Baráti beszélgetések

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi on Szomb. Júl. 22, 2017 10:10 pm

masu-feri írta:Szép estét már!
Sikeresen túl vagyunk a Családi Napon!

Hány keze van Ildikónak? Very Happy
Örülök,hogy jó napotok volt. bounce cheers
Marcsi

Hozzászólások száma : 6923

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Marcsi on Szomb. Júl. 22, 2017 10:12 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:

Very Happy Very Happy Very Happy
Jó kép, én is láttam a facebookon, nekem is nagyon tetszett!
Jó dzsemfőzést kívánok, az oldalas már magától is megsül ebben a melegben. Wink Very Happy
Rántottam karfiolt és csináltam francia salátát, mert tudom, hogy Bebi szereti, pakolta is.Smile
Ez is jó kép:

A neve is jó:

Olgi Attilája Boncza. Very Happy

Jó kép! Jó név. Boncza Süti! Very Happy Very Happy Very Happy  Édes Süti!!!! Very Happy
Nagyon fegyelmezett kutty, mondja Bellus.
Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Szomb. Júl. 22, 2017 10:14 pm

Elköszönök én is.
Áll a levegő és holnap még melegebb lesz.
Pedig reggel jó lenne kimenni a kertbe körülnézni.

Aludjatok jól!
Marcsi

Témanyitás by Judit on Vas. Júl. 23, 2017 5:44 am

Szervusztok, jó reggelt, szép vasárnapot kívánok!
Judit

Hozzászólások száma : 8003

Témanyitás by Judit on Vas. Júl. 23, 2017 5:48 am

5 órakor égzengésre ébredtem! Be is van borulva. Elég gyorsan összekaptam magam, hogy ha kell akkor gyorsan tudjak ablakokat becsukni, mert minden tárva nyitva van, szellő sincs, de dörög, egyfolytában. Nem tudom, hogy lesz-e belőle valami?
Így aztán fogalmam sincs, hogy mit fogok csinálni. Eredetileg pakolni akartam a kis ház és a betonkerítés közötti kupit (vas oszlopok, meg tégla, meg alu lemezek), hogy a fal javításhoz oda is férjek. De, ha esik? Arról nem is beszélve, hogy legalább annyit megengedhetne az idő felelős, hogy Foltival el tudjak menni reggel, mert ha nem, akkor hisztis szenvedés lesz, ha látja, hogy esik, akkor is. Meglátjuk.... Kajám van.
Judit

Témanyitás by Judit on Vas. Júl. 23, 2017 5:51 am

Böbe51 írta:
Látom, hogy megjöttél, én már fürcsiztem. Utána a délutáni alvás ellenére már a film elején elaludtam, pedig meg akartam nézni, imádom Whoopi Goldberget. Ma még visszanézhető, majd bepótolom:)
Judit

Témanyitás by Judit on Vas. Júl. 23, 2017 5:52 am

masu-feri írta:
Én is nem kicsit voltam álmos, gyorsan elaludtam Smile
Judit

Témanyitás by Böbe51 on Vas. Júl. 23, 2017 6:12 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640

Témanyitás by Böbe51 on Vas. Júl. 23, 2017 6:30 am

Hajnalban nagy vihar volt, ahogy ablakon keresztül látom kevesebb vízzel, mint kellett volna a növényeknek. Crying or Very sad  
Tegnap, amikor elindultunk itthonról éppen esett valami, de az sem volt számottevő. Csak arra volt jó, hogy párás, nehéz legyen a levegő tőle. 4 órától találtunk egy jó programot a püspöki palota dísztermében Zsurzs Katival beszélgettek édesanyjáról és az Abigél című sorozatról, aminek néhány jelenetét Vácon forgatták. Érdekes volt. 4-től 6-ig tartott. Smile
6-ig borús volt az idő, utána megint kisütött a nap. A különféle programok hatalmas területen zajlottak, végig sem tudtuk járni. Sajnos igazi népművészetet  nem nagyon láttunk, nagyon sok a gagyi, a bóvli, a színes, műanyag játék, amivel hülyíteni és vásárlásra ösztönözni lehet az embereket. Csalódás volt tárgyban és ételben egyaránt. Dübörgő zene, hisztiző gyerekek ezt tapasztaltuk a legtöbb helyen. Ott vacsoráztunk az egyik büfében, a mi ételünk is lehetett volna jobb.  Crying or Very sad
Mindannyian jól elfáradtunk és megállapítottuk, jobban jártunk, hogy az utóbbi 4-5 évben már nem jártunk ilyen rendezvényekre Sunny miatt.
Böbe51

Témanyitás by Judit on Vas. Júl. 23, 2017 6:42 am

Böbe51 írta:Hajnalban nagy vihar volt, ahogy ablakon keresztül látom kevesebb vízzel, mint kellett volna a növényeknek. Crying or Very sad  
Tegnap, amikor elindultunk itthonról éppen esett valami, de az sem volt számottevő. Csak arra volt jó, hogy párás, nehéz legyen a levegő tőle. 4 órától találtunk egy jó programot a püspöki palota dísztermében Zsurzs Katival beszélgettek édesanyjáról és az Abigél című sorozatról, aminek néhány jelenetét Vácon forgatták. Érdekes volt. 4-től 6-ig tartott. Smile
6-ig borús volt az idő, utána megint kisütött a nap. A különféle programok hatalmas területen zajlottak, végig sem tudtuk járni. Sajnos igazi népművészetet  nem nagyon láttunk, nagyon sok a gagyi, a bóvli, a színes, műanyag játék, amivel hülyíteni és vásárlásra ösztönözni lehet az embereket. Csalódás volt tárgyban és ételben egyaránt. Dübörgő zene, hisztiző gyerekek ezt tapasztaltuk a legtöbb helyen. Ott vacsoráztunk az egyik büfében, a mi ételünk is lehetett volna jobb.  Crying or Very sad
Mindannyian jól elfáradtunk és megállapítottuk, jobban jártunk, hogy az utóbbi 4-5 évben már nem jártunk ilyen rendezvényekre Sunny miatt.
Szia, jó reggelt neked:) Akkor felőletek jön ez a dörgős idő, itt még most is csak dörög valahol, de vihar előtti csend van:( Olyan robbanás előtti....
Akkor legalább az a 2 óra mégis jó volt. Engem is tavaly elcsaltak Ágiék az itteni búcsúba, de itt is gyerek hisztiből, ivásból és nagyon hangos valami sváb zenéből állt minden:( Sunnykám a drága megóvott benneteket. I love you I love you I love you
Judit

Témanyitás by Böbe51 on Vas. Júl. 23, 2017 6:47 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Hajnalban nagy vihar volt, ahogy ablakon keresztül látom kevesebb vízzel, mint kellett volna a növényeknek. Crying or Very sad  
Szia, jó reggelt neked:) Akkor felőletek jön ez a dörgős idő, itt még most is csak dörög valahol, de vihar előtti csend van:( Olyan robbanás előtti....
Akkor legalább az a 2 óra mégis jó volt. Engem is tavaly elcsaltak Ágiék az itteni búcsúba, de itt is gyerek hisztiből, ivásból és nagyon hangos valami sváb zenéből állt minden:(  Sunnykám a drága megóvott benneteket. I love you I love you I love you

Very Happy Very Happy Very Happy I love you
Böbe51

Témanyitás by Judit on Vas. Júl. 23, 2017 7:29 am

Elköszönök, mert nem a vihar miatt, elment....Hanem a meleg miatt máris csukdosódok és gyorsan megyek Foltival, hogy bírja szusszal a sétát!
Legyen szép vasárnapotok! Remélem Marcsi is előkerül ....
Judit

Témanyitás by Marcsi on Vas. Júl. 23, 2017 7:30 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt, szép vasárnapot!

Éjjel volt mindenféle. Már este nagyon fájt a kézfejem. Nem tudtam még az egeret sem fogni.
Hajnalban nyitottam-csuktam a szél és gondoltam eső miatt, mert kopogott a párkányon, de csak ijesztgetés volt. Esőnek nem nevezhető.Sad Aztán elaludtam végre, és 7 után ébredtem jó fejfájósan. Most próbálom magam gatyába rázni.
Jóska az előbb ideült és úgy kellett kirobbantani, mert engem itt várnak.Smile
A időkép szerint itt zivatar van, ezen dühöngött egy sort, mert semmi nem igaz, kék az ég. Már minden csak hamisítvány?
Na ennyit az éjjelről és mostantól legyen jó napunk.Smile
Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Vas. Júl. 23, 2017 7:38 am

Szia Böbicém!
Hogy vártam, hogy mesélj jókat Vácról... De legalább a Zsurzs Katis délután jó volt.
Vagy mi vagyunk igényesek?  Nem hinném. Nézd meg tusványosozókat. Erre van igény.Sad
Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Vas. Júl. 23, 2017 7:41 am

Judit írta: Elköszönök, mert nem a vihar miatt, elment....Hanem a meleg miatt máris csukdosódok és gyorsan megyek Foltival, hogy bírja szusszal a sétát!
Legyen szép vasárnapotok! Remélem Marcsi is előkerül ....
Szia Judit!
Tegnap itt nem volt du. eső, de valahonnan nehéz-párás lett a levegő. Olyan volt a fejem tőle amikor megjött Bebi, hogy percekig hűtöttem amikor feljöttem hozzá. Alig tudtam lehiggadni.
Most is hasonló idő lesz-van. Mert itt nem esik,  áll a levegő.
Marcsi

Témanyitás by Böbe51 on Vas. Júl. 23, 2017 7:51 am

Marcsi írta:
Szia Böbicém!
Hogy vártam, hogy mesélj jókat Vácról... De legalább a Zsurzs Katis délután jó volt.
Vagy mi vagyunk igényesek?  Nem hinném. Nézd meg tusványosozókat. Erre van igény.Sad

Mindig magunkban keressük a hibát, hogy túlzott elvárásaink vannak?
Egy szint alá mégsem adhatjuk, nem?!
Erre nőnek fel a dédunokák? Erre az igénytelenségre?
Jót mosolyogtunk. Legalább 10 kürtös kalács sütő pult volt. Már nem tudtak mit kitalálni az egyiken ott díszelgett a felírat, hogy székely kürtöskalács, hogy oda ne szaladjak.
Böbe51

Témanyitás by Böbe51 on Vas. Júl. 23, 2017 8:03 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt, szép vasárnapot!

Éjjel volt mindenféle. Már este nagyon fájt a kézfejem. Nem tudtam még az egeret sem fogni.
Hajnalban nyitottam-csuktam a szél és gondoltam eső miatt, mert kopogott a párkányon, de csak ijesztgetés volt. Esőnek nem nevezhető.Sad Aztán elaludtam végre, és 7 után ébredtem jó fejfájósan. Most próbálom magam gatyába rázni.
Jóska az előbb ideült és úgy kellett kirobbantani, mert engem itt várnak.Smile
A időkép szerint itt zivatar van, ezen dühöngött egy sort, mert semmi nem igaz, kék az ég. Már minden csak hamisítvány?
Na ennyit az éjjelről és mostantól legyen jó napunk.Smile

Sajnálom, hogy ilyen rossz éjszakád volt!
Kézfejed jobban van már?
Szerencse, hogy az optimizmusod töretlen. Smile I love you
Böbe51

Témanyitás by masu-feri on Vas. Júl. 23, 2017 9:57 am

Judit írta:
masu-feri írta:
Én is nem kicsit voltam álmos, gyorsan elaludtam Smile
++

masu-feri

Hozzászólások száma : 5720

Témanyitás by masu-feri on Vas. Júl. 23, 2017 10:50 am

masu-feri

Témanyitás by Marcsi on Vas. Júl. 23, 2017 1:19 pm

masu-feri írta:
Szépet Neked is Ferikém!
Előkerültem.Smile
Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Vas. Júl. 23, 2017 1:40 pm

El kell, hogy meséljem:
Reggel utolértem a lépcsőn Jóskámat. A KK-val és egy másik lakóval lakógyűlést tartottak. Én is gyalog mentem le ugye, mert nem tudtam felhívni a liftet. Mire leértem, jól felcukkoltam magam.Sad Nem tudtam megállni, hogy ne mondjam meg, hogy ez a szívatás második hete tart és már elegem van. Hápogott valamit, hogy már nézték a szerelők... Nem hittem persze.
Már ott tartottam, hogy mondjon le, ha neki ez nyűg. Jól meg van fizetve, hogy működtesse a házat. Különben is 2 hete azt ígérte, hogy újra tart lakógyűlést a lift ügyben, mert sürgős lenne valamit lépni.
Amikor megjöttünk délben már itt volt /vasárnap/ a szerelő. Én feljöttem gyalog többekkel persze, meg a virágom miatt is, de Jóska + még 1 idős lakó és egy biciklis srác megvárta, hogy kicseréljék a cuccot benne. Azzal hozza fel a bicajt.
Letusoltam gyorsan és csöngetnek. Kiszaladok, már majdnem bekaptam a csöngetőt, mert nyitva volt az ajtó. Azt hittem, hogy Jóskám.Smile Hát a szerelő volt. Azt mondta, hogy a párom küldte, hogy mutassa meg nekem melyik alkatrészt cserélte ki. Majdnem elájultam. Mutogatta, hogy hol volt repedés az alkatrészen eddig, amit nem láttak a minap hiába nézték meg, de mára már tényleg el is törött. Mi közöm nekem ehhez? Very Happy Very Happy Közben ugye Jóska is megjött, mert jó lett a lift és folytatták a szakmai "értekezletet".
Amikor elment a srác és beszélgettünk, akkor derült ki, hogy Jóska nem küldte ide a srácot. Hogyan és minek küldte volna? Hiszen Ő lent volt a földszinten, a lift meg a 4.-en volt elakadva, láttam ahogy jöttem fel. Vagyis a KK küldhette fel szegény szerelőt, gondolom amikor a munkát megrendelte.
Ahogy így belegondolok a szerelőt is hülyítette ezzel? Mi az, hogy a férjem küldte? Hihetetlen, hogy ennyire "játsszon" még egy szerelővel is, pláne vasárnap, amikor sietne haza..Sad
Marcsi

Témanyitás by masu-feri on Vas. Júl. 23, 2017 6:45 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:
Szépet Neked is Ferikém!
Előkerültem.Smile
Köszönöm Marcsika! Smile
masu-feri

Témanyitás by Judit on Vas. Júl. 23, 2017 8:41 pm

masu-feri írta:
Szép estét már Ferikém! Meg szellőt, legalább egy kis hűs szellőt! Smile
Judit

Témanyitás by Judit on Vas. Júl. 23, 2017 8:42 pm

Marcsi írta:El kell, hogy meséljem:
Reggel utolértem a lépcsőn Jóskámat. A KK-val és egy másik lakóval lakógyűlést tartottak. Én is gyalog mentem le ugye, mert nem tudtam felhívni a liftet. Mire leértem, jól felcukkoltam magam.Sad Nem tudtam megállni, hogy ne mondjam meg, hogy ez a szívatás második hete tart és már elegem van. Hápogott valamit, hogy már nézték a szerelők... Nem hittem persze.
Már ott tartottam, hogy mondjon le, ha neki ez nyűg. Jól meg van fizetve, hogy működtesse a házat. Különben is 2 hete azt ígérte, hogy újra tart lakógyűlést a lift ügyben, mert sürgős lenne valamit lépni.
Amikor megjöttünk délben már itt volt /vasárnap/ a szerelő. Én feljöttem gyalog többekkel persze, meg a virágom miatt is, de Jóska + még 1 idős lakó és egy biciklis srác megvárta, hogy kicseréljék a cuccot benne. Azzal hozza fel a bicajt.
Letusoltam gyorsan és csöngetnek. Kiszaladok, már majdnem bekaptam a csöngetőt, mert nyitva volt az ajtó. Azt hittem, hogy Jóskám.Smile Hát a szerelő volt. Azt mondta, hogy a párom küldte, hogy mutassa meg nekem melyik alkatrészt cserélte ki. Majdnem elájultam. Mutogatta, hogy hol volt repedés az alkatrészen eddig, amit nem láttak a minap hiába nézték meg, de mára már tényleg el is törött. Mi közöm nekem ehhez? Very Happy Very Happy Közben ugye Jóska is megjött, mert jó lett a lift és folytatták a szakmai "értekezletet".
Amikor elment a srác és beszélgettünk, akkor derült ki, hogy Jóska nem küldte ide a srácot. Hogyan és minek küldte volna? Hiszen Ő lent volt a földszinten, a lift meg a 4.-en volt elakadva, láttam ahogy jöttem fel. Vagyis a KK küldhette fel szegény szerelőt, gondolom amikor a munkát megrendelte.
Ahogy így belegondolok a szerelőt is hülyítette ezzel? Mi az, hogy a férjem küldte? Hihetetlen, hogy ennyire "játsszon" még egy szerelővel is, pláne vasárnap, amikor sietne haza..Sad
Egyszer jó pofán kéne vágni már!
Judit

Témanyitás by Judit on Vas. Júl. 23, 2017 8:44 pm

Igen lassan, de megjöttünk. Eleinte visszafogtam Foltost, hogy tényleg lassan és sétálva menjen, később már nem kellett, sétált. 7 ó után még 29 fokban indultunk el. Most talán eggyel van kevesebb?
Most elköszönök, mert piszok melegem van itt ülni is, folyik rólam a víz. Megyek a teraszra kicsit, hátha jobb a levegő?
Jó tévézést és pihenést közben, utána nagyon jó éjt kívánok nektek!
Judit

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics