Baráti beszélgetések

6 / 40 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi on Hétf. Júl. 24, 2017 2:04 pm

Böbe51 írta:A kertben rendezgetek. Összejött egy kis mosnivaló. Főzni kell egy csirkepörköltet, mert nem fér el a csirke a fagyasztóban, a héten pedig jól jön majd egyik ebédre.
Kerítenem kell valami szemészt, mert a bal szememmel nem stimmel valami.
Jaj! Sad
A patikában is adnak rá valamit, ha messze van a szemész!!!
Marcsi

Hozzászólások száma : 6795

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Marcsi on Hétf. Júl. 24, 2017 2:06 pm

Böbe51 írta:Most jöttem a kertből. Rettenetesen párás a levegő. Remélem Foltos nem fullad be tőle! I love you
A kertben, igaz átkapirgáltam a konyhakertet csak úgy folyt a fejemről a víz.Sad Állt a levegő. Gondoltam milyen jó lesz, ha esik az eső és laza a föld. Naná, hogy azóta sem esik. Sad
Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Hétf. Júl. 24, 2017 2:08 pm

masu-feri írta:
Szép napot Neked is Ferikém!
Jó fülledt nálunk.Sad
Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Hétf. Júl. 24, 2017 2:09 pm

Böbe51 írta:Egészségetekre az ebédet!
A család átrendezte a napomat. Délelőtt mégis Vácra és Dunakeszire mentünk.
Délre értünk haza, most fejeztem be a mosogatógép bepakolását.
Most pihenés, utána lesz főzés és  kis mosás.
Nektek is kellemes délutánt kívánok! Smile lol! lol! lol!
Legalább letudtad Böbice.Smile
Én csak lesem a repülőt. Meg Csintalant nézzük...
Marcsi

Témanyitás by Böbe51 on Hétf. Júl. 24, 2017 3:30 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:A kertben rendezgetek. Összejött egy kis mosnivaló. Főzni kell egy csirkepörköltet, mert nem fér el a csirke a fagyasztóban, a héten pedig jól jön majd egyik ebédre.
Jaj! Sad

Szombaton egy új nappali arckrémet kentem magamra. Amikor Vácról hazaértünk furcsán piros volt a szemem környéke. Mintha leégtem volna, de nem is voltam napon. Olvastam a neten, hogy allergiától is lehet ilyen jelenség, amit éreztem.  Azóta olvastam, hogy szem környékére ne kenjem a krémet. Most kipróbálom pár napig, hogy nem használom. Ha nem javulok, lépek. Shocked
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640

Témanyitás by Marcsi on Hétf. Júl. 24, 2017 6:13 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Jaj! Sad

Szombaton egy új nappali arckrémet kentem magamra. Amikor Vácról hazaértünk furcsán piros volt a szemem környéke. Mintha leégtem volna, de nem is voltam napon. Olvastam a neten, hogy allergiától is lehet ilyen jelenség, amit éreztem.  Azóta olvastam, hogy szem környékére ne kenjem a krémet. Most kipróbálom pár napig, hogy nem használom. Ha nem javulok, lépek. Shocked
Az jó, ha tudod, hogy mi okozta, legalább kikerülöd legközelebb.Smile Nekem az Atrix krém okoz ilyet. Ha bekenem a kezem és véletlenül a szemem megdörzsölöm.
Marcsi

Témanyitás by masu-feri on Hétf. Júl. 24, 2017 6:53 pm

Marcsi írta:
masu-feri írta:
Szép napot Neked is Ferikém!
Jó fülledt nálunk.Sad

Köszönjük Marcsika! Itt is olyan és jön az esőfelhő....
masu-feri

Hozzászólások száma : 5683

Témanyitás by Judit on Hétf. Júl. 24, 2017 8:49 pm

Du. akartam ide írni, de azt gondoltam, hogy biztos már fáradt vagyok, valamit nem jól csinálok azért nem tudok belépni.... Most 3x léptem ki és be, mire végre úgy sikerült, hogy a válaszadás is megjelent. Olvasni délután is tudtam, de írni nem.
Judit

Hozzászólások száma : 7860

Témanyitás by Judit on Hétf. Júl. 24, 2017 8:50 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Jaj! Sad

Én minden Nívea terméktől leszek láng vörös, apró kiütéses. Semmijüket nem használhatom Sad
Judit

Témanyitás by Judit on Hétf. Júl. 24, 2017 8:51 pm

[/quote]
Szép estét Ferikém nektek. Piszok párás, fülledt az idő az eső után, nem hűlik a lakás...Sad[/quote]
[/quote]
Judit

Témanyitás by Judit on Hétf. Júl. 24, 2017 8:54 pm

Nem hiszem, hogy van még ilyen hülye tyúk, mint én.... Esőben sétál a kutyával!!!!!!! A hülye eb már annyira izgult, hogy muszáj volt elmenni vele. Mondjuk nem ömlött, de esett. Dzseki, ernyő.... séta....!!!!!!!!!! Nem vagyunk normálisak Sad
Most elköszönök, mert elfáradtam ma is. Holnapra lélekben a z.bab pucolásra kell készülnöm Smile Hej a gyöngyház nyelű kis kés! Sad Érdekes, hogy ma is kuliztam sokat. Smirglizés, alapozás, meszelés 2x, eresz alja, két csatorna festés és nem fáj semmim. Jó a lábam elfáradt ezt nem tagadom nagyon! De a hátam soha nem fáj, csak az ilyen piszmogi munkáktól.
Rohadt egy idő van:( Minden nyitható nyitva, szellő nem rezdül, borzasztó párás meleg van:(
Jó tévézést és pihenést mellette, majd jó éjt nektek!Smile

Judit

Témanyitás by masu-feri on Hétf. Júl. 24, 2017 9:28 pm

Judit írta:
Szép estét Ferikém nektek. Piszok párás, fülledt az idő az eső után, nem hűlik a lakás...Sad[/quote]
[/quote][/quote]

Köszönjük Juditka! Itt már nem fülledt az idő mert kb 8 órától zuhéék követik egymást....
masu-feri

Témanyitás by masu-feri on Hétf. Júl. 24, 2017 9:29 pm

Judit írta:Nem hiszem, hogy van még ilyen hülye tyúk, mint én.... Esőben sétál a kutyával!!!!!!! A hülye eb már annyira izgult, hogy muszáj volt elmenni vele. Mondjuk nem ömlött, de esett. Dzseki, ernyő.... séta....!!!!!!!!!! Nem vagyunk normálisak Sad
Most elköszönök, mert elfáradtam ma is. Holnapra lélekben a z.bab pucolásra kell készülnöm Smile Hej a gyöngyház nyelű kis kés! Sad Érdekes, hogy ma is kuliztam sokat. Smirglizés, alapozás, meszelés 2x, eresz alja, két csatorna festés és nem fáj semmim. Jó a lábam elfáradt ezt nem tagadom nagyon! De a hátam soha nem fáj, csak az ilyen piszmogi munkáktól.
Rohadt egy idő van:( Minden nyitható nyitva, szellő nem rezdül, borzasztó párás meleg van:(

masu-feri

Témanyitás by masu-feri on Hétf. Júl. 24, 2017 9:29 pm

masu-feri

Témanyitás by Marcsi on Hétf. Júl. 24, 2017 9:57 pm

Judit írta:Nem hiszem, hogy van még ilyen hülye tyúk, mint én.... Esőben sétál a kutyával!!!!!!! A hülye eb már annyira izgult, hogy muszáj volt elmenni vele. Mondjuk nem ömlött, de esett. Dzseki, ernyő.... séta....!!!!!!!!!! Nem vagyunk normálisak Sad

Itt elég jól lehűlt, 21 fok van most.
A lakásban 24 és nem mozdul.Smile
Megint jönnek DNY-ról a felhők. Elég párás, nyomott a levegő, de legalább a kertem kapott locsolást.
Aludj jól Juditom!
Marcsi

Témanyitás by Marcsi on Hétf. Júl. 24, 2017 9:59 pm

masu-feri írta:
Jó éjszakét Ferikém!
Én is elköszönök mára.
Marcsi

Témanyitás by Böbe51 on Hétf. Júl. 24, 2017 10:19 pm

Böbe51

Témanyitás by Judit on Kedd Júl. 25, 2017 5:37 am

Szervusztok, jó reggelt, jó napot kívánok nektek!
Judit

Témanyitás by Judit on Kedd Júl. 25, 2017 5:39 am

[/quote]
[/quote]

Köszönöm Ferikém! Nagyon jól aludtam. Mégis szinte egész éjjel hallottam, hogy esik az eső. Minden, bármi a nyitható volt, ki volt nyitva. Este még elég sokáig ment a ventilátorom.
Judit

Témanyitás by Judit on Kedd Júl. 25, 2017 5:47 am

Most reggel nem győztem gyorsan, gyorsan öltözni és meleg ruhákat előkeríteni:( NO ezt nagyon utálom! Tegnap még 29 fok volt a lakásban és kint is. Most a lakásban épp, hogy 20 fok van, kint még ennyi sincs 17!!!!!!!!!!!!! A fenébe:( Nekem sok az egy nap se alatt ennyi hő csökkenés:( Remélem most már eldugul a francos eső. Tegnap este is esőben sétáltam Foltival. No ilyen hidegben nem fogok menni esőben az tuti! Ma reggelre pedig a csatorna tisztítás maradt. Mondjuk nem porzik biztos az igaz. Ha nem fog esni meg kell csinálni, mert ha nagyobb eső jön, eltöm mindent a törmelék, ami a kémény leszedésekor került oda. Tegnap láttam, már csak akkor amikor jöttem le a létráról, amikor végeztem a lejövő csatorna cső festésekor. Szólhatott volna a muki, hogy otthagyta.... A takarásban lévő virágoknak azért kell adnom vizet majd. Ma Rozit dolgoztatom. A régi Rézi volt, de azt megtartom neki, mert nagyon megérdemelte:)
Judit

Témanyitás by Böbe51 on Kedd Júl. 25, 2017 6:23 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Böbe51

Témanyitás by Böbe51 on Kedd Júl. 25, 2017 6:30 am

Judit írta:Most reggel nem győztem gyorsan, gyorsan öltözni és meleg ruhákat előkeríteni:( NO ezt nagyon utálom! Tegnap még 29 fok volt a lakásban és kint is. Most a lakásban épp, hogy 20 fok van, kint még ennyi sincs 17!!!!!!!!!!!!! A fenébe:( Nekem sok az egy nap se alatt ennyi hő csökkenés:( Remélem most már eldugul a francos eső. Tegnap este is esőben sétáltam Foltival. No ilyen hidegben nem  fogok menni esőben az tuti! Ma reggelre pedig a csatorna tisztítás maradt. Mondjuk nem porzik biztos az igaz. Ha nem fog esni meg kell csinálni, mert ha nagyobb eső jön, eltöm mindent a törmelék, ami a kémény leszedésekor került oda. Tegnap láttam, már csak akkor amikor jöttem le a létráról, amikor végeztem a lejövő csatorna cső festésekor. Szólhatott volna a muki, hogy otthagyta.... A takarásban lévő virágoknak azért kell adnom vizet majd. Ma Rozit dolgoztatom. A régi Rézi volt, de azt megtartom neki, mert nagyon megérdemelte:)

Nálunk 24 fok van a lakásban, hogy kint mennyi lehet azt nem tudom, mert még zárva van minden. Éjjel szinte folyamatosan eshetett az eső, jól beáztatta a kertet.
Hogy mit csinálok ma? Fogalmam sincs még. Crying or Very sad
Böbe51

Témanyitás by Marcsi on Kedd Júl. 25, 2017 7:06 am

Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Máris kedd van, nem szeretem Dési-t. Kedden mindig Ő van a rádióban.Smile
Csak ha felolvassa az írásait.Smile
Itt 16 fok van és bent 23. Tűrhetően aludtunk, hallgattuk a kopogást.
Ezt az időt érezte minden tagom már napok óta.Sad Tegnap meg du. kómás voltam alvásilag.Very Happy Persze nagyot aludni nem tudtam, csak kókadoztam.
Egyedül ez volt jó az utóbbi napban, hogy jól beázott a kert.
Na, most ezért fognak kirepedni a paradicsomok, tartok tőle.Sad
Sok-sok éve nem volt ilyen korán paradicsomom, persze nem korai fajtákat ültettem, hogy őszig teremjenek. Most hetek óta lehetne már, ha....Sad A 40 tőről imitt-amott ettünk.
A paprikám meg a hol kap vizet-hol nemtől kap barna foltokat.

Bótozni akarok és utána kert. Meg kell igazítanom az ágyásokat. Almát szedünk.Smile
Meg nagy-nagy terepszemle.Smile Gumicsizmában a fűben.
Jóska mondja este: na, a füvem is észhez tér.
Más éveken többet kellett ezt is nyírni.
Vigasztaltam, hogy a szeretett fái is észhez térnek és nem kell kannázni a hegyre a vizet, hogy a barackfa ne kapjon hőgutát. Még kialakulhatnak a termőrügyek is.
Tegnap a lovardás Peti hozta a tojást és megbeszéltük, hogy ősszel a présház előtti cseri fát kivágják, kell a faanyag. Most még van raklapjuk tüzelni, a hentestől kapják, de ez majd jó lesz télire. Ez van. Én már most siratom, de tényleg félő, hogy széthasad a 4 ág bármelyike és a házra dőlhet.Sad
Na, írtam regényt koránjában.
Most egy jó darabig Jóska ült itt. Lesi a felhőket és amikor morogtam, akkor mondja,hogy már nem nézi reggel a HÍR TV híreit, mert nem objektív. Valamikor csak ezért nézte. Itt olvasgatott.Smile
Egyenlőre ilyen vagyok.Smile
Marcsi

Témanyitás by Judit on Kedd Júl. 25, 2017 7:26 am

Böbe51 írta:
Judit írta:Most reggel nem győztem gyorsan, gyorsan öltözni és meleg ruhákat előkeríteni:( NO ezt nagyon utálom! Tegnap még 29 fok volt a lakásban és kint is. Most a lakásban épp, hogy 20 fok van, kint még ennyi sincs 17!!!!!!!!!!!!! A fenébe:( Nekem sok az egy nap se alatt ennyi hő csökkenés:( Remélem most már eldugul a francos eső. Tegnap este is esőben sétáltam Foltival. No ilyen hidegben nem  fogok menni esőben az tuti! Ma reggelre pedig a csatorna tisztítás maradt. Mondjuk nem porzik biztos az igaz. Ha nem fog esni meg kell csinálni, mert ha nagyobb eső jön, eltöm mindent a törmelék, ami a kémény leszedésekor került oda. Tegnap láttam, már csak akkor amikor jöttem le a létráról, amikor végeztem a lejövő csatorna cső festésekor. Szólhatott volna a muki, hogy otthagyta.... A takarásban lévő virágoknak azért kell adnom vizet majd. Ma Rozit dolgoztatom. A régi Rézi volt, de azt megtartom neki, mert nagyon megérdemelte:)

Nálunk 24 fok van a lakásban, hogy kint mennyi lehet azt nem tudom, mert még zárva van minden. Éjjel szinte folyamatosan eshetett az eső, jól beáztatta a kertet.
Hogy mit csinálok ma? Fogalmam sincs még. Crying or Very sad  
Nálam meg ami csak kinyitható volt, minden nyitva volt Smile Igen, végig esett, hallottam.
Judit

Témanyitás by Judit on Kedd Júl. 25, 2017 7:27 am

Marcsi írta:Szervusztok Kedveskék! Jó reggelt!
Máris kedd van, nem szeretem Dési-t. Kedden mindig Ő van a rádióban.Smile
Csak ha felolvassa az írásait.Smile
Itt 16 fok van és bent 23. Tűrhetően aludtunk, hallgattuk a kopogást.
Ezt az időt érezte minden tagom már napok óta.Sad Tegnap meg du. kómás voltam alvásilag.Very Happy Persze nagyot aludni nem tudtam, csak kókadoztam.
Egyedül ez volt jó az utóbbi napban, hogy jól beázott a kert.
Na, most ezért fognak kirepedni a paradicsomok, tartok tőle.Sad
Sok-sok éve nem volt ilyen korán paradicsomom, persze nem korai fajtákat ültettem, hogy őszig teremjenek. Most hetek óta lehetne már, ha....Sad A 40 tőről imitt-amott ettünk.
A paprikám meg a hol kap vizet-hol nemtől kap barna foltokat.

Bótozni akarok és utána kert. Meg kell igazítanom az ágyásokat. Almát szedünk.Smile
Meg nagy-nagy terepszemle.Smile Gumicsizmában a fűben.
Jóska mondja este: na, a füvem is észhez tér.
Más éveken többet kellett ezt is nyírni.
Vigasztaltam, hogy a szeretett fái is észhez térnek és nem kell kannázni a hegyre a vizet, hogy a barackfa ne kapjon hőgutát. Még kialakulhatnak a termőrügyek is.
Tegnap a lovardás Peti hozta a tojást és megbeszéltük, hogy ősszel a présház előtti cseri fát kivágják, kell a faanyag. Most még van raklapjuk tüzelni, a hentestől kapják, de ez majd jó lesz télire. Ez van. Én már most siratom, de tényleg félő, hogy széthasad a 4 ág bármelyike és a házra dőlhet.Sad
Na, írtam regényt koránjában.
Most egy jó darabig Jóska ült itt. Lesi a felhőket és amikor morogtam, akkor mondja,hogy már nem nézi reggel a HÍR TV híreit, mert nem objektív. Valamikor csak ezért nézte. Itt olvasgatott.Smile
Egyenlőre ilyen vagyok.Smile
Szia, jó reggelt:) Akkor most a kert egy darabig el van látva vízzel. Én nem a kirepedéstől félek, mert én naponta öntöztem, hanem a peronosztól, már szedegetem le amiatt a leveleit....Nekem már nem lehet permetezni, hisz eszem a paprikát, dögivel érik a paradicsom. Már a dália levelei is peronoszosok:(
Judit

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

6 / 40 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics