Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Szomb. Ápr. 14, 2018 8:48 pm

Megnéztem a tüntetést. Nagyon várom a híreket, a visszhangot. Jó sokan voltak és mennyi fiatal. Öröm volt nézni.
Én is elköszönök. Legyen szép estétek és utána jó pihenést!

Baráti beszélgetések - Page 21 148
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szomb. Ápr. 14, 2018 10:22 pm

Én most jutottam ide elköszönni. Szép esét még és jó éjt nektek!
Baráti beszélgetések - Page 21 13955511
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Ápr. 15, 2018 6:14 am

Szervusztok, jó reggelt jó és szép napot kívánok nektek Smile
Baráti beszélgetések - Page 21 Images53 Baráti beszélgetések - Page 21 Pueesw11 Baráti beszélgetések - Page 21 Harkyy13 Baráti beszélgetések - Page 21 Pipacs12
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Ápr. 15, 2018 6:17 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2701981-20171124-E3cSWR
Hát? Álmodni nem álmodtam, ritka rosszul aludtam Sad Későn is, mert a gyerekek még itt beszélgettek a tüntetésről, aztán meg fél 2-kor fölébredtem és nagyon sokára tudtam visszaaludni Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Ápr. 15, 2018 6:31 am

Szervusztok, legyen jó és szép napotok. Én inkább (gondolom) csak késő déltán fogok előkerülni.
Pocsékul aludtam. Nem tudom, hogy mi a fenére éredtem föl fél 2 felé. Gondoltam Marcsira, jöhetne kártyázni, legalább zsírozhatnánk, azt ismeri biztos. Későn értek ide, nem azért mert későn indultak el, hanem még sátálgatta, andalogtak a tónál. Én meg nem mertem fürödni, mert akkor a fürdés végéig álhattak volna a kapunál. De mondtam, hogy vigyenek kulcsot, de az nem kellett Sad Utána még beszélgettünk a tüntetésről. Csilla barátnőm ki ment a családdal, minusz egyfő, aki Dániában tanul. Nagyon jó volt, fantasztikus érzés volt, a kis lány verse nekik is nagyon tetszett, jövő szombaton újra mennek. A mai kaja tulajdonképpen kész, a csirke combokat kell majd grillezni, ahhoz van francia saláta, leves, pacal van, csak pár szem krumplit kell hozzá főzni. A pacalból vittem át tegnap egy nagy tejfölös dobozzal, Zoli visz Tassra, kenyérrel fogja enni. Eleinte még egyezkedtek, hogy lemegy mindenki oda, de mikor megtudták, hogy Gyulák ott lesznek, már lankadtak, meg így biztosabb a hazaindulásuk, mint ha onnan jönnének még. Ági se megy, mert itthon van sok dolga mondta. Szóval 4 felnőtt ezer felé menne valamit csinálni. Nem tudom, hogy ha nagyobb lenne a család, akkor hány fél mennének? Sós süti maradt mára, én ugyan nem csinálok semmi más sütit, osszák be. Nem ugribugrizok. Tegnap jobban fájt este a lábam, még Algot is vettem be. Ha zárt cipőben és betéttel vagyok egész nap, akkor sokkal kevésbé fáj, tegnap elég sokat voltam papucsban is, mert Ágiéknál a lakásban nincs ciőpőzés, ott zokniban voltam.Szóval ez van. Valamiért most Sanyi nincs olyan rosszul, mint szokott. Most csak taknyos, de nem fulladt - eddig...
Csináltam képeket is videókat is - majd holnap már lesz időm hozni őket, meg hátha ma még szaporodik.
Na, novella már ez!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Ápr. 15, 2018 6:37 am

Szervusztok kedveskék! Jó reggelt!
Aztán majd jó napot is nekünk.Smile <3
Baráti beszélgetések - Page 21 29683810
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Ápr. 15, 2018 6:38 am

Judit írta:
Hát? Álmodni nem álmodtam, ritka rosszul aludtam Sad Későn is, mert a gyerekek még itt beszélgettek a tüntetésről, aztán meg fél 2-kor fölébredtem és nagyon sokára tudtam visszaaludni Sad
Dettó.Sad 10x fent voltam az éjjel.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Ápr. 15, 2018 6:41 am

Marcsi írta:
Judit írta:
Hát? Álmodni nem álmodtam, ritka rosszul aludtam Sad Későn is, mert a gyerekek még itt beszélgettek a tüntetésről, aztán meg fél 2-kor fölébredtem és nagyon sokára tudtam visszaaludni Sad
Dettó.Sad 10x fent voltam az éjjel.Sad
Szia Marcsikám!
Látod, mondtam hogy kártyázhattunk volna .... A fene eszi az ilyen éjszakákat, de hogy mitől? Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Ápr. 15, 2018 6:46 am

