Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Nov. 16, 2017 10:14 am

Marcsi írta:
Judit írta:Sziasztok! Az este próbáltam "összerakni" a következő napok tennivalóit, de nem sok mindenre mentem:( Ma el kell mennem valami répa,zöldség féléket venni, el kell menni a belsőségekért Foltinak) Persze a reggeli megfagyásos séta után. Utána Foltit kéne először szőrteleníteni, majd porszívózni. Még tiszta szerencse, hogy a másik két szobában én jártam csak virágot locsolni két naponként, ott esetleg törölgetni kéne. Kb. ennyit látok. De fogalmam sincs, hogy Sanyi tényleg ma repül-e haza, vagy mi van? Akar-e jönni? Egyedül, vagy Mariannékkal hétvégén, vagy mikor, Szimi? Nem mindegy, hogy 2 főre főzök magunknak vagy jönnek négyen meg Zoliék? Reggel majd írok Áginak, talán válaszol, nem lenne baj, ha nekem is szólnának:(
Hát, majd kiderül...Nagyon utálom az ilyen helyzetet. Nekem ez jut általában.
Juditom nagyon átérzem a gondjaidat!!! Tegyél rendet 1x és mindenkorra. Legyenek már Rád is tekintettel. Nem tudsz varázsolni ennyi főre kaját. Azt be is kell szerezni, megfőzni.Sad Nem is olcsó, de Neked még húzni kell a banyát is...Sad Mindenre egyedül vagy, csak akkor kérsz, ah tényleg muszáj.

Na, morogtam helyetted is. Tudom a meny az meny, nem jány...

Hát nem tudom, ha ezt tenné (rendet közöttük), akkor meg könnyen azt mondhatják, hogy köszi nem kell készülni semmivel. Zoli és Sanyi a fiai Juditnak, szeretné megvendégelni őket. Sajnos mindkét hölgy alkalmatlan menynek és feleségnek, szerintem. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 16, 2017 10:14 am

Majdcsak Judit. Ne idegeld magad. Neked sem tesz jót. Sajnálom, de látod mindig van miért.Sad[/quote]
Hja, de hogyan verjem ki a fejemből?
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Nov. 16, 2017 10:15 am

Cigiszünet van, majd megőrülök, mert megint elment az internet. Tényleg elegem van már a Telekomból!!!!
Esztertől várok egy anyagot, de nem akar átjönni. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 16, 2017 10:17 am

Na, morogtam helyetted is. Tudom a meny az meny, nem jány...[/quote]

Hát nem tudom, ha ezt tenné (rendet közöttük), akkor meg könnyen azt mondhatják, hogy köszi nem kell készülni semmivel.  Zoli és Sanyi a fiai Juditnak, szeretné megvendégelni őket. Sajnos mindkét hölgy alkalmatlan menynek és feleségnek, szerintem. Crying or Very sad [/quote]
Nem is értem magam, hogy ennyi idő után még mindig miért izgulok, már régen meg kellett volna szokni, meg egyszer zsíros (bolti!) kenyeret kéne odatenni vöröshagymával oszt jónapot! Ez lenne a megoldás, csak hát hülye vagyok, mint mindig.
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 16, 2017 10:18 am

Böbe51 írta:Cigiszünet van, majd megőrülök, mert megint elment az internet.  Tényleg elegem van már a Telekomból!!!!
Esztertől várok egy anyagot, de nem akar átjönni.  Crying or Very sad
A qrva nénikéjüket Sad S finom, nőies voltam Sad Csak sajnos ettől nem fog javulni a helyzet Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 16, 2017 10:21 am

Mentem kefélkedni Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Nov. 16, 2017 10:21 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Cigiszünet van, majd megőrülök, mert megint elment az internet.  Tényleg elegem van már a Telekomból!!!!
Esztertől várok egy anyagot, de nem akar átjönni.  Crying or Very sad
A qrva nénikéjüket Sad S finom, nőies voltam Sad Csak sajnos ettől nem fog javulni a helyzet Sad

Én még ennél cifrábbat káromkodtam az előbb, mert mennék vissza a dolgomra, de még mindig nem jött meg Eszter levele. Evil or Very Mad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Csüt. Nov. 16, 2017 10:25 am

Judit írta:Na, morogtam helyetted is. Tudom a meny az meny, nem jány...

Hát nem tudom, ha ezt tenné (rendet közöttük), akkor meg könnyen azt mondhatják, hogy köszi nem kell készülni semmivel.  Zoli és Sanyi a fiai Juditnak, szeretné megvendégelni őket. Sajnos mindkét hölgy alkalmatlan menynek és feleségnek, szerintem. Crying or Very sad [/quote]
Nem is értem magam,  hogy ennyi idő után még mindig miért izgulok, már régen meg kellett volna szokni, meg egyszer zsíros (bolti!) kenyeret kéne odatenni vöröshagymával oszt jónapot! Ez lenne a megoldás, csak hát hülye vagyok, mint mindig. [/quote]

Azt tudom mondani, hogy Judit is meny volt, de nagyon is tekintettel volt az anyósára. Ugyanezt mondhatom Józsi sógornőjére(Panni) és magamra. Kétségkívül a szívemben mindig anyukám van az első helyen, de anyósom érdekét mindig szemmel tartottam, a gyerekeimet is erre tanítottam.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 16, 2017 10:34 am

Azt tudom mondani, hogy Judit is meny volt, de nagyon is tekintettel volt az anyósára. Ugyanezt mondhatom Józsi sógornőjére(Panni) és magamra. Kétségkívül a szívemben mindig anyukám van az első helyen, de anyósom érdekét mindig szemmel tartottam, a gyerekeimet is erre tanítottam. [/quote]
Tudod így voltam ezzel én is, de az anyósom és apósom is nagyon rendes emberek voltak, szerettem is őket, a saját anyuka persze, hogy más. Az anyósomért is mindent megtettünk, odavettük magunkhoz, ápoltam, gondoztam. Én is erre tanítottam a gyerekeimet, Sanyit ez már régen nem érinti, Zoli meg betartja, sokszor nyel egyet, vagy sóhajt, de azt csinálja, amit Ági mond, Marcsit meghallgatja, pedig Isten a tanúm rá, hogy nem hazudok, de elég nehéz eset. Sose bántaná őket egy szóval se, pedig a Gyula az élettárs se piskóta...

Most jutott eszembe, hogy Zolit megkérdezzem ezzel a Firefox üggyel kapcsolatban, azt mondta, hogy ma olvasta ő is, indítsam el rajta a frissítést. Közben hallotta a hangomon, hogy "igazán jó kedvem van" Sad mondtam, hogy Folti is idegesít, a gyógyszertárba is tettek rá egy lapáttal, Sanyiék meg csak hab a tortán. Mondja, hogy neki írt a fb-on valami zagyvalékot Sanyi, ő azt vette ki belőle, hogy mostanában nem jönnek erre. Na, akkor én meg így készülök és kész. Most már tényleg szőrözök:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Nov. 16, 2017 1:07 pm

Judit írta:Baráti beszélgetések - Page 40 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm szépen Ferikém! Jól kívántál jót, jól és jót aludtam Smile [/quote]

Szívesen! Örülök Juditka! Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Nov. 16, 2017 1:08 pm

Böbe51 írta:
masu-feri írta:
Böbe51 írta:Baráti beszélgetések - Page 40 Jy_yjt10
Baráti beszélgetések - Page 40 2395881-20161122-SzKAAk

Köszönöm Ferikém, kis zökkenő volt hajnalban, ennek ellenére jól aludtam!   Smile

Szívesen Böbike! Örülök!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Nov. 16, 2017 1:13 pm

Judit írta:Alapjaiban  én a Firfoxot szeretem használni, most reggel jött valami frissítés, Firefox Quantum néven. Ott hagytam nyitva, mert nem mertem rákattintani??? Sad Majd séta után megkérdezem Zolit, s ha azt mondja, akkor rányomok. Azt írja sokkal gyorsabb és jobb. Na, de írták ez már másra is.....? Sad Nem tudom.

Én tegnap frissítettem a Firefoxot és semmi baj vele jó! Ha Firefoxot akarsz használni nem lesz más mert csak a Uuantumos lesz! Ha nem akarod nem frissíted arra, de akkor elavul és rossz lesz....
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Nov. 16, 2017 1:15 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 40 2646812-20170917-H4U9Vf
Köszi!!! Aludtam sokáig, sok darabban.Very Happy

Szívesen! Attól az jó!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Csüt. Nov. 16, 2017 1:18 pm

Baráti beszélgetések - Page 40 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 40 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 16, 2017 2:24 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 40 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 40 2160878-20160310-CUrRni
Köszi Ferikém! Viszont kívánom, egészségetekre az ebédet Smile Mi mindjárt megyünk sétálni és a henteshez Foltinak a belsőségekért:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Csüt. Nov. 16, 2017 2:25 pm

Megjött Folti második részletesebb szövettani eredménye is. Annak alapján nincs szükség kemoterápiás kezelésre, a műtét elég lenne amit csináltak. Egy bökkenő van, hogy a napokban keletkezett nagyobb „pattanás” szerű valami ugyanaz-e vagy más és elmúlik esetleg a Betadonos fertőtlenítés hatására. Szerdán nézik meg újra. A füle változatlanul nem jó.
Meglátjuk, még 8 nap. Várunk, remélünk.

-------

https://baratok5.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=32
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 40 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.