Baráti beszélgetések

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit on Csüt. Aug. 17, 2017 6:11 am

És még sétálni is volt erőd? Le a kalappal Juditom!
Pihenjetek jól![/quote]

[/quote]
Köszönöm Ferikém, bár későn jutottam ágyba, majd olvasod Marcsinál, már nem akarom még egyszer leírni - de jól aludtam. Előbb akartam kelni, de most meg nem sikerült.
Volt, mert szegény kutya ne szívjon miattam, semmi kedvem se volt....
Judit

Hozzászólások száma : 8224

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Judit on Csüt. Aug. 17, 2017 6:13 am

Marcsi írta:
Judit írta:Jó reggelt, szép napot nektek!
Szia Juditom!
Hoztam Neked egy kész kisházat:
Köszi Marcsika! De attól még az enyém lyukas, és xar, muszáj csinálni. Ma hozzák valószínűleg a körtét is, aszalni és befőzni is. Szóval nem nagyon fogok gépközleben lenni, iparkodnom kell nagyon.
Judit

Témanyitás by Judit on Csüt. Aug. 17, 2017 6:16 am

Még beköszönök a fb.-ra is, aztán húzok sétálni és nekifogni a lyukat tömni betonos téglákkal, ilyen nagyot nem szabad egyszerre javítani, mert több rétegben kell. Viszont, ahonnan a csempéket leszedte a pali azt vissza kell vésni, mert nem tehetek arra megint több réteg ragasztót, mert akkor az kimagasodna a falból. Szóval.... elleszek.... Kajám van. Gyümölcsleves és töltött karalábé akadt a kezembe a fagyiból.
Judit

Témanyitás by Judit on Csüt. Aug. 17, 2017 6:17 am

Itt el is köszönök, megyek át a fbra is köszönni és hussanok. Folti meg majd fölébred séta közben.... Gondolom. Majd telefonon lesek Böbi miatt! Én megleszek, ne izguljatok értem.
Judit

Témanyitás by Böbe51 on Csüt. Aug. 17, 2017 12:22 pm

http://www.mestersegekunnepe.hu/
Itt töltjük a délutánt Eszterrel.
Este majd jövök.

Nektek is szép napot Ferikém, ha benézel! :-) I love you
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640

Témanyitás by masu-feri on Csüt. Aug. 17, 2017 1:37 pm

masu-feri

Hozzászólások száma : 5759

Témanyitás by Judit on Csüt. Aug. 17, 2017 1:59 pm

Szia Juditom!
Hoztam Neked egy kész kisházat:
[/quote]
Ez biztos nem úgy néz ki belül, mint az enyém....
Judit

Témanyitás by Judit on Csüt. Aug. 17, 2017 2:00 pm

masu-feri írta:

Köszönöm Ferikém! Nektek is szépet, meg nyugodtat és jó pihenést kívánok délutánra:)
Judit

Témanyitás by Judit on Csüt. Aug. 17, 2017 2:00 pm

Csak összeszedtem a bátorságom és fölhívtam a Reálos Lacit, hogy mi a helyzet a körtével? Nem hozta.... Azt mondja, hogy még most is nagyon drága, ráérek vele nagyon! Jövő héten szabin lesz, majd utána következő héten hozza. A mostani körték szinte kb. 80 %-a még külföldi körte.
Kijavította a falat, vagyis befalaztam kívül - belül (össze is értem a szütyivel, látszott) a falat. Most az úgy kell hagyni száradni, nem lehet tovább csinálni.
3 db nagy téglát törtem össze, annyi ment bele a 60 cm-es falba:( Tegnap a faszi pont abba a papírba törölte a kezét, amin ki volt számolva a csempém. Zoli itt volt.......Ma már szabin van. Ági jön ma haza. Mosnak, vásárolnak még holnap, aztán szombaton hajnalban húznak a Balatonra. Ezek szerint a nászasszony már lehet, hogy holnap jön????? Jaj....
Neki álltam a csempét újra számolni, mérni, most annyival másabb, hogy mivel megjött a csempevágó, amit vettem, most már tudom darabolni is.
Most megyünk enni, aztán folytatom.... Muszáj valamivel lekötni magam.... rádió, tv, kevés... Valamire rendesen kell, hogy figyeljek, hogy ne a saját bajommal foglalkozzak.
Jó pihenést nektek délutánra.
Judit

Témanyitás by Marcsi on Csüt. Aug. 17, 2017 3:39 pm

Judit írta:Csak összeszedtem a bátorságom és fölhívtam a Reálos Lacit, hogy mi a helyzet a körtével? Nem hozta.... Azt mondja, hogy még most is nagyon drága, ráérek vele nagyon! Jövő héten szabin lesz, majd utána következő héten hozza. A mostani körték szinte kb. 80 %-a még külföldi körte.
Kijavította a falat, vagyis befalaztam kívül - belül (össze is értem a szütyivel, látszott) a falat. Most az úgy kell hagyni száradni, nem lehet tovább csinálni.
3 db nagy téglát törtem össze, annyi ment bele a 60 cm-es falba:( Tegnap a faszi pont abba a papírba törölte a kezét, amin ki volt számolva a csempém. Zoli itt volt.......Ma már szabin van. Ági jön ma haza. Mosnak, vásárolnak még holnap, aztán szombaton hajnalban húznak a Balatonra. Ezek szerint a nászasszony már lehet, hogy holnap jön????? Jaj....
Neki álltam a csempét újra számolni, mérni, most annyival másabb, hogy mivel megjött a csempevágó, amit vettem, most már tudom darabolni is.
Most megyünk enni, aztán folytatom.... Muszáj valamivel lekötni magam.... rádió, tv, kevés... Valamire rendesen kell, hogy figyeljek, hogy ne a saját bajommal foglalkozzak.
Jó pihenést nektek délutánra.
Szervusztok! Előkerültem.
Olvastalak Judit, nagyon sajnálom, de most már a nagyján túl vagy. Most arra gyúrj, hogy jól megcsináld, mert reklamálni fogunk.Very Happy bounce cheers bounce cheers Basketball Basketball
Na, szóval szerszám van, csempe van, új tervezés lesz és majd örömködünk ha elkészültél.
Én most megetetem gazduramat és elnyúlok. Elfáradtam a nagy fotelezésben.Smile
Marcsi

Hozzászólások száma : 7087

Témanyitás by masu-feri on Csüt. Aug. 17, 2017 4:57 pm

Judit írta:
masu-feri írta:

Köszönöm Ferikém! Nektek is szépet, meg nyugodtat és jó pihenést kívánok délutánra:)

Szívesen! Köszönjük Juditka!
masu-feri

Témanyitás by Judit on Csüt. Aug. 17, 2017 6:03 pm

Olvastalak Judit, nagyon sajnálom, de most már a nagyján túl vagy. Most arra gyúrj, hogy jól megcsináld, mert reklamálni fogunk.Very Happy bounce cheers bounce cheers Basketball Basketball
Na, szóval szerszám van, csempe van, új tervezés lesz és majd örömködünk ha elkészültél.
Én most megetetem gazduramat és elnyúlok. Elfáradtam a nagy fotelezésben.Smile[/quote]
Azért még nem, főleg úgy, hogy a mosogató aljával, meg a ház kinti falával is van meló. Még a rajzolás számolás után fölraktam 3 sor csempét az ajtótól befelé az asztal felé. Egy helyen kicsit elqrtam, mert elfelejtettem lentre a pótlást betenni, akkor vettem észre, amikor ráléptem a csíkra és 4-be tört. Hát nem szedtem vissza a csempét, betettem mozaikban. Majd látszani fog, de piszokul nem érdekel. Itt már nagyon kell mérni, számolni.... Nem egyformák a csempék se méretre, se vastagságra, se színre. Szóval... Még egy tökölős sor van, a többi azt hiszem könnyebb lesz, mert nagyok (30x30-asok a kékek). Talán a barnából fog annyi maradni, hogy belül az ablakpárkányra rakjak, de azt xilikonnal akarom rátenni. Szétnéztem a kertben, úgy döntöttem, hogy nem locsolok. Majd holnap esetleg egy-egy kannával pihenésként kap az, amelyik nagyon visít. Reggel korán le kell mennem a Spárba kenyérért, Folti séta után. Aztán majd folytatom ezt. Reggel Foltos olyan álmos volt, hogy szerintem még aludt amikor megette a reggelijét és még séta közben is csak félig volt ébren. Hogy vele 8-ig nem nagyon lehet boldogulni? Pedig holnap is korán fogom kelteni.
Mindjárt megyünk enni, nektek is jó étvágyat!
Judit

Témanyitás by Judit on Csüt. Aug. 17, 2017 8:27 pm

Megjöttünk, rettenetes idő van, kint bent 28 fok van, de felhős lett, nyomott a levegő, szellő sincs, szóval nincs levegő. Folti is elég nehezen sétált. Az is igaz, hogy minden gyalogost le akart "szólítani" , simiket gyűjteni. Néha ilyen ismerkedési mániája van, olyan kellemetlen, van aki nem szereti a kutyákat, képes olyanhoz is odamenni.
Látom, hogy mindenki nyugalomba vonult. Én elköszönök, megyek fürödni, feküdni. Reggel korán kéne kelni, 8 kor már a Spárba kéne indulni. Nem tudom, hogy Foltosba hogyan verek lelket, hogy legalább 7-kor reggelizzen?
Meglátjuk.
Jó tévézést, jó pihenést, utána jól alvást nektek:)
Judit