Judit írta:Szervusztok, legyen jó és szép napotok. Én inkább (gondolom) csak késő déltán fogok előkerülni.
Pocsékul aludtam. Nem tudom, hogy mi a fenére éredtem föl fél 2 felé. Gondoltam Marcsira, jöhetne kártyázni, legalább zsírozhatnánk, azt ismeri biztos. Későn értek ide, nem azért mert későn indultak el, hanem még sátálgatta, andalogtak a tónál. Én meg nem mertem fürödni, mert akkor a fürdés végéig álhattak volna a kapunál. De mondtam, hogy vigyenek kulcsot, de az nem kellett Sad Utána még beszélgettünk a tüntetésről. Csilla barátnőm ki ment a családdal, minusz egyfő, aki Dániában tanul. Nagyon jó volt, fantasztikus érzés volt, a kis lány verse nekik is nagyon tetszett, jövő szombaton újra mennek. A mai kaja tulajdonképpen kész, a csirke combokat kell majd grillezni, ahhoz van francia saláta, leves, pacal van, csak pár szem krumplit kell hozzá főzni. A pacalból vittem át tegnap egy nagy tejfölös dobozzal, Zoli visz Tassra, kenyérrel fogja enni. Eleinte még egyezkedtek, hogy lemegy mindenki oda, de mikor megtudták, hogy Gyulák ott lesznek, már lankadtak, meg így biztosabb a hazaindulásuk, mint ha onnan jönnének még. Ági se megy, mert itthon van sok dolga mondta. Szóval 4 felnőtt ezer felé menne valamit csinálni. Nem tudom, hogy ha nagyobb lenne a család, akkor hány fél mennének? Sós süti maradt mára, én ugyan nem csinálok semmi más sütit, osszák be. Nem ugribugrizok. Tegnap jobban fájt este a lábam, még Algot is vettem be. Ha zárt cipőben és betéttel vagyok egész nap, akkor sokkal kevésbé fáj, tegnap elég sokat voltam papucsban is, mert Ágiéknál a lakásban nincs ciőpőzés, ott zokniban voltam.Szóval ez van. Valamiért most Sanyi nincs olyan rosszul, mint szokott. Most csak taknyos, de nem fulladt - eddig...
Csináltam képeket is videókat is - majd holnap már lesz időm hozni őket, meg hátha ma még szaporodik.
Na, novella már ez!
Szia Juditom!
Köszi a novellát.Smile
Én is gondoltam ám Rád az éjjel. Nem 1x. Lehet, hogy azért nem tudtál aludni...Very Happy Very Happy tongue
Én is nagyon nem szeretem a kiszámíthatatlanságot. Egyre nehezebben viselem. Nekünk már jó a megszokott kis menetrend, meg amit jól átlátunk.Smile
Sajnálom, hogy fáj a lábad, de a cipő hordásnál okosabbat én sem tudnék mondani most.
Nekem ki kell sütni a sósat. Rántok ki csirkemájat. Köret nix...  Ennyi a mai terv.
Bellus tegnap du. beírta, hogy 13.10-kor a ház előtt. Very Happy Meglátjuk, majd mesélem...
Bellusék és Olgiék a ligetben várták Bebiéket. Csak Benji volt tegnap beavatva. Sikerült Bebit meglepni.
Az apja tegnap hívta bebit és köszöntötte. Nagyon szereti azt mondta... No comment...
Majd valamikor előkerülök én is, meg cigiszünetben.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Ápr. 15, 2018 7:31 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Szép vasárnapot!
Baráti beszélgetések - Page 21 Goodmo24

Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Ápr. 15, 2018 7:37 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Szép vasárnapot!
Baráti beszélgetések - Page 21 Goodmo24

Már nagyon hiányoltalak! Smile Jó reggelt és nagyon jó és szép napot is kívánok, fájás nélkülit!!!!!!!!!! I love you I love you I love you I love you I love you
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Ápr. 15, 2018 7:37 am

Olvastalak benneteket. Láttam éjjel a facebookon Judit, hogy fent voltál, lájkoltál valamit.
Én is többet voltam fent, mint kellett volna. Végül több szünettel 7-ig aludtam.
Bizony jó lenne a kiszámíthatóság Marcsi, de az élet ennél bonyolultabb, plusz még egyesek bonyolítják is. Wink
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Ápr. 15, 2018 7:38 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Szép vasárnapot!
Baráti beszélgetések - Page 21 Goodmo24

Már nagyon hiányoltalak! Smile Jó reggelt és nagyon jó és szép napot is kívánok, fájás nélkülit!!!!!!!!!! I love you I love you I love you I love you I love you

De jó lenne! Sajnos ez már a nappalról sem mondható el. Neutral
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Ápr. 15, 2018 7:44 am

