Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

3 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Dec. 18, 2017 4:21 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 3 2699508-20171120-4ZxvxR

SZIASZTOK! NEM VESZTEM EL TEGNAP CSAK TÚL SOK KÉPET KELLETT RENDSZEREZNI, HOGY MÉG AZ ESTE FEL TUDJAM TENNI MERT SOKAN VÁRTÁK! SIKERÜL! MÁRA MÁR CSAK A VIDEÓ MARADT AMI EL IS KÉSZÜLT!

Sejtettük! Smile
Nektek is szép napot és kellemes új hetet, Feriék! Smile   I love you

Köszönjük Böbike! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Dec. 18, 2017 5:06 pm

Sziasztok! Mindent olvastam, de fáradt vagyok válaszolgatni bocsánat!
Másként alakult a napom, így aztán minden fölfordult kicsit.
Ezt írtam a fb.-on ezért:
Beszéltem Ágival, a vásárlás miatt, épp az anyjánál volt. Hááát...? Még nem tudja, hogy mikor, meg.... Nekem meg a héten még az állatorvos is van szerdán. Szóval így elmentem a nagy vásárlást tartani, de nem mentem le a Spárba, a Reálból is 2-őt fordultam Sad Még maradt 1-2 dolog, de talán az Ági is meg tudja venni, ha nem is megyek el.
A nyomáscsökkentős bolt nem hívott Sad De most a Reálban bent volt az az Erika, akinek Immergáza van és másik szerviz jár ki hozzájuk hosszú évek óta. Meg van a számuk. Majd megpróbálom nekik elmesélni, hátha tudnak valamit mondani?????? Most még gyorsan el kell pakolnom, enni, sétálni, de tán még előtte fölhívom a szervizt...csak az a baj, hogyha eszembe jut is már összeugrik a gyomrom tőle:(

Azóta pedig: Fölhívtam az új szervízt, először csak bejelentettem a hibát. Január végére tudnak adni időpontot! Erre elmondtam a történetet, fogják a fejüket, akkor is ua. az időpont, nincs előbb, ha így, ha úgy! Azért elkértem ezt az időpontot, ki tudja????? Ha valami csoda történik majd lemondom, mondtam a nőnek.
Visszahívott a boltból a hölgy, ahol a 2-őt vettem. Ő is azt mondja, hogy a gyártót fölszámolták. Keresett hozzáértőt, a Lángőr-nél talált. Szerintük kizárt, hogy a nyomáscsökkentő a rossz, megadta a telefonszámukat. De, ha mégis, akkor újra hívjam és visszautalja a vételi árat. Hívtam a Lángőrnél a hozzáértőt. Szerintük nem az a hibás, abban csak egy membrán van, ami nagy-nagy nyomásra (ami 100 mbar fölött van) lyukadhat ki! Van náluk még egy másik típus, sokkal drágább kapható. Fölírtam róla mindent, Wordbe kimásoltam a honlapjukról, nem rendeltem, mert ugye???? Honnan tudjam, meg úgysincs senki aki, ha megvenném is berakná? Minek?
Ezer órát telefonáltam el, persze vonalast nem vesznek föl. Mobilra ráment a gatyám :'(
A fejemben akkora a káosz, hogy elmondani nem tudom.
De sül a kenyerem, estére lesz friss kenyerem. Más vigasztaló hírem nincs, ja és megjött a Bözsi utalvány, az utcán találkoztam a postás hölggyel.
Kicsi vagyok, zakkant agyú vagyok, tehetetlen vagyok éhes vagyok, fáradt vagyok.
Most többet nem írok, nem olvasok, eszek, meg nem tudom mit csinálok. Valami kapcsolót keresek a fejemben.... :'(
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Hétf. Dec. 18, 2017 8:10 pm

42!!!!!!!! oldal!
Jöttem elköszönni Smile
Egészségetekre a vacsorát, jó tévézést még, aztán igazi jó alvást kívánok nektek! Valahogy elegem van ebből a napból, jó lenne mielőbb elaludni, addig tán kikapcsol az agyam.
Baráti beszélgetések - Page 3 Szep_e11
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Dec. 18, 2017 8:27 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 3 2699508-20171120-4ZxvxR

SZIASZTOK! NEM VESZTEM EL TEGNAP CSAK TÚL SOK KÉPET KELLETT RENDSZEREZNI, HOGY MÉG AZ ESTE FEL TUDJAM TENNI MERT SOKAN VÁRTÁK! SIKERÜL! MÁRA MÁR CSAK A VIDEÓ MARADT AMI EL IS KÉSZÜLT!
Szép estét is Ferikém.Smile
Láttam, olvasgattam nagyon ürülnek a képeidnek. Jól kitaláltad azt a csoportot.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Dec. 18, 2017 8:31 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Kellemes új hetet!
Baráti beszélgetések - Page 3 Goodmo24
Neked is Böbice.Smile
Nem csak kellemes lesz, mert az ünnepvárás valahogy sok gonddal is jár az asszonyoknak. Ilyenkor inkább férfi szeretnék lenni.Smile
Jóska aranyos, odaáll, hogy mond, hogy mit csináljak... De hogy miből az az én gondom. Ésatöbbi.Smile

Idén inkább egészségügyi gondok vannak, ez kap most elsőbbséget, nem az ünnepvárás. Józsi már egy náthától is padlón tud lenni, egy rossz vérkép neki már szinte elviselhetetlen. Sad
Persze ajándék lesz/van az anyukáinknak, gyerekeinknek, egymásnak.  Sem a lakás, sem a főzés nem fog minket különösebben izgatni. 24-én délután Józsi anyukájánál lesz az öccsével, este itthon halászlét eszünk, utána egy kis sült halat, savanyúsággal. Hétfőn húsleves, sült pulykaszárny, sertésszűzérme, párolt zöldségekkel.  Sütemény
minimális, csak Eszter kalácsa és ha Emi hoz, akkor az ő mézeskalácsa. Kedden anyukámmal, öcsémmel és családjával a helyi étterembe megy a családnak hozzám tartozó fele.  Shocked  Csütörtökön és pénteken lesz egy alapos takarítás, de sem ablaktisztítás, sem ajtólemosás nem lesz és úgy döntöttem, hogy ettől még nem dől össze a világ.  Wink  Very Happy
Igen, az egészség mindennél előbbre való, pláne, ha gond van.Sad Bármilyen.Smile
Én csak 25-re készülök. Éppen elég az is. Addig minden napra van valami beütemezve. A pulyka és a hal beszerzése a legnagyobb gond, ha leesik a hó.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Dec. 18, 2017 8:33 pm

Judit írta:Sziasztok! Mindent olvastam, de fáradt vagyok válaszolgatni bocsánat!
Másként alakult a napom, így aztán minden fölfordult kicsit.
Ezt írtam a fb.-on ezért:
Beszéltem Ágival, a vásárlás miatt, épp az anyjánál volt. Hááát...? Még nem tudja, hogy mikor, meg.... Nekem meg a héten még az állatorvos is van szerdán. Szóval így elmentem a nagy vásárlást tartani, de nem mentem le a Spárba, a Reálból is 2-őt fordultam Sad Még maradt 1-2 dolog, de talán az Ági is meg tudja venni, ha nem is megyek el.
A nyomáscsökkentős bolt nem hívott Sad De most a Reálban bent volt az az Erika, akinek Immergáza van és másik szerviz jár ki hozzájuk hosszú évek óta. Meg van a számuk. Majd megpróbálom nekik elmesélni, hátha tudnak valamit mondani?????? Most még gyorsan el kell pakolnom, enni, sétálni, de tán még előtte fölhívom a szervizt...csak az a baj, hogyha eszembe jut is már összeugrik a gyomrom tőle:(

Azóta pedig: Fölhívtam az új szervízt, először csak bejelentettem a hibát. Január végére tudnak adni időpontot! Erre elmondtam a történetet, fogják a fejüket, akkor is ua. az időpont, nincs előbb, ha így, ha úgy! Azért elkértem ezt az időpontot, ki tudja????? Ha valami csoda történik majd lemondom, mondtam a nőnek.
Visszahívott a boltból a hölgy, ahol a 2-őt vettem. Ő is azt mondja, hogy a gyártót fölszámolták. Keresett hozzáértőt, a Lángőr-nél talált. Szerintük kizárt, hogy a nyomáscsökkentő a rossz, megadta a telefonszámukat. De, ha mégis, akkor újra hívjam és visszautalja a vételi árat. Hívtam a Lángőrnél a hozzáértőt. Szerintük nem az a hibás, abban csak egy membrán van, ami nagy-nagy nyomásra (ami 100 mbar fölött van) lyukadhat ki! Van náluk még egy másik típus, sokkal drágább kapható. Fölírtam róla mindent, Wordbe kimásoltam a honlapjukról, nem rendeltem, mert ugye???? Honnan tudjam, meg úgysincs senki aki, ha megvenném is berakná? Minek?
Ezer órát telefonáltam el, persze vonalast nem vesznek föl. Mobilra ráment a gatyám :'(
A fejemben akkora a káosz, hogy elmondani nem tudom.
De sül a kenyerem, estére lesz friss kenyerem. Más vigasztaló hírem nincs, ja és megjött a Bözsi utalvány, az utcán találkoztam a postás hölggyel.
Kicsi vagyok, zakkant agyú vagyok, tehetetlen vagyok éhes vagyok, fáradt vagyok.
Most többet nem írok, nem olvasok, eszek, meg nem tudom mit csinálok. Valami kapcsolót keresek a fejemben.... :'(
Nehéz napod volt megint, tényleg.  És még nem is látni a végét ennek a kazánosdinak.Sad
Próbált pihenni, lazulni.
A fürdő szokott használni.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Hétf. Dec. 18, 2017 8:34 pm

Én is elköszönök mára. Aludjatok jól, pihentetőt.
Én is megpróbálok.Smile
Baráti beszélgetések - Page 3 125
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Dec. 18, 2017 10:02 pm

Judit írta:42!!!!!!!! oldal!
Jöttem elköszönni Smile
Egészségetekre a vacsorát, jó tévézést még, aztán igazi jó alvást kívánok nektek! Valahogy elegem van ebből a napból, jó lenne mielőbb elaludni, addig tán kikapcsol az agyam.
Baráti beszélgetések - Page 3 Szep_e11
Baráti beszélgetések - Page 3 803504-20121209-EX4w9m
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Dec. 18, 2017 10:04 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 3 2699508-20171120-4ZxvxR

SZIASZTOK! NEM VESZTEM EL TEGNAP CSAK TÚL SOK KÉPET KELLETT RENDSZEREZNI, HOGY MÉG AZ ESTE FEL TUDJAM TENNI MERT SOKAN VÁRTÁK! SIKERÜL! MÁRA MÁR CSAK A VIDEÓ MARADT AMI EL IS KÉSZÜLT!
Szép estét is Ferikém.Smile
Láttam, olvasgattam nagyon ürülnek a képeidnek. Jól kitaláltad azt a csoportot.Smile

Köszönöm, viszont Marcsika!
Igen sokan látogatják! Nem is unatkozom! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Dec. 18, 2017 10:05 pm

Marcsi írta:Én is elköszönök mára. Aludjatok jól, pihentetőt.
Én is megpróbálok.Smile
Baráti beszélgetések - Page 3 125
Baráti beszélgetések - Page 3 803495-20121209-6l5dCTBaráti beszélgetések - Page 3 W9ec2s5qaf86oumgilm1
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Dec. 18, 2017 10:05 pm

Baráti beszélgetések - Page 3 2701981-20171124-E3cSWR
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Hétf. Dec. 18, 2017 10:19 pm

Baráti beszélgetések - Page 3 Jy_yjt10
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Hétf. Dec. 18, 2017 10:30 pm

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 3 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 3 2395881-20161122-SzKAAk
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 19, 2017 6:09 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 3 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 19, 2017 6:11 am

Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 3 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 3 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm Ferikém, döcögős kezdés után igazán jól aludtam!   Smile


A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 20, 2018 7:09 am-kor.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 19, 2017 6:11 am

Jó reggelt kívánok, szép és jó napot a közelgő ünnepek előtt mindenkinek!
Baráti beszélgetések - Page 3 Kytmyk11 Baráti beszélgetések - Page 3 Ybresz11 Baráti beszélgetések - Page 3 002710 Baráti beszélgetések - Page 3 4fa8da10


A hozzászólást Judit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 19, 2017 6:29 am-kor.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 19, 2017 6:12 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 3 Goodmo24
Szia Böbikém, jó reggelt neked Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 19, 2017 6:14 am

Baráti beszélgetések - Page 3 803504-20121209-EX4w9m [/quote]

Köszi Ferikém! Jót aludtam, csak nagyon keveset Sad Későn aludtam el, mert este későn hívott Tündi, majd éjfélig beszélgettünk!
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 19, 2017 6:22 am

Sziasztok! Ma délelőttöm valószínűleg kicsit mozgalmas lesz. 9-re Jönnek Ágiék, hogy menjünk vásárolni, tegnap még úgy volt, hogy a Lidlbe, de ez még változhat, mert az Aldi is ott van nem messze autóval, meg a Tesco is. Majd ki derül, hogy a sofőr hol áll meg.
Utána én még Foltival elballagok a henteshez, darált húst, kocsonya húst, meg neki belsőséget venni. Most az ünnep előtti forgatagban nem nagyon foglalkoznak velem, mert olyan fajta és mennyiségű mindenfélét rendelgettek, írattak föl, amit láttam, hogy naná, hogy az az első, hisz azok valami csillagászati árakban lesznek fizetéskor. Meglátom...
Jól aludtam, csak nagyon keveset, már épp ki akartam a telefonon a hangot kapcsolni, amikor hívott Tündi. Csak fölvettem, így aztán majd éjfél volt mikor letettük. Olyan álmos vagyok, hogy a szemem is csak résnyire van még nyitva .
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 19, 2017 7:01 am

Judit írta:Sziasztok! Ma délelőttöm valószínűleg kicsit mozgalmas lesz. 9-re Jönnek Ágiék, hogy menjünk vásárolni, tegnap még úgy volt, hogy a Lidlbe, de ez még változhat, mert az Aldi is ott van nem messze autóval, meg a Tesco is. Majd ki derül, hogy a sofőr hol áll meg.
Utána én még Foltival elballagok a henteshez, darált húst, kocsonya húst, meg neki belsőséget venni. Most az ünnep előtti forgatagban nem nagyon foglalkoznak velem, mert olyan fajta és mennyiségű mindenfélét rendelgettek, írattak föl, amit láttam, hogy naná, hogy az az első, hisz azok valami csillagászati árakban lesznek fizetéskor. Meglátom...
Jól aludtam, csak nagyon keveset, már épp ki akartam a telefonon a hangot kapcsolni, amikor hívott Tündi. Csak fölvettem, így aztán majd éjfél volt mikor letettük. Olyan álmos vagyok, hogy a szemem is csak résnyire van még nyitva .

Valószínűleg jól esett neki is a beszélgetés. I love you
Jön haza valamikor a barátja?
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 19, 2017 7:39 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Sziasztok! Ma délelőttöm valószínűleg kicsit mozgalmas lesz. 9-re Jönnek Ágiék, hogy menjünk vásárolni, tegnap még úgy volt, hogy a Lidlbe, de ez még változhat, mert az Aldi is ott van nem messze autóval, meg a Tesco is. Majd ki derül, hogy a sofőr hol áll meg.
Utána én még Foltival elballagok a henteshez, darált húst, kocsonya húst, meg neki belsőséget venni. Most az ünnep előtti forgatagban nem nagyon foglalkoznak velem, mert olyan fajta és mennyiségű mindenfélét rendelgettek, írattak föl, amit láttam, hogy naná, hogy az az első, hisz azok valami csillagászati árakban lesznek fizetéskor. Meglátom...
Jól aludtam, csak nagyon keveset, már épp ki akartam a telefonon a hangot kapcsolni, amikor hívott Tündi. Csak fölvettem, így aztán majd éjfél volt mikor letettük. Olyan álmos vagyok, hogy a szemem is csak résnyire van még nyitva .

Valószínűleg jól esett neki is a beszélgetés. I love you
Jön haza valamikor a barátja?
Szóba se hozta, meg a lányait se, én meg nem akartam feszegetni a dolgokat. A karjáról beszélt inkább, hogy mennyi felé volt maszek orvosnál is, nem javul (jobb karja) Nagyon dolgozni se tud vele, ahhoz, hogy ne fázzon meg mozogni kéne a lakásban is, 18 fokra fűt.. Nagyon maga alatt van Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 19, 2017 7:49 am

Lassan elköszönök,mert elviekben (ez az utolsó értesülésem) Ágiék 9-re jönnek értem, aztán megyünk vásárolni. Utána még nekem a hentes is van....
Aztán nem tudom még, hogy mit csinálok, meglátom, hogy milyen kedvem lesz. Fáradt is vagyok már most. Persze keveset is aludtam, meg biztos a TSH szintem is nagyban közrejátszik, hisz csak néhány napja a szedem a nagyobb adagot.
Legyen szép és sikeres a napotok Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Dec. 19, 2017 7:50 am

Már bármikor archíválhat a rendszer !
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Dec. 19, 2017 8:07 am

Judit írta:
Böbe51 írta:
Judit írta:Sziasztok! Ma délelőttöm valószínűleg kicsit mozgalmas lesz. 9-re Jönnek Ágiék, hogy menjünk vásárolni, tegnap még úgy volt, hogy a Lidlbe, de ez még változhat, mert az Aldi is ott van nem messze autóval, meg a Tesco is. Majd ki derül, hogy a sofőr hol áll meg.
Utána én még Foltival elballagok a henteshez, darált húst, kocsonya húst, meg neki belsőséget venni. Most az ünnep előtti forgatagban nem nagyon foglalkoznak velem, mert olyan fajta és mennyiségű mindenfélét rendelgettek, írattak föl, amit láttam, hogy naná, hogy az az első, hisz azok valami csillagászati árakban lesznek fizetéskor. Meglátom...
Jól aludtam, csak nagyon keveset, már épp ki akartam a telefonon a hangot kapcsolni, amikor hívott Tündi. Csak fölvettem, így aztán majd éjfél volt mikor letettük. Olyan álmos vagyok, hogy a szemem is csak résnyire van még nyitva .

Valószínűleg jól esett neki is a beszélgetés. I love you
Jön haza valamikor a barátja?
Szóba se hozta, meg a lányait se, én meg nem akartam feszegetni a dolgokat. A karjáról beszélt inkább, hogy mennyi felé volt maszek orvosnál is, nem javul (jobb karja) Nagyon dolgozni se tud vele, ahhoz, hogy ne fázzon meg mozogni kéne a lakásban is, 18 fokra fűt.. Nagyon maga alatt van Sad

Crying or Very sad Crying or Very sad Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Dec. 19, 2017 8:13 am

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 3 2701981-20171124-E3cSWR
Köszi Ferikém.Smile Tűrhetően aludtam.
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 3 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.