Barátok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baráti beszélgetések

4 posters

2 / 40 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Jún. 20, 2017 6:43 am

Nem tudom sírjak vagy nevessek? Gyógytorna helyett ma fogorvoshoz megyek. 2 hónapja még teljes nyugalommal mentem volna, egy kis átvizsgálás, esetleg fogtömés és évekre elfelejthetem megint. Most viszont a 3 éve csináltatott fog körül gyulladt volt az ínyem napokig. Propolisszal úgy, ahogy kikezeltem. kíváncsi vagyok, hogy mit lát majd és mit kell csinálnia. Crying or Very sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 20, 2017 7:32 am

Böbe51 írta:Nem tudom sírjak vagy nevessek? Gyógytorna helyett ma fogorvoshoz megyek. 2 hónapja még teljes nyugalommal mentem volna, egy kis átvizsgálás, esetleg fogtömés és évekre elfelejthetem megint. Most viszont a 3 éve csináltatott fog körül gyulladt volt az ínyem napokig. Propolisszal úgy, ahogy kikezeltem.  kíváncsi vagyok, hogy mit lát majd és mit kell csinálnia. Crying or Very sad

Ajaj:( Fogorvos....!!!!!!! Talán a nőgygyógyásztól is jobban utálom! Sad Legyél szerencsés vele:)
Baráti beszélgetések - Page 2 Vyysyy10
Legyen szép napotok, ha megjöttem szólok, beköszönök:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Jún. 20, 2017 9:32 am

Judit írta:
Böbe51 írta:

Ajaj:( Fogorvos....!!!!!!! Talán a nőgygyógyásztól is jobban utálom! Sad Legyél szerencsés vele:)
Baráti beszélgetések - Page 2 Vyysyy10
Legyen szép napotok, ha megjöttem szólok, beköszönök:)

Jó vásárlást/beszerzést!
Ezek szerint még nem jöttél meg. Crying or Very sad
Lassan indulok, talán előtte bejutok még ma a fürdőbe. Wink A "kertészkedés" után zuhanyozni kell.
Nagyon meleg van! Vigyázzatok! lol! lol! lol!
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 20, 2017 10:08 am

Judit írta:
Marcsi írta:Gazduram már permetez.Smile Úgy elinalt, hogy észre sem vettem.
Csak a papírt találtam meg a tányérja helyén, hogy "9 körül jövök".Smile
Nekem már megy a mosógép. Ma lesz egy pár adag.Smile
Szia Marcsi! Úgy látszik kicsit beelőztelek:)
Igen szorgalmatosak vagytok már korán reggel. Én még ébredezek a kávémmal:) A mosógép ráért majd akkor indulni, ha hazaérek. Nem szeretem itt hagyni, már öregecske szegénykém, nem tudni mikor lesz baja. 1984-ben vettük, 33 éves!!!!!!!!!! Még szerelő nem látta Smile !!!! Nagy kor ez egy mosógépnél. Sanyi és Zoli is később vettek ugyanilyet, az övéké már rég ki van kukázva!
Előkerültem.Smile Nagyot csavarogtam. De már megy az aszaló, gazduram hozott meggy utánpótlást és már teregettem is egyet.Smile Ja és elpakoltam, mert az egy külön mise. Összeakadtam Ágival  SPÁR-ban.Very Happy  Gyalog blattyogtunk haza. Már nem megyek akkor padozni. Kitárgyaltuk amit kellett.Very Happy Nagyon nem jó a vérnyomása, mert a meleg még jobban előhozza neki. Pedig fordítva kellene ennek működnie. Jóskámnál legalábbis így működik.
Tényleg Juditom, abban a percben jöttünk. Mert én körmöltem hozzá. Very Happy
Én sem hagyom itt soha a mosógépet. De, beáztatom a kádba a gyerekek koszosait előtte. Most ázhattak míg elvoltam.Smile Átgyúrom és másik vízbe rakom. Szóval egy mosást megspórolok.
A jó alvásodnak külön örülök.Smile
Én arra ébredtem, hogy üres az ágy mellettem, be van csukva a hálóajtó a konyha felől.
Remélem már hazafelé tartasz!
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 20, 2017 10:16 am

Böbe51 írta:
Marcsi írta:Gazduram már permetez.Smile Úgy elinalt, hogy észre sem vettem.
Csak a papírt találtam meg a tányérja helyén, hogy "9 körül jövök".Smile
Nekem már megy a mosógép. Ma lesz egy pár adag.Smile

Juj, de szorgosak vagytok! Smile I love you
Józsi még alszik, de legalább este lepermetezte a virágokat. Smile
Szia Böbice.Smile Ha nem kell kimenni a kertben szívesebben kelek.Smile Hogy ez mitől van? Pedig szeretek kimenni, de ez a reggeli téb-láb az enyém.Very Happy Ha megyünk, akkor katonás indulás van. Nincs kilengés.Smile
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 20, 2017 10:17 am

Judit írta:
Böbe51 írta:Nem tudom sírjak vagy nevessek? Gyógytorna helyett ma fogorvoshoz megyek. 2 hónapja még teljes nyugalommal mentem volna, egy kis átvizsgálás, esetleg fogtömés és évekre elfelejthetem megint. Most viszont a 3 éve csináltatott fog körül gyulladt volt az ínyem napokig. Propolisszal úgy, ahogy kikezeltem.  kíváncsi vagyok, hogy mit lát majd és mit kell csinálnia. Crying or Very sad

Ajaj:( Fogorvos....!!!!!!! Talán a nőgygyógyásztól is jobban utálom! Sad Legyél szerencsés vele:)
Baráti beszélgetések - Page 2 Vyysyy10
Legyen szép napotok, ha megjöttem szólok, beköszönök:)
Én nem tudom eldönteni,hogy melyiket utálom jobban. Evil or Very Mad bounce Basketball scratch
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 20, 2017 10:18 am

Böbe51 írta:
Jó vásárlást/beszerzést!
Ezek szerint még nem jöttél meg. Crying or Very sad
Lassan indulok, talán előtte bejutok még ma a fürdőbe. Wink  A "kertészkedés" után zuhanyozni kell.
Nagyon meleg van! Vigyázzatok!  lol!  lol!  lol!
Járd meg gyorsan Böbice!! lol! flower
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Jún. 20, 2017 12:01 pm

Most már biztos, hogy 2017. az egyik legrosszabb évként vonul be családunk történetébe.
A koronás fogam gyökere, valószínűleg, egy erősebb harapás következtében, megrepedt és a körülötte lévő íny begyulladt. Emlékeztek, hogy mondogattam májusban, néha hőemelkedésem volt! lehet, hogy akkor kezdődött. Most antibiotikummal kezelem a gyulladást és amikor rászánom magam ki kell húzni és helyette egy 5 fogas koronát kell készíttetni. Szép terv júliusra! Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Jún. 20, 2017 12:45 pm

Judit írta:
Baráti beszélgetések - Page 2 803504-20121209-EX4w9m
Köszönöm Ferikém! Már a 3-ik éjjel alszok ilyen jót:) Csak az a baj, hogy 3x vagy 4x sikerül így aztán jön a kb. egyheti nem alvás. Nem tudom azt se, hogy mitől van a nem, azt se, hogy mitől az igen. De ez szokott lenni a menetrend:( [/quote]

Szívesen Juditka! Örülök neki!Smile
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by masu-feri Kedd Jún. 20, 2017 12:48 pm

Baráti beszélgetések - Page 2 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 2 2160878-20160310-CUrRni
masu-feri
masu-feri

Hozzászólások száma : 5945
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 20, 2017 12:59 pm

Böbe51 írta:Most már biztos, hogy 2017. az egyik legrosszabb évként vonul be családunk történetébe.
A koronás fogam gyökere, valószínűleg, egy erősebb harapás következtében, megrepedt és a körülötte lévő íny begyulladt. Emlékeztek, hogy mondogattam májusban, néha hőemelkedésem volt! lehet, hogy akkor kezdődött. Most antibiotikummal kezelem a gyulladást és amikor rászánom magam ki kell húzni és helyette egy 5 fogas koronát kell készíttetni. Szép terv júliusra!  Sad
Hát, Böbice ne hidd. Csak ami régebben történt azt szépen elfeledjük, vagy homályosodik.Sad Akkor nem az ujjadra gondoltunk a hőemelkedéssel? Vagy az ujjad később volt?
Hát szép macerás és "anyagias" is.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 20, 2017 1:01 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 2 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 2 2160878-20160310-CUrRni
Neked is Ferikém.Smile
Csak azért viselem el ezt a napot, mert vizes munkán vagyok.Smile Délután, ha idesüt a nap, majd nyavajgok biztosan.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Jún. 20, 2017 2:06 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 2 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 2 2160878-20160310-CUrRni
Nektek is szép napot Feriék! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Jún. 20, 2017 2:07 pm

Marcsi írta:
Böbe51 írta:Most már biztos, hogy 2017. az egyik legrosszabb évként vonul be családunk történetébe.
A koronás fogam gyökere, valószínűleg, egy erősebb harapás következtében, megrepedt és a körülötte lévő íny begyulladt. Emlékeztek, hogy mondogattam májusban, néha hőemelkedésem volt! lehet, hogy akkor kezdődött. Most antibiotikummal kezelem a gyulladást és amikor rászánom magam ki kell húzni és helyette egy 5 fogas koronát kell készíttetni. Szép terv júliusra!  Sad
Hát, Böbice ne hidd. Csak ami régebben történt azt szépen elfeledjük, vagy homályosodik.Sad Akkor nem az ujjadra gondoltunk a hőemelkedéssel? Vagy az ujjad később volt?
Hát szép macerás és "anyagias" is.Sad

Valószínűleg a kettő együtt okozta. Sad
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 20, 2017 8:23 pm

Böbe51 írta:Most már biztos, hogy 2017. az egyik legrosszabb évként vonul be családunk történetébe.
A koronás fogam gyökere, valószínűleg, egy erősebb harapás következtében, megrepedt és a körülötte lévő íny begyulladt. Emlékeztek, hogy mondogattam májusban, néha hőemelkedésem volt! lehet, hogy akkor kezdődött. Most antibiotikummal kezelem a gyulladást és amikor rászánom magam ki kell húzni és helyette egy 5 fogas koronát kell készíttetni. Szép terv júliusra!  Sad
Erre két szót tudok csak válaszolni: jajjjjjjj, pfúúúúúúú Sad
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 20, 2017 8:24 pm

masu-feri írta:Baráti beszélgetések - Page 2 2463290-20170209-96jvSBBaráti beszélgetések - Page 2 2160878-20160310-CUrRni
Bocsi, de most már csak szép estét tudok kívánni Ferikém Smile
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Kedd Jún. 20, 2017 8:28 pm

Már csak jó tévézést és utána jó pihentető alvást kívánok. Megyek wellnessezni Smile
Baráti beszélgetések - Page 2 Folti_30
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Kedd Jún. 20, 2017 9:51 pm

Aludjatok jól, álmodjatok szépeket! Smile I love you
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 20, 2017 10:17 pm

Böbe51 írta:
Marcsi írta:
Böbe51 írta:Most már biztos, hogy 2017. az egyik legrosszabb évként vonul be családunk történetébe.
A koronás fogam gyökere, valószínűleg, egy erősebb harapás következtében, megrepedt és a körülötte lévő íny begyulladt. Emlékeztek, hogy mondogattam májusban, néha hőemelkedésem volt! lehet, hogy akkor kezdődött. Most antibiotikummal kezelem a gyulladást és amikor rászánom magam ki kell húzni és helyette egy 5 fogas koronát kell készíttetni. Szép terv júliusra!  Sad
Hát, Böbice ne hidd. Csak ami régebben történt azt szépen elfeledjük, vagy homályosodik.Sad Akkor nem az ujjadra gondoltunk a hőemelkedéssel? Vagy az ujjad később volt?
Hát szép macerás és "anyagias" is.Sad

Valószínűleg a kettő együtt okozta. Sad
Ha utólag is, de legalább tudod mitől lehetett.Sad
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Marcsi Kedd Jún. 20, 2017 10:19 pm

Lányok, Ferikém én is elköszönök.Smile
Hülyeséget nézek: Fergeteges forgatás...

Aludjatok jól és egyben!
Baráti beszélgetések - Page 2 1_est118
Marcsi
Marcsi

Hozzászólások száma : 7622
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Jún. 21, 2017 5:23 am

Sziasztok! Jó reggelt!
Baráti beszélgetések - Page 2 Goodmo24
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Jún. 21, 2017 5:28 am

Ķorán ébredtünk, mert Józsi Szegedre megy vonattal. Időben el kell indulnia, mert jó messze van. Neutral
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Böbe51 Szer. Jún. 21, 2017 5:30 am

Nem tudom még, hogy mit csinálok ma. Egyelőre semmihez sincs kedvem.
Böbe51
Böbe51

Hozzászólások száma : 5640
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Jún. 21, 2017 5:36 am

Böbe51 írta:Ķorán ébredtünk, mert Józsi Szegedre megy vonattal. Időben el kell indulnia, mert jó messze van. Neutral
Jó reggelt kis kukuríkú kotkodája! Azt hittem, hogy csak én vagyok fönt ilyen korán:) De 5 előtt ébredtem, nagyon jól aludtam újra:) S úgy döntöttem, hogy nem próbálkozok vissza aludni, hanem ma korábban elköszönök reggel, mert a kis házat is akarom folytatni, de virágokat is le kell vagdosni (rózsákat), meg paradicsomot is kötözni,hónaljazni kell. Az Ökörszív is igen beindult, a második emeletén sorban megtermékenyültek a virágok, szóval, ha semmi nem jön közbe, lesz rajta paradicsom. Valamikor 11 körül írt Henrik is, hogy mi van velem, régen beszéltünk. Neki válaszoltam is. Nagyon örülök a bizonyítványának, még akkor is ha nem olyan jó, mint nálatok a lányokéi. Az idén csak 3 db 3-asa lett, amit sajnálok, hogy pont az angol az egyik. A másik matek és biológia. A többi - a szakmaik is, mind 4-es és 5-ös! El se akarom hinni Smile Nekem már ez is nagy öröm Smile
Na regényt írtam hajnalban:)
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Judit Szer. Jún. 21, 2017 5:37 am

Böbe51 írta:Nem tudom még, hogy mit csinálok ma. Egyelőre semmihez sincs kedvem.
Szokták mondani, hogy ülj be egy sarokba és várd meg míg elmúlik Smile)))))) Very Happy Very Happy
Judit
Judit

Hozzászólások száma : 8864
Join date : 2016. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Baráti beszélgetések - Page 2 Empty Re: Baráti beszélgetések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 40 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.