
Megyek fürödni, mert dől rólam a víz.
Még szép estét nektek és jó pihenést utána:)
Judit

Témanyitás by Marcsi on Szer. Júl. 25, 2018 9:02 pm

Judit írta:Megjöttünk a sétáról, Ági beszólt, hogy menjünk vele, akkor jött haza. Elkísértük. Már nem sütött nap, de dől rólam a víz Sad Foltinak jó, hogy ő nem izzad. Holnapra Tündi bejelentkezett. Takarítani akartam Sad Pont milánói volt a múltkor is, amikor itt volt. Valamit ki kell találni ..
Megyek fürödni, mert dől rólam a víz.
Még szép estét nektek és jó pihenést utána:)
Mikor megjöttem ugrottam én is a kádba.Smile
Akkor holnap Tündizel. Kicsit lefoglal, nem leszel egyedül.Smile
Na, Ágiztál is. Én majd holnap. Nem megyek kertelni. Úgy állunk,hogy nincs kint semmi sürgős dolog.
Jóska meg bicóval kirándul. Bort fejt, akkor nem baj, ha nem kocsival megy.
Pihenj jól!
Én is megyek mindjárt Jóska után. Visszanézőn megnézünk egy 8 órai filmet, aztán jól elalszunk rajta minden este.Smile
Marcsi

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére