Baráti beszélgetések

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit on Szomb. Dec. 16, 2017 6:59 am

Szia Böbikém! Jó reggelt neked, legyen szép és jó napotok helyettem is Smile [/quote]

Köszönjük!  I love you
Igyekszem majd azzá tenni, de nem biztos, hogy sikerül. Mindketten (Józsi is) sokat voltunk fenn, én 00-kor 2-kor és 3-kor néztem az órát, 3 tól 4-ig keresztrejtvényt fejtettem.  Kicsit visszaaludtam, majd  fájó gerinccel ébredtem 5 óra 26-kor. Bizony hiányzik az a szteroidtartalmú injekció, amiről azt reméltem, hogy megkapom. Crying or Very sad
Józsi úgy járkál, mint aki karót nyelt, hogy kivédje a fájdalmat. Mit fog tudni így csinálni, fogalmam sincs. Főzni kell és Gödöllőre menni. Valahogy megoldjuk.[/quote]
No, akkor ti is a kőbányában kuliztatok velem Sad Nincs valami a mélyhűtődben elővadászni? Muszáj főzni? Azt tudni, hogy Józsid háta mitől fáj? Orvoshoz meg időpont kell igaz? Én csak félve kérdezem meg, Zolit is megkérdeztem, mert ő is azt mondja, hogy xart ér az injekció plusz a kezelés, hogy nem kéne mégis egy jó csontkovácshoz elenni? Zoli kifakadt az este, hogy az ő lábához olyan ember nem nyúl. Én meg csak a saját példámat tudom hozni, hogy hosszú évekig (talán 5 is volt?) Dona port, kapszulát, meg valami Béres porcképzőt, meg nem tudom, hogy hány tonna fájdalom csillapítót szedtem be a két csípőm miatt, amire még az Uzsokiban is azt mondták, hogy xarrá van kopva, de fiatal vagyok ne lehet még műteni. De én akkor már se feküdni, se ülni, se menni nem tudtam. A fájdalom csillapítókból halomszámra ettem, semmi sem használt. Akkor vitt el Csilla barátnőm a Magyar Andrásék rendelőjébe, ahová tényleg nem akartam menni, mert ott még imádkoztak is előtte, meg utána, amiben ugye én nem hiszek kicsit se. De akkor már nekem minden mindegy volt. Ott egy csontkovács azt mondta, hogy nem tudja, hogy mennyire van kikopva a csípőm, lehet, hogy nagyon, de ez a fájdalom nem attól van, hanem a valamelyik csigolyáim állnak pocsékul. Majd mindjárt helyre teszi. Nem feküdtem ott fél órát, minden tagomat kitekert, még a derekam is megroppantotta. Semmi nem fájt, csak fura volt hallani azokat a hangokat, ahogy csikorgott nyekergett mindenem. Után mondta, hogy keljek föl nyugodtan, most már rendben van. Nagyon félve keltem föl, de igaza lett, ott nyomban múlt el a fájdalmam közben valamikor. Azóta egyszer a derekamban csípődött be az ideg, Zoli elvitt, bár ég az utcába sem volt hajlandó bejönni kocsival sem oda, ilyen helyre még meg se áll,mondta. De én a kezelés után szinte féllábon ugrálva jöttem le onnan az emeletről a kocsiig. Azt is elmulasztotta. Nekem azóta se a csípőm, se a derekam nem fájt, pedig nem kíméltem igazán, pláne a költözéskor sem, meg azóta a kőműves munkáknál sem. A derekammal is régen voltam ott - talán már 5 éve is lehet, akkor 12 ezer Ft volt egy kezelés, 20 vagy 25 perc. Hát nem tudom Sad
Judit

Hozzászólások száma : 7860

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Böbe51 on Szomb. Dec. 16, 2017 7:10 am

Judit írta:Szia Böbikém! Jó reggelt neked, legyen szép és jó napotok helyettem is Smile

Köszönjük!  I love you
Igyekszem majd azzá tenni, de nem biztos, hogy sikerül. Mindketten (Józsi is) sokat voltunk fenn, én 00-kor 2-kor és 3-kor néztem az órát, 3 tól 4-ig keresztrejtvényt fejtettem.  Kicsit visszaaludtam, majd  fájó gerinccel ébredtem 5 óra 26-kor. Bizony hiányzik az a szteroidtartalmú injekció, amiről azt reméltem, hogy megkapom. Crying or Very sad
Józsi úgy járkál, mint aki karót nyelt, hogy kivédje a fájdalmat. Mit fog tudni így csinálni, fogalmam sincs. Főzni kell és Gödöllőre menni. Valahogy megoldjuk.[/quote]
No, akkor ti is a kőbányában kuliztatok velem Sad Nincs valami a mélyhűtődben elővadászni? Muszáj főzni? Azt tudni, hogy Józsid háta mitől fáj? Orvoshoz meg időpont kell igaz? Én csak félve kérdezem meg, Zolit is megkérdeztem, mert ő is azt mondja, hogy xart ér az injekció plusz a kezelés, hogy nem kéne mégis egy jó csontkovácshoz elenni? Zoli kifakadt az este, hogy az ő lábához olyan ember nem nyúl. Én meg csak a saját példámat tudom hozni, hogy hosszú évekig (talán 5 is volt?) Dona port, kapszulát, meg valami Béres porcképzőt, meg nem tudom, hogy hány tonna fájdalom csillapítót szedtem be a két csípőm miatt, amire még az Uzsokiban is azt mondták, hogy xarrá van kopva, de fiatal vagyok ne lehet még műteni. De én akkor már se feküdni, se ülni, se menni nem tudtam. A fájdalom csillapítókból halomszámra ettem, semmi sem használt. Akkor vitt el Csilla barátnőm a Magyar Andrásék rendelőjébe, ahová tényleg nem akartam menni, mert ott még imádkoztak is előtte, meg utána, amiben ugye én nem hiszek kicsit se. De akkor már nekem minden mindegy volt. Ott egy csontkovács azt mondta, hogy nem tudja, hogy mennyire van kikopva a csípőm, lehet, hogy nagyon, de ez a fájdalom nem attól van, hanem a valamelyik csigolyáim állnak pocsékul. Majd mindjárt helyre teszi. Nem feküdtem ott fél órát, minden tagomat kitekert, még a derekam is megroppantotta. Semmi nem fájt, csak fura volt hallani azokat a hangokat, ahogy csikorgott nyekergett mindenem. Után mondta, hogy keljek föl nyugodtan, most már rendben van. Nagyon félve keltem föl, de igaza lett, ott nyomban múlt el a fájdalmam közben valamikor. Azóta egyszer a derekamban csípődött be az ideg, Zoli elvitt, bár ég az utcába sem volt hajlandó bejönni kocsival sem oda, ilyen helyre még meg se áll,mondta. De én a kezelés után szinte féllábon ugrálva jöttem le onnan az emeletről a kocsiig. Azt is elmulasztotta. Nekem azóta se a csípőm, se a derekam nem fájt, pedig nem kíméltem igazán, pláne a költözéskor sem, meg azóta a kőműves munkáknál sem. A derekammal is régen voltam ott - talán már 5 éve is lehet, akkor 12 ezer Ft volt egy kezelés, 20 vagy 25 perc. Hát nem tudom Sad [/quote]

Nem olvastad, hogy az időpontomat Józsinak adtam? Lehet, hogy húzódás, lehet, hogy gerinc neki is. Crying or Very sad
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640

Témanyitás by Böbe51 on Szomb. Dec. 16, 2017 7:16 am

Még egyszer kérdezem. Lehet tudni, hogy milyen típus és márka, a régi, amit Terikéék otthagytak? Néztem a képet azon nem látszik.
A helyedben, felhívnám hétfőn az Immergas Hungária kft. képviselőjét és elmondanám a problémát. Igazából először egy gáztervező kellene, aki tudja, hogy mi kellene a rendszeredbe.
Például őt.

Balázs Gergő műszaki szaktanácsadó
balazsg@immergas.hu
06 70 383 4784

A hozzászólást Böbe51 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 16, 2017 7:36 am-kor.
Böbe51

Témanyitás by Judit on Szomb. Dec. 16, 2017 7:29 am

Nem olvastad, hogy az időpontomat Józsinak adtam? Lehet, hogy húzódás, lehet, hogy gerinc neki is. Crying or Very sad [/quote]
De tudom, olvastam. Csak most megint újra lehet kérni, csak azt akartam mondani vele!
Judit

Témanyitás by Böbe51 on Szomb. Dec. 16, 2017 7:34 am

Judit írta:
Nem olvastad, hogy az időpontomat Józsinak adtam? Lehet, hogy húzódás, lehet, hogy gerinc neki is. Crying or Very sad
De tudom, olvastam. Csak most megint újra lehet kérni, csak azt akartam mondani vele![/quote]
Megkértem tegnap. Január 8.
Böbe51

Témanyitás by Judit on Szomb. Dec. 16, 2017 7:53 am

Böbe51 írta:Még egyszer kérdezem. Lehet tudni, hogy milyen típus és márka, a régi, amit Terikéék otthagytak? Néztem a képet azon nem látszik.
Felhívnám hétfőn az Immergas Hungária kft. képviselőjét és elmondanám a problémát. Igazából először egy gáztervező kellene, aki tudja, hogy mi kellene a rendszeredbe.
Én ennél többet nem tudok róla, ez a minőségi bizonyítványa és így néz ki, a képet a neten csináltam, ahol találtam....

Ha a képet új lapon nyitod meg, minden jobban olvasható!

Itt vettem, itt is van kép róla!

De még telefonon is beszéltem velük többször is! Ők küldték az első helyett ezt ami most fönt van, de nem ér semmit. Egy év rá a garancia, de most addig nem akarok nekik szólni, míg nincs betenni a helyére!

Itt az első képen látszik, hogy hol van a rendszerben. A gáz óra és a kazán közt! Tegnap este is azt mondta az Immergázos, hogy a kazán jó, a piros nyíllal jelölt nyomáscsökkentő a rossz. A második képen látszik, hogy pont a gáz elzáró csap után van.
ettől tényleg nem tudok többet. Meg annyit, hogy 25 millibár nyomást tud a kazán elviselni, a leírásában is ez szerepel, nem csak a szerelő mondta.
a kazán pontos neve: Immergas Nike Star 24 - erre mondta most már a második szerelő is, hogy a kazán jó! Először a pesti, most pedig az itteni szervizes.

Judit

Témanyitás by Böbe51 on Szomb. Dec. 16, 2017 7:57 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Még egyszer kérdezem. Lehet tudni, hogy milyen típus és márka, a régi, amit Terikéék otthagytak? Néztem a képet azon nem látszik.
Felhívnám hétfőn az Immergas Hungária kft. képviselőjét és elmondanám a problémát. Igazából először egy gáztervező kellene, aki tudja, hogy mi kellene a rendszeredbe.

Itt az első képen látszik, hogy hol van a rendszerben. A gáz óra és a kazán közt! Tegnap este is azt mondta az Immergázos, hogy a kazán jó, a piros nyíllal jelölt nyomáscsökkentő a rossz. A második képen látszik, hogy pont a gáz elzáró csap után van.
ettől tényleg nem tudok többet. Meg annyit, hogy 25 millibár nyomást tud a kazán elviselni, a leírásában is ez szerepel, nem csak a szerelő mondta.
a kazán pontos neve: Immergas Nike Star 24 - erre mondta most már a második szerelő is, hogy a kazán jó! Először a pesti, most pedig az itteni szervizes.

A lenti második képen van az elfeketedett nyomáscsökkentő. Ez volt a vezetékbe építve, amikor megvetted és beépíttetted az új készüléket?
Ha igen, akkor ennek mi a típusa, pontosan!, mi a márkája/gyártója?
A többi információ felesleges.
Böbe51

Témanyitás by Judit on Szomb. Dec. 16, 2017 9:03 am

Azt hittem, hogy ide valamit csak többet írt Marcsi, de látom, hogy nem is járt itt Sad
Judit

Témanyitás by masu-feri on Szomb. Dec. 16, 2017 10:17 am

Judit írta:
Köszönöm Ferikém! Nem a jó kívánságon múlt az alvásom, hanem az agyaláson, hogy kivel és mit kéne csináltatnom a nyomáscsökkentőmmel, vagy hol kéne  másikat venni és más fajtát, meg milyet? S ha még értenék is hozzá? :'( [/quote]

Szívesen Juditka! Bizony még az meg nem oldódik így lesz....
masu-feri

Hozzászólások száma : 5683

Témanyitás by masu-feri on Szomb. Dec. 16, 2017 10:21 am

masu-feri

Témanyitás by Böbe51 on Szomb. Dec. 16, 2017 12:59 pm

masu-feri írta:

Nektek is szép napot, kellemes hétvégét, Feriék! Smile I love you
Böbe51

Témanyitás by Marcsi on Szomb. Dec. 16, 2017 2:27 pm

Szervusztok! Szép napot Nekünk, már így délután.Smile
Még ma nem is járkáltam erre.Smile
Mindent elolvastam, még a szakmai mindenfélét is. Jó tekervényes már ez a történet.Sad
És még nem látni a végét.Sad
Böbice nagyon szomorú vagyok, mert olvasom, hogy szenvedtek.Sad
Én az időre fogom az én bajomat.Sad Valamire muszáj.

Remélem már mindenki pihen én is azt teszem. Most kaptam a teámat.Smile El vagyok kényeztetve.
Hoztam egy mosolyt, mert nagy szükségünk van rá:
Marcsi

Hozzászólások száma : 6795

Témanyitás by Marcsi on Szomb. Dec. 16, 2017 2:28 pm

masu-feri írta:
Szia Ferikém! Nektek is csupa jót a hétvégére.Smile I love you
Marcsi

Hozzászólások száma : 6795

Témanyitás by Böbe51 on Szomb. Dec. 16, 2017 3:17 pm

Marcsi írta:Szervusztok! Szép napot Nekünk, már így délután.Smile
Még ma nem is járkáltam erre.Smile
Mindent elolvastam, még a szakmai mindenfélét is. Jó tekervényes már ez a történet.Sad
És még nem látni a végét.Sad
Böbice nagyon szomorú vagyok, mert olvasom, hogy szenvedtek.Sad
Én az időre fogom az én bajomat.Sad Valamire muszáj.

Remélem már mindenki pihen én is azt teszem. Most kaptam a teámat.Smile El vagyok kényeztetve.
Hoztam egy mosolyt, mert nagy szükségünk van rá:

Azért adtam át az időpontomat viszonylag könnyedén, mert itthon van egy gerincgyógyszerem, amit ez az orvos írt fel 2016. júniusában, hogy szükség esetén szedjem. Amíg nem  tisztázódott, hogy egészséges-e a vastagbél, nem akartam terhelni vele. Éjjel meg azért fájtam, mert tegnap már nem vettem be másfajta gyógyszert, hogy kimenjen az a hatóanyag. Ma elkezdtem a kúrát a gerincgyógyszerrel.  Eddig hatásos, remélem pár nap múlva már csak jó éjjelem lesz. Smile
Böbe51

Témanyitás by masu-feri on Szomb. Dec. 16, 2017 3:23 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:

Nektek is szép napot, kellemes hétvégét, Feriék!  Smile I love you

Köszönjük Böbike! Smile
masu-feri