Böbe51 írta:Olvastalak benneteket. Láttam éjjel a facebookon Judit, hogy  fent voltál, lájkoltál valamit.
Én is többet voltam fent, mint kellett volna.  Végül több szünettel 7-ig aludtam.
Bizony jó lenne a kiszámíthatóság Marcsi, de az élet ennél bonyolultabb, plusz még egyesek bonyolítják is. Wink  

Te is? Volt valami a levegőben? Sad Igen, olvastam a híreket még amit mások osztottakmeg. Sokáig nem tudtam visszaludni Sad
Na, ez az, a bonyolítás.... Sad
Légy jól Böbikém! I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Vas. Ápr. 15, 2018 8:22 am

Nagyon boldog 26. szülinapot Bebinek!
Baráti beszélgetések - Page 21 Boldog12
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Ápr. 15, 2018 1:12 pm

Böbe51 írta:Olvastalak benneteket. Láttam éjjel a facebookon Judit, hogy  fent voltál, lájkoltál valamit.
Én is többet voltam fent, mint kellett volna.  Végül több szünettel 7-ig aludtam.
Bizony jó lenne a kiszámíthatóság Marcsi, de az élet ennél bonyolultabb, plusz még egyesek bonyolítják is. Wink  
Bonyolítják, ne is mond.Smile De ez van...
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Ápr. 15, 2018 1:14 pm

Böbe51 írta:Nagyon boldog 26. szülinapot Bebinek!
Baráti beszélgetések - Page 21 Boldog12
Köszönöm a nevében is Böbice!
Baráti beszélgetések - Page 21 Tre11
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Ápr. 15, 2018 2:43 pm

Baráti beszélgetések - Page 21 2786937-20180312-l8m24a
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Ápr. 15, 2018 2:44 pm

Baráti beszélgetések - Page 21 15bebi10
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Ápr. 15, 2018 5:51 pm

Szervusztok, reggel óta nem jártam erre. Pár perce ültem le, a híreket néztem meg, hogy mi történt az országban. Kikísértük Foltival Sanyiékat a vonathoz. Elmentek. Itt még reggel is kiszámíthatatlan volt minden, nem is kérdeztem, majd kiderül.... Először Sanyiék is akartak lemenni a telekre, a kölkek nem. Így Sanyiék se mentek, de Zolinak kellett, mert Gyula nem tudom, hogy mit szerelt, csinált, de kellett neki még két kéz. A velős pacalból tegnap vittem át jó nagy adagot Áginak meg Zolinak, mert Ági se akart átjönni ide enni, de lemenni se a telekre. Alig hiányzott a kiló fölső combból amit meggrilleztem, krumplit főztem a pacalhoz. Még jó, hogy csak Henrik nem evett, mert mind elfogyott krumplistól, mindenestül, a csirke is, franciasaláta maradt, azt elvitték Mariannék nekem maradt még egy adag körül, mert az már nem fért a dobozba. Sanyi, ha jól hallottam, 24-én utazik vissza, de még lejön azt mondta, hogy mikor az persze majd kiderül mint mindig valami. Nagyjából elpakoltam, de a többi megvár holnap, nagyon elfáradtam. Vannak videóim tegnapról, majd fölteszem a fb.-ra remélem lesz erőm leszedni.
Gondoltam ma Marcsira, hogy ugyan volt-e még variáció ma náluk?
Böbire is délután, remélem pihent jól és jót Smile
Szóval kicsit veletek is voltam azért, ha nem is itt.
Mindjárt 6 ó, de én nem vagyok éhes, csak fáradt. Hátha Folti is húzza még kicsit?
Kiderül ez is....
Jó étvágyat, szép estét nektek Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Vas. Ápr. 15, 2018 7:51 pm

Folti megvacsorázott, én kakaóztam egyet. Most megyek fürödni és feküdni.
Szép estét kívánok nektek még a tévé előtt, aztán nagyon jó alvással töltött éjszakát, hisz amúgy is pocsékul aludt mindegyikünk!
Baráti beszélgetések - Page 21 00013010
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Ápr. 15, 2018 8:53 pm

Judit írta:Folti megvacsorázott, én kakaóztam egyet. Most megyek fürödni és feküdni.
Szép estét kívánok nektek még a tévé előtt, aztán nagyon jó alvással töltött éjszakát, hisz amúgy is pocsékul aludt mindegyikünk!
Baráti beszélgetések - Page 21 00013010
Baráti beszélgetések - Page 21 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Vas. Ápr. 15, 2018 8:54 pm

Baráti beszélgetések - Page 21 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Ápr. 15, 2018 9:22 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 2786937-20180312-l8m24a
Szép estét Ferikém.Smile
Ideértem.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Vas. Ápr. 15, 2018 9:24 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 21 15bebi10
Köszönöm a nevében is. Napok óta szülinapoznak a lányok. Csuda jó világ.Smile
Baráti beszélgetések - Page 21 Kk12
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 21 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.