Témanyitás by Böbe51 on Csüt. Aug. 17, 2017 9:07 pm

Böbe51

Témanyitás by Marcsi on Csüt. Aug. 17, 2017 9:29 pm

Judit írta:
Én most megetetem gazduramat és elnyúlok. Elfáradtam a nagy fotelezésben.Smile
Azért még nem, főleg úgy, hogy a mosogató aljával, meg a ház kinti falával is van meló. Még a rajzolás számolás után fölraktam 3 sor csempét az ajtótól befelé az asztal felé. Egy helyen kicsit elqrtam, mert elfelejtettem lentre a pótlást betenni, akkor vettem észre, amikor ráléptem a csíkra és 4-be tört. Hát nem szedtem vissza a csempét, betettem mozaikban. Majd látszani fog, de piszokul nem érdekel. Itt már nagyon kell mérni, számolni.... Nem egyformák a csempék se méretre, se vastagságra, se színre. Szóval... Még egy tökölős sor van, a többi azt hiszem könnyebb lesz, mert nagyok (30x30-asok a kékek). Talán a barnából fog annyi maradni, hogy belül az ablakpárkányra rakjak, de azt xilikonnal akarom rátenni. Szétnéztem a kertben, úgy döntöttem, hogy nem locsolok. Majd holnap esetleg egy-egy kannával pihenésként kap az, amelyik nagyon visít. Reggel korán le kell mennem a Spárba kenyérért, Folti séta után. Aztán majd folytatom ezt. Reggel Foltos olyan álmos volt, hogy szerintem még aludt amikor megette a reggelijét és még séta közben is csak félig volt ébren. Hogy vele 8-ig nem nagyon lehet boldogulni? Pedig holnap is korán fogom kelteni.
Mindjárt megyünk enni, nektek is jó étvágyat![/quote]

Van gondod minden napra. De már megint előbbre vagy, nem is kicsit.Smile Azért várd ki tényleg, hogy jól kiszáradjon a csempe alatt. Ezen már ne múljon.
Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Csüt. Aug. 17, 2017 9:32 pm

Judit írta:Megjöttünk, rettenetes idő van, kint bent 28 fok van, de felhős lett, nyomott a levegő, szellő sincs, szóval nincs levegő. Folti is elég nehezen sétált. Az is igaz, hogy minden gyalogost le akart "szólítani" , simiket gyűjteni. Néha ilyen ismerkedési mániája van, olyan kellemetlen, van aki nem szereti a kutyákat, képes olyanhoz is odamenni.
Látom, hogy mindenki nyugalomba vonult. Én elköszönök, megyek fürödni, feküdni. Reggel korán kéne kelni, 8 kor már a Spárba kéne indulni. Nem tudom, hogy Foltosba hogyan verek lelket, hogy legalább 7-kor reggelizzen?
Meglátjuk.
Gazduram ült itt. A TV birizgálás után. Az jól lefárasztotta.Smile Most jön a hétvége, biztosan nem csinálnak semmit a Kalásznetnél. Azt mondták, hogy semmi nem változik. Mióta átvették csak mérgelődünk.

Majd lesz valahogy holnap is Judit.Smile
Aludjatok jól!
Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Csüt. Aug. 17, 2017 9:33 pm

Én is elköszönök.Smile Aludjatok jól!
Reggel ugyanitt.Smile
Marcsi

Témanyitás by masu-feri on Csüt. Aug. 17, 2017 10:46 pm

Judit írta:Megjöttünk, rettenetes idő van, kint bent 28 fok van, de felhős lett, nyomott a levegő, szellő sincs, szóval nincs levegő. Folti is elég nehezen sétált. Az is igaz, hogy minden gyalogost le akart "szólítani" , simiket gyűjteni. Néha ilyen ismerkedési mániája van, olyan kellemetlen, van aki nem szereti a kutyákat, képes olyanhoz is odamenni.
Meglátjuk.
masu-feri

Témanyitás by masu-feri on Csüt. Aug. 17, 2017 10:47 pm

Böbe51 írta:
masu-feri

Témanyitás by masu-feri on Csüt. Aug. 17, 2017 10:48 pm

Marcsi írta:Én is elköszönök.Smile Aludjatok jól!
Reggel ugyanitt.Smile
masu-feri

Témanyitás by masu-feri on Csüt. Aug. 17, 2017 11:10 pm

masu-feri

Témanyitás by Böbe51 on Pént. Aug. 18, 2017 5:37 am

Böbe51 írta:

Köszönöm Ferikém! Jól aludtam. Izomlázam van. Smile
Böbe51

Témanyitás by Böbe51 on Pént. Aug. 18, 2017 5:38 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Böbe51

Témanyitás by Judit on Pént. Aug. 18, 2017 5:53 am

Böbe51 írta:Sziasztok! Jó reggelt!
Szia Böbikém! Jó reggelt neked Smile Legyen szép és jó napod Smile
Judit

Témanyitás by Judit on Pént. Aug. 18, 2017 5:59 am

Szervusztok, jó reggelt, legyen nyugis, szép és jó napotok!
Judit

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics